Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18601) tonyqa23 válasza Mr X (#18600) üzenetére


tonyqa23
senior tag

És utána visszaállíthatom a görgetést és úgy fog működni, mintha zedge-vel raktam volna be? Ha a teló felbontására állítom a képet, akkor szerintem nem fog görgetni...
A Dolphin közül a mini vagy a sima?

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#18602) Mr X válasza tonyqa23 (#18601) üzenetére


Mr X
veterán

Most akkor látsszon az egész fotó egy képen, vagy görgethető legyen? Ha görgethetőség kell, akkor át kell méretezni a launcherben meghatározott felbontásra.

Dolphinnál elvileg mindkettő jó.

[ Szerkesztve ]

(#18603) tonyqa23 válasza Mr X (#18602) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Azt hol találom meg,h a launcher mekkora felbontással műxik?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#18604) Mr X válasza tonyqa23 (#18603) üzenetére


Mr X
veterán

Ha az aláírásodban levő telefonról van szó, akkor elvileg 1080x960-ra kell konvertálnod a fotót.

(#18605) tonyqa23 válasza Mr X (#18604) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Igen, arról. Köszi! Működik, fainul görgethető lett, csak így eltorzítja a képet. Nemtom valahogy a két szélét meg kellene toldani vagy nemtom.

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#18606) R19 válasza Wolf-15 (#18578) üzenetére


R19
senior tag

Próbáld ki a Call Recorder -t. Az xda -ról le tudod szedni a trial verziót, kezd azzal a tesztet.

(#18607) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Vagy hülye vagyok, ha nagyobb felbontásra csinálom meg, de arányosan, akkor normálisan fogja kivágni,igaz?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#18608) Mr X válasza tonyqa23 (#18607) üzenetére


Mr X
veterán

Igen, a lényeg a képarány.

(#18609) tonyqa23 válasza Mr X (#18608) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Nem, nem jó csak ha pont akkora a felbontás...

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#18610) Mr X válasza tonyqa23 (#18609) üzenetére


Mr X
veterán

Fura, elvileg jónak kellene lennie, ha az arány stimmel. De akkor megtaláltad már a megoldást.

(#18611) tomy86 válasza oncsi (#18595) üzenetére


tomy86
addikt

Ahhoz nincs program. Keress egy neked tetsző modot az xda-n, amiben benne van ez a lehetőség! pl. 1, 2

[ Szerkesztve ]

(#18612) tonyqa23 válasza Mr X (#18610) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Csak akkor jó, ha pont akkora a képpontméret, mint amit mondtál. Kipróbáltam úgy,h 1080-ra méreteztem a képet vízszintesen és ehhez arányosan nagyította függőlegesen, meg fordítva is, de ilyen esetben sokat levág a képből, mikor beraknám háttérnek.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#18613) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok!
Tud valaki Blade-ra olyan programot, vagy beállítást, amivel a lezárt képernyőn a alsó gombok valamelyikének megnyomásával aktívvá lehet tenni a képernyőt?

Csak azért kellene, mert elég kényelmetlen mindig a felső bekapcsoló gombbal aktiválni a képernyőt.
Az én telefonom teljesen gyári, ehhez kellene valami megoldás!
Köszönettel, Lajos

(#18614) Mr X válasza tonyqa23 (#18612) üzenetére


Mr X
veterán

Na várj. Alapból a telód magasabb, mint széles. De görgetésnél a vírszintes irányban kell nagyobbnak lennie a képnek. Tehát lehet nagyobb a felbontás, csak stimmeljen az arány, és vízszintes irányban legyen szélesebb a kép. Hiszen oldalra görgetsz.

(#18615) tonyqa23 válasza Mr X (#18614) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Igen, az a probléma,h duplájára kell szélesíteni egy normál álló képet, ami, ha nem is pont 540x960, de hasonló felbontású.Egy normál álló kép. Viszont, ha duplájára szélesítem,h 1080 legyen, akkor a hossza is dupla lesz, és nem 960 pixel, hanem sokkal több, ezért,h görgethető legyen sokat le kell vágni, mondjuk az aljából.
Amúgy van erre használható alkalmazás telefonra? Mert én PC-n a Paint-ben szenvedtem a vagdosással, akkora photoshop májsztró vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#18616) Mr X válasza tonyqa23 (#18615) üzenetére


Mr X
veterán

Álló képnél gázos, mert ott fordított a képarány. Annál én inkább a háttérkép görgetés kikapcsolásával oldanám meg, úgy nem kell nyújtani.

(#18617) zermi válasza Tamy (#18584) üzenetére


zermi
aktív tag

Ha minden contachoz tartozik becenév, akkor a DW- vel megoldható.Az általános beállításoknál a "Mutasd a névjegyet" -nél beállítod a becenevet. A részletes nézet beállítások/névjegy nézet beállítások/Üzenetek rendezése ez alapján -itt kiválasztod becenév. Ezzel a beállítással lehet becenév alapján a névjegyeket megtekinteni, rendezni. A rendezéskor azokat a névjegyeket rakja előre akiknél nincs becenév csak vez. ill. keresztnév majd utánna jönnek abc sorrendbe a becenévvel rendelkezők.

[ Szerkesztve ]

(#18618) S e t h válasza air (#18598) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ja, lehetne olyan mint a swiftkey, legalább lassabban lehetne írni vele.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#18619) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok! Ha a google playen fizetős alkalmazás letöltése közben befagyott a rendszer, de a fizetés bizonyíthatóan megtörtént (sms is érkezett az összeg levonásáról), de értelemszerűen nem kaptam lóf*s*t se, tudok tenni valamit?

Up the Irons!

(#18620) Bozek válasza EmberXY (#18619) üzenetére


Bozek
nagyúr

Lépj ki a Google Play-ből, majd vissza. Elvileg ott lesz, hogy Megvásárolva, így nem kell újra fizetned érte.

(#18618) S e t h: Lassan már nem is írok szavakat, csak 2-3 betűt, a többit úgyis kitalálja a Swiftkey. Sőt, néha már azt is, hogy mi lesz a következő szó, amit beírok. Ez Neked lassú? :D

[ Szerkesztve ]

(#18621) Met válasza EmberXY (#18619) üzenetére


Met
nagyúr

A play weboldalon jobb felül van egy olyan hogy android alkalmazásaim, ott kell lennie a listában és onnan szerintem újra le tudod tölteni

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#18622) EmberXY válasza Bozek (#18620) üzenetére


EmberXY
addikt

+ Met #18621:
Az imént kaptam egy storno sms-t a tranzakcióról, a progi sehol, semmilyen listában nem szerepel, de így már rendben van...
Összességében kellemeset csalódtam, a tapasztalatom az, hogy nekem kell futni a pénzem után, de most magától megoldódott a dolog, kicsit azért megijedtem, hogy fújhatom..
Valamiért el vagyok én átkozva ezekkel az elektronikus fizetési módokkal, nagyon nincs ínyemre a dolog...

Up the Irons!

(#18623) gmark247


gmark247
tag

Van olyanra lehetőség, hogy PC-s játékot androidra konvertálni vagy valamilyen módon játszani azt telefonon?

Sony Ericson k310i -> Sony Ericson w350i -> LG GT 540 -> Xperia U -> Lenovo A850' The worst thing what ever happend to Earth is the humanity... '

(#18624) ux1 válasza Bozek (#18620) üzenetére


ux1
addikt

+1 a swift-re. A swype-t nem tudom megszokni. Pláne hogy a számok nem ott vannak. :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#18625) pepe091 válasza gmark247 (#18623) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Régi DOS-os játékokkal megoldható aDosBox-al de mostani játékokkal szinte biztos vagyok benne, hogy nem.

(#18626) gmark247 válasza pepe091 (#18625) üzenetére


gmark247
tag

köszönöm. kipróbálom :)

Sony Ericson k310i -> Sony Ericson w350i -> LG GT 540 -> Xperia U -> Lenovo A850' The worst thing what ever happend to Earth is the humanity... '

(#18627) Tamy válasza zermi (#18617) üzenetére


Tamy
senior tag

Nem tartozik mindegyikhez becenév, de ez még orvosolható, beírom a becenévhez is a teljes nevét. Viszont ha a becenevek alapján rendeztetem sorba, akkor a keresztnevet a vezetéknév elé rakja.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#18628) gatto_


gatto_
senior tag

Én sem tudom megszokni a Swype-ot. Pedig lelkesen próbáltam. Csak álló módban használom a telefont, és mivel nem lehet méretet változtatni, plusz külön á,ö,é,ü betű is van, így egyszerűen túl kicsik nekem a billentyűk. A Swiftkey legnagyobb állásban pont ideális, sosem ütök mellé. És a javaslatai klasszisokkal jobbak. Ellenben a Swype diktáló része verhetetlen. Csak ez miatt tartom, bár gyakorlatilag sosem használom... :D

(#18629) gatto_ válasza dlaj (#18613) üzenetére


gatto_
senior tag

Ez kiváló ötlet, de szerintem alap rom-ra lehetetlen. Létezik pl az én telefonomra olyan rom, amivel az alsó érintős gombokon való végigsimítás feloldja.

Olyat próbáltam a Play áruházból, ami a fényérzékelő szenzor megérintésével érte el ezt, de számomra nem volt túl meggyőző. Szerintem zsebre rakáskor is kinyílt...

(#18630) zermi válasza Tamy (#18627) üzenetére


zermi
aktív tag

Kipróbáltam, nálam a vezetéknév van elől, ha becenévre is rendeztetem. De most jut eszembe, hogy megnézzem a telefonban a névjegyzékemet. Pár évvel ezelőtt mikor androidra váltottam, akkor a névjegyeket webes felületen a címtárban rögzítettem be és azóta is ott tartom karban. Itt ugye a név egy mezőben szerepel. Szinkronizáláskor a telón a névjegyzkében a vezetéknévhez a keresztnevet, a kerestnévhez a vezetéknevet szikronizálja be.
Valószínűleg nálam így lehet jó a sorrend.

(#18631) Tamy válasza zermi (#18630) üzenetére


Tamy
senior tag

Ha a címtárban (mármint pc-n, webes felületen) a név mellett ráböksz arra a három pöttyre, akkor látni fogod részletesen. Megvan ott minden: előnév (vagy hogy hívják), vezetéknév, második név, keresztnév, utónév.

Persze, ha a keresztnévhez írom a vezetéknevet, és fordítva, akkor jó, de akkor minek másik app, a gyárinál is írhatom úgy, hogy a vezetéknévhez kerül a becenév, a keresztnévhez a vezetéknév, a második névhez meg a keresztnév. Akkor minden stimmel, csak épp semmi nincs a helyén. A régi (illetve mostani, mert még ezt használom) telefonomon, ami egy Motorola VE66 pont úgy van, ahogy szeretném. Vezetéknév alapján van sorba rendezve, azt is rakja előre, utána jön a keresztnév. Rendezésnél viszont ha ki van töltve valakinél a becenév is, akkor az alapján a többi közé besorolja. Pont ezt szeretném itt is.

[ Szerkesztve ]

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#18632) bacus válasza Tamy (#18627) üzenetére


bacus
őstag

Lehet én nem értelek, hány névjegyed van? Nekem rengeteg, majdnem 1000, ilyen számnál szinte mindegy a sorrend, mert úgyis keresni kell. A DW Contact tökéletesen tudja a dolgát, lehet szűrni google csoportra, vagy akár szervezetre, akár munkakörre is, illetve névrészletre, ami bárhol lehet..

Lehet kicsit tovább tart a névjegyek egyszeri "rendberakása", labelezése, de utána nagyon gyorsan le lehet szűrni 4-re, amiből egy képernyőn választhatsz. A gyorshivó listán a sorrendet azt hiszem te határozod meg, nem tudom hány "beceneves" haver van, de azokat ki kell oda pakolni a neked tetsző sorrendbe, nem kell ABC legyen, azaz "Tüdő" simán lehet "Levendula" előtt és "Szandál" után... :)

[ Szerkesztve ]

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#18633) Tamy válasza bacus (#18632) üzenetére


Tamy
senior tag

Nem olyan sok a név, a beceneves meg pláne. Ez inkább elvi kérdés, vagy megszokás, vannak ilyen hóbortjaim, szeretem a rendet. Nekem tökéletes lenne a gyári is, néztem, próbálkoztam azzal a bizonyos DW Contact-al, tényleg sokat tud, de nekem inkább átláthatatlan volt így elsőre. Ettől független elfogadtam volna, ha tudja azt, amit szeretnék, így viszont inkább letöröltem. Az előbb említett módszerrel tökéletes a gyári is, csak zavar, hogy semmi nincs a helyén. Mármint nem az abc sorban, ott így rendben van, meg látszólag minden, csak ha megnézed, akkor a vezetéknévnél van a becenév, a keresztnévnél meg a vezetéknév. Engem zavar, tudom sokak szerint ez baromság. Azt nem értem, hogy ha ilyen jól testre lehet szabni, akkor ezt miért nem lehet beállítani? Kicsit keresgéltem, és mások is felvetették már ezt a problémát, de választ nem írt rá még senki. Valószínűleg kénytelen leszek beletörődni, hogy minden máshol lesz, mint ahol kéne lennie :(

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#18634) zermi válasza Tamy (#18633) üzenetére


zermi
aktív tag

No én ezért írom csak a név rovatba a teljes nevet, nem foglalkozva azzal, hogy a keresztnév helyén a vezetéknév van.Az elnevezést úgysem látod. Így nekem minden a helyén van szépen abc sorrendben. Nekem a cégnév és a beosztás a lényeg, hogy kilegyen töltve a melóból adódóan. Több mint 1000 telefonszámom van.

(#18635) St3ven válasza zermi (#18634) üzenetére


St3ven
addikt

Sosem ertettem, mit szenvednek az emberek ezzel a vezeteknev-keresztnev dologgal. En miota telefonom van, uj nevjegy felvetele eseten a legelso felkinalt szovegdobozba beirom a teljes nevet, legyen az eppen keresztnev- vagy vezeteknev-rovat. Nem is volt gondom a regi Nokiaktol fogva a mostani androidos telefonokig sosem a rendezessel vagy az oda-vissza migralassal.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#18636) Tamy válasza St3ven (#18635) üzenetére


Tamy
senior tag

Már csak azért is kénytelen vagyok foglalkozni vele, mert a mostani telefonomról küldtem át az összes névjegyet, és ami itt jó, az Androidéknál nem :( Hiszen ő tojik rá, hogy van beceneve is az illetőnek, egyszerűen nem veszi figyelembe, emiatt írhatom át az egészet. Még az a szerencse, hogy nincs olyan sok név.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#18637) EmberXY válasza St3ven (#18635) üzenetére


EmberXY
addikt

Én sem értem a vesződést, én mindent a helyére írok, rendesen jelenik meg minden név, csak vesszővel elválasztva, mint amikor a terminátor Sarah Connort kereste a telefonkönyvben, nekem nincs ezzel semmi bajom... :) A facebookról még a profilképeket is leszedte a névjegyekhez, tevékenységeikkel együtt, azt hittem, lehidalok... :DDD

Up the Irons!

(#18638) Tamy válasza zermi (#18634) üzenetére


Tamy
senior tag

Persze, ezt írtam én is, ha nem foglalkozok az elnevezésekkel, akkor jó, inkább csak azon lepődtem meg, hogy erre nincs egy program. A sokéves telefonom tudja, és Excelbe akár én magam megcsinálom. Mondjuk mivel nem sok országban van elöl a vezetéknév, így leginkább egy magyar fejlesztőtől tudnám elképzelni a megvalósítást.

EmberXY: Nem a vessző a gond, de ha beceneveket is használsz, akkor borul a bili.

[ Szerkesztve ]

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#18639) Zozzer888 válasza Tamy (#18638) üzenetére


Zozzer888
addikt

Sziasztok!

Van olyan droidos program (vagy droidos telefon ami alapból tud ilyet) ami felolvassa az sms-eket?Meg bemondja az időt?Meg kimondja a hívó nevét?

Tudom hogy a Nokiákon van ilyen alapból,hogy bemondja a hívó nevét, de nem tudom hogy sms-t olvasni tud-e, az iphone pedig csak úgy csinál ilyet, ha mindent felolvas, még a menüben lépkedést is.

Ne kérdezzétek hogy miért kell pont ez, tőlem is kérdezték,csak nem tudok rá mit mondani:)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#18640) tvamos válasza St3ven (#18635) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem sincs, mert le se sz@rom mi van elol, meg hatul...
Amugy ki szokom exportalni csv-be a nevjegyzeket, es excelben pillanatok alatt fel tudom cserelgetni a mezoket. Csak ugy mondom.
Szerk: Bocs St3ven, nem neked akart menni, csak rossz helyre klikkeletem!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#18641) goom válasza St3ven (#18635) üzenetére


goom
senior tag

Egyetértek. Hacsak nincs különleges igénye valakinek ezen a téren, szerintem is a legegyszerűbb egyben beírni a neveket.

(#18642) EmberXY válasza Tamy (#18638) üzenetére


EmberXY
addikt

Ahol beceneveket használok, ott csak azt írom a névjegybe, a valódi névre nincs is szükség, én tudom, hogy kiről van szó, másnak meg nem is kell tudnia. A távolabbi ismerősöket, kontaktokat írom teljes névvel, ott meg becenév nincs.

Up the Irons!

(#18643) TRob1 válasza tvamos (#18640) üzenetére


TRob1
veterán

MyPhoneExplorer-rel is megoldható néhány kattintással a csere.

¤ R'n'R ¤

(#18644) bacus válasza Zozzer888 (#18639) üzenetére


bacus
őstag

Több fizetős programmal össze lehet rakni (ha akarsz magyar kiejtést, mert ha nem, akkor alapból van szövegfelolvasás a droidban)

A hivó nevének a bemondásához magyaros kiejtéssel 2 program kell, az egyik a Tasker, a másik az Svox Mariskája, most mind a kettő 700ft körül van. Épp a hétvégén játszottam vele, most olyan mint a régi nokiám volt, csengőhang, majd 5 mp-ként bemondja a hivó nevét.
Az SMS-t is hasonlóképpen fel tudnám olvastatni vele, ez nem annyira érdekel, igy nem csináltam meg.

Svoxot megvetted, az fel tud olvasni mindent, bután mint ahogy az iphone is, te tasker+svox párossal szerintem bármilyen felolvasási feladatot meg tudsz oldani.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#18645) Zozzer888 válasza bacus (#18644) üzenetére


Zozzer888
addikt

Köszi:) És ez már egy alapabb droidos telón (pl xperia tipo-n) már fut, igaz?

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#18646) grafikus17


grafikus17
senior tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani fm transzmitter programot, ami jól működik?

Xiaomi Redmi note 7

(#18647) bacus válasza Zozzer888 (#18645) üzenetére


bacus
őstag

Szerintem nem telefon függő, hanem android függő, tuti megy 2.3.6-on (az én telefonomon még az van), és JB alatt is, mert tele van a youtube tasker példákkal

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#18648) Zozzer888 válasza bacus (#18647) üzenetére


Zozzer888
addikt

köszi:)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#18649) HENE


HENE
aktív tag

Sziasztok!

A Galaxy SII-m van, JB stock ROMmal.
Az Exchange-ben lévő Feladataimat szeretném megjeleníteni widgeten. Azt láttam, hogy a SIII-nál van olyan widget, ami ezt tudja, de az enyémből ez kimaradt. Tudtok valami megoldást, hogy erre? Az sem gond, ha valami ingyenes vagy nem túl drága, nem Samsung widget tudja ezt.

Köszi!

(#18650) petipetya válasza St3ven (#18635) üzenetére


petipetya
nagyúr

Csatlakozom, ennél jobb módszer nem létezik.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.