Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18701) MurdR válasza pepe091 (#18685) üzenetére


MurdR
veterán

Akkor ütközik jogi akadályba ha a tudta nélkül veszi fel a beszélgetést. Honnan tudod hogy az elején nem azzal kezdi a hívást, hogy a hozzájárulását kéri a rögzítéshez a hívott féltől?
Maga a program megléte, a felszereltség nem ütközik semmi féle jogszabályba.
Ugyan olyan, mint hogy neked van egy kenyérvágókésed, de nem használod csak arra hogy kitámasszad a kenyérpirító fedelét vele. Pedig ölni is lehetne vele.

Ne kössünk már bele mindenbe.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18702) janes74 válasza Kakumix (#18696) üzenetére


janes74
senior tag

Blade 3 -on is működik....

(#18703) citkar válasza goom (#18700) üzenetére


citkar
addikt

Köszönöm szépen!

(#18704) GtCaT válasza Muki94 (#18680) üzenetére


GtCaT
tag

Az eredeti kérdésedre válaszolva, IGEN, tökéletesen felveszi a hívó és hívott fél hangját is.
A kernel fajtáját nem tudom, de több progival próbálva is tökéletes a kétirányú felvétel ZTE V970 -nel. :C
Ilyen pl. az "All Call Recorder."

[ Szerkesztve ]

(#18705) TechData


TechData
tag

Sziasztok.
Hogyan tudom törölni a telefonomból a Mobil szolgáltatók által előre telepitett ökörségeket,
amit a büdös életben nem fogok használni? Nem szeretnék roomot cserélni (Jelenleg:4.1.1-es verziom van) mert még garancia alatt van a telefon.
Van erre valami megoldás?Van erre valamiféle alkalmazás?

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#18706) DS39 válasza TechData (#18705) üzenetére


DS39
nagyúr

Tiltani lehet, törölni csak root joggal.

(#18707) TechData válasza DS39 (#18706) üzenetére


TechData
tag

Értem....egy cseh oldalon találtam leirást hogyan lehet rootolni a telefont:
[link]

Van kettő év jótállás a telefonomra,gondoltam teszek rá gyári roomot ami szolgáltatóktól mentes.

[ Szerkesztve ]

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#18708) LámaZ


LámaZ
addikt

Magyarok!
Írjatok ilyen appokat, és zsebeljetek be 1 milliárd dollárt a multiktól!
Rövid idő alatt annyi devizatartaléka lenne az országnak, hogy visszafizetnénk az államadósságot, és tejben-vajban fürödnénk.
A szoftverfejlesztés egyébként a legkifizetődőbb gazdasági tevékenység, mert csak egy számítógép kell, nem kell nyersanyagokat kibányászni, nincs szükség több tonnás munkagépekre, az áruszállítás pofonegyszerű, kortól és nemtől függetlenül végezhető.

Legyen minden jó!

(#18709) DS39 válasza TechData (#18707) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem azzal sem leszel beljebb, mert nem a szolgáltatók (vagy leginkább nem) teszik tele felesleges dolgokkal, hanem a gyártó cég. pl. Google sok felesleges cucca a gyári romon is rajta lesz.

LámaZ: biztos az államnak adnám :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18710) pepe091 válasza Polemius (#18698) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Parancsolj Katt

(#18701) MurdR

Olvasd el az utolsó mondatomat is, mielőtt kötözködsz.. :U

(#18711) air válasza LámaZ (#18708) üzenetére


air
nagyúr

:W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18712) LonGleY válasza air (#18711) üzenetére


LonGleY
veterán

A lámák hátán kezdtem el fölfele kúszni a dicsőséges ősi ranglétrán, hát azok ma is utam övezik. Részemről nemsoká kibővített Android ajánló következik.

[ Szerkesztve ]

(#18713) korcsi


korcsi
veterán

Jelly Bean környezetben megoldható, hogy csoportokhoz profilozva legyenek a csengőhangok.

Tehát adott profilban adott csengőhangok a névjegyekhez, másik profilba másmilyenek (vagy némák például).

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#18714) Polemius válasza pepe091 (#18710) üzenetére


Polemius
aktív tag

Köszönöm!
Még annyit szeretnék kérni - bizonyára én vagyok a béna, hogy nem találom benne - hogy idézd belőle, pontosan hol is tiltják, hogy egy telefon (vagy azon futó alkalmazás) képes legyen rögzíteni a telefonáló felek hangját?
Mert egyértelműen megengedi például, hogy bizonyos esetekben (akár a másik fél tudomása nélkül) felvételt készíts, és felhasználd, nyilvánosságra hozd megfelelő körülmények esetén.

"Nincs szükség a hozzájárulásra akkor sem, ha a képmás vagy hangfelvétel elkészítésére vagy felhasználására közvetlenül fenyegető vagy már bekövetkezett jogsértés bizonyítása érdekében, közérdekből vagy jogos magánérdekből kerül sor..."

Tehát minden bizonnyal igazad van, és valahol tiltják magát a lehetőséget, technológiát is, csak én nem találtam meg a szövegben.

(#18715) Gabesz87


Gabesz87
addikt

üdv. Az normális h.az Opera Mobile elég lassan nyitja meg a linkeket?Úgy értem,rakattintok valamire és kb.2-3sec mire elkezdi betölteni.Másnál is ilyen?Galaxy s advance

(#18716) pepe091 válasza Polemius (#18714) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nagyon átmentünk már off-ba...
Tessék.
Csak büntető ügyeknél vehetik figyelembe, a hangfelvételt, egyébként tilos készíteni.

Idézet:
Az adatvédelmi és a polgári jog tiltja az érintett tudta nélkül hangfelvétel készítését, azonban büntető ügyben, mint bizonyítékot föl lehet használni.

És akkor ezzel le is zárhatjuk...

(#18717) LonGleY válasza pepe091 (#18716) üzenetére


LonGleY
veterán

De ezt ki nem tojja le? Nem tartozik a lehetőségek taglalásához, amiről a fórum szól. Unalmas állandóan felhozni ezt.

Ha úgy akarom, pl. a technikai jellegű beszélgetéseket - ahol későbbi feldolgozás miatt szükséges az újbóli meghallgatás - rögzítem. Az, hogy ki mit kezd a felvétellel, teljesen más kérdés. Ilyen alapon az app telepítést is egységesen tilthatnánk, mert azzal warez is felcsúszhat a gépre. Az a felháborító, hogy bizonyos készülékek alapból nem hagynak erre lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#18718) Bozek válasza Polemius (#18698) üzenetére


Bozek
nagyúr

Olvasd el EZT, érdekes. Főleg, hogy Dr. Jóri András írta, aki 2008-tól 2011-ig az adatvédelmi biztosi pozíciót töltötte be.

Persze ezt a pozíciót azóta a "kedves" kormányunk már megszüntette, szóval lehet, hogy változtattak az adatkezelésen is.

(#18719) twine válasza pepe091 (#18716) üzenetére


twine
addikt

Nincs mit lezárni,,,,
Kérdeznek valamit, amire érdemben vagy tudnak válaszolni vagy nem,,,
ez egy "szakmai" fórum, ahol megoldásokat várnak az emberek,,,neked pedig nem tiszted eldönteni szvsz, mi az ami törvényes, és mi nem,,,"
Főleg egy olyan dologban ahol nem hogy kiskaput, hanem egy komplett "Hörmann Garázskapú gyártósort hagysz nyitva,,, :U
Honnan tudod hogy a kérdező nem kezdi e úgy minden telefonbeszélgetését, hogy:

"-EZt a beszélgetést rögzítjük,,,,haló X Y vagyok"

"És akkor ezzel le is zárhatjuk..." ;) :DDD

Tehát vagy tudunk érdemben segíteni, vagy nem,,,ha nem ilyen hülyeségekkel szerintem ne problémázzunk már...
Köszönettel :R :R

(#18720) ux1: Végre "valaki" ,,,,én egy kicsit "bőlére" eresztettem :B

[ Szerkesztve ]

(#18720) ux1


ux1
addikt

Jó lenne ezt a hangfelvételes témát lezárni. A törvény azt mondja ki, hogy hogy használható fel az ilyen dolog. Ezt kell megérteni... ;)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#18721) Polemius válasza pepe091 (#18716) üzenetére


Polemius
aktív tag

Értem. Tehát összefoglalva:
Semmi nem tiltja, hogy egy telefon, vagy arra telepített alkalmazás technikailag alkalmas legyen telefonbeszélgetés minden résztvevője hangjának rögzítésére.
Csak és kizárólag az adatrögzítés körülményeire és a felvétel felhasználására vonatkozik korlátozás ezzel kapcsolatban.

A kérdés ugyanis nem arról szólt most - és a korábbiakban sem -, hogy szabad-e rögzíteni telefonbeszélgetést, hanem arról, hogy tiltja-e bármi, hogy erre alkalmas legyen a telefonkészülék (azaz, hogy ilyen alkalmazás legyen rajta, illetve ilyen készítsen valaki).

És így valóban le is zárhatjuk. :)

(#18722) iguana


iguana
őstag

ez a rögzítés/nem rögzítés téma lassan olyan vörös posztó lesz, mint a "tudjukmelyik" navigáció :DDD

jóóó, tudom mi a különbség, kéretik nem komolyan venni. ;)

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#18723) dReFiX


dReFiX
senior tag

Elmentettem a programokat titanium back up pro alatt 4.0 rendszeren, de vissza szeretném állítani egy új telón 4.1es rom alatt de egyáltalán nem látja a mentéseimet pedig ott van minden a mappában az sd kártyán. mi lehet gond ? Köszönöm !

(#18724) iguana válasza dReFiX (#18723) üzenetére


iguana
őstag

tib->preferences-->backup folder location itt add meg hol vannak a mentéseid (detect! gomb)

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#18725) dReFiX válasza iguana (#18724) üzenetére


dReFiX
senior tag

Igen,ez volt a baj, köszi !

(#18726) air válasza LámaZ (#18708) üzenetére


air
nagyúr

Erről ennyit! :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18727) korcsi válasza air (#18726) üzenetére


korcsi
veterán

Link javítva

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#18728) gmark247


gmark247
tag

Mik azok az alkalmazások, amik minden telefonra kellenek és hasznosak? Vannak ilyenek, vagy igénytől függ?

Sony Ericson k310i -> Sony Ericson w350i -> LG GT 540 -> Xperia U -> Lenovo A850' The worst thing what ever happend to Earth is the humanity... '

(#18729) oncsi


oncsi
őstag

Tudtok olyan programot, ami az "internet megosztás USB-n"-t kiteszi widgetként?
Kábel csatlakozás előtt ugye még nem aktiválható. Ha meg rádugod, akkor csak 3mp-ed van aktiválni, mert akkor meg átvált adattárló módba. Tudom, ez kikapcsolható, de erre is szükségem van.
Legjobb lenne egy fö asztalon lévő widget "gomb"

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#18730) bacus válasza ux1 (#18720) üzenetére


bacus
őstag

De most akkor végül kiderült, hogy melyik a legjobb, legjobban használható alkalmazás?
(jelenleg egy ace2-t nyúzok, talán már nem sokáig, a következő telefon note 2 -lesz, arra érdekelne a megoldás)

Én olyat szeretnék, ami nyilván kétirányú, nem mikrofonon keresztül rögzit, bizonyos nevekhez beállitható legyen a felvétel, de jó lenne pl. egy telefonbeszélgetés közben is el lehetne inditani. Kell ehhez custom rom? ha igen, akkor melyik?

(Nekem volt ilyen nokián, használtam, nagyon hasznos volt, amikor ledaráltak egy telefonszámot, de akár akkor is amikor pl ügyfélszolgálat felhiv, azzal kezdi, hogy rögzitik a beszélgetést, nyilván ilyenkor lehet én is rögzitem.

Még soha nem kellett másra használnom, engem sem érdekelnek a jogi vonatkozásai, meg szeretném úszni, hogy külön diktafonnal/egyéb alkalmazással kelljen felvenni a kihangosított beszélgetést.

Köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#18731) Debilon


Debilon
addikt

üdv!

tudna valaki arra valami megoldást, hogy miért nem látszik a telómon (V845, 2.1) a minimum 2.1 androidot kérő alkalmazás a play-en?

a SpeedView nevűről lenne szó

apk-ból telepítve tökéletesen fut a progi, de play szerint nem kompatibilis a telefonommal

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#18732) quailstorm válasza Debilon (#18731) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Vagy átírod a build.propot, hogy azt higgye a google, másmilyen telód van, vagy megkeresed az apk-t, hátha van valakinek a neten(esetleg valaki letölti neked és felrakja).
Egyébként meg rakd fel a 2.3.7-et, havernek nagyon tetszett. De segíteni nem tudok benne hogy hogy kell.
ROM spirit fm ez a kombó jól megy rajta.

(#18733) Debilon válasza quailstorm (#18732) üzenetére


Debilon
addikt

apk-ból tudom telepíteni, azzal nincs gond, de egy ideje ezt az app-ot nem adja be ha telón keresem, neten meg incompatible :)

mindegy, úgyis rövidesen telót cserélek akkor megoldódik a dolog majd

de ezt a romot majd lehet meglesem + rádió app-ot

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#18734) petipetya válasza gmark247 (#18728) üzenetére


petipetya
nagyúr

A Telefon és Üzenetek nevű alkalmazás.

"nincs rá lezsóidő"

(#18735) air válasza korcsi (#18727) üzenetére


air
nagyúr

Köszi.

(#18728) gmark247
Szerintem csakis az igényektől függ.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18736) LámaZ válasza twine (#18719) üzenetére


LámaZ
addikt

Teljesen igazad van. Természetesen, ha valami off-topic, azt el kell irányítani, de a pöffeszkedést nem kell bátorítani.

Más:
Melyik appal tudom lementeni a képernyőképet? (screenshot)

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#18737) air válasza LámaZ (#18736) üzenetére


air
nagyúr

Nem kell hozzá app. A rendszer beépített funkciója. GB-n a bekapcsológombot hosszan nyomva megjelenő menüben, ICS-n bekapcs+hangerő le 2 másodpercig nyomva tartva.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18738) DS39 válasza air (#18737) üzenetére


DS39
nagyúr

GB-n alapból nincs, csak ha a gyártó belerakta. ICS-től a rendszer része, úgy ahogy írtad is.

Amúgy Screenshot It app van erre.

[ Szerkesztve ]

(#18739) korcsi válasza korcsi (#18713) üzenetére


korcsi
veterán

Annyi lenne csak a feladat, hogy egy bizonyos csoportba tartozó embereknek némított állapotban is csörögjön a telefon, vagy a csoporton kívülieket némítsa csak bizonyos profilban.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#18740) LámaZ válasza air (#18737) üzenetére


LámaZ
addikt

Működik, köszönöm!

Legyen minden jó!

(#18741) petipetya


petipetya
nagyúr

4.0.25 Google Play

Az oldal alján található mirror3 alól telepítettem, mert a többi link vacakolt.

"nincs rá lezsóidő"

(#18742) Foose válasza petipetya (#18741) üzenetére


Foose
addikt

Máshol is rátaláltam már a police-os linkekre,(még nem mertem telepíteni)de másokban is (bennem is)felmerült a kérdés,biztonságos így "frissíteni" a Play-t? :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#18743) petipetya válasza Foose (#18742) üzenetére


petipetya
nagyúr

Természetesen csakis az biztonságos, ha megvárod a legális frissítést.

Viszont még mindig biztonságosabb így frissíteni a Playt, mint rootolni a telefont.

"nincs rá lezsóidő"

(#18744) Foose válasza petipetya (#18743) üzenetére


Foose
addikt

Na most nem tudom hogy jön a root a play ezen módú frissítéséhez,nem értelek :U ( és ráadásul már túl vagyok a rooton :D ) Csak ugye az a baj,hogy a jó ég tudja mikor ér el minket a hivatalos frissítés. :F

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#18745) royalka


royalka
őstag

Jó reggelt. Milyen programmal tudom kiszűrni hogy melyik alkalmazás ébeszgeti/tartja ébren a telót?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#18747) Tyer válasza royalka (#18745) üzenetére


Tyer
őstag

GSam Battery
(no Root)

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#18748) royalka válasza #40993792 (#18746) üzenetére


royalka
őstag

Hát köszi :R. :), beírtam de sokat nem értek belőle.
Tyer: köszi ez egyszerű. :R

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#18749) forintuser válasza #40993792 (#18746) üzenetére


forintuser
őstag

Lefagyott tőle a Nexus 4 :DDD Először láttam megmeredni.Köszi... :R

Holnapkészítést vállalok.

(#18750) Kasya


Kasya
nagyúr

Szep jo reggelt!
Szeretnem a megtervezett, gmaps-es utonaltervemet atkuleni telefonra. A tervemben 5-6 celallomas is szerepel es kulonbozo - nem kovetkezetes - irannyal. Mikor a linket atkuldom mobilra, ott megis csak A es B pontot ismeri fel, de a B pont se az, ami a gmaps-en, a gepen. Esetleg kulon program kellene hozza?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.