Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147551) kovisoft válasza GEPESZ66 (#147550) üzenetére


kovisoft
őstag

Kézzel ugyanúgy tudod frissíteni, mint a weboldalakat: lefelé húzással.

(#147552) w.miki


w.miki
veterán

QR kód olvasóból tudtok ajánlani pici, gyors, kevés reklámosat?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#147553) kaisers


kaisers
aktív tag

Valaki tudna segíteni abban, Samsung telefonon (10-es droid), a kapcsolatok/SIM kártya kezelő menüpontot, hogyan tudom elérni valami gyors menüvel, vagy akár alkalmazással.
Korábban Nova launcher tevékenységek paranccsal tudtam, de most valami engedélyt kér, pedig minden engedély meg van adva neki.
A leggyorsabban szeretném ki-be kapcsolni 2. sim kártyát

[ Szerkesztve ]

(#147554) crok válasza w.miki (#147552) üzenetére


crok
Topikgazda

Pici, gyors, 0 reklámos nyílt forrású is jöhet? Barcode scanner -- GitHub FAQ, ott lesz a forrás is, én ezt használtam az elmúlt években, sose volt vele gondom.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#147555) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.!

Még egy kérdés az Opera böngészővel kapcsolatban:
Hol lehet, egyáltalán lehet e könyvjelzőket importálni?
Nem találtam sehol, talán átsiklottam felette.

Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#147556) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Edge böngészőnél azt tapasztaltam, hogy angol nyelvű oldalnál többször előfordul, hogy az alul felugró fordító sáv fel-le ugrál, vagy csak félig jön fel.
Tapasztaltatok-e ilyet?
Ha igen, mi a megoldás?

(#147557) darvinya válasza Aurig@ (#147555) üzenetére


darvinya
titán

Csak Opera fiókból importál automatikusan.
Asztali Operába lehet külső könyvjelzőt importálni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#147558) Aurig@ válasza darvinya (#147557) üzenetére


Aurig@
őstag

Köszönöm!

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#147559) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Kamera szoftvert keresek a Poco F2 Pro-hoz.
Régóta használom az OpenCamera DRO és HDR funkcióját, és nagyon hasznosnak találom őket.
A gyári szoftver sajnos egyikhez hasonlót sem tud, csak valami HDR-nek nevezett valamit, ami kb. semmit sem ér.
Az openCamera meg csak a főkemerát látja, azt is csak a 16MPixeles felbontásban.

Létezik olyan kameraszoftver, ami látja a többi kamerát és tud 3 képes HDR-t, esetleg az openCamera-hoz hasonló DRO-t?

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#147560) Jakuu válasza Bici (#147559) üzenetére


Jakuu
őstag

A XDA-s forumozok tobbsege szerint ez a legjobb Gcam mod, amit erdemes kiprobalni a Poco F2 Prohoz, de a Mod. Settings -> More Info -> menuben be kell kapcsolnii az Enable Mod kapcsolot, hogy rendesen mukodjon.
A masik lehetoseg az Urnyx GCam mod azokkal mukodnek az AUX kamerak root nelkul is a leirasok szerint.

(#147561) kaciokos válasza kaisers (#147553) üzenetére


kaciokos
őstag

Ez engem is érdekelne. Novában egyébként milyen tevékenységet vettél fel, ami most neked nem működik?

(#147562) Bici válasza Jakuu (#147560) üzenetére


Bici
félisten

Köszi, rájuknézek! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#147563) kaisers válasza kaciokos (#147561) üzenetére


kaisers
aktív tag

Sim app dialog

(#147564) kaciokos válasza kaisers (#147563) üzenetére


kaciokos
őstag

Az nálam is permission denied. Samsung S10e, Android 10. Próbáltam turkálni a Settings alatt elérhető SIM-es akciók között is, de nem jártam sikerrel.

(#147565) crok válasza kaciokos (#147564) üzenetére


crok
Topikgazda

Cssk otlet: nem irja esetleg, hogy melyik pontos engedely kellene neki, esetleg logcat-ben latszik? ADB-vel esetleg meg lehetne adni neki.. talan mukodne mint workaround..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#147566) kaisers válasza crok (#147565) üzenetére


kaisers
aktív tag

Minden engedély megadva mindenhez.

ADB-n nem tudom mit lehetne még

[ Szerkesztve ]

(#147567) crok válasza kaisers (#147566) üzenetére


crok
Topikgazda

Minden, amit kérhet és kér az app - van olyan engedély amit nem tud kérni se ha akarna se (rendszerszinten nem engedélyezett) de adb-vel megadható.. mint pl. a BetterBatteryStats-nak megadni a szükséges - de rendszerszinten nem kérhető - engedélyeket amiket vagy root-al vagy adb-vel lehet(ne?) megadni neki. Azért kérdeztem hogy írja-e pontosan mi hiányzik neki.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#147568) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Sziasztok!

Azt esetleg valaki meg tudja mondani, hogy az open camera alkalmazásban miért csak manuális módban vilan a vaku?
Automata módban nem teszi, pedig be van állítva a folyamatos vaku.

Illetve az a kérdésem még, hogy ha manuális módban villan a vaku, akkor az gyengébb fényviszonyt és ezáltal rosszabb minőséget produkál, mintha a folyamatosan világító zseblámpa funkció be lenne kapcsolva.

Van ezekre valakinek ötlete, megoldása?
Köszönöm.
Moto One action a gép, Android 10-zel.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#147569) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv!

Találkozott valaki olyannal, hogy a OneDrive app, nem képes csatlakozni a hálózathoz?
Képeket töltenék fel, de azt írja, hogy nincs hálózat, amihez csatlakozni tudna. Az érdekesség csak az, hogy hibátlan Wifi, bármit tudok küldeni, csak épp ez a fos nem akar feltölteni.
Mi lehet a nyűgje?

Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#147570) consono válasza Aurig@ (#147569) üzenetére


consono
nagyúr

Nincs valami adblockered, pl. Blokada, ami ebbe is belenyúl esetleg?

"In God we trust. All others must bring data"

(#147571) Aurig@ válasza consono (#147570) üzenetére


Aurig@
őstag

Eddig simán ment. De közben rájöttem a gebaszra, "beragadt" egy kép. Azt az egyet kipattintottam, és hibátlanul ment tovább. Csak, miért ragadhatott be, ha utána meg gond nélkül felment? Lehet sok volt neki egyszerre 110 kép, kb. 1200 mega.
Végül is mindegy, mert működik.

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#147572) Dominator


Dominator
aktív tag

Sziasztok,

részben Android Auto, részben Google segéd problémám van, de nem tudom, pontosan mi.
Az AA minden funkciója működik a kocsiban, kivéve a beszéddel történő utasítás. Sem az OK Google, se a gomb nem megy, helyette az angol szövegfelolvasó megpróbál felolvasni egy magyarul írt értesítést, ami így teljesen érthetetlen lesz (a vége talán az, hogy "amikor biztonságosan megteheti"). A telefonon eközben nem jelenik meg semmi.
A Google asszisztens helyett ugye lett segéd, ami nem támogatja a magyar nyelvet, ez angolra van állítva. Angol az alkalmazás nyelve is, kivéve a hibaüzenet: "ellenőrizze a kapcsolatot, és próbálkozon újra". Jól sejtem, hogy ezen kéne valahogy túllendülni és sikeresen beállítani a funkciókat?
Az AA és a Google app is purgálva lett már, majd újra feltéve, ez nem vált be.

(#147574) rushty


rushty
senior tag

2.1 körüli telóhoz tudnátok ajánlani böngészőt (apk)? Méret kicsi legyen. Lehetőleg tudja az inkognitó módot. eik

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#147575) darvinya válasza rushty (#147574) üzenetére


darvinya
titán

Opera Mini, de android 2.1-hez alternatív letöltő hely kell, mert az már 5 éve nem támogatott.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#147576) rushty válasza darvinya (#147575) üzenetére


rushty
senior tag

Opera mini 7.6 nem tölti be a kívánt weboldalt. Java vagy mi kellhet neki?
Inkognitó módot sem találok benne.

Lehet hogy a ~240-es felbontás kevés. :F

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#147577) ollie válasza rushty (#147576) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Java biztos nem.

***

(#147578) crok válasza rushty (#147576) üzenetére


crok
Topikgazda

A kívánt weboldal esetleg nem HTTPS? Mert akkor szerintem tudom miért nem tölti be - meg nem is fogja (2.1-en már nincs támogatás, 2.2-n csak workaround-al megy, 2.3-tól menne).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#147579) rushty válasza crok (#147578) üzenetére


rushty
senior tag

Igen az oldal https, de a gmail például betölt.
2.3.6 a teló.
Az opera mini 7.6 verzió lenne butább?

Revolut meghívó pü-ben

(#147580) hushshs


hushshs
kezdő

Sziasztok. Laptopon Lastpasst használok jelszavakhoz. Ha fel van téve androidos telóra az appja, akkor az kitölti az ottani firefoxban is automatikusan a jelszavakat? Vagy csak tárolni lehet benne telón? (ha igen ezt hogy kell engedélyezni? vagy beállítani)

(#147581) kiraly.andra válasza hushshs (#147580) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Elvileg ugyanúgy működik Android alatt is, mint számítógépen. A gyakorlatban néha nem, nálam Android 8 rendszeren időnként noszogatni kell, 10-es rendszeren hibátlan.

:a:

(#147582) lovi27 válasza w.miki (#147552) üzenetére


lovi27
addikt

Ha még aktuális most ingyen adják 6 napig: QR and Barcode Scanner PRO

(#147583) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok,

tudtok olyan böngésző, ami olyan mint az opera, csak nem tölt újra percenként?
vagy az operát be lehet állítani valahogy? szinte lehetetlen rajta facebookot használni, (de sok mást is) mert folyamatosan frissíti és újratölti az oldalt, ha bárhova elkapcsolok, vagy csak félrenézek, bejön egy hívás, és mire visszafordulok ide, már frissítette is az oldalt és újratöltötte.

mintha olvasnál egy könyvet, amit félpercenként valaki kicserélgetne a kezedben, egy másik könyvre.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#147584) ollie válasza Wolfskin (#147583) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen mobilról van szó? Más böngésző is ezt csinálja?

***

(#147585) hushshs válasza kiraly.andra (#147581) üzenetére


hushshs
kezdő

Ezt, hogy csinálod? A last pass appot teszed fel? Én is feltettem, de attól még nem töltődnek a dolgok a firefoxban. Meg nézem, hogy a firefox extention nem andorid kompatibilis. Szóval kicsit tanácstalan vagyok most már tényleg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#147586) WhiteWalker válasza hushshs (#147585) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Megoldás SafeinCloud.

(#147587) kovacsit


kovacsit
tag

Sziasztok.

Működő hívásrögzítőt keresek Root nélgüli gyári Miui11-re (Redmi Note9 Pro, Android10).
ACR-em van (Pro, fizetős, legális, de nem megy, csak engem vesz fel, a távoli felet nem)

Cube Acr ugyan ez...

Mielőtt fagatnátok,hogy minek az nekem: vezetés közben jövő hívások rögzítésére kell, amikor címet, telefonszámot, mailcímet diktálnak nekem... Semmi tiltott, vagy illegál nincs, a felvételt sem tartom meg, meg is mondom, hogy rögzítem, max 1-2 napig tartom meg...

Valakinek ötlete?

Plz telefonon keress... !! Telefonszám az extra adatoknál...

(#147588) hushshs válasza WhiteWalker (#147586) üzenetére


hushshs
kezdő

Köszi a tippet. Ha nem lehet LastPasst életre kelteni elgondolkodom a váltáson. Fura pedig az egyik top brand ebben a jelszó bizniszben.

(#147589) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem tudom mikor került vissza a Gboardba a szótár export-import, hosszú ideje nem is néztem, viszont kellemes meglepetés.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#147590) eclipse19 válasza Wolfskin (#147583) üzenetére


eclipse19
senior tag

Próbáld ki az Opera Minit, az valószínűleg több oldalt tud majd a memóriában tartani.

"mintha olvasnál egy könyvet, amit félpercenként valaki kicserélgetne a kezedben, egy másik könyvre"

Ezt mondjuk nem értem, mert ha újra is kell tölteni az oldalt, visszagörget ugyanoda, ahol előtte volt.

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#147591) rushty válasza Wolfskin (#147583) üzenetére


rushty
senior tag

Ez a problema nalam Chrome asztalin ugrik be.

Revolut meghívó pü-ben

(#147592) WhiteWalker válasza hushshs (#147588) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szokták akciózni a Pro verziót , szóval érdemes figyelni.

(#147593) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

Abban kérem a hozzáértők segítségét, hogy online rádió hallgatás közben 10-15 percenként megszakad az adás. Több alkalmazással is próbáltam. Ezt mi okozhatja és hol lehet beállítani hogy ne álljon meg?

Válaszokat előre köszönöm.

(#147594) csipuka válasza Zaji (#147593) üzenetére


csipuka
senior tag

Altalaban a telo battery managementje a ludas. Milyen telo es android?

(#147595) Zaji válasza csipuka (#147594) üzenetére


Zaji
őstag

Xiaomi Mi 8 Android 10.

(#147596) Somatom válasza Zaji (#147593) üzenetére


Somatom
veterán

Több lehetőség van. Pl.:
-Kifogy alóla a buffer.
-Valamit közölni akar a teló, elveszi a média hangcsatornát, de csak némaság lesz belőle.
-A rendszer kilövi az appot, ami újraindul.
Nyilván mindegyiket másképp kell megpróbálni orvosolni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#147597) Zaji válasza Somatom (#147596) üzenetére


Zaji
őstag

És honnan tudom, hogy melyik miatt áll le? Az alkalmazás fut csak hang nincs. Újraindítom az alkalmazást akkor ismét van hang.

(#147598) qqzs


qqzs
őstag

Bekapcsoltam a smart lockot. A BT cuccok kozelsege eseten nem lockol pl. Emiatt a zsebembe allandoan bekapcsol a kepernyo es mivel nincs lockolva onallo eletet el a telefon, hivasokat indit kibekapcsol mindenfelet. van erre megoldas? Mintha ennek a smart locknak nem sok ertelme lenne emiatt

Eladó: GTS450

(#147599) kmarci25 válasza Zaji (#147597) üzenetére


kmarci25
veterán

Hosszú tapp az alkalmazásra, ott i betű, azon belül pedig az automatikus indítást engedélyezd, illetve az akkumulátorkímélőt kapcsold ki (Nincs korlátozás). A miui nagyon radikálisan kezeli az akkukímélést, kb mindent kilő a háttérben.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#147600) crok válasza Zaji (#147595) üzenetére


crok
Topikgazda

A MIUI kanossza megvolt?

Biztonság app -> Akku
- Akkukímélő módot kapcsold ki
- Alkalmazás akkukímélés listában állítsd át az appot "nincs korlátozásra"
- Jobb felső sarok fogaskerék menü -> cache törlés a készülék lezárásakor: kapcsold ki
(1-5-10-30 perccel lezárás után lehet ezt beállítani, ha erre illik hogy mikor lövi ki (10 perc?) akkor lehet meg is vagy a megoldással)

Az appot az appok listájában keresd meg, majd:
(Beállítások -> Alkalmazások -> Alkalmazások kezelése -> keresd meg az appot):
- Automatikus indítás jog megadva?
- Háttérben futás engedve?
- Akkukímélés az appra kikapcsolva / "nincs korlátozás"?
(Előzőleg a Biztonság -> Akku menüben megvolt?)

Lakatold is le az alkalmazásváltóban az appod:
- Alkalmazásváltóban az app képét nyomt sokáig majd megjelenik 3 ikon és nyomd meg a lakatot)

Szerintem ennyi elég lesz..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.