Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147751) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok, S.O. S segítség kéne!
android 8 Galasy S7.
Betelt a 128 Gbos sd kártyám, és az USB connector segítségével egy 25 GB-os kártyára folyik a mentés (jelen pillanatban)
Mivel ,majd 19000 tétal van, a telóm kezd lemerülni, már 10 %-on van.
Még csak a 13000 tételnél tart, de le fog merülni.Egyetlen lehetőségem a képernyőn , a "mégse". Mi van, ha megszakítom a letöltést, ami órák óta megy?
Minden átmásolt adatom elvész, vagy a már átmásolt adataim ottmaradnak az új kártyán, és a telefon feltöltése után ott folytatódik, ahol abbamaradt?

Mi a teendőm?

A segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm!

(#147752) crok válasza balazs1956 (#147751) üzenetére


crok
Topikgazda

Semmi extra, nem fog a másolással eltűnni semmi ami már át lett másolva, majd onnan folyatatod. Gondolom a file manager nem lesz képes "szelektálni" de egy valamire való file manager ilyenkor rákérdez hogy felülírja-e ami már ott van, itt nyomsz egy nemet és ha rendes file manager-t használsz akkor ezt lehet úgy is hogy nem mindre, így ugrik tovább és tovább és eljut oda ami még nem lett átmásolva és másolja tovább.. de a legvégén, mikor azt mondja mindent átmásolt már én még egyszer el szoktam indítani.. biztos ami sicher..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#147753) balazs1956 válasza crok (#147752) üzenetére


balazs1956
senior tag

Köszönöm szépen a gyors választ, már csak 4 %...
Nyomjak a mégse gombra, vagy húzzam csak szét?

(#147754) crok válasza balazs1956 (#147753) üzenetére


crok
Topikgazda

Rendesen allitsd le azert...

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#147755) DS39 válasza eclipse19 (#147749) üzenetére


DS39
nagyúr

Most tudtam kipróbálni, és sajnos tényleg az élő közvetítés az nem megy. :(

Akkor marad, hogy zaklatom őket, hogy javítsák meg.

(#147756) Foose válasza dilajoska1 (#147740) üzenetére


Foose
addikt

Sajnos nálam is ez a helyzet. Veszettül pörög a play. 21.9.50-21 verzió. Többet fogyaszt mint a facebook app,vagy mint a chrome. Kicsit érezhetően gyorsabban merül a teló.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#147757) zhata


zhata
senior tag

Október 31.-től a Raiffeiesen appot vált a myRaiffeisenre. Hála Croknak :R a mostani Rafi appot sikerült futtatni rootolt telefonon is. De valamit tanultak ott is, mert a leendő fentebb nevezett programjuk nem fut a rootolt telefonomon. (Nem fog ki rajta Magisk hide, stb. sem.) :W

[ Szerkesztve ]

(#147758) crok válasza zhata (#147757) üzenetére


crok
Topikgazda

A Magisk topikban emlitett MagiskHidePropsConfig modult hasznalod, allittattal be vele olyan fingerprintet ami basic es nem hardware attestation-t ker? Kulon menupont van ra. Tobbi okossagot is nezted? Meg ott jobb helye lenne a kerdesnek is.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#147759) zhata válasza crok (#147758) üzenetére


zhata
senior tag

Banális hibát követtem el! Nem írtam be dühömben az új progit a Magisk Hide-ba. :B De most már legalább nem veszi észre. Köszönöm! :R

(#147760) dilajoska1 válasza Foose (#147756) üzenetére


dilajoska1
őstag

Úgy látszik nem igazán tudják vagy akarják javítani.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#147761) Foose válasza dilajoska1 (#147760) üzenetére


Foose
addikt

Az az igazság,hogy sem az "akarják"-nak,sem a "tudják"-nak nem örülök. :(((

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#147762) crok válasza Foose (#147761) üzenetére


crok
Topikgazda

APKMirror-ról próbáltátok már frissíteni? Mert Google Play Services frissítés volt tegnap is meg ma is, Google Play Store pedig tegnap előtt és tegnap is (tegnap 3 verzió is volt) csak ti nem vagytok Beta teszterek és nem is ment ki a mindenkinek új verzió.. de lehet kézzel is frissíteni és kipróbálni. Vagy ezek is megvoltak már? :F

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#147763) crok válasza crok (#147762) üzenetére


crok
Topikgazda

Nalam - azon amirol most irok - a Play Store 21.9.50 fut, 24-n hajnalban frissult de a 18-adikai 21.9.47 kimaradt es semmi baja. Felesegem keszuleken valamelyik 22.x.y van tegnaprol, ha merulni kezdett volna mint balta a Balatonban tudnek rola..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#147764) Foose válasza crok (#147762) üzenetére


Foose
addikt

Nem, ilyet még nem próbáltam. Nekem néhány nap alatt asszem kétszer frissített a Android System webview, ezen kívül más frissítésről nem tudok. Az ilyesmit (amiket írsz) szeretem ha hivatalos forrásból vannak a telón. Ergo ilyen rendszer cuccokat inkább nem teszek fel akár apk mirrorról.... Várok. Picit visszább írtam, hogy nekem is 21.9.50-21 verzió van most..

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#147765) crok válasza Foose (#147764) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor viszont ki kell várd hogy kimenjen a készülékedre egy frissítés - de egyébként az APKMirror APK-k is pont ugyanonnan kerülnek fel, a benne levő aláírással ha babrálás lenne azt a készüléked azonnal mondaná hogy a-aa, ezt te biztos fel nem teszed.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#147766) njnl válasza Somatom (#147744) üzenetére


njnl
aktív tag

Köszi, kipróbálom. A Bluetooth-jack adaptertől csak azért "félek" mert nem tudom, hogy azzal tudja e kezelni egy időben a kocsim a hívásokat.

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#147767) Fall-N válasza crok (#147763) üzenetére


Fall-N
veterán

Nálam is 22.0.16-21 van és nem merül. Előtte láttam az akku statisztikában, de nem foglalkoztam vele. A CoD:M amúgy is jobban merítette a napokban. ;]

(#147768) Foose válasza crok (#147765) üzenetére


Foose
addikt

Tudom tudom, anno Facebook appokat telepítettem innen... De az nem rendszer app volt. Várok, hátha. Meg ahogy olvasom, van akinek nincs gondja, van akinek van. Szerintem nem ez lesz a megoldás. Szerintem.....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#147769) svgyula válasza dilajoska1 (#147731) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! A fogyasztásban én is látom. 8%-ban ez foglalja a fogyasztást úgy, hogy hetek óta(hónapok) óta nem nyitottam meg. Ja és kedden feltörték az email fiókomat! Öröm és bódógság! :((( Minden jelszó csere mindenhol! Most megint cetlizek egy darabig :((( Mire fejből megy.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#147770) Somatom válasza svgyula (#147769) üzenetére


Somatom
veterán

Van itteni tapasztalat az új TVGO -ról? A Playes vélemények alapján halogatom a váltást, de eccer csak a Telekom elzárja a régi csapot.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#147771) Foose válasza crok (#147765) üzenetére


Foose
addikt

Nah, felraktam a legfrissebb verziót. 22.0.18..... semmi változás, ahogy azt sejtettem.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#147772) crok válasza Foose (#147771) üzenetére


crok
Topikgazda

Adatait is torolted, restart is megvolt utana?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#147773) tyielow


tyielow
aktív tag

Üdv!
Pár napja átraktam a Play Storet USA-belire, VPN-nel, hogy leszedjek egy appet. Már nincs rá szükségem, közli, hogy 1 évigh nem válthatok vissza. Ez mekkora bullshit már? És ha csak 3 hónapra menne ki az ember külföldre?
Van bármi megoldás erre? Mert ahogy nézem a beállításokban lehetetlen, mivel nem ad fel opciót. :Y

YouTube: toty1ka

(#147774) crok válasza tyielow (#147773) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem tudok rola hogy lenne lehetoseg ra, a leirasaban is benne van ez az egy ev.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#147775) Foose válasza crok (#147772) üzenetére


Foose
addikt

Mmmm, adatokat nem töröltem. Csak restart volt. Na mindjárt...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#147776) Foose válasza Foose (#147775) üzenetére


Foose
addikt

HM, így is a legnagyobb fogyasztó a play. Más lesz itt a megoldás.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#147777) Sonja


Sonja
veterán

Nekem most frissült a 22.0.16-21 verzióra a Google Play, ezzel nálam most jó!

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#147778) Probert75 válasza Foose (#147776) üzenetére


Probert75
addikt

Most raktad fel! Miből gondolod, hogy a statisztika azonnal leköveti?

(#147779) Foose válasza Probert75 (#147778) üzenetére


Foose
addikt

ööö,mert újraindítottam? Gondoltam ha egy pc-t újraindítok,utána a friss fogyasztást és programok futását látom....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#147780) Probert75 válasza Foose (#147779) üzenetére


Probert75
addikt

Itt szerintem töltési ciklusonként van. Annyit látsz esetleg progival, hogy élesztgeti e tovább a telót vagy pörgeti e a procit.

(#147781) Foose válasza Probert75 (#147780) üzenetére


Foose
addikt

Hát,most egyenlőre figyelem. Végülis,nem izgat mennyi energiát zabál vagy ilyesmi,csak ne merüljön gyorsabban mint eddig :DDD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#147782) svgyula válasza Somatom (#147770) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nekem van de elég gagyi. Nagyon behézkes váltani az adók között. Természetesen mindig reklám megy amikor átváltok. Mire találsz egy másik "működő" adót ott is reklám lesz. Csak azt nem értem, ha fizetek azokért a szar adókért miért kell óránként 40 perc reklámot is végigszenvedni? De ez csak év végéig megy utána repül a mindigtv mindenestől......

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#147783) Somatom válasza svgyula (#147782) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! A régi sem egy világbajnok. Csak azért van telepítve, mert ingyen van hozzá kódom. De, inkább fizetek a Telenornak a MyTV -ért. Csak, vannak olyan csatornák, amik a MyTV Max csomagban sincsenek benne, a TVGO -ban meg igen.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#147784) Bozek válasza svgyula (#147782) üzenetére


Bozek
nagyúr

Te most a Telekomos TVGO-ról beszélsz vagy a MindigTV-s MindiGo-ról? Mert a kérdés az előbbiről szólt.

(#147785) Bozek válasza svgyula (#147769) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem lenne egyszerűbb egy jelszókezelő alkalmazás (pl.: SafeInCloud)? Ahhoz legalább csak egy jelszót kell megjegyezni.

(#147786) HREH válasza Bozek (#147785) üzenetére


HREH
senior tag

Ha már SafeInCloud, másnál sem megy normálisan az autofill pl. Chrome-ban? Rányomok az éretesítésre, erre kell neki vagy 8-10 másodperc, mire bekéri az app az ujjlenyomatot. Van olyan is, hogy csak második bökésre kéri be...0
OOS 10.0.9, Android 10, írtam a fejlesztőnek is, követtem az utasításokat, de semmi változás.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#147787) Bozek válasza HREH (#147786) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nálam megy rendesen, eddig nem tapasztaltam ilyen mértékű lassulást. (Xperia 5, Android 10)

(#147788) kugli


kugli
aktív tag

Sziasztok!
Ha nem ide való akkor elnézést! Google play egyenleg feltöltó kódot (kupont) ha pl ausztriában vagy németországban veszek azt Itthon magyarországon is fel tudom használni? Alkalmazásokhoz lesz az egyenleg.
Köszi! :R

(#147789) svgyula válasza Bozek (#147787) üzenetére


svgyula
addikt

Hát nem! 5 készülékkel használom és nem mindegyik droidos...........

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#147790) Dr.NX válasza svgyula (#147789) üzenetére


Dr.NX
addikt

Minden platformra van SafeInCloud, még Huawei-re is.

[ Szerkesztve ]

Elfogadom a sütiket.

(#147791) DAVID0000


DAVID0000
aktív tag

Sziasztok!
Ha van valakinek tapasztalata hívásrögzítővel android 9-en, az legyen szíves írjon nekem privátban! Lenne pár kérdésem.
Köszi

(#147792) Bozek válasza svgyula (#147789) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mi nem?

(#147793) kiraly.andra


kiraly.andra
aktív tag

Használ itt valaki Android 10 alatt Cerberust? Nálam (Huawei P30 Lite) nem működik az ikon elrejtése parancs, újraindítás után is látható a több alkalmazás között. Azt szeretném megtudni, hogy ez a 10-es Android vagy a Huawei miatt van így.

:a:

(#147794) crok válasza kiraly.andra (#147793) üzenetére


crok
Topikgazda

10-en nem lehet ikont rejteni ha nem rendszerapp es van min. egy visible activity az appban - abban meg van. Pl. az SD Maid Pro app ikonjat se lehet 10-en rejteni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#147795) csemberlen


csemberlen
őstag

Hogyan lehetne megoldani egy idős személynél, hogy ha bekapcsolja a készüléket automatikusan elinduljon egy alkalmazás. pl. a viber.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#147796) Somatom válasza csemberlen (#147795) üzenetére


Somatom
veterán

A kérdésben leírtad a választ. Automatizmust leginkább automatizálóval lehet összehozni. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#147797) ratobi válasza csemberlen (#147795) üzenetére


ratobi
senior tag


Huawei elvileg tudja alapból, a többi rendszert nem ennyire ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#147798) ollie válasza ratobi (#147797) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Samsungnál meg pl. Bixbyvel lehet indítani.

***

(#147799) Fall-N válasza kiraly.andra (#147793) üzenetére


Fall-N
veterán

Ezért kell custom launcher, ott el tudod rejteni.

(#147800) Oldman2


Oldman2
veterán

Nemrég megjelent a SPAR Csoport MySPAR elnevezésű mobilalkalmazása, ami a hírlevelek szerint NFC kompatibilis.

Tudja valaki, hogy ez a gyakorlatban mit jelent?

Az Ügyfélszolgálat természetesen meg sem értette az ezzel kapcsolatos kérdésemet, semmitmondó választ kaptam csak tőlük.

Az üzletben se nagyon értették mi volt a gondom, amikor elkezdtem volna használni, kértem mutassák meg mit is kell tennem.

A terminálon nyomkodott a hölgy jó párat, az után volt hajlandó csak beolvasni a QR kódot az olvasó.

Legutóbb rájöttem, hogy semmit nem kell nyomni előzetesen, csak a Kezdést, ekkor a vonalkódolvasó már olvassa az oda tartott kódot.

Szóval az NFC kapcsolatról tud valaki bármit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.