Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113153) DS39 válasza #20749568 (#113151) üzenetére


DS39
nagyúr

Nem tudok segíteni a kérdésben, de ez milyen lejátszó?

(#113154) Yofej75 válasza DS39 (#113153) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Jutyúb ha jól látom.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#113155) DS39 válasza Yofej75 (#113154) üzenetére


DS39
nagyúr

Jó rég használtam gyárit, akkor nem volt ilyen narancs play gombja.

(#113162) holozis_HUN válasza punky10 (#113121) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Sajna nem akar működni se a tv-vel sem a set top boxszal :( és elvileg a telóm nem támogatja a távirányítóról olvasást, legalább a box menne...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#113164) Jakuu válasza holozis_HUN (#113162) üzenetére


Jakuu
őstag

SURE Universal Smart TV Remote app? Kezel 11 Lenco modelt, proba szerencse, hatha.

(#113165) holozis_HUN válasza Jakuu (#113164) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Próbáltam és nem megy...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#113171) beg


beg
veterán

Nyugika van, itt a péntek, mindjárt hétvége.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#113172) F.E.K.. válasza beg (#113171) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Ej, mi rosszat írtam?

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#113173) Somatom válasza beg (#113171) üzenetére


Somatom
veterán

Én mégis reagálnék arra törölt hsz. -re. Tárgyilagosan.
1. Kétlem, hogy egy Androidos TV elbírna egy Kodit (mármint élvezhetően).
2. Az Androidos boxok topikjai másról sem szólnak, minthogy a felhasználói élmény érdekében hogyan szabaduljanak meg az Androud -tól, és Linux alapú OS (pl. OpenElec) alatt futtassák a Kodit. Nem merültem nagyon bele, de úgy tudom, hogy a kadenciahelyesség, a vsync, és a HD audio még mindíg problémás Androidon. Ha jól tudom, akkor TV esetén a Kodi szerver funkciói is problémásak. Sztem totális öngól lenne egy Androidos smart TV -re Kodit telepíteni.

Utánanéztem ennek a Yatse dolognak is. Van benne néhány "HA". Még a Yatse is az MX Player -re hivatkozik, mint küldő alkalmazás. Persze, formátumfüggés is van, mivel nincs olyan ARM eszköz, ami elég erős lenne egy realtime transzkódoláshoz. Talán érdemes megpróbálni a VLC -t, mert az is tud castot. De, sztem egy Kodis box a tuti.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113174) beg válasza F.E.K.. (#113172) üzenetére


beg
veterán

Semmit, csak válaszoltál egy töröltre és nem lóghat a levegőben üresen a "válasz erre" link.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#113175) Yofej75 válasza DS39 (#113155) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Én meg hülyeséget írtam mert valóban Play Music nem YT. A YT még mindig piros :DD

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#113176) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Valaki használja az Evernote appot? Érdekelne, hogy ki ilyen funkciókra használják? igazából az egy szimpla emlékeztető? Mert akkor nem értem hogy lehet havidíjas, és hogy mehet ennyire a szekér vele. Mit tud az az app?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#113177) Jakuu válasza Somatom (#113173) üzenetére


Jakuu
őstag

Ez pontosan igy van, ettol függetlenül vannak tvk amiken fut a kodi. De konkretan itt a streamelesrol volt szo androidos exkozrol okostvre. Az pedig egy telefonrol is megoldhato. Irtam a lehetoseget erre, pontosabban megemlitettem a bubbleupnpt is. Nem egy nagy ordongoseg, foleg, ha az okoseszkoz (szandekosan irom igy. Egy halozaton log a tvvel, ami dlna-t tud. Szamtalanszor hasznaltam igy is, vagy wifi kapcsolattal, regen sajnalatos modon, tobbseguk nem igazan toleralta a kulso vagy belso feliratozast, az a tartalom nem jelent meg a tv-n a mediatartalommal ilyen formaban streameleskozben, de mara mar kezdenek a fejlesztok erre is kiterni, sot a reverse megjelenitesre is. Csak egy rovid video a lehetosegekrol: VIDEO

(#113178) S e t h válasza MikeWazowski (#113176) üzenetére


S e t h
nagyúr

Futott.
Már annyira nem fut, főleg az árai miatt. Én inkább azt láttam, hogy egyre többen keresnek más alternatívát helyette.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#113179) tomy86 válasza MikeWazowski (#113176) üzenetére


tomy86
addikt

Nem sima emlékeztető, ez egy jegyzetelő app. Ami nekem fontos belőle: jegyzetek kategorizálhatók, van pc-s kliens. De a legfőbb ok, amiért még nem találtam alternatívát, hogy a szöveg nagyon sokféleképpen és egyszerűen formázható. Egyébként évek óta az ingyenes verziót használom.

(#113180) 1egaly


1egaly
aktív tag

Vásároltam a Google Playen egy appot,nem volt az igazi lemondtam,kb egy órán belül.
Jött az email,Ok.visszautalják....Mindez már egy hete..
A M.Telekom-s fizetési módot használtam azóta semmi,olvasom 1-30 napos határidő(nem semmi),mi a tapasztalatotok mennyi idő alatt küldik vissza?
Kin múlik a Playen vagy a Tén?
Kinek írhat az ember,vagy csak csöndben várakozzak?
Kösz a választ! ;)

(#113181) ollie válasza tomy86 (#113179) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De már nincs ingyenes változata.

***

(#113183) tomy86 válasza ollie (#113181) üzenetére


tomy86
addikt

Ezt nem tudtam. Én most is a free verziót használom. Az a baj, hogy még mindig nem találtam megfelelő alternatívát, pedig többször is le akartam cserélni.

(#113184) zsoltzsolt válasza tomy86 (#113183) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

OneNote?

[ Szerkesztve ]

(#113185) tomy86 válasza zsoltzsolt (#113184) üzenetére


tomy86
addikt

Köszi a tippet, teszek megint egy próbát vele. Régebben próbáltam, de már nem emlékszem, hogy miért maradtam az Evernotenál a OneNotetal szemben.

(#113186) zsoltzsolt válasza tomy86 (#113185) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Sokat javult, bár tény és való, hogy kevésbé átlátható, de nem rossz.Már több funkció van benne.

(#113187) vadorzó


vadorzó
aktív tag

Üdv.,

Az miért van, hogy bizonyos Androidos e-mail kliensek nem jelzik, ha e-mailt kapok?
Idáig Bird Mail-t használtam, de az utóbbi napokban leállt a jelzéssel.

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#113188) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok, van olyan alkalmazás, ami kiirtja az androidból a tamagocsit?
tehát amikor merül, ekkor nem csipog, nem vinnyog, nem szirénázik, csak csendben megdöglik?

se a hangot nem szeretném hallani, sem a felugró figyelmeztetést folyamatosan leokézni.

gondolom, ha rootolom, a hangfájlt, meg a töltőre dugás boldog hangját ki lehet törölni rendszerhangok közül, de nincs olyan app, ami a folyamatos felugrót is blokkolja?

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#113189) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Létezik olyan app, ami a tabletre / telefonra kapcsolt BT eszköz töltöttségét kijelzi? Vagy ehhez speciális oprendszer variáns és/vagy eszköz kell? :F

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#113190) S e t h válasza tomy86 (#113185) üzenetére


S e t h
nagyúr

Vagy ott van a Squid, nagyon jó, de ott is elszálltak kicsit árban, bár még az ingyenes verzió is elég jól használható.
Részleteket nem írnék róla, mert nagyon régen használtam, de pl.s-pen usereknek tökéletes választás.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#113191) spiderpig820 válasza Dolphine (#113189) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

a BatOn tudja ezt.

4B

(#113192) Somatom válasza Dolphine (#113189) üzenetére


Somatom
veterán

Az eszköz és az OS közötti kommunikáció nem tartalmaz ilyen összetevőt. Sztem nem is lehetne megoldani. Az eszköz saját kezelőszoftvere tudhatja ezt a funkciót. Már, ha van egyáltalán kezelőszoftvere, és abban ezt megoldották.

spiderpig820:
Vagy mégis van ilyen kommunikáció? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113193) tomy86 válasza Dolphine (#113189) üzenetére


tomy86
addikt

A bt eszköztől függ. Nálam 4 bt cuccból kettőnél csatlakozás után alapból megjelenik egy töltöttségjelző ikon az értesítő sávon (külön program nélkül). Ezek akkuszintjét a BatOn százalékosan is kijelzi (bár nekem nem jött be az app). Amelyiknél csatlakozás után nem jelenik meg az akkuszintjelző ikon alapból, annál a BatOn sem jelez semmit.

S e t h: köszi, kipróbálom, bár úgy látom a playes képek alapján, hogy eléggé s-penre van kihegyezve, azt meg nem használok.

[ Szerkesztve ]

(#113194) fdisk


fdisk
őstag

Megint fennáll ez a hiba.
Csak annyit a különbség, hogy a rutin app van az utolsó helyen. (ami utána van azokat korábban töröltem.)
A törlés egy ideig segített, de most megint nem tudok tovább görgetni.
Ez nem készülék függő, mert tabon és telón is ez a helyzet.
Van még vkinek ötlete, hogy miért van ez?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#113195) fdisk válasza fdisk (#113194) üzenetére


fdisk
őstag

Most kitöröltem a lista elejéről 2 alkalmazást, és ismét végig tudom görgetni.
Én ezt nem értem. :F

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#113196) S e t h válasza tomy86 (#113193) üzenetére


S e t h
nagyúr

Van itt még egy akciós, talán még ingyenes, most fogom majd én is tesztelni.
[link]

szerk: ahogy nézem ez inkább napi teendőkre, emlékeztetőkre fókuszál

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#113197) Dolphine


Dolphine
addikt

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#113198) Pancsermeste


Pancsermeste
őstag

Sziasztok!
Nekem is szükségem lenne egy egyszerű notesz progira.
Igazából inkább csak firka cetlinek nevezném, amire szükségem van, tehát nem kell, hogy szinkronizáljon, emlékeztessen, minél kisebb erőforrást használjon.
Viszont, amit mindenképpen kell tudnia, az a kézírás, és hogy a jegyzet cetlit ki lehessen tenni egy üres asztalra widget-ként.
Eddig a handrite-ot használtam, ám mást még nem is próbáltam, biztosan van ennél jobb.
Igazából csak a kbrd gépelés hiányzik belőle, meg hogy a cetli widget nem full asztal méretű, és nem is a legszebb a felülete, nem lehet átlátszóvá tenni.
Tudnátok valami ilyesmit ajánlani?

-= Pancsermeste® =-

(#113199) Jakuu válasza Pancsermeste (#113198) üzenetére


Jakuu
őstag

Fiinote
Tudja mindazt, amit szeretnel, sot annal lenyegesen joval tobbet, mikozben kicsi es ingyenes.

(#113200) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Egy ideje nem tudok mobilneten letölteni alkalmazásokat, csak wifi-n.Nem tudom mennyire számítok nem alap felhasználónak, de a G3-asom már egy ideje velem van. Az automatikus frissítések ki vannak kapcsolva. Eddig ~2 hónappal ezelőttig minden működött szépen, simán. De azóta nem tölt le alkalmazásokat a telefonom. Korlátlan belföldi netem van és a szolgáltató azt mondja, hogy nem ők a ludsok.

Valamit be kell állítsak, hogy működjön? Vagy frissült a play áruház úgy, hogy már csak wifin lehet appokat lehúzni?

Köszönöm a választ!

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.