Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18201) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

El tudnátok küldeni nekem a Balancer Launcher-t! Frissült, de már nem kompatibilis a telefonommal, így nem tudom aktualizálni a honosítását. :(

Köszi!

Címem a profilomon. :K

═════════════════════════════════════════

(#18202) k850 válasza Bozek (#18200) üzenetére


k850
addikt

Tanulni jó! :DD
Az a baj, hogy itt egy tudatos manipulációról van szó, a felhasználót állandóan belekényszerítik olyan dolgokba, amit ő nem is igen akarna, de ha továbbra is használni szeretné a megszokott alkalmazást, akkor nem tud választani, csak előre menekülni.
Ez a negyedik "hatalmi jogág" a MÉDIA érdekeit szolgálja, mindent tudni akarnak a polgárokról. Iszonyatos fegyver tud lenni az információ, pl. híres embereket tud lejáratni, vagy kormányokat megbuktatni.Ez a XXI. sz. :O

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#18203) fpy_


fpy_
aktív tag

win7+Outlook2007 naptár bejegyzéseket szeretnék gmail naptárba v. aCalendar-ba szinkronizálni.
Mi a legegyszerűbb módja? A myPhone Explorer-el nem tudom összehozni a telefont és a gépet.
Manuálisan az outlook calendarban egy-egy eseményre állva, majd File, Send to Bluetoot-al atmegy a file, majd vcalendar importálja a naptárba, de jobb lenne valami egyszerű automata mód.

(#18204) Bozek válasza k850 (#18202) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Windows is "kémkedik", nem kell aggódni. Legalább az Android kiírja az engedélyeket és ha nem kell, letörlöd. Tudom, rendszer alkalmazást csak root-al lehet, de akkor is megoldható. Na meg az új Android-ban (ICS-től felfelé) már lehet fagyasztani is őket, ahhoz még root se kell. Nálam a Google Maps van most lefagyasztva, mert elvileg szívja az akksit. Így meg nem. :)

(#18203) fpy_: Miért nem megy a MyPhoneExplorer? Le kell szedni Google Play-ből a hozzá tartozó alkalmazást és WiFi-vel csatlakozni a telefonhoz.

(#18205) k850 válasza fpy_ (#18203) üzenetére


k850
addikt

"A myPhone Explorer-el nem tudom összehozni a telefont és a gépet."

Egy láma kérdés a telón telepítve van a MyPhoneExplorer Client? :F
Vagy esetleg valami más probléma van?

Megelőztek!

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#18206) Tompie válasza bigrock (#18193) üzenetére


Tompie
őstag

Oké, ha merülök akkor szoktam átváltani 2G-re :)

(#18207) OgKush


OgKush
senior tag

Tudtok valami jó sms appot?

[ Szerkesztve ]

(#18208) bubi92 válasza OgKush (#18207) üzenetére


bubi92
őstag

handcent, pansi

(#18209) Richee11


Richee11
senior tag

valaki esetleg tudna ajánlani egy bevált Naptár alkalmazást? aminek van widgetje, és lehet napokhoz hozzárendelni eseményeket, esetleg ki is jelzi hogy aznap XY teendőm van
Előre is köszönöm szépen!

(#18210) bogil99 válasza macilacus (#18117) üzenetére


bogil99
aktív tag

+1

kertsa 18119: Opera Mobil

[ Szerkesztve ]

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#18211) Tompie válasza Richee11 (#18209) üzenetére


Tompie
őstag

aCalendar+ nekem bevált.

(#18212) dokee78 válasza Tompie (#18211) üzenetére


dokee78
félisten

+1
Amígy nem lesz magyar nyelv a Buisness Calendarban addig aCalendar.

(#18213) Jarod1 válasza Richee11 (#18209) üzenetére


Jarod1
addikt

jorte

(#18214) bacus


bacus
őstag

Egy kis segítséget szeretnék egy TASKER gurutól akár privbe is.

Szeretném a napi átlag mozgásomat egy google naptárban látni, de csak alapszinten.
Létrehoztam egy bejegyzést, iroda, a wifi kapcsolat alapján tudom, hogy hol vagyok, és be is inzertál egy bejegyzést a naptárba, de 5.10p Iroda. Ha kinyitom a naptár bejegyzést akkor azt látom, hogy 5.10p-5.11p ig, azaz 1percre irja be.

Hogy tudnám azt megoldani, hogy amig ott vagyok, addig 5 percenként szerkessze le ezt a bejegyzést, hogy a végén egy szép összefüggő valamit kapjak, pl. 8.10a-5.15p Iroda?
Ugyanezt még pár hellyel, ill. a köztes időben pl. azt, hogy "uton". Ezt mi alapján tudnám megoldani? Pl. sebesség, de akkor már kell használjam a GPS-t is, vagy lehet az adótornyok változása alapján?

Előre is köszönöm a segitséget.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#18215) xSide válasza MurdR (#18195) üzenetére


xSide
őstag

Detto greenfing épp a rendszer appokat nem szűri, ami a lényeg lenne mondjuk naptár, névjegy szinkronnál ami legjobban viszi az NRG-t...
Uninstall!
Ugyanúgy merültem, mint használata előtt és mi a függőben stb hülyeség?
Vagy tiltja vagy nem...

Jahh és más appok, pl llama is megzavarodott miatta, mert nálam kijelző ki/adat ki/szinkron ki van állandósítva régóta.
Mióta a greengfos fenn vann nem működik :)
Lehet győzködni, de nem érdemes...

[ Szerkesztve ]

(#18216) Maxtreme válasza Maxtreme (#18184) üzenetére


Maxtreme
addikt

senkisenem? :(

(#18217) Bozek válasza Maxtreme (#18216) üzenetére


Bozek
nagyúr

Esetleg erről mi a véleményed? Bár ez elvileg csak kézírásos cucc.

Vagy esetleg ezt nézd még meg.

[ Szerkesztve ]

(#18218) gacsoi válasza Maxtreme (#18216) üzenetére


gacsoi
senior tag

Privi ment!!!!

(#18219) RootRulez válasza RootRulez (#18201) üzenetére


RootRulez
félisten

Kaptam, már nem kell! :))

═════════════════════════════════════════

(#18220) Maxtreme válasza Bozek (#18217) üzenetére


Maxtreme
addikt

Köszönöm meglesem őket! :R

gacsoi: Köszi, vissza is. :)

(#18221) MurdR válasza xSide (#18215) üzenetére


MurdR
veterán

És esetleg egy drasztikusabb program, ami nem csak népvakításra van, létezik? :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18222) Bandi8407


Bandi8407
tag

Sziasztok!

Tudtok olyan alkalmazást amibe el tudok menteni felhasználó neveket jelszavakat oldalakra ahová regisztrálva vagyok?

(#18223) xSide válasza MurdR (#18221) üzenetére


xSide
őstag

Llama és a 2 feltétel:
kijelző ki / adat ki
kijelző be / adat be

(#18224) rjg válasza twine (#18177) üzenetére


rjg
őstag

Rosszul gondolod, pont ellenkezőleg. ;] Root-olt telefonnál tudod szabályozni pl: az LBE Guard-dal, hogy melyik app-nak milyen jogosultságot adsz.Mondjuk az Angry Birds ne lássa a pozíciómat - hiába csak arra használná, hogy célzottan küldjön reklámot. De akár önálló tűzfalat is feltehetsz, hogy ne mászkáljon az internetre az, aminek nincs ott dolga.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#18225) sharkybacsi válasza xSide (#18215) üzenetére


sharkybacsi
tag

Vajon miért vársz el olyan funkciókat egy apptól, amit a szerző leírása szerint sem tud?
Gondolom a total commanderrel sem szoktál zenét hallgatni.

(#18226) gacsoi válasza Maxtreme (#18220) üzenetére


gacsoi
senior tag

Hát ennyit tudtam :))))

(#18227) ShadowX


ShadowX
őstag

Valaki tudja esetleg, hogyan kell beállítani a stock email appban ezt "csodálatos" új outlook-ot (aka hotmail)?

(#18228) -PLevi- válasza sharkybacsi (#18225) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Pedig telón lehet TC-vel zenét hallgatni. ;]

(#18229) xSide válasza sharkybacsi (#18225) üzenetére


xSide
őstag

Mi az a Total Commander androidon? :)

Egyébként a szerző nem irta, az addig jól működő appokat sem lehet utána használni, tiszta placebo akinek ez bejön:)

[ Szerkesztve ]

(#18230) twine válasza rjg (#18224) üzenetére


twine
addikt

félre ne érts, ismerem az előnyeit, és a "hátrányait" root-nak,, csak egy kis "egészséges" gonoszkodás volt részemről :B ;)

[ Szerkesztve ]

(#18231) S e t h válasza Tompie (#18211) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sokat kipróbáltam, mindig vissza is tértem hozzá.Most már samsung gyárit használok, viszont másik telón alap naptár alkalmazás maradt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#18232) evitiguF válasza Bandi8407 (#18222) üzenetére


evitiguF
senior tag

Én erre a célra az mSecure - Password Manager -t használom.

(#18233) OgKush


OgKush
senior tag

Srácok, olyat lehet titanium backupal, hogy csinálok egy teljeskörü backupot, újra teszem a telefonon a ROM-ot, és vissza töltöm a backupot, és az asztalt, mindent vissza alakít?

(#18234) Bozek válasza OgKush (#18233) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mivel az asztal maga a launcher, ezért ha annak az adatait is lemented, akkor azt is vissza fogja rakni. Bár nálam Apex esetén 1-2 widget-et utána újra kellett pakolnom, mivel csak a helye volt ott.

(#18235) stop


stop
aktív tag

Sziasztok,

keresek vmi app-ot (vagy más megoldást), galaxy S2-höz, amivel gyorsan és egyszerűen tudok hálózatot (szolgáltatót) váltani/keresni.

előre is kösz.

"az együgyű lenézi társát, az okos pedig meghallgatja azt" P.K.11.12.

(#18236) OgKush válasza Bozek (#18234) üzenetére


OgKush
senior tag

Király! :C Köszönöm! :R
Jól gondoltam, csak inkább megkérdeztem, nehogy rosszul gondoljam, és állítgathatok mindent manuálisan.

(#18237) Maxtreme válasza gacsoi (#18226) üzenetére


Maxtreme
addikt

Hát... Van annak valami oka hogy ingyenesre kényszerülök. :P :D

[ Szerkesztve ]

(#18238) (jan)


(jan)
őstag

Uraim!

Ilyen nagyítós szövegkiemelős okosságot hogy lehet varázsolni a telóra ? nagyon megtetszett ficsör nővérem xperia-ján :)

[ Szerkesztve ]

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#18239) erzol válasza OgKush (#18236) üzenetére


erzol
őstag

Szvsz, ha valami hiba miatt akarod újra húzni a romot és utánna visszarakod a mentést, akkor a hiba is vissza megy. Ha meg ICS helyett JB romot teszel befoshat a teló a mentés visszaállítástól...

[ Szerkesztve ]

(#18240) OgKush válasza erzol (#18239) üzenetére


OgKush
senior tag

Nem hba miatt, csak most j a rendszer, friss, optimalizált, és egy biztonsági mentést cisnálnék róla. :K

(#18241) Bozek válasza OgKush (#18240) üzenetére


Bozek
nagyúr

De akkor miért nem csinálsz CWM-es mentést? Azt visszaállítva meg aztán végképp minden megmarad.

(#18242) k850 válasza dokee78 (#18212) üzenetére


k850
addikt

"+1
Amígy nem lesz magyar nyelv a Buisness Calendarban addig aCalendar.

RootRulez féle Business Calendar mért nem elég magyar neked?
;)
+1 részemről a Buisness Calendarnak

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#18243) fpy_ válasza Bozek (#18204) üzenetére


fpy_
aktív tag

Itthon megy WIFI-vel a Myphone Explorer, viszont munkahelyen BT-vel kellene összehoznom szinkronizálásra és az nem megy!

(#18244) Jarod1 válasza fpy_ (#18243) üzenetére


Jarod1
addikt

BT párosítva van?

(#18245) fpy_ válasza Jarod1 (#18244) üzenetére


fpy_
aktív tag

Igen, valami driver gond van, azt írja. Eszközkezelőben felkiáltójel van a telefon mellett, de nem is talál drivert hozzá a neten sem...

(#18246) air válasza bacus (#18214) üzenetére


air
nagyúr

Van saját topikja a Tasker-nak. Talán ott előbb kapsz segítséget.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18247) OgKush válasza Bozek (#18241) üzenetére


OgKush
senior tag

Ez nem hülyeség :D :C

(#18248) Endless


Endless
aktív tag

Beállítottam az új gmailt amikor két hasábba szedi a dolgokat, de a gtalkon az üzeneteket nem jeleníti meg. Valaki ezt nem tudja miért lehet és hogyan lehetne megcsinálni hogy lássam?

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#18249) petipetya válasza Endless (#18248) üzenetére


petipetya
nagyúr

Van új Gmail? Mert egy darab cikket sem láttam erről.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#18250) OgKush


OgKush
senior tag

Nem tudjátok, hogy ez az app miért nem akar működni , mielött újra tettem a rendszert, még jó volt.. ( ugyanazt a kdz-t tettem fel)
Már újra indítottam, kikapcsoltam mindent csináltam, de nem jelentik meg a notification baron..

Csak átkellett rakni másik időjárás providerre. :DDD ( yahoo miért b@szakszik?)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.