Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147051) lovi27 válasza zeon.hu (#147050) üzenetére


lovi27
addikt

(#147052) zeon.hu válasza lovi27 (#147051) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez URL lista, nekem alkalmazáshoz kéne :D
Nem találom benne, nyilván user error.

#?*@&!

(#147053) tomy86 válasza zeon.hu (#147050) üzenetére


tomy86
addikt

A Blokadaban az oldal alján levő három vonalas menüt megnyitod -> appok menü -> kiválasztod amit fehér listára akarsz tenni

(#147054) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Keresem azt a programot, ami a "legprofibban", és "leghelyesebben" fordít magyarról-angolra.

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#147055) zeon.hu válasza tomy86 (#147053) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem látom...
(Blokada 5)

#?*@&!

(#147056) hangyász2 válasza zeon.hu (#147055) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ahogy olvasom, az 5 bétát még egyáltalán nem érdemes használni, kevesebbet tud.

[ Szerkesztve ]

(#147057) zeon.hu válasza hangyász2 (#147056) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Thx, akkor megy fel a 4.

#?*@&!

(#147058) tomy86 válasza zeon.hu (#147055) üzenetére


tomy86
addikt

Én 4.7.3-as verziót használok. Ott így néz ki:

(#147059) Robokutya


Robokutya
senior tag

Srácok
Tud e valaki olyan appot javasolni ami segítségével tudok fotót videó titkosítani elrejteni?

(#147060) st6969


st6969
őstag

Üdv,
Messenger szakértő van-e itt? Ha a keresésre rányomok, van az a rész, hogy emberek. Itt valószínűleg azok jelennek meg, akikkel a leggyakrabban chatelek. Na már most van valaki, akivel már fél éve egy szót sem váltottam, és nem szeretném, hogy itt megjelenjen. Sem pedig a főoldalon, ahol mutatja, hogy ki az aktív éppen. Van-e erre mód? Letiltani nem szeretném, csak akkor, ha másképp nem lehet.
Olyat próbáltam, hogy minden adat törlés az alkalmazásokban, illetve újratelepítés is megvolt, de ez csak pár napig jó, utána ugyanazok a személyek jelennek meg, mint korábban.

(#147061) Kelleret


Kelleret
lelkes újonc

Tudna valaki mondani olyan böngészőt amiben beépített flash player van?

(Puffint használom de valamiért mostanában haldoklik.. A google play sokat kiad de mindegyik külsőleg akarje letölteni a flasht mondván nincs fent..)

i5 4690K,12GB DDR4 3600,GTX 2060

(#147062) eclipse19 válasza bajtokarpi (#147054) üzenetére


eclipse19
senior tag

A Google fordítónál nem hiszem, hogy van jobb általánosságban.

Angolról magyarra praktikusan használhatatlan, az igaz. Itt többnyire az a legtöbb, ami elmondható, hogy az írás témáját meg lehet állapítani a fordítás alapján.

Fordítva viszont most nagyon meglepett.
Egy random újságcikkel kipróbáltam a magyarról angolra fordítást és azt kell, hogy mondjam, hogy ebben a konkrét esetben megdöbbentően jó lett az angolra fordítás eredménye.

Témától, a forrás szöveg különböző tulajdonságaitól (nyelvezet, mondatok összetettsége) azonban erősen függhet a dolog.
Ki kell próbálni.
Persze ha a célnyelvet (itt az angolt) nem beszéli valaki, akkor nem fogja tudni megállapítani a fordítás minőségét sem.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#147063) Jack Oneill válasza Kelleret (#147061) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Azt ugye tudod, hogy 2021-től (remélhetőleg) megszűnik a flash? Minden tekintetben.

(#147064) Kelleret válasza Jack Oneill (#147063) üzenetére


Kelleret
lelkes újonc

Tudom de amit használnék az sajnos a végsőkig huzza az átállást másra :W És mostanában szinte alig tudok mobilon belépni..

i5 4690K,12GB DDR4 3600,GTX 2060

(#147065) Tökimanó válasza Robokutya (#147059) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Én képekhez ezt használom. [link] Ha az oldalon lejjebb görgetsz ott megtalálod a videóhoz valót is. Mondjuk nekem arra nincs szükségem ezért nincs is letöltve. Elvileg ha letöltöd integrálni lehet a fotózárba,így együtt használható. Van pro és ingyenes mind a kettőből.

(#147066) DrBubo77 válasza Kelleret (#147064) üzenetére


DrBubo77
addikt

Akkor azt felejtsd el. Egy bughalmaz az egész. Steve Jobs már 10 éve megmondta, hogy Apple termékre nem kerül flash player. És 4 hónap múlva végre az Adobe is dobja.
Januártól még az asztali böngészők kódjából is törlik.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#147067) kiraly.andra válasza st6969 (#147060) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Szerintem nincs erre lehetőség. Nem pont ezt, de hasonló testreszabást én is szerettem volna, és akkor az derült ki, hogy ezek automatikus dolgok.

:a:

(#147068) kiraly.andra válasza bexinho23 (#147046) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

(#147069) C. s.


C. s.
addikt

Sziasztok!

Egy androidos médialejátszóra kellene venni egy-két alkalmazást, de ugyebár nem lehet SIM-kártyát belerakni. Természetesen van Google Play fiók, amihez egy telefonszám is tartozik. Megoldható az, hogy a szóban forgó SIM-ről vonja le az összeget a médialejátszón lefolytatott vásárláshoz? Ha így nem, akkor hogyan?

(#147070) headhunter


headhunter
addikt

Android Tv Box-ra volt (van) telepítve a Clean Master, Security Master (Cheetah Mobile), google play-ről kitiltották (eltávolították), ezzel helyettesíthető mindkét program? [link]

[ Szerkesztve ]

(#147071) Jack Oneill válasza headhunter (#147070) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Az ilyet nagyon sürgősen el kellene felejteni. Tudom, nem ezt a választ vártad, de hidd el, jót akarok :)

(#147072) Beaumont válasza C. s. (#147069) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Google Play fiokban megvan adva gondolom valamilyen kartyaszam? Akkor a medialejatszoban belepsz a fiokkal es vasarolsz. Ennyi. Nekem mukodik tobb keszuleken is igy a vasarlas

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#147073) headhunter válasza Jack Oneill (#147071) üzenetére


headhunter
addikt

"Szemetet", értesítéseket, törölt appok visszamaradt állományait, mivel érdemes eltávolítani?

(#147074) Foose válasza headhunter (#147073) üzenetére


Foose
addikt

SD maid....? Linkelni nem tudom mert telóról vagyok.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#147075) zeon.hu válasza Foose (#147074) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mondjuk ez egy android topikban... ;]

Sd Maid [link]

#?*@&!

(#147076) Somatom válasza zeon.hu (#147075) üzenetére


Somatom
veterán

+1
Nem is használok mást, csak telót, meg tabot.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#147077) csemberlen


csemberlen
őstag

Sziasztok olyan App-ot keresnék amivel ki tudnám szürni , hogy pl. hétvégén kinek a hivását fogadom, mobil, illetve viberen is.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#147078) zeon.hu válasza Somatom (#147076) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Munkához van 2-3 laptop, de speciális program fut rajtuk, az egyiken még "asztal" sincs :D
Most fogunk kapni 10"+ tableteket.

#?*@&!

(#147079) C. s. válasza Beaumont (#147072) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi! Föltöltőkártyás, néha kell rá tölteni pénzt, hogy ne szűnjön meg a kártya. A SIM-en lévő összegből szeretnének vásárolni, mert nincs lebeszélve, csak vészhelyzetre szolgál ez a telefon. Állítólag levásárolható, nem az enyém.

[ Szerkesztve ]

(#147080) Somatom válasza zeon.hu (#147078) üzenetére


Somatom
veterán

Mi lesz az a 10 -nél nagyobb tab? Samu?
Egyébként már két hete használom a Talkband B5 -öt. Jó kütyü, szeretem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#147081) zeon.hu válasza Somatom (#147080) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Samu, de nem tudni, hogy melyik.
Teszt már volt, de állítólag másikat kapunk.
B5: kéne... :D

#?*@&!

(#147082) tahepa válasza Foose (#147074) üzenetére


tahepa
senior tag

Bocs de nem tudtam kihagyni :)

(#147083) C. s. válasza C. s. (#147079) üzenetére


C. s.
addikt

Közben kiderült, hogy azt csak lottóra, parkolásra meg autópályára lehet költeni. Szóval semmi értelmesre. :D

(#147084) bajtokarpi válasza eclipse19 (#147062) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Köszönöm, hogy segítettél!

battletag: bossi#2666

(#147085) Foose válasza tahepa (#147082) üzenetére


Foose
addikt

:DDD egyébként úgy emlékeztem hogy telefonon is meg tudok nyitni Google play linket, akkor tudtam volna linket is.. (mármint mobilos böngészőn) De valahogy most nem sikerült mert mindig átugrott a play alkalmazásba..

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#147086) Bozek válasza Foose (#147085) üzenetére


Bozek
nagyúr

Pedig a Play Áruház alkalmazásból is simán lehet másolni linket. Ott van a jobb felső sarokban a három pötty és azon belül a megosztás.

[ Szerkesztve ]

(#147087) Foose válasza Bozek (#147086) üzenetére


Foose
addikt

Tudom. De nekem ott rögtön alkalmazást ajánl fel, ahol megosztani akarok. Link megkukkantás lehetőség nincs.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#147088) Somatom válasza Foose (#147087) üzenetére


Somatom
veterán

Nem is kell megkukkantani. Abból a megosztás menüből lehetőség van vágólapra másolni. Azt már csak linkesítve be kell ide illeszteni és ennyi.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#147089) #07400704


#07400704
törölt tag

Üdv.!
Beszéd hangszó hangosításra, tud valaki valami jó ki appot?
Köszönöm

(#147090) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Tudtok olyan programot amibe beosztást lehet felvinni naptárba? Pl ha valaki több műszakban dolgozik stb...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#147091) Jakuu válasza enginev3.0 (#147090) üzenetére


Jakuu
őstag

[link]
Remek app.

[ Szerkesztve ]

(#147092) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ez a FolderSync Pro ajánlott?

***

(#147093) lovi27 válasza ollie (#147092) üzenetére


lovi27
addikt

Igen! Megint foglalkozik vele a fejlesztője, így naprakész. Ügyesen modernizálta a GUI-t.

(#147094) tonnni7


tonnni7
csendes tag

Sziasztok.

Olyan alkalmazást keresek ami mutatja és naplózza milyen meleg a telefon. Régen találtam hasonlót de most nem találtam a marketen.

[ Szerkesztve ]

(#147095) YxVs válasza csipuka (#147026) üzenetére


YxVs
senior tag

Szia,

Ezt leírnád részletesebben hogyan kell konfigolni az Android Auto-t, hogy magyarul olvassa fel az üzeneteket?
Köszi.

(#147096) balazsbence


balazsbence
senior tag

Sziasztok! Olyan alkalmazás létezik, vagy widget ami egy pöccintéssel egy napot előre lép?

(#147097) enginev3.0 válasza Jakuu (#147091) üzenetére


enginev3.0
félisten

Sajnos ez nem az igazi

Az lenne a jó ahol ki lehetne jelolgetni 1-2 kattintásból hogy mikor dolgozom

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#147098) kaciokos válasza balazsbence (#147096) üzenetére


kaciokos
őstag

Ez engem is érdekelne, ha szar napom van, csak kattintok egyet, és máris vége. :D

(#147099) Jakuu válasza enginev3.0 (#147097) üzenetére


Jakuu
őstag

Ha letrehoztad a projecteket , mint Munka delelott, Munka delutan,Munka ejszaka, Tulora delelott stb. Utana a naptarba egy mozdulat hozzaadni az adott naphoz.
Ha ennyire lusta vagy szolj a felesegednek. hogy potyogje be neked, mert nincs ra fel perced, hogy utana egy mozdulattal hozzaadd. :DD

[ Szerkesztve ]

(#147100) Tökimanó válasza enginev3.0 (#147097) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Ezt tudom ajánlani. Persze ha jól értettem mire gondolsz. [link] Nekem bevált.
Akár egész évre előre beírhatod a beosztásodat. Akár widgettet is rakhatsz ki a képernyőre. Több személy beosztását is fel lehet vinni. Stb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.