Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18451) Bozek válasza amadeus11 (#18450) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Jelly Bean-t már alapból nem is támogatja a Flash Player. Valószínűleg ez az egyik oka annak, hogy nem tudod használni a kamerát. Újabb nem lesz, így sajnos azt kell, hogy mondjam, erre nincs megoldás.

(#18452) goom válasza DS39 (#18430) üzenetére


goom
senior tag

Köszönöm! Öcsémnek nagy örömet szereztél vele.

(#18453) batai15


batai15
félisten

sziasztok! nincs valami oldal/app amivel mindíg értesülhetek a playen a leárazásokról?

(#18454) Fandango válasza batai15 (#18453) üzenetére


Fandango
veterán

Kicsit visszabb olvastal volna, vagy hasznalod a keresot akkor megleled a valaszt, de tessek itt van: AppSales

(#18455) batai15 válasza Fandango (#18454) üzenetére


batai15
félisten

azért köszi.

(#18456) twine válasza Jim74 (#18448) üzenetére


twine
addikt

Ha csak a sebesség okozott gondot(swype beta),,esetleg próbáld ki mostanában,,itt az utolsó frissítés leírása:

Swype Beta v1.4.9.13905
Advanced Language Models added for Hindi and Belgian Dutch
Responsiveness for tap input improved for all languages
Improved overall Smart Editor behavior and implemented some bug fixes
Fixed a Gingerbread crash that occurred when rotating device into landscape mode
Fixed miscellaneous crashes reported by the Beta community
Fixed an issue where default Android voice input ('mic'/'microphone') icon displayed instead of Dragon logo
Changed subtype text in notification drawer to be more accurate
Word Choice List behavior improved in Polaris Office
And many more bug fixes and improvements!

;)

Hátha... :U
MOndjuk azt hiszem ez csak azoknak javít a helyzeten akik "pötyögnek",,ha swype-olsz,,szerintem nem változik semmi,,,bár nem is tudom pontosan, hol/hogy érted hogy lassú....de gondoltam nagy bajt nem csinálok ha bemásolom :B ;)

[ Szerkesztve ]

(#18457) Jim74 válasza twine (#18456) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szia!

Köszönöm a választ :R
A lassúságnál arra gondoltam, hogy pl. amikor itt a fórumon szerettem volna írni egy hozzászólást (vagy bármilyen szövegbevitel esetén), a szövegmezőre történő érintés és a billentyűzet megjelenése között eltelt idő elég sok volt. Tehát lassan jelent meg a billentyűzet.
Swiftkey-nél ilyet nem tapasztaltam, viszont a Swype-nak a találati arányát jobbnak tartottam (swypol-ós bevitelnél lényegesen többször hozta a kívánt szót, mint a Swiftkey). Bár lehet, hogy ez csak tanulás kérdése és idővel a Swiftkey is pontos lenne.
A Swype még mindig béta, vagy elérhető már a Play-ben is?

[ Szerkesztve ]

(#18458) twine válasza Jim74 (#18457) üzenetére


twine
addikt

"Beta" még mindíg,,,
Így már értem, és megértem akkor a problémád,,,

Swype Beta v1.4.5.12537
Improved keyboard launch responsiveness in web browsers

Ezzel kezdődik az utolsó előtti verzió hibajavítási listája,,, :D
Itt megtalálod ;)

Többet nem másolok be, mert még úgy tűnne rád akarom erőltetni :B
Pedig nem ;) :R
Alternatívát nem tudok javasolni,,mert az apró hibái ellenére a legjobbnak tartom,,,nincs más aminek diktálhatnék, így alternatívám sincs,,,(bár mostanában inkább swypeolok rajta, mint diktálok,,,úgy hogy oda sem nézek egész jól megy,,,ez a "csoda"nekem hogy szinte a betűt sem kell eltalálni és mégis szórja a szavakat egymás után ahogy szeretném.... :Y pedig mennyi ideig tartottam ezt a fajta bevitelt egy b@romságnak :B :D )

[ Szerkesztve ]

(#18459) PH-User


PH-User
addikt

Üdv!

ZTE Blade 3-ra tudnátok ajánlani működő GPS sebességmérő programot?
GPS Speedo, GPS Speed, GPS Speedometer, GPS HUD - ezeket már próbáltam és sajnos mindegyikkel ugyanaz a probléma... Megtalálja a készülék a műholdat, be is áll, egy bizonyos ideig (pár sec.) mér, aztán vége a dalnak, nem mér tovább egyik progi se... 2 Blade 3-on is próbáltam, mindkettőnél ez a helyzet.

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#18460) Jim74 válasza twine (#18458) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi.
Jól látom, hogy tavaly júniusában frissült utoljára?

(#18461) Fandango válasza Jim74 (#18460) üzenetére


Fandango
veterán

Nem jol latod, a revision historyt utoljara ekkor frissitettek: Last edited by Jacob.W; 01-07-2013 at 11:48 AM.

(#18462) Jim74 válasza Fandango (#18461) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm, akkor valami félrenéztem :)

(#18463) S e t h válasza Jim74 (#18457) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én azért nem használom a swiftkeyt, mert nincs hozzá magyar billentyűzet.Nyitottam már róla topikot a switfkey fórumán, erre jött egy moderátor, hogy van szavazós téma, ahol lehet szavazni arról ,hogy melyik nyelvnek megfelelő billentyűzetet csinálják meg, megnéztem, hát a magyarra csak elenyésző szavazat érkezett.Viszont vicces, hogy a swype-ban úgy van magyar billentyűzet, hogy az alkalmazás maga ingyenes, és amúgy szerintem nagy programozási művelet sem lenne plusz a layoutot megcsinálni, de ők szavaztatnak, és pénzt kérnek a programért.Ez még nem lenne baj, de pont emiatt, az ékezetes betűk hiánya miatt nálam sokat téveszt, a swype ennél pontosabb és nagyon nem hátrány a magyar billentyűzet.
Nekem fent van a swiftkey, várom mikor lesz hozzá magyar billentyűzet, illetve várom mikor nő fel a swypehoz, mert egyelőre- nálam- a swype ül a trónon, a leggyorsabban vele tudok írni, a beszédfelismerés pontosságáról már nem is beszélve, ott a google is kullog a nuance után.

Ja még vmi, mindig is beta marad és sosem kerül fel a google playre, de sebaj, ha ezzel együtt is számomra a legmegfelelőbb.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#18464) petipetya válasza S e t h (#18463) üzenetére


petipetya
nagyúr

Negatív. Nekem ez a SwiftKey van fent, ami magyar nyelvű menüvel bír, illetve van benne magyar t9 mind a pötyögős, mind a húzogatós részén.

"nincs rá lezsóidő"

(#18465) Fandango válasza petipetya (#18464) üzenetére


Fandango
veterán

A kerdes tovabbra is az, magyar nyelvu bill. kiosztas van benne? Mert ugye a kollega ezt hianyolja belole.

[ Szerkesztve ]

(#18466) VeryByte válasza Fandango (#18465) üzenetére


VeryByte
őstag

Teljesen jól felismeri húzogatással a magyar szavakat, még ha nem ékezetesen húzod, akkor is.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#18467) Tamy


Tamy
senior tag

Létezik arra valami megoldás, hogy a fizikai billentyűzet (csak azt használom) duplázási sebességét lecsökkentsem? Jelenleg az AnySoftKeyboard-ot használom, az ismétlés sebessége a lehető leglassabbra van állítva, illetve most nézem, hogy a "Hosszú érintés ideje" elvileg nem is azt állítja, valószínűleg ezért nem érzek különbséget sem. Ha meg kikapcsolom a billentyű ismétlést, akkor ékezetes karaktereket nem tudok írni.

Hiába próbálom éppen csak egy pillanatra lenyomni a billentyűzetet, van amikor egyáltalán nem érzékeli, máskor meg egyből beír 2-3 karaktert is. Ez jelszavaknál különösen problémás, de hosszabb szövegnél is probléma, sőt szinte nem bírok hibátlanul leírni egy rövid szót sem. Nekem az is jó lenne, ha egyáltalán nem duplázna, csak ékezetes betűket is tudjak valamilyen kombinációval írni. Más progit is kipróbálnék rá, de mit?

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#18468) twine válasza S e t h (#18463) üzenetére


twine
addikt

"a beszédfelismerés pontosságáról már nem is beszélve, ott a google is kullog a nuance után."

+1

MIkor beharangozták, hogy végre a Google bedobta a droidba a magyar hangfelismerést,madarat lehetett volna velem fogatni,mert hát mégis a rendszer része,,,Főleg mikor olyan "vakításokat" olvastam mindenhol, hogy a google féle rendszer folyamatosan tanul,,és egyre intelligensebb/pontosabb lesz a hangfelismerés...
AZ gondoltam "betyár",,itt van mire vágytam világ életemben,,,magyar hangvezérlés mindenhol,,,végre tényleg asszisztens válik a telefonomból,,,(sokakkal ellentétben, nekem bejön a hang alapú kommunikáció oda-vissza a készülékkel...)
Aztán azóta is azt látom ,hogy a google féle hangfelismerés buta mint a kő,,pedig már lett volna ideje tanulni,,,
NAvigációnál egész használható,,(mert gondolom kisebb az adatbázis amiből keresnie kell a találatokat) ,,viszont minden egyéb helyen elvérzik,,,,ahol "bármit" találhat, nem csak adott szavakból(utca/település) keres,,,

NUance/Dragon a császár,,,,Igazán felvásárolhatná őket a google ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#18469) petipetya válasza Fandango (#18465) üzenetére


petipetya
nagyúr

Elnézést. Nincs benne olyan, hogy külön gombon mutassa az ő, ű stb. betűket. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#18470) tomy86 válasza PH-User (#18459) üzenetére


tomy86
addikt

Nálam ez működött (igaz, Xperia Rayen): Ulysse Speedometer

[ Szerkesztve ]

(#18471) Bozek válasza Fandango (#18465) üzenetére


Bozek
nagyúr

Olyan nehéz hosszan nyomni a magánhangzót, hogy előjöjjenek az ékezetes karakterek? Amúgy se lehetne megoldani, hogy minden külön gombot kapjon, ahhoz túl sok betű van a magyar ABC-ben. :)

(#18468) twine: Hát nem tudom. Nekem mindent felismert a Google hangfelismerő is. Persze nem tagoltan kell neki beszélni, hanem normálisan, ahogy másokkal is társalogsz.
Mondok egy példát: múltkor a buszon (ami ugye zörög is rendesen) kíváncsi voltam a csapat edzőjének a születési idejére. Csak bemondtam a telefonnak és megtalálta egyből, pedig nem átlagos neve van: Preisinger Sándor.
Az előbb több tesztet is végrehajtottam vele megint és egyszer nem találta meg, amit kerestem, ez azonban nem magyar név volt (Lichtsteiner), úgyhogy lehet rosszul mondtam. De Lionel Messi-t, Cristiano Ronaldo-t, Francesco Totti-t, Alessandro Del Piero-t simán felismerte. Sőt, még Torghelle Sándort is. :D

Szerk: Még egy teszt volt, Vörösmarty Mihály és Vörösmarti Sándor. Ahogy elmondtam neki, az elsőt Y-al, a másodikat I-vel ismerte fel. És ez nem jó? :)

[ Szerkesztve ]

(#18472) twine válasza Bozek (#18471) üzenetére


twine
addikt

:DDD

Akkor lehet, hogy én nem artikulálok rendesen...vagy az orgánumommal van baj :B :U
Egyébként még, ha van kedved ,,teszteld le plíííz, hogy egy átlagos sms-t be tudsz e diktálni neki....
"Most nem érek rá,dolgozom vadul! Később hívlak!"
Vagy bármi hasonlót,,,,,nem regényre gondoltam,,,,csak ne ilyen "ROnaldo-kat",,amire amúgy is százmilliós találat van a google-ban,,,, :U
Ha működik, "nyertél,,,," irigyellek....nekem sajnos a google hangfelismerője nem vált be...de ezt fent részleteztem,,nem ismétlem magam ;)

:R

[ Szerkesztve ]

(#18473) Bozek válasza twine (#18472) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem tudom egyébként, hogy mikor próbáltad utoljára. Nálam most úgy van, hogy ha elmondok neki valamit SMS írás közben, akkor felhoz pár lehetőséget és Te kiválaszthatod, amit akartál mondani. A "vadul"-al voltak gondjai, de amúgy minden működött rendesen.
Persze az írásjeleket soha nem fogja Neked kitalálni, erre egy hangfelismerő se képes. Azokat Neked kell belerakni.

Egyébként nem csak Ronaldo volt (az amúgy se a magyarhoz tartozik) ahogy írtam, hanem Preisinger Sándor, Torghelle Sándor, Vörösmarti Sándor és Vörösmarty Mihály is. :)

[ Szerkesztve ]

(#18474) whiskeys


whiskeys
őstag

melyik a legjobb facebook kliens telefonra?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#18475) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Melyik az a verzió Dolphin HD böngészőből ami még támogatja a flasht?

(#18476) twine válasza Bozek (#18473) üzenetére


twine
addikt

:R :R
A napokban is,,,de mindig csak pillanatokra,és mivel nem kaptam azt amit szeretnék betudtam annak hogy buta,,, :B
De meggyőző amit mondasz,,,,
Lehet, hogy "nekifekszem" délután, és kipróbálom kicsit türelmesebben, és nyugodtabban,,,
Mert eddig mindig éles helyzetben használtam volna,,,és olyankor sokkal türelmetlenebb az ember,,,abból vontam le a konzekvenciákat....
Köszi az infókat,,,, ;) :R

[ Szerkesztve ]

(#18477) Bozek válasza twine (#18476) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mondjuk JB van a telefonon. Igaz, ahogy látom, Neked meg Nexus 4-ed van, szóval ez nem különbség. :)

(#18478) S e t h válasza Bozek (#18471) üzenetére


S e t h
nagyúr

A gyorsaság mint szempont elsődleges egy bill. alkalmazásnál és ide már nehezen fér bele a hosszú nyomkodás, ami ugye ott nem szükséges ahol full billentyűzet van

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#18479) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#18475) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Találtam az sd-n egy régi verziót de osszeomlik megnyitás után nem sokkal. Flasht miatt lenne? A legfrissebb telepítés után mondjuk figyelmeztet is rá hogy eltávolították mert ilyen problémák adothatnak.

(#18480) randras


randras
veterán

Helló!

Egy virtuális sörért le tudná valaki tölteni ezt, és az .apk-t átküldeni valahogy?

Nekem most nincs androidos telefonom, csak a családban van egy, ott viszont nincs Google akk, anélkül pedig nincs Play, a saját jelszavam pedig nem igazán adnám meg, de az alkalmazás jól jönne a 10 éves öcsémnek! :)

Előre is köszönöm,

:R

[ Szerkesztve ]

(#18481) Mr X válasza PH-User (#18459) üzenetére


Mr X
veterán

Ez nem az appok hibája, hanem a telefoné. Ismert probléma a típusnál.

(#18482) S e t h


S e t h
nagyúr

Kérdés. telepítettem a nova launchert, majd mivel nagyon bejött, megvettem a nova prime-ot.Most mind a kettőt alkalmazásként tünteti fel az appok között, kérdés, hogy az alap novát leszedhetem, vagy ez is úgy működik mint a poweramp, hogy a másik alkalmazás egyfajta kulcsként működik csak, ezért nem lehet leszedni egyiket sem?
Ma reggel láttam, hogy frissült az alap nova, nekem fel is kínálja, én meg vakarom fejem, hogy most mi van.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#18483) tomy86 válasza S e t h (#18482) üzenetére


tomy86
addikt

A Nova Prime csak egy kulcs. A leírásban is szerepel, hogy előbb a freet kell telepíteni.
"You need to install the free version of Nova Launcher ... to use Nova Launcher Prime"
De a 22kB-os méretből is kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#18484) Bozek válasza S e t h (#18482) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha rányomsz a Nova Prime alkalmazásra, ott nem tudod beállítani, hogy ne jelenjen meg az alkalmazáslistában? Rég használtam a Nova-t, de az Apex-nél például így volt. És PowerAMP-nál is eltüntethető. :)

(#18485) whiskeys válasza whiskeys (#18474) üzenetére


whiskeys
őstag

a gyári nem jön be. elég rossz...

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#18486) madkiller


madkiller
őstag

Sziasztok,
elkapott engem is az okos telefonok világa.
Lenne egy-két alapszoftverrel kapcsolatban kérdésem.
1. Egy olyan alkalmazásnak örülnék, amivel a telommal wifin keresztül (routeren keresztül, nem direktbe)
tudnék kapcsolódni az asztali gépemre és látnám a sajátgép tartalmát megtudnék nyitni képeket, videokat, zenéket, dokumentumokat rajt. Mondhatni serverként üzemelne az asztali gép.
2. Hasonló program is érdekelne csak az azt csinálná, hogy a telefon kijelzőén látom amit a gépen és vezérlem vele.
3. Kellene még egy youtube program ami látja a fiókomat kedvenceimet előzményeimet stb., de mikor háttérbe rakom továbbra is szól rajt a zene.
Továbbá van bent leöltési opció.
Lehet kissé speciálisak az igényeim, de ha ismer vki ilyeneket jelezze nekem.
Köszönöm! :R

Fél napja bújom a forumokat mindenféle dolgokért, lehet hogy erről már volt szó, de ennyi bejegyzést már nem bírok végig olvasni :(

[ Szerkesztve ]

(#18487) kutga válasza basaja (#18445) üzenetére


kutga
nagyúr

Köszi, megnézem. :R

Let the Zone take me if I am.

(#18488) kutga válasza madkiller (#18486) üzenetére


kutga
nagyúr

1. ES File Explorer
2. Unified Remote
3. A nekem is ajánlott Tubemate. :)

Let the Zone take me if I am.

(#18489) S e t h válasza tomy86 (#18483) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jogos, az oldalon nem is ellenőriztem, a telón a nova 4 mega, a prime 2, azért kérdeztem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#18490) LámaZ


LámaZ
addikt

Kérlek lobizz te is azért, hogy tényleg okosak legyenek a mobiltelefonok (és a tabletek is):

OLYAN ANDROIDRÓL ÁLMODOM, AMELY:
- ha otthon vagyok, a mobiltelefonom az otthoni WiFi-re csatlakoztatja,
- ki kiléptem a lakásból, automatikusan átvált a mobilinternetes elérésemre (kártyás/előfizetéses),
- ha betérek egy kávézóba stb. ahol van ingyenes WiFi, akkor arra csatlakozik,
- a munkahelyemen a munkahelyire stb. stb.
A hálózatok elérhetőségét 1 mp, de inkább 1 perctől 5-10 percig terjedő időközönként ellenőrzi, hogy ne szívja le nagyon az aksit.

Támogatod?
Igen vagy nem?

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#18491) Foose


Foose
addikt

ES File Explorer 3-as verzió! (tesztelésre jelent meg ha jól értem) katt!

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#18492) siofok válasza LámaZ (#18490) üzenetére


siofok
őstag

Az új xperiák alapból tudják ezt a helyalapu wifi funkciót.

OnePlus nord 2t

(#18493) vadászcsiga válasza LámaZ (#18490) üzenetére


vadászcsiga
félisten

ha betérek egy kávézóba stb. ahol van ingyenes WiFi, akkor arra csatlakozik,

Ez kivitelezhetetlen. Mi van ha hitelesítést vagy mit kér, pl Tesco, Asia center stb (most hirtelen ezek jutottak eszembe)?

Egyébként a többi létező dolog, legalábbis iphone-on. Gondolom a droid sem különbözik ettől, ha a wifi is és a mobilnet is be van kapcsolva egyidejüleg akkor ahogy kikerül a router hatóköréből átvált a másikra. Vagy?

[ Szerkesztve ]

(#18494) randras válasza LámaZ (#18490) üzenetére


randras
veterán

ok :W

(#18495) vadászcsiga válasza siofok (#18492) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mi ez a helyalapu wifi pontosan?

(#18496) Tyer válasza LámaZ (#18490) üzenetére


Tyer
őstag

Neved kicsit erre hajaz, de... A Llama nevű app pont ezt tudja...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#18497) Bozek válasza LámaZ (#18490) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nagyjából így néz ki a helyalapú WiFi. Annál el tudod tárolni a gyakran használt csatlakozási pontokat, majd amikor a mobiltornyok alapján behatárolt pozíciód szerint valamelyiknek a közelébe vagy, akkor bekapcsolja a WiFi-t. Amikor elhagytad, akkor meg ki.

(#18498) wardemi válasza LámaZ (#18490) üzenetére


wardemi
senior tag

Az álmodra a válasz, hogy létezik és Tasker-nek hívják ezt mindet meg lehet csinálni. Max a kávézós dolgot nem (azt is de akkor ismerned kell azokat a kávézókat vagy az utómatikus wifi nézéskor ha talál valamit felkúszik rá ha nem kilövi a wifit és ezt ciklikusan ismétlődik T idő szerint amit te akarsz :) )

De ezeket már fentebb is említették plusz ennek elsajátítása kíván némi utánajárást és tanulást. A Tasker topic egy jó kiinduló pont lehet.

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#18499) Márklár válasza Bozek (#18473) üzenetére


Márklár
tag

"Persze az írásjeleket soha nem fogja Neked kitalálni, erre egy hangfelismerő se képes. Azokat Neked kell belerakni."

De bizony a Swype tudja az írásjeleket bemondásra. Egyedül a vesszőt nem tudta de a pont, felkiáltójel, kérdőjel, idézőjel ezeket igen.

Márklár

(#18500) Bozek válasza Márklár (#18499) üzenetére


Bozek
nagyúr

Bemondod neki, hogy pont és kirakja? :) És mi van akkor, ha mondjuk azt akarod írni, hogy "pont ma nyertem a lottón"?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.