Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18351) OgKush válasza dokee78 (#18349) üzenetére


OgKush
senior tag

Kipróbálom köszi! :R

(#18352) gacsoi válasza Maxtreme (#18329) üzenetére


gacsoi
senior tag

Konkrétan mid van????

(#18353) dokee78 válasza gatto_ (#18350) üzenetére


dokee78
félisten

Kipróbáltam,de nálam ez volt:

Nem tudja nálam a Pusht,csak ha az adatszinkron be van kapcsolva.
"Azonnali levélfogadás" be van kapcsolva pedig.
Nem én vagyok a béna hozzá,mert régebben én segítettem ez ügyben másnak.

(#18354) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Létezik olyan alkalmazás, amiben megadhatok figyelendő fizetős appokat és jelezne, amikor akciózzák őket. Az a problémám, hogy szeretnék megvenni appokat, de nem sürgős, ezért kivárnám a leárazást, viszont mindig lekések róluk...
A Google Playben a kívánságlista mit takar pontosan?

Előre is köszönöm a segítséget :R

(#18355) baalco válasza Jim74 (#18354) üzenetére


baalco
tag

(#18356) Jim74 válasza baalco (#18355) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm, megnézem :R

(#18357) Bozek válasza Jim74 (#18356) üzenetére


Bozek
nagyúr

Annyi, hogy ha konkrétan érdekel egy alkalmazás, akkor Play-en belül a megosztást kell nyomni és ott kiválasztani az AppSales-t. Ezután behozza a programba az oldalát és ott lesz olyan, hogy "Add to watchlist", amivel a figyelendő alkalmazásokhoz tudod adni a dolgokat.

(#18358) gatto_ válasza dokee78 (#18353) üzenetére


gatto_
senior tag

Köszönöm! Akkor nem nyúlok a jól működő programhoz.

(#18359) dokee78 válasza gatto_ (#18358) üzenetére


dokee78
félisten

Attól másnál működhet,nálam nem ment. :O

(#18360) noxon


noxon
őstag

Hello! Tudtok valami app-ot ami a letörölt képeket vissza tudja állítani?

We live in a simulated world...

(#18361) ohcard


ohcard
tag

Egy sima térkép progi kéne nekem(ha navigáció van, az külön jó, de ha nincs az nem probléma), aminek elég a GPS kapcsolat, és nem kér adatkapcsolatot a térkép betöltéséhez... A Google térképével ez a bajom...

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#18362) Rimuru válasza ohcard (#18361) üzenetére


Rimuru
veterán

Google térkép offline lementése nem jó? A programban gyárilag elérhető a funkció.

Vigyázat, csalok!

(#18363) ohcard válasza Rimuru (#18362) üzenetére


ohcard
tag

Próbáltam menteni térképet, de nem jött össze... Eljutok a kijelölésig, de akármekkora területet jelölök ki a négyzet piros marad, és nem engedi menteni... Csak a Mégse gomb aktív...
Illetve azért szeretnék egy appot, mert akkor nem kéne előre gondolkodni, hogy milyen térképet mentsek le, mert mondjuk jövő héten kelleni fog...

(#18364) Jim74 válasza Bozek (#18357) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm a tájékoztatást. :R. Egyébként ezt írja is a program, úgyhogy rögtön sikerült is hozzáadnom a kívánt alkalmazásokat a figyelendő listába :)

(#18365) wardemi válasza ohcard (#18363) üzenetére


wardemi
senior tag

nálam úgy jött be ez az offline letöltés, hogy kimentem addig amíg azt nem írta hogy túl nagy terület aztán mindig csak 1x koppintok rá duplán amíg nem lesz jó neki és letöltöm

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#18366) pepe091 válasza Rimuru (#18362) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

De működik, csak játszani kell vele amíg jó nem lesz. Nálam egész MO. le van mentve. Nagyon apránként kell zoomolgatni.

(#18367) zho-lee válasza ohcard (#18361) üzenetére


zho-lee
addikt

HuMap

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#18368) Jim74 válasza Bozek (#18357) üzenetére


Jim74
nagyúr

Dupla

[ Szerkesztve ]

(#18369) ohcard válasza zho-lee (#18367) üzenetére


ohcard
tag

Ezt kipróbálom, köszi...

(#18370) Tamy


Tamy
senior tag

Sziasztok!

A Silence on the Airplane Lite-hoz hasonló alkalmazást keresek (ha még magyarul is tud, az külön jó), amivel megadhatom, hogy mikor váltson át repülő módba, és mikor vissza. Az említett programmal az egyetlen bajom, hogy csak egyszeri időpontot lehet beállítani neki (én legalábbis csak ilyent találtam benne), nekem olyan megoldás kéne, hogy minden nap ugyanakkor automatikusan váltson át este, majd reggel vissza. Esetleg külön megadható hétvégi időszakkal, de ez már lehet nem is használnám.

Néztem a Profil Menedzser-t is, de sajnos ezzel se jött össze.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#18371) S e t h


S e t h
nagyúr

Nagyon régóta használom az Swox Mariskát, de most belebotlottam egy alkalmazásba ami felkeltette a figyelmemet, ami nem kis mértékben köszönhető a készítőjének, a Nuance-nak, aminek a Swype-ot is köszönhetjük.
A Nuance Vocalizer nem kevesebbet ígér- többek között magyar nyelven(Eszter fantázia néven)- , hogy még folyékonyabbá és élvezhetőbbé teszi a felolvasás élményét.
Most viszont már csak az a gondom ,hogy nem tudom honnan lehetne beszerezni.Ugye a swype-ot is külön oldalról lehet letölteni, viszont a vocalizert nem találtam letölthető formában andoridra, de ahogy kivettem, akkor fizetős, de nem jutottam előrébb.
Van esetleg valakinek tapasztalata, javaslata ezzel kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#18372) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Sziasztok!
Olyan alkalmazást keresek, amellyel folyamatosan lehet loggolni a szolgáltatóm 2G/3G lefedettségét, térerejét. El is mondanám, hogy mire kell. Az M1-esen kell hívást indítanom hálózaton belül egy mozgásban levő kocsiból egy fix helyen levő másik mobiltelefonra olyan hosszan, amíg csak lehet. Közben rögzítenem kell a koordinátákat, a térerő minőségét, ha lehetséges, akkor a vonalét is. Szóval ami adatot csak lehet, azt be kell gyűjtenem Vonatkozik ez a beszéd és adatszolgáltatásra egyaránt. Akár fizetős alkalmazás is szóba jöhet. Ja és hétfőn már élesben kell használnom.
Köszönöm

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#18373) hodostamas


hodostamas
addikt

Bemutatták a Facebook Home-t

(#18374) DS39 válasza hodostamas (#18373) üzenetére


DS39
nagyúr

Gyakorlatilag csináltak egy launcher-t ha az Index-es cikket jól értelmezem.

(#18375) hodostamas válasza DS39 (#18374) üzenetére


hodostamas
addikt

Olyasmi. Videót elnézve nem sokkal több, max eyecandy azt kész.. De azért várjuk meg míg ki lehet próbálni :)

(#18376) twine válasza S e t h (#18371) üzenetére


twine
addikt

Tapasztalat nincs, javaslat:
Várjunk türelmesen :D
Tőled "hallottam" a dologról először,,,így csak a googlera hagyatkozom,,,de nekem nagyon úgy tűnik,Esztert még nem ültették át mobilra... :U
Reméljük eljön ez az idő is,,,hogy sikerül ezt is megérnünk,,,mert a talált teszt oldal, a beírt szöveget valóban szebben hangsúlyozza,mint Mariska....
Én is régóta, és nagy elégedettséggel használom Mariskát,(illetve már az elődjét is, akit már nem is emlékszem hogy hívtak :B ) az ecid-el,,,,de azért örülnék a fejlődésnek is...
Köszi az infót,,, :R
Ha valamit találsz mobil fronton róla ne tartsd magadban ;)
Köszönettel

[ Szerkesztve ]

(#18377) gacsoi válasza twine (#18376) üzenetére


gacsoi
senior tag

Judit! :)))
Én is úgy látom, mobílra nincs még.

Bár ezt most találtam "Application Developer

Gain access to Nuance’s extensive collection of accurate, pre-defined pronunciations for names and addresses.
Enhance mobile applications with high quality TTS solution - easy integration.
Drive application usage, increase reach and coverage"

[ Szerkesztve ]

(#18378) gacsoi válasza gacsoi (#18377) üzenetére


gacsoi
senior tag

Sorry, lejárt a szerkesztési idő.
Még ezt találtam.
[link]
Bíztató!!! :))

(#18379) twine válasza gacsoi (#18377) üzenetére


twine
addikt

:R

(#18380) w.miki válasza rjg (#18337) üzenetére


w.miki
veterán

GB-re (2.3.7) nincs valami program hibernálásra a Greenify helyett?

Más: JetAudio-t használok zenehallgatásra, szerintem jó is, de...
esetleg van olyan MP3 lejátszó, amiben könyvjelzőként el lehet menteni az éppen aktuális számot, lejátszási listával?
Pl. ha mindig más albumokat hallgatok, és amikor az egyik régebbit szeretném onnan folytatni, ahol abbahagytam, még akkor is, ha közben már másokat is lejátszottam.
Van erre MP3 lejátszó?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#18381) S e t h válasza gacsoi (#18378) üzenetére


S e t h
nagyúr

Létezik, csak nem tudom hol keressek rá, egyelőre semmi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#18382) iguana válasza S e t h (#18381) üzenetére


iguana
őstag

hivatalost nem találtam, de ha a google-ben rákeresel, hogy "Nuance TTS hang"...

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#18383) Márklár válasza Tamy (#18370) üzenetére


Márklár
tag

Én ezt használom:[Timeriffic]

(#18384) rjg válasza air (#18338) üzenetére


rjg
őstag

A jóval több és jobb, az relatív. Szerintem egyszerűen más a funkciójuk. :U

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#18385) Bozek válasza iguana (#18382) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én már kipróbáltam és a véleményem szerint ugyan kicsivel jobb a hangszíne, mint Mariskának, de lényegében sokkal többet nem tud. Az idegen nyelvű szavakat másképp mondja, az is igaz. Bár egyelőre csak Moon+ Reader Pro-val néztem, ott lényeges különbséget nem tapasztaltam a kettő között.

(#18386) Endless


Endless
aktív tag

A yahoo időjárásjelentés widget nálatok sem működik?

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#18387) Tyer válasza Endless (#18386) üzenetére


Tyer
őstag

NEM!

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#18388) aicon válasza S e t h (#18371) üzenetére


aicon
senior tag

Itt a Nuance-ról beszélnek a fiúk. Van letöltési link is.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#18389) Tamy válasza Márklár (#18383) üzenetére


Tamy
senior tag

Köszi, délután kipróbálom.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#18390) Tompie


Tompie
őstag

Aki használ, melyik dugófigyelőt használja, kinek melyik vált be (Waze, Egérút stb.)?
Köszi

(#18391) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

opera mobile alatt hogyan tudom beállítani, h a beírt felhasználó neveket, email címeket megjegyezze és legközelebb, amikor el kezdem beírni felajánlja azokat?
(jelszó megjegyzését letiltottam, mert az nem kell)

(#18392) MurdR válasza w.miki (#18380) üzenetére


MurdR
veterán

Azt hiszem Bloat Freezer.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18393) EmberXY válasza Sanyi.mTs (#18391) üzenetére


EmberXY
addikt

Azt én is szeretném tudni... :DDD

Up the Irons!

(#18394) MurdR


MurdR
veterán

Tudtok olyan programot, ami a beírt szöveget gépi hanggá alakítja át?

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18395) wattafaka


wattafaka
senior tag

Sziasztok.
Hogy lehet a Chrome alkalmazást teljesen letörölni? Mert az Alkalmazások menüben max csak a frissítéseket lehet leszedni, az alap app megmarad. És emlékeim szerint gyárilag nincs benne a 4.0.4-es Android-ban.

(#18396) ANT válasza wattafaka (#18395) üzenetére


ANT
őstag

Valamilyen takarító app biztosan leszedi. Pl. ez.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#18397) MurdR válasza wattafaka (#18395) üzenetére


MurdR
veterán

Amikor én frissítettem ICSre akkor alapból felkerült a Chrome.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18398) siofok válasza aicon (#18388) üzenetére


siofok
őstag

és ha ezt felteszem,mennyivel beszél többet,vagy mást a 3 betűs navi?Sms beolvasás,stb. nem érdekes :)

OnePlus nord 2t

(#18399) Bozek válasza wattafaka (#18395) üzenetére


Bozek
nagyúr

Naponta azért nem kell beírni. :D

Egyébként root-olt telefonon simán, root nélkülin meg sehogy, mivel a system partíción van. De ICS vagy magasabb verzió alatt le tudod fagyasztani az Alkalmazások között. Bár a helyet úgy is foglalja.

(#18400) roberto02


roberto02
tag

Üdvözlet,az lenne a kérdésem,hogy melyik a legjobb diktáló program androidra ami magyarul is tud esetleg? :))

\::/ : i5 -3470 + 8 Gb Elpida \::/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.