Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18651) air válasza grafikus17 (#18646) üzenetére


air
nagyúr

Hardver nélkül nem fog menni. ;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18652) James67


James67
aktív tag

Egy kis segítséget, illetve véleményt szeretnék kérni.
Van valaki akinek ezek a Full Screen Caller ID meg a BIG, és a hasonló appok működnek. Nekem a big van fent de sokszor akad, hibát ír ki, nem lehet felvenni vagy lassan reagál, pedig nem az ingyenes verzió hanem a license is meg van hozzá. :W

Redmi Note 8 4/64

(#18653) goom válasza James67 (#18652) üzenetére


goom
senior tag

Én a Full Screen Caller ID-t használom - elégedetten.

(#18654) fasirTTT


fasirTTT
őstag

heló
nekem olyan progi kellene, amivel lehet a gépen belül a játékot irányítani. valami hasonló van ?
(note 2)

(#18656) bacus válasza #45553408 (#18655) üzenetére


bacus
őstag

hol tartod a névjegyeid? Telefon, sim, vagy google contact? Mert a névjegykezelőben ki lehet kapcsolni mindet.

A google contactocat pedig csak akkor hozza be, ha jól emlékszem ha benne van a "saját névjegyek"-ben.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#18657) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

erről mit kell tudni?
Van egy régi kedvenc gémem az abe's oddysee és nyomkodnám telón (galaxy ace) egyáltalán elmegy ez nálam és ha igen mi a módja (telepítés ilyenek)?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#18659) Samus


Samus
addikt

Kérdés, hogy a Nova Launcher fizetős verziója, a Prime, használhat root jogokat? Most raktam fel, és induláskor a Superuser jelzett, hogy jogokat kér. Nem adtam neki így is hiba nélkül megy. A neten rákeresve nem nagyon találtam infót. Marketen nem említik.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#18660) Bozek válasza Samus (#18659) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha jól tudom, akkor root nélkül nem tudsz az asztalra hosszan bökve kirakni widget-et. Persze a programtárból működik így is. (De lehet, hogy fordítva van.)

(#18661) LonGleY válasza Bozek (#18660) üzenetére


LonGleY
veterán

Az elég lol lenne, ezt még az ingyenes Apex is
tudja root jog nélkül. Miért kéne ilyesmihez root?

[ Szerkesztve ]

(#18662) #40351744 válasza LonGleY (#18661) üzenetére


#40351744
törölt tag

Igen, ezen gondolkodtam én is. Minek egy Launcher-nek root jog ahhoz, hogy widget-et lehessen kitenni? Az alapnak sem kell, Next-nek sem, GO-nak sem. Igazából csak ezért sántít nekem a Nova, minden másban a lehető legtökéletesebb. :B

[ Szerkesztve ]

(#18663) pepe091 válasza Bozek (#18660) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez téves. Lehet hosszan bökve kirakni..

Szerk.: Appdrawerből is lehet kirakni widgetet...

[ Szerkesztve ]

(#18664) tomy86 válasza LonGleY (#18661) üzenetére


tomy86
addikt

Apexnél a programtárból (modulok fül) nem tudsz widgetet kitenni csak, ha root jogot adsz az apexnek. A homeon hosszan nyomva működik root nélkül is. A miértjét ne kérdezd, fogalmam sincs. Prot használok és próbaképpen visszavontam a root jogokat.

[ Szerkesztve ]

(#18665) Bozek válasza pepe091 (#18663) üzenetére


Bozek
nagyúr

Írtam is, hogy lehet, hogy fordítva van. :)
De ez szerintem Android függő is. Nekem nem kért root jogot, pedig most kipróbáltam. Úgy néz ki, a JB már másként kezeli ezeket.

(#18664) tomy86: Melyik Android van fenn?

[ Szerkesztve ]

(#18666) Samus


Samus
addikt

Simán nekem is működik, de most hogy nézem, a Modulok (elvileg itt vannak a widgetek) fül nem kattintható a programtárban, minden működik, csak ez nem. A sima nem kért root jogot, igaz, akkor még nem is volt rootolt a készülék. Most, hogy a Prime felkúszott, induláskor kaptam a figyelmeztetést, hogy kellene adni.

Eh, megvan. A beállítások/programtár résznél a "Widgetek a programtárban" menüsor alatt ott figyel, hogy "Root jog vagy rendszeralkalmazás szükséges".

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#18667) twine válasza tomy86 (#18664) üzenetére


twine
addikt

nálam simán működik az, ami nálad nem,,, ( modulok fül alól widget a képernyőre) nincs rootolva a teló ;)
apex pro

[ Szerkesztve ]

(#18668) Bozek válasza twine (#18667) üzenetére


Bozek
nagyúr

Gondolom Neked is JB van fenn. Ott már tényleg nem kell, de GB és ICS alatt kellett még.

(#18670) bubi92 válasza #45553408 (#18669) üzenetére


bubi92
őstag

akkor nincs kikapcsolva, csak deep sleep vagy valami hasonló.

(#18671) tomy86 válasza Bozek (#18665) üzenetére


tomy86
addikt

4.0.4 ICS

(#18667) twine : az a helyzet, amit Bozek írt, hogy JB alatt már root nélkül is megy.
"- ACCESS_SUPERUSER/BIND_APPWIDGET: Required to add widgets from the drawer (only for Android 4.0 Ice Cream Sandwich)."

[ Szerkesztve ]

(#18672) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

ADW Launcher EX-ben azt szeretem,h mikor a programtárba lépek, akkor a dock ott tud maradni alul, külön állítható az ottani ikonok mérete a programtárihoz képest.Ezt Apexben nem találtram, pro-ban sem, nincs ilyen lehetőség?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#18674) fasirTTT válasza fasirTTT (#18654) üzenetére


fasirTTT
őstag

rosszul fogalmaztam.

olyanra gondoltam mint a PC remote PL csak a telefonon lehet irányítani a játékot is pl. :D tabletekre van valami hasonló pár játék támogatásával

[ Szerkesztve ]

(#18675) dlaj válasza gatto_ (#18629) üzenetére


dlaj
őstag

Köszönöm a választ! A Blade topicban javasolták ezt, szerintem ezzel fog működni, csak még nem volt időm beállítani.

(#18676) twine válasza tomy86 (#18671) üzenetére


twine
addikt

+(#18668) Bozek:
:R

[ Szerkesztve ]

(#18677) kelekyle válasza fasirTTT (#18674) üzenetére


kelekyle
őstag

Hűűű ezt nem tudom... szerintem tudsz ezzel is csak windowed módban kell, hogy futtasd a játékot.
Anno iPhoneom volt és RealVNCvel OSXen Plants Vs. Zombies-t kipróbáltam :DDD
De nem játékra való ez a VNC tech.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#18678) fasirTTT válasza kelekyle (#18677) üzenetére


fasirTTT
őstag

igen, azt tudom, hogy ha ablakba futtatom a gémet a gépen, akkor azt telóval látom :D csak nem tudom melyik a leggyorsabb képátadásba ebből a szempontból

(#18679) fasirTTT válasza kelekyle (#18677) üzenetére


fasirTTT
őstag

azt hiszem megtaláltam :D

vagy ezaz? ez nem tudom megy-e note 2-n

[ Szerkesztve ]

(#18680) Muki94


Muki94
aktív tag

Sziasztok!
Ismerősömnek szüksége van egy dual simes ZTE V970-re (MTK6577).
Viszont van egy kritériuma, hogy képes legyen a telefonhívás hangját felvenni, akár mindkét oldalét.
Valószínűleg általam a Bruno Martins rom kerülne rá ( play áruház elérhető legyen, és egyebek).

Van tapasztalatok, melyik program képes teljeskörűen betölteni ezt a feladatot? A dual sim topicból ide irányítottak.

Válaszaitokat előre is köszönöm, Muki

(#18681) #40351744 válasza Muki94 (#18680) üzenetére


#40351744
törölt tag

Amennyire én tudom, ez a funkció attól függ, hogy a telefonon levő kernel támogatja-e a közvetlen vonalból való felvételt. Ha nem ilyen kernel van rajta, akkor csak mikrofonból vesz fel, az meg nem egészen jó minőségű lesz....

(#18682) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Mi annak az appnak a neve, amivel az sd kártyából lelehet választani x helyet, és memória ( RAM) ként lehet használni?

MEg van közben:

ROEHSOFT RAM Expander

[ Szerkesztve ]

(#18683) oncsi válasza #40351744 (#18681) üzenetére


oncsi
őstag

Pedig erre nagy igény volna. Sajnos a mai világban sokszor még az írás is elszáll, nemhogy a szó.
Nem lehetne az erre alkalmas telefon típusokat, vagy az alkalmas kerneleket listáját valahol egybe gyűjteni, egy áttekinthető helyen? Én 9db Androidos telefonon vagyok már túl és nem találtam egyet sem, amivel ment volna a kétirányú felvétel. Próbáltam Root-ot, meg custom kerneleket, de semmi.
Miközben a 2002-es Motorola SmartPhon meg alapból tudta.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#18684) aelod válasza OgKush (#18682) üzenetére


aelod
veterán

ez engem is érdekel!

mit h kell? :))

class 4-es sd gondolom ehhez nem a legjobb választás igaz?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#18685) pepe091 válasza oncsi (#18683) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Sokszor elmondtam már, de megteszem újra, jogi akadályokba is ütközik a dolog, ezt vegyük figyelembe! Ha te egy ilyen sutyiban felvett beszélgetéssel akarsz bármit bizonyítani, a másik fél simán mondhatja, hogy megsértetted a személyiségi jogait, és még te fogsz koppanni a végén. A beleegyezése nélkül nem lehet semmilyen beszélgetést rögzíteni.

(#18686) oncsi válasza pepe091 (#18685) üzenetére


oncsi
őstag

Igen, természetesen tudom az okát, nem is az a lényeg.
Egyrészt ez egy Magyar törvény ami nekünk íródott. Sok országban is van hasonló, De nem mindben. Ott is használnak Androidot Meg az sem mindegy hogy miért büntetnek meg.
Ha egy haver azt mondja neked telefonon, hogy holnap reggel ellopja az Erzsébet hidat, és az valóban eltűnik, neked meg nincs alibid, akkor nehogymár ne vegyék figyelembe a felvételedet.
A te felelősséged az, hogy felhasználod e.
Az autómban is van esemény rögzítő kamera, és volt már, hogy jól jött. :)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#18687) Muki94


Muki94
aktív tag

Nincs ilyen célja az illetőnek, teljes mértékben tisztában vagyunk vele, hogy a beleegyezés nélkül készített felvétel a személyiségi jogokat sérti.
Ez a kerneles téma elszomorít. Főleg, hogy a tulajok sem tudnak pontosat mondani.

(#18688) Sukta 95


Sukta 95
tag

a busybox alkalmazas pontosan mire is valo?

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#18689) Bozek válasza oncsi (#18683) üzenetére


Bozek
nagyúr

Pedig sok telefonnál van szerintem ilyen lehetőség. A 2011-es Sony Ericsson-okhoz például mindhez volt kétirányú felvételt támogató kernel.

(#18690) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Letezik olyan program, amelyik a mentett wifi halozatokat jelszoval egyutt kepes megjeleniteni / olvashato formatumba hozni?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#18692) citkar


citkar
addikt

üdv
keresek androidra magyar rádiós appot, bartok es kossuth kellene. amiket nezelodtam a hozzászólások alapján nagyon le voltak húzva
ha ingyenes jó, de pár száz forintos is szóba jön
köszönöm
citkar

(#18693) MurdR válasza citkar (#18692) üzenetére


MurdR
veterán

Attól hogy le voltak húzva kommentekben, még nem biztos hogy szar a program. Rengeteg lamma van. Meg szerintem a többség csak akkor ír kommentet meg akkor ad csillagot ha valami gáz van velük. Azért próbáld ki őket, hátha, aztán ha nem, akkor egy pillanat alatt le tudod törölni, semmit nem veszítesz.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18694) EmberXY válasza MurdR (#18693) üzenetére


EmberXY
addikt

Ezt én is így gondolom. Találkoztam már olyan lehúzó kommenttel egy sakkprogramnál, ami azért született, mert az írója nem ismerte a játék szabályait, és nem értette, hogy egy bizonyos lépés hogyan működhet, tehát biztos a progi a hibás... :W

Up the Irons!

(#18695) MurdR válasza EmberXY (#18694) üzenetére


MurdR
veterán

Ha valaki hülye hozzá, vagy esetleg nem fut a telefonján mert zte Bladen akar Modern Combat4et játszani, akkor már ki is írja 1 csillaggal hogy szar. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18696) Kakumix válasza #45553408 (#18669) üzenetére


Kakumix
senior tag

Nem az androidtól függ, hogy tud-e ébreszteni kikapcsolt állapotban, hanem a hardvertől, hogy képes-e rá és a gyártótól, hogy lehetővé tette-e azt szoftveresen is. Általában az androidos telefonokon ez a funkció nincs megvalósítva, de ha jól tudom a Huawei-eken működik.

Legyen szép napod!

(#18697) vgyuri válasza DJ. Ru$y (#18690) üzenetére


vgyuri
őstag

data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf fájlban megtalálod, ha root-olt a telefon.

#18692 citkar: online rádiót keresel? Tunein Radio-t próbáld ki.

(#18698) Polemius válasza pepe091 (#18685) üzenetére


Polemius
aktív tag

"jogi akadályokba is ütközik a dolog"

Sokszor elhangzott itt, valóban. De pontosan melyik magyar jogszabály is tiltja? Mert azt sehol nem találom.

(#18699) ux1 válasza Polemius (#18698) üzenetére


ux1
addikt

Nálunk a Google térkép se működhet rendesen

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#18700) goom válasza citkar (#18692) üzenetére


goom
senior tag

Nálam a Magyar Rádió Hangtár teljesen jól működik. Emellett pl. a TuneIn is "hozza" az általad említett adókat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.