Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114851) cs1rk3


cs1rk3
tag

Sziasztok tudtok olyan videófelvevőt ami pl s6ba van hogy normálba vesz fel videót utána be lehet lassítani a videót ?

(#114852) Bozek válasza cs1rk3 (#114851) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azt a telefonnak kell tudnia, ha alapból nem megy a 60/120/240/stb. fps, akkor hiába is próbálkozol. Lehet lassítani a 30 fps-es videót is (mondjuk PC-n Movie Maker-rel), de annak nincs sok értelme, mert nem lesz folyamatos.

(#114853) ollie válasza cs1rk3 (#114851) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tud 60 fps-be felvenni az S6? Mert ha nem, ne is próbálkozz lassítással.

***

(#114854) cs1rk3


cs1rk3
tag

Xiaomi mi4cm van bírja. 120 fpst is csak úgy akarom hogy megy normálba a videó utána lassítás mert nekem a gyariba az egész videó lasított

[ Szerkesztve ]

(#114855) Bozek válasza cs1rk3 (#114854) üzenetére


Bozek
nagyúr

??? Ezt nem értem. Miért? Most lassítva látod a videót? :) Egyébként meg akkor meg ott a Windows Movie Maker PC-re, azzal tudsz részleteket lassítani (feltéve, ha erre gondoltál).

(#114856) cs1rk3 válasza Bozek (#114855) üzenetére


cs1rk3
tag

Egyik ismerősöm s6al vettél fel a videót elnyomott a kijelzőre és akkor lassítja be a videót 😁

(#114857) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

kaciokos; Probert75

Kösz a választ a mai hírt olvastam, csak fura, hogy manuális mentést nem tudok készíteni :(

(#114858) Melack


Melack
veterán

Sziasztok! Van olyan böngésző, ami ismeri a Google Syncet, és a Chrome-ból az összes adatom át tudom vinni? Köszönöm!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#114859) Somatom válasza MikeWazowski (#114845) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom, hogy mennyiben érinti a mobilt. Öt fiókkal, intenzíven használom Androidon a Gdrive -ot, de a kliensalkalmazást egyáltalán nem. Kipróbáltam, de csak szenvedtem vele. Solid Explorer -rel ugyanúgy elérem a fiókokat.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114860) Pancsermeste


Pancsermeste
őstag

Sziasztok!
Eddig Gmail appot használtam, mivel alapból ez volt a telefonon, és tökéletesen működött 3 Gmail IMAP és egy céges exchange kiszolgálóval szinkronizálva.
Most is rendben lenne, ám egy telefon OTA frissítéssel az értesítési csengőhangoknál eddig szereplő "további csengőhangok" elérése eltűnt, és mivel a Gmail app is ezt hívja meg, így most nem tudok egyéni értesítő hangot hozzárendelni a fiókokhoz.

Ezért keresek egy másik jó levelező klienst, ami tudja a Gmail és az office exchange push üzenet értesítéseket fiókonként különböző, egyénileg (tetszőleges mappából) hozzáadott hanggal is jelezni.
Az összefoglalóban is szereplő Aqua Mail-t próbáltam, de azt nem tudtam exch. kiszolgálóval szinkronizálni.
A myMail nagyon tetszene, minden fiókomat szinkronizálja, azonnal jönnek az értesítések, nagyon jól testre szabható szinte minden.... szinte... csak pont a fiókonkénti értesítő hang választás nem megy neki, de itt legalább tudok egyéni hangokat kiválasztani.

Mivel nem szeretnék feleslegesen telepítgetni appokat, így tudnátok ajánlani olyat, ami tudja azt, amire szükségem van?

-= Pancsermeste® =-

(#114861) bigdady válasza Pancsermeste (#114860) üzenetére


bigdady
nagyúr

Outlook esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#114862) Bozek válasza SunMount3r (#114673) üzenetére


Bozek
nagyúr

Még annyit hozzátennék a Solid Explorer-hez (ha már ajánlottam), hogy simán lehet benne nézegetni a beépített képnézegetőjével fotókat akár egy tömörített állományban is, nem kell hozzá kicsomagolni.

(#114863) S e t h


S e t h
nagyúr

Reszeltek a samsung internet browser beta verzió éjszakai módján, végre lehet is látni vmit, eddig nagy homály volt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#114864) Pancsermeste válasza bigdady (#114861) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Ha fiókonként beállítható az értesítő hang, akkor kipróbálom. :R

-= Pancsermeste® =-

(#114865) MikeWazowski válasza Pancsermeste (#114864) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1 az Outlookra.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#114866) zhata válasza Pancsermeste (#114860) üzenetére


zhata
senior tag

A Bluemailben megvan a lehetőség a fiókok egyedi hanggal történő jelzésére. (Fiók - különféle fiók beállítások -specifikus beállítások - fiók kiválasztás - értesítési hang - egyedi kimenő hangok.

(#114867) csipuka válasza Pancsermeste (#114860) üzenetére


csipuka
senior tag

Hogyhogy eltunt? Nekem a label-eknel ahogy megadom hogy mit szinkronizaljon, mar evek ota ott van az egyedi ertesitesi hang. OP3T, android 7.1.1

(#114868) air válasza MikeWazowski (#114865) üzenetére


air
nagyúr

Kérlek mutasd meg, hogy az Outlookban hol lehet egyedi értesítési hangot beállítani!
Lehet, hogy csak én vagyok a béna, de nálam nincs benne ilyen opció.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#114869) bigdady válasza air (#114868) üzenetére


bigdady
nagyúr

Iphoneon tudja csak ahogy látom

(#114870) zhata válasza zhata (#114866) üzenetére


zhata
senior tag

Bejövő mailre pedig: Beállítások (jobboldalt alul a 3 pötty) - értesítések - a kiválasztott fiókban a "vizuális, hang, LED" kiválasztása -- egyéni bejövő hangok.

(#114871) Pancsermeste válasza csipuka (#114867) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Gmail-ben a kiválasztott fióknál elvileg tudnék hangot választani, de nem egyedileg kezeli mappa választással, hanem az androidos root mappát ajánlja fel, hogy az ott lévő hangokból választhatok.
Itt van ni.
Nos, a teló frissítés előtt, itt a legfelső sorban volt olyan, hogy további csengőhangok... ami most eltűnt. Így csak az itt lévő gagyi hangok közül tudok választani. Ha nem a gmail-ből nézem ezt, hanem a droidos setupban a hangok menüjéből, akkor az itt lévő értesítések alapértelmezett csengőhangjai menü alatt szintén ugyan ez jelenik meg, itt is eltűnt a további hangok lehetőség. (Thor E; 7.0)

zhata: Kipróbálom a BlueMail-t. :R

-= Pancsermeste® =-

(#114872) IG55 válasza Bozek (#114847) üzenetére


IG55
senior tag

Van egy ilyen OBD2-őm, csak még nem mertem használni, nehogy valamit elcsesszen a kocsiban :)

(#114873) janakbacsi


janakbacsi
őstag

quickpic alkalmazás állandóan leáll. tudnátok ajánlani valamilyen gyors és korrekt képnézegetőt? gyári galéria nincs ezen az xosp rom-on.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#114874) -juc- válasza Pancsermeste (#114871) üzenetére


-juc-
aktív tag

Ez az "egyedileg kezelt mappa" egy random mappa lenne az esetedben, pl. a zene vagy a letöltés mappa? Ha igen, próbáld meg a tárhely Notifications mappájába bemásolni azokat a hangokat, amiket használni szeretnél, és azoknak automatikusan meg kéne jelenni a gyári hangok mellett a választható listában. (Ha nincs ilyen mappa, hozd létre.)

(#114875) laleeee válasza IG55 (#114872) üzenetére


laleeee
őstag

Nyugi ,nem jó az semmire :) ,hibakódokat kiolvasni meg ilyesmire biztos nem..

(#114876) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Szép napot ! Chromecast 2-höz melyik apk-ot ajánlanátok ami mindent játszik nem akadozik ? Gondolok itt saját videók,képek,webes élő videók,youtube stb..szóval minden egy alkalmazásban. A play áruházban a bőség zavara van :)

(#114877) Pancsermeste válasza -juc- (#114874) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Igen, pl. az audiot tartalmazó mappákból, vagy pl. mint a myMail-nél bedobja a teljes mappa struktúrát, és a tárhely tetszőleges mappájából válogathatok hangokat.
Nos, a tárhelyen ezek az általam is hozzáférhető alap droidos mappák vannak: Alarms, Notifications, Ringtones. Ezek mindegyike üres volt eredetileg. Mindegyikbe másoltam .mp3, .ogg audio file-okat, de egyik se jelenik meg a gyári hangok mellett, így ez a lehetőség kilőve.
Rootolni egyelőre nem szeretném a telefont, inkább nézek másik levelező progit.
Nagyon sajnálom a myMailt, hogy nem tud fiókonként különböző értesítési hangot, mert nagyon megszerettem, nagyon jól használható app.

-= Pancsermeste® =-

(#114878) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Szükségem lenne a fórumtársak segítségére!

Volna ez az AVL Pro antivírus ami az összefoglalóban fel van tüntetve.
Letöltöttem telepítettem és van 3 funkcó benne.

Analyzer,Task Manager és System Detection.

Task managert vagy a system detectiont, ha elindítom enable it gombbal több percen keresztül nem csinál mást csak töltés visszajelző mutatkozik egy kör formájában(mit pc-én az egér kurzor) alatta egy cancel és download gombokkal.

Meddig kell várni, hogy történjen valami?

A másik kérdésem:
Vásároltam egy dalt google play-en és le is töltöttem majd bekerült a play zene listájába.
Van-e megoldás arra, hogy sd kártyára mentesem a dalt és csengőhangként tudjam használni?
Nagyon fontos lenne!

(#114879) -juc- válasza Pancsermeste (#114877) üzenetére


-juc-
aktív tag

Akkor még egy ötlet: tesómnál egyszer rég az rontotta el a hangválasztást, hogy alapértelmezetté tette az egyik fájlkezelőt a Media Storage helyett. Törölni kellett az alapértelmezést a fájlkezelőről, és akkor helyreállt a rend.

(#114880) bigdady


bigdady
nagyúr

Tudtok olyan mail alkalmazást ami kezeli a jelvényeket hány olvasatlan üzenetem van gyárin kívül? Az sem baj ha wear kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

(#114881) Teodor52 válasza Teodor52 (#114692) üzenetére


Teodor52
senior tag

Ismét előfordult az sms küldés a barátom telóján!

Üzenet: DCB:Alfanumerikus sor 33karakterből áll!

Ez mi?

[ Szerkesztve ]

(#114882) ollie válasza Teodor52 (#114881) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen telefon, mi a pontos típusa? Honnan van? Használtan vagy újonnan vette?

Mi a szám, ahova küldte?

[ Szerkesztve ]

***

(#114883) Teodor52 válasza ollie (#114882) üzenetére


Teodor52
senior tag

Samsung galaxy s4mini újonnan
+36-308080015

Ja és volt factory reset és új sim is került bele mit a postán vett Telekomos!

[ Szerkesztve ]

(#114884) ollie válasza Teodor52 (#114883) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem Telekomos a haverod, és az sms előtt nem véletlenül google playen vásárolt valamit?

***

(#114885) Teodor52 válasza ollie (#114884) üzenetére


Teodor52
senior tag

Egy kaspersky programot vásárolt a google play-en és telekomos a sim.

[ Szerkesztve ]

(#114886) ollie válasza Teodor52 (#114885) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Utánakerestem, és állítólag ez a szám a Telekomé, és olyan esetben küld a mobil valamit erre a számra, ha google playes vásárlás történt, és az van beállítva, hogy a telekomos számlára terhelődjön a költség.

Javaslom, hogy hívja fel a telekom tudakozóját ez ügyben.

***

(#114887) Teodor52 válasza ollie (#114886) üzenetére


Teodor52
senior tag

Igen belett állítva egy bankkártyás fizetés meg egy telekomos számla terhelés is, de utána törölte a telekomos számla fizetési lehetőséget!

(#114888) Teodor52 válasza ollie (#114886) üzenetére


Teodor52
senior tag

Felhívtam a telekomot küldözgettek ide oda senki semmit nem tud ezzel kapcsolatban.
A szám nem ismert náluk

Viszont egy jó barátom is segített egy másik oldalról és adott egy képet illetve egy linket ami fedi majdnem a valóságot vagy fedi is, de számomra még mindig nem érthető, hogy az sms ellett küldve nem bejövő volt mégegyszer:
Mert, ha rámegyek az sms részleteire, akkor az alábbiak láthatóak:

-Típus: szöveges üzenet
-Címzett: +36308080015
-Elküldve: 22:30
-Kézbesítési jelentés: Nem kérték
-Állapot: Elküldve

(#114889) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

Nektek jelez a facebook app? Nálam csak ikon megy semmi más (s8) Lehet vhogy resetelni?

[ Szerkesztve ]

(#114890) Bferibörs válasza Teodor52 (#114888) üzenetére


Bferibörs
addikt

[link]

[link]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#114891) Teodor52 válasza Bferibörs (#114890) üzenetére


Teodor52
senior tag

Na én magam is kipróbáltam a telekomos számlázásra való beállítást a google play-en.
Ez bizony a telekom száma ugyanis, ha belépek a play-be és a fizetési módoknál beállítom a telekomos számlázási lehetőséget, akkor egy pár másodpercre a felugró ablakban a következő üzenet jelenik meg:

-Mobilszolgáltatója részére fiók ellenőrzési sms küldése folyamatban!

Azonnal megnéztem az üzeneteimet és ott virított a tárgyként említett szám és DCB-és üzenet tartalom!

Innen is nagyon szépen köszönjük a barátomnak másik oldalról és a kedves fórumtársaknak a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#114892) Bferibörs válasza Teodor52 (#114891) üzenetére


Bferibörs
addikt

akkor megoldódott

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#114893) zeon.hu válasza janakbacsi (#114873) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen, QuickPic :)
Újra aláírt korábbi verzió, nem akarja majd frissíteni a play.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#114894) Somatom válasza zeon.hu (#114893) üzenetére


Somatom
veterán

Nálam is ez játszik. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114895) zeon.hu válasza Somatom (#114894) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szerintem aki ide jár és a QuickPic-et használja, ezt a verziót telepítette :)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#114896) -juc- válasza zeon.hu (#114893) üzenetére


-juc-
aktív tag

Nálam is mindig leállt; pont ez az aláírt... Szerintem kb. a 7-es Androidra frissítés óta. Egy darabig küzdöttem vele, de végül kínomban lecseréltem az összefoglalóban ajánlott F-Stop-ra. Annyi a funkciója, hogy megnézhessem a képeket, de ne kelljen másodperceket várni, mire eltűnik a fájlnév (mint az AOSP Galleryben), és ezt teljesíti.

(#114897) zeon.hu válasza -juc- (#114896) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nekem 4.4.2 és 5.1 droid van "csak", de a lányomén 7-es, nála is jól működik.
Ezek szerint nem minden teló szereti.

#?*@&!

(#114898) Jakuu válasza zeon.hu (#114895) üzenetére


Jakuu
őstag

Marmint a revivedet, a nougat bug miatt

(#114899) zeon.hu válasza Jakuu (#114898) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A Cheetah miatt inkább, legalábbis én.

#?*@&!

(#114900) 0ttó válasza zeon.hu (#114895) üzenetére


0ttó
tag

Én is fontolgatom, hogy telepítem ezt a programot.

Mi a gond az újabb verziókkal?

Pár értékelést olvastam és azokban dicsérik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.