Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18901) BoB válasza St3ven (#18899) üzenetére


BoB
veterán

Milyen telefon? 4.2-es android alatt már gyárilag lehet a notification bar-ból kapcsolni az airplane módot.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#18902) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Van valami módja, hogy elrejtsem a statusbar-t az asztalról? Smart launchert használom, és nincsen benne ilyen opció. :W

Szerk:jb 4.1.2-m van,

[ Szerkesztve ]

(#18903) bubi92 válasza OgKush (#18902) üzenetére


bubi92
őstag

nova, apex, holo tudja ezt

(#18904) Tyer válasza OgKush (#18902) üzenetére


Tyer
őstag

Go Launcher tudja

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#18905) OgKush válasza Tyer (#18904) üzenetére


OgKush
senior tag

Azt tudom, de én nem akarok launchert cserélni, nincs valami app amivel el lehet rejteni?

(#18906) Tyer válasza OgKush (#18905) üzenetére


Tyer
őstag

Nem tudok rola

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#18907) wardemi válasza HGTimber (#18897) üzenetére


wardemi
senior tag

AirDroid? wifivel megy nem tudom, hogy neked csak kábelese az igazi :D

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#18908) Tyer


Tyer
őstag

Dokumentum scanner progiból melyiket ajánljátok leginkább???
Köszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#18910) St3ven válasza BoB (#18901) üzenetére


St3ven
addikt

Huawei Ascend Y200, gyári 2.3.6-tal.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#18911) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok.

1. Milyen kaloria szamlalo programot hasznaltok, ami tudja futas kozben szamolni a kaloriakat is?

(#18912) DS39 válasza St3ven (#18910) üzenetére


DS39
nagyúr

Miért macera a gyári megoldás erre?
Bekapcsoló gomb hosszan nyomva, és a megjelenő menüben ráböksz a repülő módra. Nem hiszem hogy ez annyira sokszor és gyorsan kellene hogy widget kelljen hozzá.

(#18913) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok.
Van olyan beallitasi lehetoseg a telefonon, vagy esetleg program, ami ker jelszot a szamitogepen, ha radugom a telefont?A lenyeg az lenne, hogy ne tudjanak a filek-hoz ferni amig nem utom be a helyes jelszot.
koszonom szepen elore is

(#18914) SamS20


SamS20
senior tag

Facebook home elérhető már?

(#18915) St3ven válasza DS39 (#18912) üzenetére


St3ven
addikt

Mert kényelmetlen helyen van. Ráadásul folyamatosan a kijelzőt kapcsolom ki vele, amikor valójában azt a menüt akarnám előhívni. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#18916) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Sziasztok !

Tegnap vettem egy appot de nem tudom használni. Nem működik vele a fényképezőgépem. De már persze letelt a 15 perces refound ... akkor bebuktam ?

(#18917) pepe091 válasza #40993792 (#18909) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

+1 a Cam scannerre!

(#18918) LonGleY válasza Gulyopapa (#18916) üzenetére


LonGleY
veterán

Az első hozzászólásban le van írva (Az alkalmazásokról - 3. bekezdés), hogy 15 perc után milyen lehetőséged van még. Működik, már én is visszatéríttettem így egy app árát, mert az hulladék volt (IM+).

[ Szerkesztve ]

(#18919) Rolly


Rolly
veterán

valami jó befektetési jegy, értékpapír, részvény app van droidra?

(#18920) Outlander


Outlander
őstag

üdv.

No-frills cpu--n kivül mit tudtok még ajánlani?

Kezdem azthinni h a legutolsó frissítés bugos... tennék egy próbát egy másik app-al...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#18921) Polemius válasza Rolly (#18919) üzenetére


Polemius
aktív tag

Ez engem is érdekelne magyar (BUX) tőzsdei árfolyamokra, befektetési alapokra, hasonlókra.
Ha találsz, feltétlen szólj nekem is. :)

(#18922) geckowize


geckowize
őstag

Hello
Adfree androidot miért nem találom playen? APKtopról is leszedtem, onnan nem tudja megnyitni az apk-t...

(#18923) EmberXY válasza geckowize (#18922) üzenetére


EmberXY
addikt

Februárban tisztogattak, 60000 appot szedtek ki, úgy hallottam, rengeteg reklámblokkolót is, mert azokat valamiért nem szeretik...

Up the Irons!

(#18924) SamS20


SamS20
senior tag

ha egy alkalmazás országkorlátozás miatt nem elérhető, akkor azt hogy tudom és mivel kivédeni ?

[ Szerkesztve ]

(#18925) Rolly válasza Polemius (#18921) üzenetére


Rolly
veterán

már jópár appot kipróbáltam de nem nagyon van benne magyar cucc (sőt inkább egyáltalán nincs :( )

(#18926) DS39 válasza St3ven (#18915) üzenetére


DS39
nagyúr

hát most erre mit mondjak, gyakorolni kell. én rengetegszer használom, nem elsősorban a rep. mód miatt, hanem néma mód be/ki kapcsra, vagy újraindításra. este meg benyomom rep. módba, reggel feloldom.
(már leszoktam arról hogy éjszakára kikapcsoljam, mint a hagyományos telefonokat, amúgy sem merül szinte semmit így)

mindenesetre ha neked jobb úgy, akkor használj rá widgetet :)

SamS20: szerintem legálisan sehogy nem tudod kijátszani. Real APK Leecher-ben megpróbálhatod a default country-t átállítani, hátha megeszi. ha nem, marad a google/torrent.

[ Szerkesztve ]

(#18927) Peaceliker válasza DS39 (#18926) üzenetére


Peaceliker
őstag

Én egyáltalán ezt az éjszakai repülő módozgatást sem értem (ez nem csak neked szól, nehogy magadra vedd ;) ). :) Én lehalkítom oszt cső. Nekem eddig a telóim éjszaka 1-2 % ot merültek (pedig nekem megy wifi 3g éjjel nappal, lusta vagyok kapcsolgatni)... na jó volt olyan éjszaka, amikor nem tudom miért elszállt 25%, de akkor szerintem vmi "beakadt neki" és nem hagyta aludni, de ez elég ritka eset...
Nektek mennyit merül éjszaka repülőben és simában?

"Oh my Goa'uld!"

(#18928) DS39 válasza Peaceliker (#18927) üzenetére


DS39
nagyúr

igazából nem vettem észre számottevő különbséget, talán max 1%-kal többet fogyaszt ha hálózaton van, mintha nem. amúgy igazad van, a némítással is megoldható persze hogy ne zaklassanak éjszaka. :)

(#18929) Peaceliker válasza DS39 (#18928) üzenetére


Peaceliker
őstag

Így van, csak azért halkítok (és már app sem kel hozzá, mert van profil és így 1xű kapcsolni...huaweiben le kellett nyomnom rezgést is külön.), hogy békésen alukálja :)
Ok, akkor csak vmi "megszállotságból" teszitek flight ba? Már kezdtem megijedni, hogy nekem vannak ilyen szuper telefonjaim amik nem akarnak este lemerülni, nem úgy mint a tieitek. ;] :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#18930) DS39 válasza Peaceliker (#18929) üzenetére


DS39
nagyúr

hát inkább megszokottságból választom a legkevésbé akku igényes megoldást, de sokszor elfelejtem vagy elalszom akkor meg úgyis hálózaton marad :D

(#18931) St3ven válasza Peaceliker (#18927) üzenetére


St3ven
addikt

Én azért teszem repülő módba, hogy az ismerősök, munkatársak tudják, mi a rend, és ne hívogassanak se adott esetben, sem máskor alkalmatlan időben.

Egyébként személy szerint a telefon ki- bekapcsolása helyett használom a repülő módot, nem a halkítás helyett, mert szerintem előbbi jóval energiaigényesebb, mint a repülő mód használata.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#18932) zhata válasza Peaceliker (#18929) üzenetére


zhata
senior tag

Én este fél 11 kor app-pal váltok automatikusan repcsis módba, amit a progi reggel hatkor felold.
Spkan tiltakoztak, h éjszaka nem tudnak elérni, de ez az ő bajuk.
Múlt éjjel pl. a Tré küldött egy smst, amit -hála isten - csak reggel hatkor kaptam meg :DD

(#18933) St3ven válasza zhata (#18932) üzenetére


St3ven
addikt

Erről beszélek. :U :K

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#18934) grotib válasza petipetya (#49) üzenetére


grotib
tag

Ehhez kapcsolódva lenne egy kérdésem. Tud e valaki olyan lejátszóról amiben be lehet állítani azt, hogy egy számot pl. ötször játssza le és utána ugorjon a következőre. Nem zene hallgatáshoz kellene!

(#18935) margithid


margithid
veterán

Sziasztok!
A bittorrent/utorrent, hogy müködik androidon?
Telepítve van midnegyik, de a torrentet nem tudom, hogy kell indítani..
Letöltöttem, de behelyezni már nem tudom.
Légyszi segítsetek!

(#18936) gmark247


gmark247
tag

Szükséges androidra vírusirtó alkalmazás? Mostanában sok helyen látom, hogy elszaporodtak az androidos vírusok bár szerencsére nem találkoztam még egyel sem. Esetleg ajánlani tudtok?

Sony Ericson k310i -> Sony Ericson w350i -> LG GT 540 -> Xperia U -> Lenovo A850' The worst thing what ever happend to Earth is the humanity... '

(#18937) artiny


artiny
őstag

Egy 8gb os tablet es egy 16 gb micro sd vel mekkora patriciot erdemes letrehozni (2.dik patriciot amire linkelnem a progikat jatekokkat)?

(#18938) #40351744 válasza gmark247 (#18936) üzenetére


#40351744
törölt tag

Egyenlőre még felesleges. Pár év múlva biztos hogy fog kelleni, de addig is csak értékes üzemidőt és RAM-ot zabál.

(#18939) LonGleY válasza #40351744 (#18938) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha már ilyen szépen kiemelted a szót, tudd, hogy helytelenül írtad. Ugyanis: "egyelőre". Létezik "egyenlőre" is, csak annak sokkal több köze van Földünk forgástengelyéhez, mint elsőre gondolnád.

margithid: Ha megvan a torrent file, akkor a bármelyik (fálj)böngészőből megnyitod, ha már telepítve van a kliens. Automatikusan fel kell ajánlania a rendszernek a lezelést. Kliensként a tTorrent-et tudom ajánlani, az még működik is legalább.

[ Szerkesztve ]

(#18940) bubi92


bubi92
őstag

facebook home nem mára lett ígérve? vagy elérhető már valahol :F

(#18941) MurdR válasza LonGleY (#18939) üzenetére


MurdR
veterán

Nyelvtanterrorista. :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18942) csibe1 válasza #40351744 (#18938) üzenetére


csibe1
addikt

Egyenlőre a sorozatgyilkos szokott darabolni,ha olyan kedve van. ;] :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#18943) #40351744 válasza LonGleY (#18939) üzenetére


#40351744
törölt tag

Igazából nem gondoltam erre, amikor ezt írtam, de akkor ezt is kiemelem: Ezer bocsánat! :R

csibe1 Jólvan ám, mostantól írom a fekete listámra a helyesírási hibákat, és vonulok házról-házra, droidról-droidra. ;]

[ Szerkesztve ]

(#18944) warezxts


warezxts
senior tag

Én olyan programot keresek, ha kiveszem a zsebemből a telót megnézni az időt, akkor ugye be kell kapcsolni a power gombbal. Van esetleg olyan, ha megnyomom a hangerő gombot, kiírja az időt annélkül hogy teljesen bekapcsolná a teló képernyőjét, azaz felébreszti a telefont? Elég gáz, hogy olyankor ugye átmegy adatforgalomról wifire stbstb...meríti az egészet, pedig én csak az időre vagyok kíváncsi. (egyáltalán lehet konfigurálni a volume gombokat mint pl zenelejátszásnál a pocket skip trackkel?)

[ Szerkesztve ]

(#18945) TOZ


TOZ
addikt

Bevasarlo lista kesziteshez ki milyen app-ot hasznal?

(#18946) warezxts válasza TOZ (#18945) üzenetére


warezxts
senior tag

én COLORNOTE... pofonegyszerű, 2 féle listát tud, amibe pötyögni tudsz, pl megjegyzéseket, meg lista mód, ahol felsorolod mit akarsz, és egy gombnyomással ki is tudod húzni ha megvan. 2x1 widgetként is kiteheted és látod mi vár még rád, vagy mit írtál fel magadnak. full ingyenes marketről.

(#18947) tonyqa23 válasza TOZ (#18945) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Notes Widget HD - Sticky Notes

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#18948) Oldman2 válasza warezxts (#18946) üzenetére


Oldman2
veterán

(#18949) BoB válasza TOZ (#18945) üzenetére


BoB
veterán

Google keep

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#18950) punky10 válasza TOZ (#18945) üzenetére


punky10
addikt

Én a feleség-appot. Igaz a Playről nem lehet leszedni, és amit használok, az fizetős(nem is kicsit...) de teljesen automata. Minden hétvégén megirja a listát, igaz, nem szinkronizál sehova... :DD

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.