Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147901) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Nem a gyereket zavarja , hanem engem és nem az zavar , hogy angol vagy más nyelven hallgatja , nézi , hanem pár kattintás után csupa idióta f@szságot ad be.
Diana és Roma - ez még kevésbé , de ehhez hasonló marhaságok sokasága ami megjelenik , a rengeteg orosz / japán / török nyelvű értelmetlen videók tömkelege.
("kedvencem" a crushing crunching channel - ezt legalább a YT kids nem mutatja csak a sima YT)

Arról nem is beszélve , hogy direkt a magyar YT kids ami le van töltve , be vagyok lépve a magyar régiós profilommal! Ennek ellenére is beadja ezeket. :W

Nah gugli told fel oda a gdpr -t és az eulád oda lentre!

[ Szerkesztve ]

(#147902) cidalain válasza WhiteWalker (#147901) üzenetére


cidalain
veterán

Addig örülj amíg nem Nándimese, vagy Kerekmese van :DDD
Akkor én legszívesebben kiugranék az ablakon, miután apró darabokra törtem a tévét.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#147903) Somatom válasza cidalain (#147902) üzenetére


Somatom
veterán

Ezek ilyen veszélyesek? De jó, hogy nincs gyerekem!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#147904) cidalain válasza Somatom (#147903) üzenetére


cidalain
veterán

Nézzél bele ebbe a két yt csatornába. Kerekmese Kukásautó után befekszel a kamionod elé. Menet közben. :DDD

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#147905) WhiteWalker válasza cidalain (#147902) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Engem nem zavar ha a gyereknek tetszik.
De térjünk vissza a lényegi problémára:

Lehet valahogy régióra korlátozni ezt a nyamvadt YouTube Kids ( YouTube) appot?

(#147906) Dr.NX válasza cidalain (#147904) üzenetére


Dr.NX
addikt

Csaj hangjától szemtekerezgést lehet kapni.
Bár egy kicsit javult a megítélésük a szememben, amikor csináltak egy disznó/káromkodós vicceket feldolgozó videót ugyanabban a stílusban. :)

Elfogadom a sütiket.

(#147907) Luissimo válasza tomy86 (#147875) üzenetére


Luissimo
veterán

Oooopss,
Névnap értesitések átalakitása,
Véletlenül az esedékesség elött tiz percre lett állitva mind és igy éjfél elött 10percel csilingel :W
Ez engem màr miota èrdekel, basszus :C
Holnap kiprobàlom,
Köszönet,

Üdv,
Lui

(#147908) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Ugyebár néhány napja jött a probléma, hogy nagyon sok energiát evett a Google play. Javaslatra apk mirror-ról telepítettem frissebb verziót. Azóta nem frissült magától, holott most látom apk mirroron hogy már megint van frissebb. Mostmár soha nem fog automatikusan frissíteni? Most mirrorról telepítettem a 22.1.18-at.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#147909) DrBubo77 válasza Foose (#147908) üzenetére


DrBubo77
addikt

Fokozatosan teszik elérhetővé a frissítéseket.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#147910) crok válasza Foose (#147908) üzenetére


crok
Topikgazda

Ahogy elottem is emlitettek termeszetesen fog frissulni. Meg kell varni, hogy neked is "kimenjen" Play-en a frissites, nem egyszerre teszik elerhetove (ekkora eszkozszamnal oriasi terhelesekrol beszelnenk) - de az alternativ aruhazak es apk letoltok script-ekkel dolgoznak, ott mas a helyzet, ott mar latszik/latszhat egy-egy frissites mig neked meg nem.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#147911) Foose


Foose
addikt

Aham. Tehát frissül automatikusan akkor is, ha apk mirror-ról töltöttem le egy verziót. Oké

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#147912) crok válasza Foose (#147911) üzenetére


crok
Topikgazda

Igy van, akkor is fog majd.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#147913) Fall-N válasza cidalain (#147904) üzenetére


Fall-N
veterán

Kábé. Sajnos én kisfiam is szereti. :O Most éppen zene megy, de nem gyerek. ;]

(#147914) lomposfarkas


lomposfarkas
tag

Ingyenes most a Mobile Doc Scanner (MDScan) + OCR.
A Maki Plus akciósan 139 Ft.

(#147915) baloo79 válasza lomposfarkas (#147914) üzenetére


baloo79
tag

Köszi! :R

(#147904) cidalain: Látom, másnak is tetszett az a dal! :D
Mikor anno először lejátszottuk a gyereknek, öt percig röhögtem a két kuka beszélgetésén. :)

(#147916) sopruk válasza lomposfarkas (#147914) üzenetére


sopruk
aktív tag

Köszi szépen, ez nagyon jó lesz!
Nem kell vacakolni egy másik ingyenes appal, és 2-3 reklámot elviselni egy oldal beolvasása során...

[ Szerkesztve ]

(#147917) Aurig@ válasza crok (#147912) üzenetére


Aurig@
őstag

Minden apkmirror-ról letöltött alkalmazás frissülne automatikusan?
Csak mert elég sok alkalmazást onnan szedtem le épp e miatt, hogy ne frissüljön ha normálisan működik valami.
Az elmúlt 3 évben eddig jó is volt. Főleg a Viber szoktam onnan leszedni, hogy az legyen mindig fent, ami jól is működik. Automatán /szerencsére/ egyáltalán nem frissül.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#147918) crok válasza Aurig@ (#147917) üzenetére


crok
Topikgazda

Pedig alairasra ugyanazok az appok vannak fent APKMirror-on, ezert is nem nyafog a rendszer egy mar fent levo app frissitesekor mert az alairas egyezik, ha nem egyezne nem menne fel. Igy aztan igen, automatan frissulne ha bekapcsolnad.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#147919) Pubszon


Pubszon
veterán

Üdv.
Mostanába cseréltem telefont.
Xiaomi Redmi Note 5-öt Redmi Note 9 Pro-ra.

Rengeteg elmentett wifi hálózat van a régi telefonon. Megvan rajta még minden adat. Hogy lehet ezeket az újra át szinkronizálni?

Állítólag a Google szinkronizálás megoldaná, de mégsem...

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#147920) crok válasza crok (#147222) üzenetére


crok
Topikgazda

Vanced és Vanced Manager frissites - Telegramrol:
_____________________________________________________________

Vanced: New update to 15.38.35 has been released!

=====================

What's new?

• Added a toggle in the player overlay for auto repeat instead of linking it to autoplay (autoplay needs to be turned off for background repeat)
• Added SponsorBlock guidelines (by bawm)

• Changed the Litho adblocking methods completely, enhanced ad removal with less performance impact and no scrolling glitches

• Improvements to SponsorBlock buttons
• Default resolution fix
• Accessibility settings fixed
• Fixed tablet settings crash
• Fixed tablet swipe features
• Other minor fixes and enhancements

=====================

Things to note:

• You will need to update Vanced Manager to 1.3.1 before you can install this update.
_____________________________________________________________

New update to Vanced Manager 1.3.1 has been released!

=====================

What's new?

1.3.0:
New UI
New root installer - no more
needing to disable signature verification!
Increased download reliability
Super smoothing
Added Vanced Music

1.3.1:
Fixed crash when no internet connection
Fixed language selector
Small bug fixes and improvements

(I added both changelogs because I missed 1.3.0's release lul)
=====================

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#147921) Cyrin válasza crok (#147920) üzenetére


Cyrin
addikt

Sikerült, non root...

(#147922) crok válasza Pubszon (#147919) üzenetére


crok
Topikgazda

A Google sync csak akkor oldotta volna meg ha az új készüléken úgy lépsz be a Google fiókba hogy a régi telefont adod meg mint "onnan költöznék" forrást. Utólag nem lehet ilyet trigger-elni.

Viszont mivel mindkét készülék Xiaomi szerencséd lehet ha MIUI-t használsz rajtuk:
A saját Mi Backup-jával (talán Beállítások - Telefonról - Helyi mentés lesz nálad) csinálsz egy mentést a Wifi beállításokról és azt viszont simán vissza lehet állítani majd a másik készüléken. Mi account belépés kell mindkét eszközön ha a felhőből csinálnád.. de én nem szórakoznék szerintem ezzel, hanem lokális mentéssel csinálnék egy backup-ot csak a Wifi beállításokról aztán az egészet könyvtárastól áttenném és visszaállítanám. Ezt alapértelmezetten a [Belső tár] / MIUI / Backup / AllBackup / [dátum_idő] könyvtárba teszi, ezt a könyvtárat kell majd a megfelelő helyre az új készülékre áttenni és a helyi mentésből visszaállítani.

(Egyébként egy kutyaegyszerű adb mentést csinál a wifi beállításokról, annyira egyszerű, hogy a mentés könyvtárban levő Wi-Fisettings(com.android.settings).bak file-t ha megnyitod egy sima text editorral ott van benne minden SSID és jelszó clear text-ben ahogy kell, 1:1 benne van a wpa_supplicant.conf tartalma.. tulajdonképp így is csinálhatod.. de mivel mindkettő MIUI (gondolom) így szerintem neked egyszerűbb amit fentebb írtam).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#147923) zeon.hu válasza crok (#147920) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A MIUI optimalizáció még mindig nincs megoldva...

#?*@&!

(#147924) crok válasza zeon.hu (#147923) üzenetére


crok
Topikgazda

Az a gyári MIUI hülyesége, nem a Vanced-é. A Xiaomi.EU-ban pl. meg is oldották ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#147925) zeon.hu válasza crok (#147924) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen.
Viszont nekem utána napokig tart, mire megint mindent vissza tudok állítani.

#?*@&!

(#147926) szabi__memo válasza zeon.hu (#147925) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Használj, vegyél másik telefont :)
(Örülj? neki hogy nem szól ezért minden app. Kéne)

[ Szerkesztve ]

(#147927) Faby


Faby
senior tag

Üdv!

Chrome gondom van androidon.
A legutóbbi frissítés teljesen átalakította a megnyitott lapok/fülek kezelését. Az egy dolog, hogy az eddig egymás fölött, legyezőszerűen elrendezett lapok most egymás mellett, csempeszerűen vannak, (szerintem a régi kezelhetőbb volt, és helytakarékosabb), de ezt az új, csoportba rendezést nem tudom megszokni. Ha egy oldalról egy linket új j lapon nyitok meg, akkor automatikusan csoportban nyitja meg.


Én ezt nagyon nem szeretném.
Persze ki lehet húzkodni a lapokat a csoportból, de ez rengeteg felesleges művelettel jár. Ráadásul a megnyitott lapok számlálója sem pontos így, mert a csoportot egynek számolja, hiába van benne több.

Gondolom nem lehet visszatérni a régi rendszerre (régebbi verzió telepítése azért játszik, csak azzal bukom a biztonsági frissítéseket), de legalább ezt a csoportosítást ki lehet valahogy kapcsolni? Beállításokban nem találtam nyomát sem.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#147928) makoss


makoss
addikt

Üdv!
Messengerre tudtok olyan ingyenes programot ami olyan mint az "Azonnali átírás", azaz ha beszélek, beírja a messengerbe? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#147929) re-d-evil válasza makoss (#147928) üzenetére


re-d-evil
tag

A Gboard billentyűzeten találsz egy mikrofont.(nálam jobb felsősarok) Ha azt megnyomod csak beszélned kell. Nem csak a messengeren működik. Vagy nem erre gondoltál? Azonban internetkapcsolat kell hozzá...

Igaz, a Messengerhez is...

[ Szerkesztve ]

(#147930) Fall-N válasza crok (#147922) üzenetére


Fall-N
veterán

Én a Wi-Fi hálózatot SafeInCloud-dal mentem, de a Google is menti ha megengedik neki, ha jól emlékszem. Persze ha ott a MIUI akkor érdemes használni.

Sőt egy frissen belakott rendszerről akár egy teljes mentést is (alkalmazások + adatok). Persze ezt tilos visszaállítani főverzió váltás esetén. Pl. Android 9 -> 10. MIUI ugrásnál lehet.

(#147931) Fall-N válasza zeon.hu (#147925) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem. Csak az alkalmazások engedélyeit vonja ilyenkor vissza, mást nem kell visszaállítani. Persze ez is bosszantó, tegnap pont ezzel szarakodtam, mert frissítettem a Vanced motyót. Közben láttam már van YT Music is Vanced módra.

(#147932) Bozek válasza Faby (#147927) üzenetére


Bozek
nagyúr

Melyik verzió? Mert nekem még nem frissült ilyenre, és APK Mirror-on se találtam újabbat. Esetleg bétát használsz?

Szerk: Felraktam a legújabb bétát is, de abban sem ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#147933) Faby válasza Bozek (#147932) üzenetére


Faby
senior tag

Bocs, pedig be akartam írni.
Chrome 85.0.4183.127, szeptember 23-ai frissítés
Telefon Redmi Note 4 (Mido)
xiaomi.eu 10.2.2.0 NCFCNXM (legutolsó satbil erre a telóra)

[ Szerkesztve ]

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#147934) punky10 válasza Bozek (#147932) üzenetére


punky10
addikt

Nem tudom melyik verzió,de még a múlt héten panaszkodott munkatársam ugyanerre...Samsung Note8-a van.
Szerintem előbb-utóbb ez lesz mindenkinél.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#147935) zeon.hu válasza Fall-N (#147931) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Így értettem én is persze.
De az is napokig tart :D

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#147936) Bozek válasza Faby (#147933) üzenetére


Bozek
nagyúr

Érdekes, nálam ugyanez a verzió van fenn Xperia 5-ön, de nem úgy mutatja az oldalakat, ahogy neked, hanem még mindig függőleges kártyákként. Ez is valami olyan teszt frissítés lehet, mint mondjuk FB-nél, hogy nem kapja meg mindenki.

(#147937) makoss válasza re-d-evil (#147929) üzenetére


makoss
addikt

Olyat, ha megnyomom, leírja mit mondok.

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#147938) Faby válasza Bozek (#147936) üzenetére


Faby
senior tag

Érdekes.
De legalább a csoportosítást ki lehetne kapcsolni...

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#147939) Faby válasza Faby (#147938) üzenetére


Faby
senior tag

Lejárt a szerkesztési idő.
Közben ezt találtam: How to remove the "Group Tabs" setting for Android?

Röviden a lényeg:
Címsorba begépelni a chrome://flags, megkeresni a Tab Groups csoportot, és Disabled-re állítani.
Egyszerű újraindítás nem volt elég, a Chrome kényszerített bezárása kellett.
Van akinek csak ideig-óráig működött, kíváncsi leszek, nálam marad-e végleges.
A jóhír, hogy nem csak a csoportosítást kapcsolja ki, de visszaállítja a korábbi kártyás elrendezését is a megnyitott lapoknak/füleknek, hurrá!

Az érdekes az, hogy a fent linkelt téma ezév januári, nálunk mégis csak most jött elő.

(#147936) Bozek
Nézd meg esetleg, nálad mire van állítva. Nekem Default volt, átraktam Disabledre.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#147940) ignisz


ignisz
senior tag

Szép napot. Ilyen lassan terjed el a sötét Facebook?

(#147941) dokee78


dokee78
félisten

Erre van megoldás?

Meg vásároltam pár éve a Col Reminder appot.
Most nem lehet fel tenni a Donate részét.

(#147942) re-d-evil válasza makoss (#147937) üzenetére


re-d-evil
tag

Ez olyan. Ezt a hozzászólást (meg az előzőt) is ezzel a funkcióval "gépeltem". Keresd a beállításokban a Google hangalapú gépelést. Ott lehet beállítani a nyelvet is.

(#147943) zeon.hu válasza re-d-evil (#147942) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Írásjeleket tudja már diktáláskor vagy szerkeszteni "kell" utána?
(Emiatt használom még mindig a Swype-t)

#?*@&!

(#147944) re-d-evil válasza zeon.hu (#147943) üzenetére


re-d-evil
tag

Kell szerkeszteni. De pl. a nejem messengernél nem szokott ezzel bajlódni. :P

(#147945) zeon.hu válasza re-d-evil (#147944) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ezért jó még a Swype.
Ez kiteszi az írásjeleket, új sor, zárójel, stb.
Nem is értem, egy régen megszűnt bill. tudja ezt, a Google meg nem...

#?*@&!

(#147946) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Névnap alkalmazást keresnék, aminek van widget-e és benne van az összes új ( :F ) név is.
(Se a lányom, se a fiam neve nincs, amiket néztem. Fiam még érhető, nagyon ritka, bár eredeti magyar név)

#?*@&!

(#147947) darvinya válasza dokee78 (#147941) üzenetére


darvinya
titán

Írsz a fejlesztőnek, hogy fejlessze fel app-ot az új rendszerre.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#147948) Fall-N válasza darvinya (#147947) üzenetére


Fall-N
veterán

Aki vagy válaszol vagy nem. Sokan már nem folytatják a fejlesztést és nem érdekli őket az alkalmazás sorsa. Látszik is ha nem készíti fel az újabb rendszerre a fejlesztője.

(#147949) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi
Telefon és PC között wifi fájlátvitelre itteni ajánlásra a MiXplorer-t használom.
Miért van az, hogy ezzel a mószerrel telefonra másolt képek vagy videók közül a google fotók nem vesz észre néhányat?
Telefon újraindítás után viszont rögtön befrissíti a könyvtárakat és minden fájlt lát.
üdv
szabi

(#147950) crok válasza -szabi- (#147949) üzenetére


crok
Topikgazda

Tippre a MediaScanner miatt, nem trigger-elodik, root-al / restarttal a MediaScanner ujraindithato.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.