Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114751) Nikaré válasza ubyegon2 (#114745) üzenetére


Nikaré
őstag

Milyen hívás közben? GSM vagy pl. viber?

(#114752) beg válasza ubyegon2 (#114745) üzenetére


beg
veterán

Még egy valami eszembe jutott, google trusted contacts nincs a telefonján és ott nincsenek össszekötve? Ha mindketten használnak TrueCallert az is ki tudja írni pl. [link]

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114753) ubyegon2 válasza beg (#114752) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

(#114749) ollie
Családtagi jelleg, - még. Kicsit nyűgös a helyzet.....

(#114750) Intruder2k5
Persze, Lebara perpaid mindkettő. Nem az enyém egyik sem, egy megváltozás előtt álló családi kapcsolatban van a két kártya.

(#114751) Nikaré
Normál GSM hívás, semmi Viber v Messenger kapcsolatuk nincs.

(#114752) beg
Trusted Contacts-nak utána kérdezek majd, TrueCallert az nincs. remélem kora délután tudok komminikálni a hívott féllel és ezeket tisztázom majd. Ha még lesz valami, jövök.

Addig is köszi mindenkinek a segítséget! :R Különösen azért köszi, mert eddig bármilyen nyűgöm volt, mindig a fórum illetékes topikjában kapott segítség alapján hárítottam el, különösebb affinítás nélkül! Ez azért nem akármi, super közösség ez a javából!

[ Szerkesztve ]

(#114754) ollie válasza ubyegon2 (#114753) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor ajánlom a factory resetet a telefonon.

***

(#114755) Nikaré válasza ollie (#114754) üzenetére


Nikaré
őstag

Pont ezt akartam írni, én más okból, de a telefon nem tetsző dolgai miatt teljesen új sw felrakását alkalmaztam.
Hatásos volt!

(#114756) Bozek válasza p.t.r (#114738) üzenetére


Bozek
nagyúr

360 Kb-os floppyra akarod telepíteni? :D

(#114757) ubyegon2 válasza ollie (#114754) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

&Nikaré

Köszönöm a tippet, egyébként végső megoldásként már én is ezen gondolkodom...... ;) Megerősítettetek ebben!

[ Szerkesztve ]

(#114758) Nikaré válasza ubyegon2 (#114757) üzenetére


Nikaré
őstag

Én nem sokat gondolkoznék, főleg, ha zavar vagy privát szférámat érinti és tenni is tudok ellene.
Remélem ez a módszer egyszer s mindenkorra megoldja a problémádat! :K
Applikációkat ne ments, beállításokat sem.
Zene, fotó mentés esetleg. Csak a névjegyzéket tedd vissza
a többit tisztán play-ről. Nem nézlek kezdőnek csak leírtam hirtelen amit gondolok. :B

(#114759) ubyegon2 válasza Nikaré (#114758) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

:) Köszi, tudom, hogy nem nézel kezdőnek, bár ebben akár az is lehetnék, mert még soha nem csináltam, de a teló tulaja már egyszer csinált és most is Ő fogja csinálni. Különben jó, hogy mondta ezeket, mert annyira alap, hogy elfelejtettem volna mondani neki. :D Custom romokat már raktam fel a Defymre, de az már rég volt.

A névjegyzék alatt azt érted, ami a google fiókban van?

(#114760) Baku válasza p.t.r (#114738) üzenetére


Baku
aktív tag

Internet Status Monitor a Playről: 311kb

(#114761) Nikaré válasza ubyegon2 (#114759) üzenetére


Nikaré
őstag

Igen a Google fiókra gondoltam (de van aki ezt sem oda menti és vissza)

(#114762) p.t.r válasza Baku (#114760) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Megnézem! Köszi!

(#114763) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani megbízható, pontos lépésszámlálót?

(#114764) Viktor0610 válasza Teodor52 (#114763) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a Google Fitet használom.
Mikor egyszer lemértem, pontos volt. :)

Samsung Galaxy A54

(#114765) ubyegon2 válasza Nikaré (#114761) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nekem mondjuk ott van, de jelen esetben akár egy új email címmel is lehetne kezdeni. Na majd kiderül mit hajlandó megcsinálni az érintett. :)

(#114766) Bozek válasza Teodor52 (#114763) üzenetére


Bozek
nagyúr

Xiaomi Mijia :) Most akciós.

[ Szerkesztve ]

(#114767) Teodor52 válasza Viktor0610 (#114764) üzenetére


Teodor52
senior tag

Köszi kipróbálom! :)

(#114768) ati888


ati888
senior tag

Hello!

Nova launchernél hogy lehet ezt a figyelmeztetést eltüntetni lezárt képernyőről?

[ Szerkesztve ]

(#114769) p.t.r válasza Teodor52 (#114767) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Nekem rohattul zabálta az akksit.

(#114770) Bozek válasza ati888 (#114768) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem nincs ilyen figyelmeztetés. Egyébként a zárképernyőt nem változtatja meg a Nova. Az utolsó pont alapján ez inkább valami téma lehet, nem a Nova.

(#114771) Phülöp válasza Bozek (#114770) üzenetére


Phülöp
addikt

Igazad lehet - jó ideje Nova-t használok, de sose láttam a fenti figyelmeztetést

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#114772) ati888 válasza Phülöp (#114771) üzenetére


ati888
senior tag

Aha, akkor a téma lehet a ludas. Nem tudom levenni sehogy.

(#114773) Bozek válasza ati888 (#114772) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az alsó X nem csinál semmit?

(#114774) ati888 válasza Bozek (#114773) üzenetére


ati888
senior tag

Bezárja, de következő alkalommal megint ott van.

(#114775) laszlohu


laszlohu
addikt

A chrome böngészőt érdemes frissíteni a 61.0.3163.81 -es verzióra androidon, mivel a 60 - as nálam állandóan fagyogatott, míg a 61 - esben a webgl - es hibát javították.

[ Szerkesztve ]

(#114776) bb.bocs


bb.bocs
őstag

sziasztok kérdés, otp simple csak otps krátyával jó?

(#114777) air válasza bb.bocs (#114776) üzenetére


air
nagyúr

Nem.
A benne lévő szolgáltatásokért fizethetsz bármilyen regisztrált kártyával.
Az érintős fizetés működik (jelenleg) csak OTP kártyával.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#114778) bb.bocs válasza air (#114777) üzenetére


bb.bocs
őstag

na arra gondoltam az érintéses fizetésre. köszi :(

(#114779) akyyy


akyyy
senior tag

Nem tudom, jó helyre írok-e, de talán igen:

Szeretném a telefonon lévő sms-eket gépre másolni, úgy hogy azokat tudjam olvasni, szűrni, stb. Van rá valamilyen mód? Sony telefon, a programjával elvileg biztonsági másolással át tudtam tenni a PC-re, de megnyitni nem tudom :)

Anno a jó öreg Nokiához volt egy tök jó program. Gondoltam háthga van valami androidos amivel másolni se kell, hanem felhőn keresztül látnám a gépen mi van benne. vagy kábel is jó. sajnos az alap sms-es program keresőj és szűrője nem a legjobb.

(#114780) Yofej75 válasza akyyy (#114779) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Szia!

Nem próbáltam de a neve alapján ez jó lehet neked: LINK

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#114781) géeles válasza air (#114777) üzenetére


géeles
aktív tag

Már megy más kártyával is.
Egy virtuális kártya /létrehozódik/ ezt kell egyenleggel feltölteni, erről fizet.

https://simple.hu/hirek/Simple-mobilfizetes-mindenkinek/?utm_source=Simple+H%C3%ADrlev%C3%A9l&utm_campaign=cb93a9ea4d-EMAIL_CAMPAIGN_2017_09_06&utm_medium=email&utm_term=0_9924739bff-cb93a9ea4d-100083005

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#114782) ollie válasza géeles (#114781) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem megy, behazudták. Az, hogy az OTP-nél van egy virtuális kártyád, amit fel tudsz tölteni egy másik banknál vezettet kártyáról, nem azt jelenti, hogy a másik bankos kártyáddal fizetsz. Ugyanezt eddig is meg lehetett tenni, most csak annyit csináltak, hogy a virtuális OTP bankkártyád az appon belül feltöltheted más banktól származó kártyával.

Hogy érthető legyen:

1. Létre kell hozni egy virtuális OTP bankkártyát
2. Fel kell tölteni ezt a virtuális kártyát pénzzel
3. Ezzel a virtuális OTP kártyával fizetsz

Én is nagy lelkesen letöltöttem (újra) a Simple-t, aztán jött a pofára esés.

[ Szerkesztve ]

***

(#114783) géeles válasza ollie (#114782) üzenetére


géeles
aktív tag

Alul azt írja nem csak OTP által kibocsátott kártyával megy.....

És nem tudsz fizetni, vagy mi nem megy???

Nem hazudnak be ilyet.

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#114784) ollie válasza géeles (#114783) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak OTP kártyával fizethetsz NFC-n keresztül továbbra is, ez világosan le van írva. Annyi a különbség, hogy most könnyen létrehozhatsz magadnak egy OTP virtuális kártyát a fizetéshez, és azt bármilyen kártyáról feltöltheted.

[ Szerkesztve ]

***

(#114785) margithid


margithid
veterán

Sziasztok!
Olyan bönésző vagy alkalamzás, kiegészitő van amivel autómata weboldal betöltés tudok beállítani?
Tehát mint asztali böngészőban például a reaload every firefoxon.

(#114786) Bozek válasza ollie (#114784) üzenetére


Bozek
nagyúr

Magyarul megy, hiszen bármely kártyáról feltöltheted az OTP-s virtuális kártyát, amivel meg már tudsz fizetni. Jó, tudom, ez egy plusz lépés, de ha tudod, hogy kell aznap 10 ezer Ft, akkor felpakolsz rá otthon annyit. Az az OTP-nek se biznisz, ha más bank kártyáját be tudod regisztálni, mert akkor nem feltétlenül hozzájuk meg a vásárlások utáni jutalék.

[ Szerkesztve ]

(#114787) bb.bocs válasza ollie (#114784) üzenetére


bb.bocs
őstag

Nemrég jött egy mail hogy mostmár mindegyiknél még... Persze virtuális számlán... Viszont hiába kérdeztem hogy mennyibe kerül a használata ha más banktól regisztrálok nem otptol. Facebookon küldtek egy linket ahol leirnak sokmindent de ezt pont nem látom. Az szerződésben az áll hogy 0ft de az nem hogy minden bankbol való regisztráció esetén is annyi. Ha valaki ezt megtudja mondani az jó dolog lenne. Mondjuk így picit macerás abban hogy mint egy paypalon utalni kell de az nfcs fizetés király szerintem. Csak amíg ezt nem tudom nem regisztrálok be mert a végén jön a havidíj a kezelési költség a kártya letiltasdija stb...

(#114788) ollie válasza Bozek (#114786) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De az OTP-s virtuális kártyával fizetsz. Ez azt jelenti számomra, hogy hazudtak egy nagyot, hogy egy csomó ügyfelet szerezzenek. Ugyanezt eddig is meg tudtad tenni, csak kicsit körülményesebben.

***

(#114789) bb.bocs válasza Bozek (#114786) üzenetére


bb.bocs
őstag

Ez lehet a trükk hogy nekik a jutalék jár a vásárlások után?... De vajon így külső banktól jove van e valami kártya illetve kezelési havidíja bármi....

(#114790) Bozek válasza bb.bocs (#114787) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Az szerződésben az áll hogy 0ft de az nem hogy minden bankbol való regisztráció esetén is annyi."

Nem regisztrálsz más bankból, egy virtuális OTP-s kártyát hozol létre, amire úgymond utalsz a saját bankodból. Hogy pontosan milyen módon van ez megoldva, azt nem tudom, max. az utalás díját kell kifizetned.

(#114788) ollie: Igen. De akkor felteszek egy kérdés: van olyan bank, amelyiknél ez jobban, vagy akár hasonlóan is megoldható?

[ Szerkesztve ]

(#114791) Yofej75 válasza ollie (#114788) üzenetére


Yofej75
aktív tag

+1 én is így látom

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#114792) bb.bocs válasza Bozek (#114790) üzenetére


bb.bocs
őstag

Ahaaa ez tuti? Az gondolom max párszáz Ft. Nem vészes. Ha ez tuti akkor reggel is

(#114793) Bozek válasza bb.bocs (#114792) üzenetére


Bozek
nagyúr

Semmi se tuti, én még annyit se láttam róla, mint te. Csak az általad leírtak alapján tippelek, hogy ha 0 Ft van beírva, akkor 0 Ft.

Annyiban van megkötve a más bankból érkező ügyfelek keze, hogy havonta 65000, évente 650000 Ft-ot költhetnek és csak Magyarországon működik.

(#114794) bb.bocs válasza Bozek (#114793) üzenetére


bb.bocs
őstag

De hogy OTP kártyához vagy bármilyenhez...
Más díjakat azt hiszem nem talaltam

[ Szerkesztve ]

(#114795) ollie válasza bb.bocs (#114794) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ahogy látom, van egy 1% feltöltési díj, ami minimum 200Ft. Vagyis legalább 20k-t fel kell tölteni, hogy ne legyen nagyobb a díj.

[ Szerkesztve ]

***

(#114796) bb.bocs válasza ollie (#114795) üzenetére


bb.bocs
őstag

igen? 20at legalább utalnom kell hogy ne többet huzzanak le? pff nem rétek én ezekhez :D ezért is jöttem ide :D

(#114797) SimonJanos


SimonJanos
aktív tag

Rákerestem a "backup" szóra mielőtt ezt írtam és érdemben csak a jó öreg Titanium Backup-ot találtam
:
nekem olyan app kell ami ingyenes és root nélkül le tudja menteni az SD kártyára a kijelölt (telepített) applikáció(ka)t / Android 5.1, 6.0!
A régebben bevált App Backup & Restore és App Backup Restore Transfer nem tudja ezt! :U

Valami másik app rémlik, aminek volt root / nem root verziója és ráadásul reklám mentes volt...! ;]
My Backup! De ott mintha nem lenne alapból csak a fizetős / Pro-ban app mentés...?

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#114798) Meggyi001 válasza SimonJanos (#114797) üzenetére

[link] pl ez is.

https://gamergep.hu/

(#114799) SimonJanos válasza Meggyi001 (#114798) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Remek hogy ... kisméretű de nem ment SD-re :U

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#114800) Indiant válasza Indiant (#113917) üzenetére


Indiant
addikt

Nos egy érdekes fejlemény Simple progi ügyben.
A Webkártya nem használható, mert nincs pin kódja....de az új frissítésben a Simple kártya igen(virtuális), melynek ez a definíciója: (52) A Simple kártyához PIN kód nem tartozik.
Ergo a másik is használható lenne érintéses fizetésre. Várom az otp válaszát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.