Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114801) Tesztelo.hu válasza ollie (#114795) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Öööö, nem egészen. 20 000 Ft feltöltés alatt a min. díjat (jelenleg 200 Ft) fizeted, e fölött 1%-ot, azaz pl. 60000 Ft feltöltésénél 600 Ft-ot.

(#114802) woodworm válasza Tesztelo.hu (#114801) üzenetére


woodworm
veterán

De ha csak 10ezret töltesz, akkor 2% a díj és kidobtál 100Ft-ot az ablakon.

(#114803) bb.bocs


bb.bocs
őstag

legyen mindenki otps :D gondolkodtam rajta...

(#114804) Phülöp válasza bb.bocs (#114803) üzenetére


Phülöp
addikt

ne szomoríts meg :U

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#114805) Bferibörs válasza bb.bocs (#114803) üzenetére


Bferibörs
addikt

Hát én az vagyok de az egyik legsz@rabb bank.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#114806) beg


beg
veterán

Appal kapcsolatban mehet tovább a csevej, de a bank témát hanyagoljuk.
Köszönöm.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114807) Lacics25 válasza akyyy (#114779) üzenetére


Lacics25
aktív tag

(#114808) bb.bocs


bb.bocs
őstag

tudtok valami jól használható autmata hangfelvevő progit? olyasmire gondolok mint a call recorder pro. ( új telón nem hallom a másikat felvételnél, hiába állítgatom bármire is...)

(#114809) SimonJanos válasza bb.bocs (#114808) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

ACR! Samsung-on remekel (ingyenes is!) ;] Huawei nem kedveli :P Magyarul: próbáld ki. Ha működik, akkor nagyon.

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#114810) bb.bocs válasza SimonJanos (#114809) üzenetére


bb.bocs
őstag

meglátjuk köszi :)

(#114811) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

Biztonsági mentést szeretnék készíteni de ezt látom így nem csinál semmit. mit tilthattam le ami miatt szürke ez az opció?

(#114812) bb.bocs


bb.bocs
őstag

na ez a program bejött ,kköszi, automatikusan felismerte csinálja amit kell. kérdés melyik az a minöség ami jó, de kevés helyet foglal? :) am huaweiem van, és teljesen jól megy vele :)

(#114813) Zola007


Zola007
veterán

Redmi4A
keresek akkumulátor info widgetet, ami pici (max 500 kB) és kiírja a százalékot, de rákattintva az akku részletes adatait is (hőmérséklet, feszültség, üzemidő)

Battery Solo és Circle Battery Widgetet próbáltam, 1x frissít, utána befagy

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#114814) zsoltzsolt válasza bb.bocs (#114812) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Semmit nem kell állítani, egy kb három perces beszélgetés 571 kb 🙂

(#114815) SimonJanos válasza bb.bocs (#114812) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

(gondolom a megkezdettekre "válaszoltál" : )))

"Milyen" Huawei (típus, Android verzió...)? (érdekel : ) Energiabeállítás kellett?

Én elsőre SD-re mozgattam majd beállítottam hogy SD-re mentesen, mert opcionális (persze figyelmeztet hogy adatokat így lenyúlhatják, na de ha az SD titkosított... : )))
A hangminőséget úgy hagytam ahogy, nagyon remek felvételeket csinál!
Beállítottam még passcode-ot belépéshez és hogy kérdezzen rá, meg akarom-e tartani a felvételt.
Ennyi.

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#114816) bb.bocs válasza zsoltzsolt (#114814) üzenetére


bb.bocs
őstag

szuper. mondjuk én állítottam hogy miben vegyen fel, AMR re raktam :P

[ Szerkesztve ]

(#114817) bb.bocs válasza SimonJanos (#114815) üzenetére


bb.bocs
őstag

aha. p10 lite7.0-ás androiddal.
nekem 2 sim van benne szóal ha csak nem okoskodnám ki,nem tudok beletenni még mikró sdt :P :)
nekem mindent vegyen, ne kérdezzen. :) remek kis proginak tűnik :) köszönöm még egyszer "kollégának"

(#114818) zsoltzsolt válasza bb.bocs (#114816) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Szabad a pálya 🙂

(#114819) Bozek válasza zsoltzsolt (#114814) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én FLAC-et használok, ha már van egy 128 GB-os SD kártyám, akkor minőség legyen, ne spórolás. :) Amúgy egyszer csinált egy 10 GB-os (éljen az exFAT) felvételt, mert a telefonálás végeztével nem kapcsolt ki, vette tovább a beszélgetést az irodában. :D

(#114820) SimonJanos válasza bb.bocs (#114817) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Nincsmit' - végül nekem is jól jött főleg hogy a Huawei-en hívnak többet és legalább foglalkoztam így újra én is vele és megy a P8 Lite-on / Android 6.0! :K Frissítették és OK.

Naja, ha valóban döntened kell (két SIM vagy egy SIM és egy SD : ) - nekem ezért is van két készülékem ;]
Mondjuk van olyan kép ahol egy foglalatba betolták az SD fölé a második SIM-et Kicsit olyan mint ahogy belebarkácsoltam a hagyományos (régi) SIM-em a Note 3-ba... Kicsit túlfaragtam stb. volt vele móka... ;]

Az SD-re mentés kicsit trükkös de megoldható.
Én az utóbbi válasz (túl nagy felvétel, stb.) miatt is kérdezek rá a felvétel megtartására - nem idegesítő és hiba nélkül működik az is.

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#114821) psg5


psg5
veterán

Sziasztok! Face appban futtatott zárt csoport kozvetlen elerhetoseget nem lehet kizenni kezdokepernyore?

F.K.T.

(#114822) bb.bocs válasza SimonJanos (#114820) üzenetére


bb.bocs
őstag

meglehet oldani, van olyan amit beletolsz, kilóg a telobóll de beletudsz tenni simet is meg micro sdt is meg kívül van a másik sim. régi telomnál be is ragadt... aztán reszeltem le a sim tálcát... meg a micro sdt hátha attól szorul.
aztán van olyan is hogy a sim kártyáról kihalászod a csipet melegítéssel, és ráragasztod a micro sdre... de az elég mókolós...

[ Szerkesztve ]

(#114823) kuyarashi


kuyarashi
őstag

Sziasztok!

A feltöltőkártyás Xiaomi RedMi 4X telefonomat (nem gyári Android) minden hó elején újra kell indítanom, ha adatforgalmat szeretnék. Csak így van internet hozzáférésem. A készülék is figyelmeztet, hogy ez előfordulhat. Na de minden egyes alkalommal, minden hónap 1. napján "restartolgassak"?
Valahogy meg lehet ettől szabadulni?

Előre is köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#114824) enginev3.0 válasza kuyarashi (#114823) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ilyennel még nem találkoztam, de nem elég ha repülőgép üzemmódba rakod?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#114825) NGA válasza Bferibörs (#114805) üzenetére


NGA
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#114826) kaciokos válasza BIZ0906 (#114811) üzenetére


kaciokos
őstag

Nálam is ugyanígy néz ki (Samsung S7), de ettől függetlenül ment a telefon. Lépj be PC-n a Google Drive-ba, bal oldalt válaszd a backupokat, és látod, hogy melyik készüléked mikor mentett utoljára.

(#114827) kuyarashi válasza enginev3.0 (#114824) üzenetére


kuyarashi
őstag

Köszi, majd megpróbáljuk. Valószínűleg októberig várnunk kell vele.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#114828) Probert75 válasza BIZ0906 (#114811) üzenetére


Probert75
addikt

és (#114826) kaciokos
Meg fog szűnni! Oda minek menteni!

(#114829) woodworm válasza Probert75 (#114828) üzenetére


woodworm
veterán

Elolvastad a hírt vagy csak linkelted?

(#114830) Bozek válasza Probert75 (#114828) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Drive asztali alkalmazás szűnik meg, nem a Drive.

(#114831) Probert75 válasza woodworm (#114829) üzenetére


Probert75
addikt

El! Értelek, hogy lesz helyete más. "A program használata december 11-étől nem lesz támogatott, jövő év márciusának közepétől pedig teljesen használhatatlanná fog válni."

(#114832) MikeWazowski válasza Probert75 (#114828) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Bazz. Ez durva... még a fotók alkalmazás is megszűnik. Hát ez vicc... :W
A Drive-ban és fotókban lévő dolgok megmaradadnak örökre ott? Jól értem, hogy lesz egy új alkalmazás aminek lesz xyz a neve, és abból elérem majd a Driveban es a fotókben levő tételeket? Magyarul nem kell több gigányi adatot mozgatni?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#114833) kuyarashi válasza enginev3.0 (#114824) üzenetére


kuyarashi
őstag

Ma, az újraindítás sem segített. 1 oldalt engedett megnézni, utána se kép, se hang. Pár napja meg pl. csak 3G ment itthon, ahol mindig van 4G (Telekom).

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#114834) kaciokos válasza Probert75 (#114831) üzenetére


kaciokos
őstag

OK, de te továbbra is csak egy PC-s alkalmazásról beszélsz, ami ugyan megszűnik, de van utódja. Teljesen értelmezhetetlen az a mondatod, hogy "Oda minek menteni!".

(#114835) darvinya válasza kuyarashi (#114833) üzenetére


darvinya
titán

Nálad MIUI-n nagyon el van állítva.
Nincs beállítva havi/napi/stb. internet korlát?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#114836) beg


beg
veterán

Pc-s alkalmazás híreknek továbbra sem itt a helye.
Sem a drive sem a photos nem szűnik meg sem most sem az év végén sem jövőre. Mobilos alkalmazásból elérhetők lesznek továbbra is. Pc-re meg van új.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114837) IG55


IG55
senior tag

Üdv!

Olyan appot keresek, ami egy autózás során tud rögzíteni olyan adatokat, mint gyorsulás, lassulás, vagy hasonló menetdinamikai adatokat.

(#114839) Phülöp válasza IG55 (#114837) üzenetére


Phülöp
addikt

Pont ilyenen dolgozom, de majd csak év vége felé lesz elérhető, és csak egy gyártó autóira.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#114840) IG55 válasza Phülöp (#114839) üzenetére


IG55
senior tag

Hát ha az Opel, akkor... :)

(#114841) MikeWazowski válasza beg (#114836) üzenetére


MikeWazowski
addikt

És mi az az új PC-re?
Egyébként a cikk akkor hibás lenne, mert azt írja jövőre használhatatlanná válik...

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#114842) ollie válasza Probert75 (#114831) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne szítsd már itt hangulatot, a Google Drive nem szűnik meg! Csak az asztali alkalmazás helyett lesz egy másik nevű. Ennyi! Az égvilágon nem fogja ez érinteni magát a Google Drive-ot semmiben.

(#114841) MikeWazowski: mindent pontosan leír a cikk. A régi alkalmazás lesz használhatatlan, nem a Google Drive!

[ Szerkesztve ]

***

(#114843) MikeWazowski válasza ollie (#114842) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Elfáradhattam így péntek délutánra, ha nem tudom értelmezni a szöveget...:D na mindegy, megnyugtattatok.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#114844) beg válasza MikeWazowski (#114843) üzenetére


beg
veterán

De csak bekérdezted mi lesz új PC-re mikor kértem, hogy ne itt.
Nehéz lehetett ezt is értelmezni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114845) MikeWazowski válasza beg (#114844) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Azért van off-ban...és azért mert PC, full érinti a mobilt is, mivel szinkronizál egymással a kettő.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#114846) beg válasza MikeWazowski (#114845) üzenetére


beg
veterán

Nem. Azért van offban mert én raktam át.
Engedd el légyszi. A tárhellyel szinkronizál a mobil app. PC verzióhoz semmi köze, de ezt már kitárgyaltuk.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114847) Bozek válasza IG55 (#114837) üzenetére


Bozek
nagyúr

Torque, de ehhez kell OBD2 vevő a gépbe. Mondjuk egy ilyen.

(#114848) kuyarashi válasza kuyarashi (#114833) üzenetére


kuyarashi
őstag

Nincs. Egyébként is mindig marad keret hó végére.
Szóval passz. Ezért jöttem fórumra. Mintha már láttam volna hasonló kommentet, kérdést itt. Azt hittem azonnal választ kapok.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#114849) mylenovo


mylenovo
csendes tag

Sziasztok!

Még csak most váltok Windows Phone-ról Androidra (hát igen, nem kapkodtam el :) ).

Egyetlen kérdésem lenne: a WP-ben volt egy nagyon jó funkció, az sms és hívás szűrő. A beállításokban le tudtam tiltani a hívószám nélküli bejövő hívásokat, illetve konkrét számokat is tiltólistára tudtam tenni.

Androidnál ezt az alapbeállításoknál keressem, vagy van erre külön alkalmazás?

(#114850) beg válasza mylenovo (#114849) üzenetére


beg
veterán

Sok készülék tudja gyárilag is, de a play áruház is elég széles kínálattal rendelkezik. Megvan a fix kiszemelt készülék?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.