Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114301) Somatom válasza zagloba (#114295) üzenetére


Somatom
veterán

Ez szörnyű. A Térkép beállításaiban almenük almenüinek almenüi, az egész egy érthetetlen katyvasz, és minden megosztási funkció alapértelmezetten aktív. Milyen idővonal? Nem időben, hanem térben akarok utazni a Térképpel. Az egész csak arra jó, hogy a Google minden termékét megútálja az ember. Pedig, a Térképet kedveltem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114302) fecus


fecus
őstag

Samsung Galaxy Tab S2 SM-T819, valószínűleg Qualcomm MSM8976 Snapdragon 652 proci.

MXPlayert töltöttem le rá. Melyik kodek csomagot vagy még miféle kodekeket kell letöltenem, hogy a lehető legtöbb videó formátumot lejátssza? MHL fordító van. Samsung TV-re menne HDMI-n.

Esetleg melyik másik lejátszó progit tegyem fel erre a célra?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#114303) aelod válasza fecus (#114302) üzenetére


aelod
veterán

VLC-t mondjuk.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#114304) kisspall válasza fecus (#114302) üzenetére


kisspall
aktív tag

Ha jól működik, akkor nem kell semmilyent.
"Önnek nem szükséges kodekeket telepítenie, ha az MX Player nem kéri meg rá."

(#114305) Nikaré válasza beg (#114277) üzenetére


Nikaré
őstag

A Simple már megszívatott a parkolással mert miért is ne dobott volna vissza a XIII. kerületben indított parkoláskor a VI. kerületbe??? Ez nem kicsi tévedés. Igen olvastam, hogy ne bízzak a programban, de ennyire??? Mindegy ezt az 1.470Ft -ot és a parkolási bírságot buktam! Köszi Simple!
Általában velem nem fordul ilyen elő, de amikor a hozzátartozódat kórházból kórházba viszed és az a a kísérő duma, hogy "de jó hogy jött így nem kell mentőt hívnunk és valószínű, hogy hamarabb odaér! " ekkor kicsit megoszlik a figyelem, szerintem. A véleményemet nem írom le úgy általában.
Tetszenek ezek az új alkalmazások, de nekünk kell észnél lennünk, még fokozott terhelés alatt is mert a "gép az gép". Én meg fizetek! :(((

(#114306) regener válasza gyuri81 (#114293) üzenetére


regener
veterán

Ezt (a bétát) rakd fel és jó lesz elméletben.

(#114307) zsoltzsolt válasza Somatom (#114294) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Amolyan kétélű dolog ez. Egyfelől idegesítő - egyeseknek - ez az értesítés dobálás, másfelől ez aktíív userek, ha töltögetnek fel fényképeket, írnak véleményeket, az meg jó információ forrás lehet az adott területen, városban turistáskodó, átutazó, stb. embereknek.

(#114308) Somatom válasza zsoltzsolt (#114307) üzenetére


Somatom
veterán

Nem a funkcióval van problémám, hanem a kezelésével. Sztem úgy lenne jó, hogy amikor megjelenik egy ilyen értesítés, akkor valami ilyesmi lenne alatta:

Ez az értesítés azért jelent meg, mert ez, és ez a funkció aktív. Ha nem kíván a jövőben ilyen értesítést kapni, akkor itt, és itt tudja a funkciót kikapcsolni.
Ez az üzenet ne jelenjen meg többet.

Utolsó mondat mellett X -elhető ablak.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114309) w.miki válasza Somatom (#114308) üzenetére


w.miki
veterán

én most lejjebb vettem a térkép értesítési prioritását, remélem jó lesz?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#114310) Somatom válasza w.miki (#114309) üzenetére


Somatom
veterán

Térkép beállítások -> Értesítések -> Az Ön hozzájárulásai -> "Fotók hozzáadása", valamint a "Helyek értékelése és véleményezése" kikapcs.
Én most ezzel próbálkozom, hátha ettől békén hagy.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114311) F.E.K.. válasza atike (#114285) üzenetére


F.E.K..
senior tag

RootCloak 3.0 (beta) megoldja, igaz nálam xposed alatt van feltéve (android 5.0), a legfrissebb otp smart bank alkalmazás (ver.: 14.1, play-on a kiadás ideje: 2017 júl. 31) van telepítve, majd minden héten használom.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#114312) zsoltzsolt válasza Somatom (#114308) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Amit írsz igaz, és tényleg valahogy így kéne kezelni.

(#114313) Nikaré


Nikaré
őstag

Sziasztok!
Tudtok olyan progit nem rootolt telefonra ami fagyaszt programokat?

(#114314) beg válasza Nikaré (#114313) üzenetére


beg
veterán

Gyári alaklamazás fagyasztáshoz kell root. Nem gyárit meg tudsz fagyasztani a beállításokban is. Ha pedig ki is akarod olvasztani automatikusan használat előtt akkor greenify.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114315) SharpSA válasza Bozek (#114282) üzenetére


SharpSA
veterán

Pedig érdemes átnézni minden beállítást. Sőt még az adott fiókon hosszan nyomva tartva is előjön jó pár lehetőség. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#114316) SharpSA válasza MikeWazowski (#114290) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez is szintén beállítás kérdése. Ha minden email letöltés be van állítva mellékletekkel együtt, akkor lazán lehet annyi, de csak egyszeri alkalommal (gondolom vannak bőven levelek a fiókodban vagy fiókjaidban). Ezt én wifin szoktam az első alkalommal elintézni, de a mellékletek csak kérésre töltődnek le. A push-t én meg kikapcsoltam, csak a 15 percenkénti szinkronizálás van beállítva.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#114317) Nikaré válasza beg (#114314) üzenetére


Nikaré
őstag

Konkrétan Viber-t szeretném fagyasztani (nem törölni) beállításokban le is állítottam, de egy újra indításnál vagy akku töltés után képes indulni magától, hiába lőttem ki. :(( (LG G4)
Greenify -t is kipróbálom. thx

(#114318) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Dual sim adatforgalom méréshez keresnék ajánlott programot.

Bluetooth eszköz töltöttségi szint kijelzéshez van működő app?
Egyik telefon ugyan mutatja kis ikonnal (tehát az eszköz átadja az infót), de ennél pontosabb kellene.

#?*@&!

(#114319) beg válasza zeon.hu (#114318) üzenetére


beg
veterán

MIUI tudja, elsőt passzolom :)
Másodikra: BatON

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114320) Somatom válasza zeon.hu (#114318) üzenetére


Somatom
veterán

3G Watchdog. Először mindkét kártyát meg kell mutatni neki az 1 -es slotban.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114321) beg válasza Somatom (#114320) üzenetére


beg
veterán

Fura hogy így működik mert a hivatalos faq ezt mondja:
"Restriction: Dual-SIM phones are not supported (they may or may not work) because Android don’t support them in the first place"
Akkor ezek szerint nálad pont belesett a "may work" kategóriába :D

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114322) zeon.hu válasza beg (#114319) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A másodikat?
Mert az első kell a lányom telefonjára (MIUI) :)
Kösz!

Somatom: Neked is!
(Régen használtam)

#?*@&!

(#114323) Somatom válasza beg (#114321) üzenetére


Somatom
veterán

Még nem találkoztam olyan telóval, aminél ne működött volna. Ez a leírás régi lehet, mert Lolli 5.1 -be már bekerült némi dual SIM kezelés. A 3G Watchdog viszont más módszert (kis trükköt) használ. Egy alkalmazásnak van lehetősége lekérni a kártya azonosító adatait. Bár, ez csak az 1 -es slot -ban lesz érvényes (dual standby esetén), de kizárásos alapon tökéletesen használható. Ha nem az 1 -es slot -ban levő kártya ID -hez, és nem Wifihez tartozik az aktuális adatforgalom, akkor csak a másik SIM -é lehet. Ezért kellhet a "manuális" beazonosítás, amire az általad linkelt FAQ is utal. De, ez is csak akkor kell, ha automatikusan nem tudja felismerni a két SIM -et.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114324) beg válasza zeon.hu (#114322) üzenetére


beg
veterán

Settings, data usage. Ott felül kiválasztod melyik simre vagy kíváncsi. Vagy ennél több kell?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114325) zeon.hu válasza beg (#114324) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem ártana külön kezelnie, mert az adatkártya mellett lesz némi adat a főkártyán is.

#?*@&!

(#114326) beg válasza zeon.hu (#114325) üzenetére


beg
veterán

De pont azt mondom hogy ott ahol írtam külön kezeli a MIUI. A telenoron nekem jelenleg 0 MB van, a Telekom meg most ment 4 GB fölé. Most néztem meg. Amíg volt mobil adat a telenoron, azt is szépen számolta függetlenül a másiktól. Ráadásul a számlázási ciklus is külön állítható, az egyiknél minden hó 5. napja, a másiknak 10.-e.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114327) zeon.hu válasza beg (#114326) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ja, ok :)

(Egyszer vége lesz a dupla melónak, talán akkor megint lesz működő agyam...:) )

Szerk.
Jó ez a BatOn, még a Runtastic töltöttségét is mutatja :R

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#114328) Somatom válasza beg (#114326) üzenetére


Somatom
veterán

Az tud app adatforgalmat kihagyni? Nálam az volt a bibi, hogy a Telenor nem számolja a MyTV adatforgalmát. A gyári mérő meg persze kiakadt. A 3GW -ben viszont meg tudtam adni kivételnek.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114329) beg válasza zeon.hu (#114327) üzenetére


beg
veterán

Ne törődj vele, majd linkelek képernyőképet, azt még talán feldolgozod :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114330) beg válasza Somatom (#114328) üzenetére


beg
veterán

Kihagyni azt hiszem nem tud, viszont a tetheringet is számolja amit sok más program nem vesz figyelembe. Nekem ez volt a fontos, tudja, ezért nem kerestem mást, jó a gyári.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114331) zeon.hu válasza beg (#114329) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Majd az off-ban leírom, miért nem :)

#?*@&!

(#114332) Zola007


Zola007
veterán

Monefy Prot érdemes megvenni vagy van ingyenesben olyan alternativa, ami tudja ugyanazt (pl. egyedi kategoriak)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#114333) beg válasza Zola007 (#114332) üzenetére


beg
veterán

A free-ben csak a meglévő tételeket tudod átnevezni, új kategóriákhoz a pro kell.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114334) Somatom válasza beg (#114330) üzenetére


Somatom
veterán

Szerencsére azóta már áttértem korlátlanra, úgyhogy a hazai hálón mérés szükségtelenné vált. Most a roaming a lényeg, mert 10,5GB alatt kell maradnom. A 3GW -nek van 1x1 -es widgete, amit Apex -ben le lehet rakni a csúsztatható tálcára. Így még a főképernyőn sem foglal külön helyet.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114335) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Szép napot ! Megvettem a Tubio premium apk-ot de sehogysem tudom dlna-s módszerrel kikűldeni a samu tv-re (2012-es smart) a saját videóimat,a youtubos videók prímán mennek. Mi lehet a gond ? (Android 7 Honor 8 teló)

(#114336) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Az alábbi képen az oldalán álló készülék képernyőjén egy gyors elérés látható. Ez létező program és valaki tudja, hogy melyik, vagy csak egy illusztráció?

But who is watching the guardians?

(#114337) WhiteWalker válasza beg (#114330) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jó is az a MIUI :D

(#114338) Somatom válasza Mr. Y (#114336) üzenetére


Somatom
veterán

Csomó program használ ilyet, leginkább képernyő feloldáshoz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114339) beg válasza Mr. Y (#114336) üzenetére


beg
veterán

Létező. Chrome alól jobb egérgomb, Képkeresés ezzel: Google. Ott megtalálod.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114340) Mr. Y válasza beg (#114339) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Jó gondolat, de nekem csak a telefont adja ki. Magára a képre az E-mag-on találtam, de a Google kiadta rá az orosz programozó oldalát, aki a Hátlapon megjelenő tartalmakat csinálta. És azoknak a szoftvereknek ott is van a nevük, de engem az Amoleden lévő érdekelne.

Sok képernyőzáras appot megnéztem már, de egyik sem kínál ilyet, a Play-en nézelődtem.

But who is watching the guardians?

(#114341) beg válasza Mr. Y (#114340) üzenetére


beg
veterán

Simán megoldható zooper vagy kwgt segítségével. Mint ahogy a hátlapi widget is eléggé annak tűnik.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114342) Mr. Y válasza beg (#114341) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Akkor megcsinálom :)
Azért köszönöm a tanácsot, a KWGT-t magam is használom, csak eddig nem golodotam bele, hogy képernyőzárat is csinálhatnék.

But who is watching the guardians?

(#114343) Zola007 válasza beg (#114333) üzenetére


Zola007
veterán

Tudom, azért keresek másik programot, ami ingyenes és tudja ezt
csak félreérthetően fogalmaztam

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#114344) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv. Használja valaki a Reddit appot? Olyan kérdésem lenne hogy amelyik csatornára subscribe-olok azt hol látom? Nincs semmi kedvencek vagy hasonló...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#114345) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#114344) üzenetére


MikeWazowski
addikt

És még hozzá szólni se tudok semmihez. Egyszer azt írja hogy törölték, máskor azt hogy túl gyorsan csinálom és próbáljam újra 9 perc múlva... Szivat a Reddit app vagy ennyire szar?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#114346) Deck


Deck
titán

Tud valaki azonnali hívás widgetet Telegramhoz vagy Messengerhez?

PS5

(#114347) Janusz001


Janusz001
őstag

Sziasztok. Tud valaki jó equalizer progit ajánlani android 7 -re? Az alany egy xiaomi redmi note 4, most vettem hozzá egy meizu ep51 es bluetooth agybadugóst és kicsit soknak érzem a basszust.

Esetleg egy olyan zenelejátszó, ami tartalmaz beépített eq. -t is.

[ Szerkesztve ]

(#114348) Janusz001 válasza Janusz001 (#114347) üzenetére


Janusz001
őstag

Tárgytalan, összefoglalót nem olvastam, remélem találok ingyeneset.

(#114349) AcCEsS válasza adrian94 (#114284) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Magisk segítségével simán el tudod rejteni a root-ot az OTP SmartBank elől (is), a kezdetektől így használom, sőt, a Simple alkalmazásukkal az érintéses mobilfizetés is hibátlanul működik!

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#114350) Janusz001


Janusz001
őstag

Új problémám akadt. Próbálgattam az ajánlóban szereplő mp3 lejátszókat és az egyik újraépítette a zene könyvtárat. Viszont közben megtaláltam, hogy a google play ben is lehet eq -t használni. De a lejátszási listám össze lett barmolva, megjelentek a csengőhangok, igo ban lévő hangok, miegymást, próbáltam újrarakni, de ugyanúgy visszatette őket. Hogyan tudom ezt a listát újraépíteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.