Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113351) #41133696 válasza #41133696 (#112727) üzenetére


#41133696
törölt tag

Tegnap kipróbáltam a Google Saját útvonalak helyett:

My Tracks

Ugyanazt tudja mint a Google féle, sőt talán még jobb is. Google Maps, Google Drive használat egyaránt van benne.

Biciklizéshez pedig: Map My Ride GPS Cycling Riding

(#113352) hodostamas válasza #41133696 (#113351) üzenetére


hodostamas
addikt

Biciklizéshez érdemesebb az Endomondo vagy Strava, ezeknél pl megy a tapiriik is, onnantól oda megy automatikusan az adat ahova csak akarod kb :)

(#113353) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

A Samsung-os SideSync nem működik jól a Samsung alpha telefonommal. A bal klikk nem működik wifi-vel keresztül (USB-n keresztül minden jó, ez is).
Valakinek van ötlete, hasonló problémája?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#113354) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Spotify használók: másnál is előfordul, hogy a telefon gondol egyet és lejátszás közben vagy leáll (számváltás között), vagy bezárja magát az app?
xiaomi 4x, 1.5giga szabad ram.

(#113355) nyisziati válasza MATEO6600 (#113354) üzenetére


nyisziati
veterán

Nekem a Deezer csinál ilyeneket.

(#113356) punky10 válasza MATEO6600 (#113354) üzenetére


punky10
addikt

Ez lehet a MIUI problémája is.Akkumulátorkimélö kikapcsol,Spotify védett alkalmazássá, és lehet ujraprobálkozni.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#113357) ollie válasza MATEO6600 (#113354) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem az app zárja be magát, hanem a MIUI lövi ki a memóriából.

***

(#113358) dave0825 válasza zsoltzsolt (#113332) üzenetére


dave0825
őstag

Nem, de érdekes lenne, ha minden fizetéskor, amikor ezt kiírja, gyors újra kéne raknom a pénztárnál, mögöttem 1-10 vásárlóval. :F Egyébként ma használtam ugyanannál a pénztárnál, amelyiknél vasárnap működött, majd visszamentem direkt, és annál fizettem, amelyiknél tegnap hibát írt, most működött mindkettőnél. Ez a nagyobbik gond, mivel így ki tudja, mikor nem lesz jó legközelebb. :F Reméltem, hogy csak a terminálnál nem stimmelt valami, de ezek szerint nem. :W

(#113333) Bozek: Én is fizettem a Sparban, nem is volt gond, úgyhogy nem biztos, hogy az én készülékemmel van gond. Ha ugyanannál a pénztárnál fizettél volna, ahol én, közvetlen utánam, és neked működött volna, akkor lehetne ezt mondani. De így... Ma ugyanott működött nekem is, azóta se újratelepítés, se újraindítás, se semmi változtatás nem volt.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#113359) MATEO6600 válasza punky10 (#113356) üzenetére


MATEO6600
őstag

Köszi az ötleteket, a globális akksi kímélő ki van kapcsolva, de minden alkalmazásra van valami default beállítva, és erre a MIUI akkumulátor kímélő volt rakva, gyanítom az művelte ezt vele. Most kikapcsoltam, remélem nem produkálja többet.

(#113360) zsoltzsolt válasza dave0825 (#113358) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Egyébként miért ne lehetne a terminállal gond? Szoktak azok is szórakozni. Nekem volt hogy harmadszorra fogadta el.

(#113361) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, beszereztem egy jobb fejhallgatót a telefonhoz, és a gyáritól vmi jobb lejátszót keresnék, letöltöttem a Poweramp trial verzióját, beállítottam kedvem szerint, eddig szépen szól, de majd kipróbálom a az összefoglalóban a többi ajánlott lejátszót is.
Nálatok mi vált be, van esetleg jobb ingyenes vagy fizetős, mint a Poweramp? Régebben úgy rémlik, volt rá panasz, hogy licenszproblémákat dobált az alkalmazás, ha a telefon nem volt hosszabb ideig a netre csatlakoztatva - ez még mindig fennáll vagy lehet orvosolni valahogy? Köszi minden tanácsot.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#113362) Jakuu válasza AcCEsS (#113342) üzenetére


Jakuu
őstag

Sajnos, nem tudok erdemi valaszt adni szamitogep hianyaban.

(#113363) Phülöp válasza junior11 (#113361) üzenetére


Phülöp
addikt

Blackplayer se rossz, a fizetős verzióban van pár extra, de legalább az se drága.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#113364) dave0825 válasza zsoltzsolt (#113360) üzenetére


dave0825
őstag

Persze az érthető, azért is írtam, hogy az a rosszabb, hogy ma jó volt, csak tegnap volt rossz, ma meg már jó?! :F Benne van, persze, csak érdekes. Szerintem az appal volt valami, vagy nem tudom. Legközelebb előjön, írok a fejlesztőnek.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#113365) Komi28


Komi28
senior tag

Olyan beszédfelismerő van esetleg ami sms-nél is működik? Tehát nem kellene begépelni a szöveget :)

(#113366) beg válasza Komi28 (#113365) üzenetére


beg
veterán

Swype billentyűzet és szépen diktálhatsz neki. Itt felül az összefoglalóban a linkje.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#113367) Yofej75 válasza Komi28 (#113365) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Gboard a nagy Google-tól :)

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#113368) zzz03


zzz03
őstag

gboard masnal is jatsza azt higy neha nincsenek betuk? fekete/feher (tema fuggvenye) minden, betuk nelkul.

(#113369) bb.bocs


bb.bocs
őstag

sziasztok. olyan appot keresek ,ami minden háttérfolyamatot letilt amire azt mondom tistsa.. és nem kell hozzároot. ki is néz valahogy ,és műköik is. 7.0ás android. de akármit néztem, eddig hiába tiltottam, mégis elindult.

(#113370) zeon.hu válasza Yofej75 (#113367) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Írásjeleket is ismeri diktáláskor?
Mert a Swype igen.

#?*@&!

(#113371) punky10 válasza bb.bocs (#113369) üzenetére


punky10
addikt

Root nélkül nem fogsz ilyet találni.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#113372) Deck


Deck
titán

Mennyire merítheti jobban a telefont a folyamatos vpn kapcsolat? Ha minden adatforgalom mondjuk ExpressVPN alól megy.

PS5

(#113373) bb.bocs válasza punky10 (#113371) üzenetére


bb.bocs
őstag

samsung galaxy s4 nél is ment rooot nélkul,csak gondoltam nem szenvedem ki mi volt az a progi, de muszáj leszek igazából ha a feltett alkalmazásokat tudom befolyásolni már jó.(bár az lehet befagyasztotta csak...)

[ Szerkesztve ]

(#113374) Komi28 válasza beg (#113366) üzenetére


Komi28
senior tag

Köszönöm, kipróbálom :R

(#113375) Deck


Deck
titán

AMdroid-ba lehet olyat valahol, hogy óránként ébresszem mondjuk este 19:00-04:00ig pl?

PS5

(#113376) #19784448 válasza junior11 (#113361) üzenetére


#19784448
törölt tag

Player pro a legjobb szerintem! Bocs nem tudom linkelni telefonról vagyok.

(#113377) IldiH


IldiH
aktív tag

LastPass app + ujjlenyomat feloldós használóktól kérdezném, hogy a legújabb frissítés után működik-e nekik? Nálam le lett szürkítve a menüpont, hogy nem alkalmas hozzá a telefonom.

(#113378) ollie válasza IldiH (#113377) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elvileg ma jött még egy update, ami pont ezt javította:

LastPass July 26, 2017
Thanks for your feedback. The fix for the fingerprint issue is now available; please update to the latest release and let us know if you still experience this problem.

***

(#113379) IldiH válasza ollie (#113378) üzenetére


IldiH
aktív tag

Gyorsak voltak :C

(#113380) punky10 válasza bb.bocs (#113373) üzenetére


punky10
addikt

Ha csak a feltelepített alkalmazásokat akarod fagyasztani,akkor a Greenify jó lehet.De ha rendszeralkalmazást is akarsz jegelni,akkor szükség lesz a root-jogra.Ha pedig ezt automatikusan akarod,akkor kell a fizetös Greenify.

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#113381) bb.bocs válasza punky10 (#113380) üzenetére


bb.bocs
őstag

naaagyonjóóó!!! ha jól látom úgy megy ahogy gondoltam. lefagyasztom, és amíg meg nem nyitom addig sem a háttérben sem máshol nem fut.
amit nem fagyasztok ,ugyanúgy megy. megkapom az e maileket stb. nagggyon jó!!! iylenre gondoltam! szuper köszönöm szépen!(gondolom ha az alkalmazásokon belül nem aktiv a szszolgáltatás leállítása vagy mi akkor nem fut)

egy kis érdeklődés. 7.0 van a telón mi az a whitelist? alkalmazásoknál van egy kis lakat . gözöm sincsen mi az, elég új a 7es android nekem. 4 körül megálltam az s4el vagy 5 körül.

[ Szerkesztve ]

(#113382) bb.bocs válasza bb.bocs (#113381) üzenetére


bb.bocs
őstag

ez a program állandóra fagyasztja, vagy mindig visszafagyasztja ha pl elindítom a telón valamelyik appot? (azérti s kérdezem hogypl hogy nem ogja e kikésziteni a telót, meg iylenek)

(#113383) Bozek válasza junior11 (#113361) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én nem tudok jobbról, csak már nagyon várjuk a 3-as verziót, ami hónapok óta csúszik. Persze nincs mögötte fejlesztői csapat, egyszemélyes az egész, úgyhogy majd elkészül.

Nekem a Hi-Res Audio tetszik benne, tökéletesen szól. Nem tudom, hogy milyen telefonod van és hogy melyik trial verziót töltötted le. Ha tudja a telefonod a Hi-Res Audio-t, akkor érdemes a 703-as (vagy Nougat esetén a 704-es) verziót leszedni, abban már üzemel ez a funkció.

(#113376) KurohaNeko: Megvettem, próbáltam, de mindig visszatérek a PowerAMP-hoz. Zavar, hogy a Hi-Res Audio-nál nincsenek beállítási lehetőségek, csak bekapcsolni, illetve kikapcsolni tudod. Na meg az se egy nyerő ötlet, hogy kizárólag egy mappát (és annak az almappáit) tudsz kiválasztani, ahonnan keresi a zenéket. Nekem van egy MP4-es és egy FLAC-es mappám, de ezeket össze kellene dobnom, hogy normálisan működjön.

(#113384) Jakuu válasza punky10 (#113380) üzenetére


Jakuu
őstag

[APP] [4.4+] Hibernator : Best Greenify alternative (No root) *PROMO CODES* Lehet kerni kodot Gplayre, kb 1 nap mulva nekem is kuldott, gondoltam kiprobalom, ha meg nincs rootom.

(#113385) Bozek válasza punky10 (#113380) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem csak root jog kell hozzá, hanem Xposed keretrendszer is. De ez elvileg csak azokra vonatkozik, amiket alapból nem tudnál hibernálni.

Egyébként vannak olyan funkciók, amikhez nem kell root jog, elég ADB-n keresztül jogot adni a Greenify-nek.

(#113386) beg válasza Jakuu (#113384) üzenetére


beg
veterán

Rendszer appokat hogy fagyasztasz vele? Sehogy. Akkor pont annyit tud mint a greenify root nélkül, az meg legalább már bizonyított az évek során :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#113387) S e t h válasza Jakuu (#113384) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én elhiszem, hogy a legjobb greenify alternatíva, de miért is kellene neki alternatíva, ha ez is ugyanazt tudja?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#113388) darvinya


darvinya
titán

Rendszer app fagyasztáshoz nekem Link2SD vált be legjobban, s ehhez csak root kell.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#113389) Jakuu válasza S e t h (#113387) üzenetére


Jakuu
őstag

Hogy legyen mit kerdezned. :D

(#113390) beg válasza darvinya (#113388) üzenetére


beg
veterán

Csak épp nem az állandó fagyasztás volt a téma :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#113391) Somatom


Somatom
veterán

Új meglepi. Alap user cimborám kérte, hogy segítsek neki, mert nem tudja megnyitni a jegyzeteit. Az előző telójának (S4 mini) a gyári jegyzet alkalmazásával készültek, és mikro SD -n kerültek át az új telójára (szintén Samu, valami J6). .snb kiterjesztésű fájlok. A J6 jegyzet alkalmazása nem látja. A beépített fájlkezelő hibaüzenete szerint valami S-Note hiányzik a megnyitáshoz. Nagyszerű, irány a Play! Kereső dob S-Note -ot. Telepít, de semmi. Nem kompatibilis az snb kiterjesztés, nem is látja az app. Én még sosem hallottam snb kiterjesztésű szöveges állományról. Milyen elvetemült talál ki ilyen kiterjesztést egy jegyzetnek? Az egyik kérdés az, hogy tudja-e valaki a megoldást? A másik pedig az, hogy tudja-e valaki a gyári jegyzetalkalmazás fejlesztőjének az elérhetőségét? Szeretném pépesre csapkodni a fejét a monitorjával.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113392) beg válasza Somatom (#113391) üzenetére


beg
veterán

Nem túl elegáns, de megoldás:

"rename files from .snb to .zip then open in explorer

that will solve your issue. go into the snote folder in the zip file and then the media. the .jpg files will be images of your notes."

Snb egy tömörített állomány hála a samsung mérnökei áldozatos munkájának.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#113393) Bozek válasza Somatom (#113391) üzenetére


Bozek
nagyúr

Pedig nagyon egyszerű a megoldás. :)

Nevezd át ZIP-re, lépj be az Snote\Media könyvtárba és ott lesz a jegyzet JPG-ben.

Szerk: Már megint megelőztek. :D De legalább én magyarul írtam. :P

(#113392) beg: Elegáns, nem elegáns, de még nagy cégek is használják. Sokszor kapok képet Word-be ágyazva. Szeretem, ha nem DOC, hanem DOCX a kiterjesztés, mert ez utóbbi is tömörített állományként működik, így nem kell megnyitnom se a mentéshez. De mondjuk az EPUB is tömörített állomány,
benne vannak a szövegek sima HTML-ként.

[ Szerkesztve ]

(#113394) Somatom válasza beg (#113392) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, eddig én is eljutottam Guglizással. Csakhogy a Samu gyári fájlkezelője az átnevezés opcióra csak a fájl nevét jeleníti meg, a kiterjesztését nem. Szóval, az S-Note után, még egy fájlkezelőt is telepítenem kell. Ebbe már nem kezdtem bele. Majd holnap. De, sztem az ilyen húzás igazi merénylet a felhasználó ellen. Mindez gyártón belül.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113395) ux1 válasza csabyka666 (#113321) üzenetére


ux1
addikt

Area szóra keress a playen.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#113396) Yofej75 válasza junior11 (#113361) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Szia!

Powerampnál szerintem nincs jobb, s ha sikerül tesztelői státuszba kerülnöd azzal még jobban jársz.

Próbálgattam én is más fizetős és ingyenes lejátszókat de mindig visszatértem ehhez.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#113397) w.miki


w.miki
veterán

Időjárás (órás) widgetből (mint a Transparent clock & weather) mindegyik reklámos, vagy fizetős? Nincs reklámtalan, ingyenes?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#113398) beg válasza w.miki (#113397) üzenetére


beg
veterán

Chronus, 1weather, eye in the sky. Most ezek jutottak eszembe hirtelen, már nem rémlik melyikből mi a reklám, de ezeket használtam régen.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#113399) zeon.hu válasza beg (#113398) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Zooper widget :D

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#113400) beg válasza zeon.hu (#113399) üzenetére


beg
veterán

Most már csak kwgt :)
Sokkal testreszabhatóbb mint a zooper. Meg ugye a zooperrel leállt a fejlesztő.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.