Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114101) punky10 válasza KKoppány (#114091) üzenetére


punky10
addikt

Sajnos nem találkoztam még ilyen jellegű problémával.Valószínűleg az is közrejátszik, hogy nem használok androidos órát.Csak egy MiBand2 van a csuklómon, de ott sem jött elö az általad vázolt hibajelenség.
Igy most jobb? Híd el, ha nem kapsz választ, az nem azt jelenti, hogy mindenki bunkó, és szándékosan nem írja le a megoldást.Egyszerűen csak nem tudjuk rá a választ,de ezt meg nem írjuk ide.Csak képzeld el, mi lenne, ha minden erre látogató beírná, hogy nem tudom... :)

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#114102) vacs


vacs
veterán

Hali.

Böngészőt keresek!

Az összefoglalóban lévőt mind próbáltam + CM browser + Maxthon + Via browser és még párat!

Opera mini-t használtam sokáig, de az nagyon lassú lett!

Jelenleg a Samsung Internet Browser-t használom, tök jó, csak a teljes képernyős mód hiányzik!

Ami a lényeg, hogy legyen benne teljes képernyős mód (de alul a navigációs gombok maradjanak meg) és gyors legyen!
Túl nagyok az igényeim? :(((

(^)(>.<)(^)

(#114103) kisspall válasza vacs (#114102) üzenetére


kisspall
aktív tag

UC Browser? Volt már?
Ja, volt, mert benne van az összefoglalóban. Azzal mi volt a baj?

[ Szerkesztve ]

(#114104) SharpSA válasza vacs (#114102) üzenetére


SharpSA
veterán

Normál Opera szerintem jó, de a Yandex is jó még. Tudja mindezt és gyors is.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#114105) KKoppány válasza beg (#114100) üzenetére


KKoppány
csendes tag

Semmi kétségem nincs, hogy benéztem...

Köszönöm!

(#114106) gatto_ válasza vacs (#114102) üzenetére


gatto_
senior tag

Pedig a Samsung Browser tökéletesen megfelel az elvárásaidnak. Tud teljes képernyős módot. A beállítás - speciális - állapotsor útvonalon találod, és így még az állapotsort is elrejti. A navigációs sávot pedig automatikusan elrejti illetve előhozza a görgetés irányának függvényében.

(#114107) < CyberBob > válasza gatto_ (#114106) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Én is most raktam fel. Gyorsabb mint a chrome pedig az is villámgyors. Nincsenek reklámok, egy gombbal a lap tetején van, (csak)betü nagyításra is tördeli a szöveget. Eddig a legjobb.

Amúgy van más bongésző ami chrome vagy chromium motort használ?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#114108) sebijani1982 válasza KKoppány (#114096) üzenetére


sebijani1982
senior tag

A középső ujj erre a kérdésre volt válasz

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#114109) S e t h válasza sebijani1982 (#114108) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hagyd, felesleges, megsértődött.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#114110) MADcat válasza beg (#114100) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Epic :)

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#114111) vacs válasza gatto_ (#114106) üzenetére


vacs
veterán

Ilyen beállítás nálam nincs!

SharpSA: próbáltam Opera és Yandex, de asszem egyik sem tudja a teljes képernyős módot a navigációs sáv meghagyása mellett!

(^)(>.<)(^)

(#114112) gatto_ válasza vacs (#114111) üzenetére


gatto_
senior tag

Fura... mondjuk én az előre telepített verziót használom, és abban van. Remélem nem veszik ki a következő frissítéskor. Ha rendes Operában lenne ilyen teljes képernyős mód akkor azt használnám.

(#114113) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

Próbáljátok már ki a Brave Browsert. Adjatok neki egy esélyt, higgyétek el, megéri.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#114114) Phülöp válasza Chris Kiki (#114113) üzenetére


Phülöp
addikt

Nálam már több, mint fél éve az az alapértelmezett böngésző. Itt ajánlotta valaki, nem is keresgéltem utána másikat..

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#114115) hgabor19 válasza Viktor0610 (#114075) üzenetére


hgabor19
aktív tag

Végül csak az AirDroid lett a járható megoldás.
TeamViewer QS nem akar "live" módban működni, csak screeenshottal operál.
És AirDroid olcsóbb is...

De ha van másnak egyéb megoldás, live segítségnyújtásra Android telefonra, akkor meghallgatom a javaslatot.

(#114116) vacs válasza Chris Kiki (#114113) üzenetére


vacs
veterán

Próbáltam a Brave Browsert már, de nem tud teljes képernyős módot! :(((

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#114117) Chris Kiki válasza vacs (#114116) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Amikor egy oldalon felfelé scrollozol, automatikusan teljes képernyős lesz. Ez így nem jó?

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#114118) vacs válasza Chris Kiki (#114117) üzenetére


vacs
veterán

Nem lesz teljes képernyős mert az értesítési sáv megmarad (óra, térerő, wifi stb)!

(^)(>.<)(^)

(#114119) S e t h válasza Chris Kiki (#114113) üzenetére


S e t h
nagyúr

De ha tökéletes amit használok akkor miért?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#114120) zeon.hu válasza gatto_ (#114106) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

"A beállítás - speciális - állapotsor"
Nálam ilyen nincs (nem samu teló).

Chrome könyvjelzők importálhatók valahogy?

Egyébként nem tűnik rossznak elsőre.

#?*@&!

(#114121) Chris Kiki válasza vacs (#114118) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Ja, hogy így érted a teljes képernyőset. Azt hittem elég az URL sávot és a lapváltót eltüntetni. Ezt tényleg nem tudja. Nem lenne egyszerűbb valamilyen külső alkalmazás segítségével elvarázsolni?

S e t h: Akinek nem inge...

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#114122) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Nyár van, biciklizzünk!
Ez az app most 9000 Ft helyett ingyenes!
Crank Cycling Computer Pro BLE

[ Szerkesztve ]

(#114123) sebijani1982 válasza zsoltzsolt (#114122) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszönöm! :R

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#114124) SharpSA válasza Chris Kiki (#114113) üzenetére


SharpSA
veterán

Próbáltam, nem jött be. Azt nem tudom, hogy tud-e szöveget tördelni, de biztosan nem tud szinkronizálni semmilyen pc-s böngészővel. Nekem ez kell, mert sokszor van rá szükségem.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#114125) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!

Mobil adatforgalom mérő, most ingyenes. Beállítható a kezdő nap is.

Wifit is mér, SSID alapján is tud külön-külön mérni

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#114126) Somatom válasza vacs (#114118) üzenetére


Somatom
veterán

Dolphin tudja. Külön gyorsgomb van a teljes képernyős módra. A notibar -t is eltűnteti. Álló nézetben egy átlátszó vezérlő sáv marad alul. Fekvőbe fofdítva az is eltűnik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114127) vacs válasza Somatom (#114126) üzenetére


vacs
veterán

Próbáltam a Dolphin-t is, de sajnos nem jó mert:

Ami a lényeg, hogy legyen benne teljes képernyős mód (de alul a navigációs gombok maradjanak meg) és gyors legyen!

(^)(>.<)(^)

(#114128) Somatom válasza vacs (#114127) üzenetére


Somatom
veterán

Teljes képernyős módban csinálj úgy, mint ha lehúznád a notibárt, vagy fel a navibárt! Akkor visszakapod a navigombokat is Fölfelé görgetésre újra eltűnnek. Fekvő módban jobb szélről húzással is előjönnek. Ha csak az egyiket akarod eltűntetni, azt sztem nem böngésző featureként, hanem külön alkalmazással kéne keresned, és az X böngésző fókuszba kerüléséhez társítanod.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114129) Bozek válasza vacs (#114127) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor használj GMD Full Screen Immersive Mode-ot.

(#114130) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Egyik telefon kamera képét szeretném a másikon látni.
Előny lenne, ha a kamera lezárt képernyőnél is menne.
Van ajánlott alkalmazás erre?
Munkához kellene, hogy akkor is lássam a portát, ha a szálloda más részein vagyok.

#?*@&!

(#114131) zeon.hu válasza zeon.hu (#114130) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Camerafi live megoldja youtube-on keresztül.
Van némi késése, de egyelőre megteszi.
De azért jobb lenne késés nélküli megoldás :)
Plusz ez nem megy lezárva.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#114132) zeon.hu válasza zeon.hu (#114131) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hátha mádnak is jól jön, Alfred a megoldás :)

#?*@&!

(#114133) beg válasza zeon.hu (#114132) üzenetére


beg
veterán

Ha nem éjjel dolgoznál, egyből mondtam volna az Alfred-ot :) Jó kis app. De ügyesen megtaláltad.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114134) zeon.hu válasza beg (#114133) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Akkor jó, mert most indulok tovább dolgozni... :D

#?*@&!

(#114135) vacs válasza Somatom (#114128) üzenetére


vacs
veterán

Bozek és Somatom

Az Opera mini, CM browser, Via browser tudják a teljes képernyős módot (alul a navigációs gombok megmaradnak), csak egyik lassú, másik nem frissíti az oldalt, hiába nyomok a frissítés gombra!

Sőt szerintem régebben (android 2.3 vagy 4.0-n) még a Dolphin is tudta, akkor még azt használtam!
Tudom, ha alulról felhúzom az ujjam, akkor előjön a sáv, de ne is tűnjön el!

Az Opera mini csak nálam lett nagyon lassú az elmúlt hónapokban (twrp-ből telepített friss romot használok)?

(^)(>.<)(^)

(#114136) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

N Launcher Pro - Nougat7.0

Ha valaki Nougat launcher kinézetet szeretne, akkor most 999 Ft helyett ingyenes, még kb 15 órán keresztül :)

[ Szerkesztve ]

(#114137) Constantin válasza zsoltzsolt (#114136) üzenetére


Constantin
tag

Köszi! :R

Más: Edzegetéshez. Két napig még ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#114138) DS39 válasza vacs (#114135) üzenetére


DS39
nagyúr

nincs egy igazi "best" böngésző.
az UC Browser 11.0.5-ös verziója volt ami megközelítette, de sajnos tele van reklámszerű felesleges tartalmakkal, pedig viszonylag gyors, jól használható van szövegtördelés, tényleges full screen (le-fel scroll esetén is!!), némi reklámblokkolás (bár ez bugos), és a videólejátszással volt némi gond időnként.

ehhez legközelebb áll számomra a Via Browser, csak nincs benne szövegtördelés, meg kissé lassabb.

régen az Opera Browser (nem Mini) 12-ig volt igazi böngésző androidra, azt nagyon szerettem, de elrontották a kínaiak...

(#114139) csp01 válasza Constantin (#114137) üzenetére


csp01
tag

Bocs, ha nagyon hülye kérdés, de ha most ezt telepítem, akkor később sem kell fizetni érte?

(#114140) Constantin válasza csp01 (#114139) üzenetére


Constantin
tag

Nem kell. :)

(#114141) csp01 válasza Constantin (#114140) üzenetére


csp01
tag

Köszönöm!

Még több:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#114142) zileut


zileut
tag

Felraktam a Messenger Lite-ot, de sajnos az aksi fogyasztása még nagyobb mint a sima Messenger-nek. Esetleg más is tapasztalt hasonlót?

(#114143) beg válasza zileut (#114142) üzenetére


beg
veterán

Ott más gond lehet, én nem tapasztaltam hasonlót.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114144) attiati


attiati
veterán

Gmail-ben levelet küldenék, de a felugró listából nem tudom kiválasztani, így végig kell gépelnem az email címemet.

Csak néhány címnél csinálja. Ez miért lett ilyen? Korábban jó volt.

(#114145) < CyberBob > válasza DS39 (#114138) üzenetére


< CyberBob >
őstag

A Samsung Internet v6.2 béta böngésző szerintem teljesen jó. Gyorsabb mint a Chrome, nincsenek reklámok, van gomb a lap tetejére ugrásra, szöveg nagyítás / tördelés jó. Asztali nézetben böngészek (Redmi Note 3 SE) eddig hibátlan.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#114146) snooze válasza < CyberBob > (#114145) üzenetére


snooze
veterán

Szöveg tördelés nagyitáskor???na olyan nincs benne..nem optimalizálja a képernyöre a nagyitást..

GO Gunners!!!

(#114147) < CyberBob > válasza snooze (#114146) üzenetére


< CyberBob >
őstag

A betűméret nagyításra gondoltam. Átrendezi a hasábot.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#114148) fery02


fery02
addikt

Ha már így témába jött a böngésző téma, én is becsatlakoznék.

Használ itt valaki Play-en kívüli böngészőket? XDA-ra gondolok itt forrásnak pl (lehet vannak appmirror-on is, onnan nem próbáltam még böngészőt).
Bő egy éve "szoktam" már le, hogy Play-en is fent lévő böngészőt használok (nem menőségből amúgy :D ). Korábban onnan töltöttem le a használt böngészőimet, amíg ki nem próbáltam XDA-ról a GelloMod-ot. Az akkoriban olyan sebességet hozott nekem böngészés folyamán, amit addig Play-es böngésző sose (nem zárom ki, hogy nem próbáltam ki persze onnan elég félét).
Egész addig használtam azt, amíg feltűnt, hogy nem igazán frissítgetik már, ezért tértem át a jelenlegi, Tugabrowser-re.

Ez egy Snapdragonra optimalizált Chromium böngésző, ami szintén hozza azt a böngészési sebességet nálam, amit korábban Gello-nál megszoktam.
Van itt éjszakai mód, energia takarékos mód, adatcsökkentő és csomó biztonsági eljárás (sok ezekől béta még). Tud olyat, hogy ha új Wi-Fi-re csatlakozom, akkor megkérdezi, hogy az egy megbízható (otthoni, munkahelyi) vagy nyílt kapcsolat és ezek fényében kínál biztonsági funkciókat.
Nincs benne reklámblokkolás és valós idejű szövegtördelés sem (ha jól tudom ez utóbbi ritka funkció amúgy is) és nem rejthető el a nav/státusz sáv sem (ezeket mondjuk én alkalmazásonként rendszerszinten tudom mahinálni amúgy is).

Szóval nekem ez a jelenlegi kedvencem, de ha valakinek van összehasonlítási alapja és azt mondja, hogy a többiek által fentebb említett böngészők közül valamelyik jobban bejön neki, akkor vagyok olyan nyílt, hogy én is kipróbáljam azt. :)

[ Szerkesztve ]

(#114149) enginev3.0 válasza fery02 (#114148) üzenetére


enginev3.0
félisten

Samsung Beta browsert is sokan dícsérik, de ez van playben is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#114150) MADcat válasza enginev3.0 (#114149) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

csak pl Mate9-re nem elérhető :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.