Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113901) HoTaZo válasza Somatom (#113890) üzenetére


HoTaZo
őstag

Amikor csináltam a műveletet még francia honban voltam.
De megoldottam másképp. Csak az a gondom most, hogy amit akartam csinálni, ahhoz sms-t kellett volna kapnom, de az se jön meg (már) az angélusoknál vagyok. Mondjuk most tényleg kevesebbet mutat egy órával a droid.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#113902) Sotho válasza Somatom (#113900) üzenetére


Sotho
őstag

Ott (pro) lehet állítani a karakterkódolást? Mert most kb. hieroglifákat látok egy távoli szerveren történő programindításkor :)

[ Szerkesztve ]

(#113903) Somatom válasza Sotho (#113902) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt most nem tudom megnézni, mert a miniPC -mre van telepítve, kb. 1000Km -re tőlem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113904) hati válasza Somatom (#113900) üzenetére


hati
addikt

+1
Én is Juice -t (pro -t) használok. Pl. port forwardra tökéletes, ha pl. ssh tunnelt akarsz.

(#113905) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Használjátok a Simple OTP-t?
Jól működik vele a vásárlás?
KHB-s kártyát használok.
Nincs rejtett költség így vásárláskor,csak az,ami a díjcsomagomra vonatkozik?

(#113906) MikeWazowski válasza lovi27 (#113896) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Na ez jó hír... Nekem is android 7.1.1 van a telefonomon... De gondolom csak frissítik az appot.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#113907) AcCEsS válasza GEPESZ66 (#113905) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Pont a héten próbáltam ki, teljesen jól működik OTP kártyával, nincs plusz költség. Van egy KHB-s kártyám is, azt tegnap aktiváltam, de még csak a 100 forintos ellenőrző-tranzakció történt meg, egyelőre nem vásároltam vele. Elviekben a vásárlást nem terhelheti plusz költség... Ha azzal is lesz tapasztalatom, megírom!

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#113908) GEPESZ66 válasza AcCEsS (#113907) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Megköszönöm!

(#113909) AcCEsS válasza GEPESZ66 (#113908) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Ok. De az NFC-s vásárlás egyelőre nem fog menni vele, csak az egyéb szolgáltatások díjait tudod kifizetni! Az OTP-s kártyával viszont simán megy az érintéssel fizetés, kb. 5-6 tranzakciót csináltam eddig, hibátlan...

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#113910) GEPESZ66 válasza AcCEsS (#113909) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nekem az nfc-s vásárlás lenne a lényeg,ha nincs nálam a kártyám.

(#113911) sbwolf válasza GEPESZ66 (#113910) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Nem lehet, csak OTP-vel.

(#113912) DS39 válasza GEPESZ66 (#113910) üzenetére


DS39
nagyúr

Az csak otp-s ügyfeleknek megy jelenleg. (Lévén a simple az otp szolgáltatása)

(#113913) Deck


Deck
titán

Frissült a Brave. Html5 támogatást kapott végre. ;)

PS5

(#113914) Indiant válasza AcCEsS (#113909) üzenetére


Indiant
addikt

..de a webkártyát nem lehet használni vele. (érintéses fizetésre)

(#113915) Viktor0610 válasza Indiant (#113914) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel (mint a nevében is benne van) a webkártya amúgy is csak neten használható, ott meg nehezen fizetsz érintéssel. ;) ;]

Samsung Galaxy A54

(#113916) DS39 válasza Viktor0610 (#113915) üzenetére


DS39
nagyúr

Egy okostelefonon érintéssel fizethetsz vele. 😛

(#113917) Indiant válasza Viktor0610 (#113915) üzenetére


Indiant
addikt

...és mivel a programban nincs limit, így viszik a teljes pénzed. Bravó! :C (ha elhagyod a telót...)
Az érintéses fizetés is netes.... (Előfordulhat, hogy internetkapcsolat hiányában elfogyott a 10 db fizetési tokened. )
Ez a hivatalos válasz:"Tájékoztatjuk, hogy a SIMPLE alkalmazásban érintéses fizetésre nem regisztrálható webkártya mert ez a típus nem rendelkezik PIN kóddal. "
Úgyh. fő a biztonság. Az igazi kártyát meg hülye leszek beregisztrálni. Újabb pofon a sz@rnak.

[ Szerkesztve ]

(#113918) sbwolf válasza Indiant (#113917) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Nem egészen. A feltétel, hogy a telót zárolni kell valamilyen módon. Tehát, ha elhagyod nem tudnak vele fizetni. Illetve a kártyára belehet állítani napi limitet azt sem lépheted túl.
Paypassos otp-s kártya kell. ( Az amex is otp-s mégsem lehet vele nfcvel fizetni.)

[ Szerkesztve ]

(#113919) Ahanybika


Ahanybika
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Blackberry PRIV telefonom van 8 hónapos. Múlt héten vettem egy GOogle Chromecast 2 készüléket, és a hozzá tartozó Home nevezetű alkalmazás a csatolt képen látható hibaüzenetet dobja fel. Interneten angolul és magyarul is próbáltam megkeresni a hibaüzenetre való megoldást, de sajnos sikertelenül. Az alkalmazás egyébként telepítés után még működik mindaddig míg a fiók bejelentkezéshez jutok, aztán megjelenik ez a hiba és kilép. Második elindításra egyből kilép. Észrevettem, hogy a gmail alkalmazás is elkezdte ugyanezt a hibát küldeni, de ott nem lép ki. A hiba a hét folyamán jelent meg először, korábban nem tapasztaltam ilyet, a gmail alkalmazásnál sem.

"A home alkalmazás problémába ütközött a Google-Play szolgáltatások használata során. Próbálkozzon újra."

(#113920) Bozek válasza sbwolf (#113918) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az AMEX-es kártyával tudtál érintéssel fizetni? Szerintem nem. De amúgy is megszűnik hamarosan, a helyette érkező Mastercard Bonus pedig a leírások szerint tudja az érintéses fizetést.

(#113921) csadi0011


csadi0011
őstag

Sziasztok!

Ha ingyenesre akciózott alkalmazást töltök le, az azonnal a könyvtáramba kerül véglegesen, ugye? Nincs ilyen, mint fizetésnél, hogy törlöm az appot és visszacsinálja a vásárlást?

(#113922) sbwolf válasza Bozek (#113920) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Na! Ugyan ezt írtam én is.

(#113923) Indiant válasza sbwolf (#113918) üzenetére


Indiant
addikt

...a zárolást fel lehet törni. Az amex pedig egy hitelkártya, nem bankkártya, mint a webkártya.
A napi limitet meg nem fogod 5e-re állítani, mert akkor a bankkártyád is kuka. Nem életszerű.

csadi0011: így van

[ Szerkesztve ]

(#113924) Bozek válasza Indiant (#113923) üzenetére


Bozek
nagyúr

"...a zárolást fel lehet törni."

Taníts mester. :) Vannak UFO-k és Chemtrail is? :D
Ha te is arra gondolsz, hogy feltörték az ujjlenyomatos védelmet, akkor hagyjuk. Ott speciális papír és speciális tinta kell.

(#113925) t181 válasza Bozek (#113924) üzenetére


t181
senior tag

Erre én is kíváncsi vagyok...

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#113926) lovi27 válasza MikeWazowski (#113906) üzenetére


lovi27
addikt

Csak azt írtam le, ami nálam van. Vártam több frissítést, semmi változás. Ettől függetlenül adj neki egy esélyt! Nem biztos, hogy nálad is lesz gond.

(#113927) Indiant válasza Bozek (#113924) üzenetére


Indiant
addikt

Na azért ne essünk át a lovon. Az ujjlenyomatos telók kb. 50%-ban elérhetőek, ezért szerintem főleg sima kód vagy pont záras lezárás jellemző.. (a pontos 100% feltörhető) De az ujjlenyomatosról sem olvashatsz jókat.

(#113928) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Sziasztok,
létezik olyan fényképező app, amiben egy másik képet hozzá lehet adni szellemképnek? Hogy előtte-utána fotót ugyan abból a pozícióból tudjam lekapni. Egyetlen egyet találtam, TimeShots, sajnos csak 16:9-ben tud fényképezni, eredetiek pedig 4:3-ban vannak, emiatt nem lehet ráhelyezni egyiket a másikra.

4 8 15 16 23 42

(#113929) géeles válasza Indiant (#113927) üzenetére


géeles
aktív tag

Bankkártyát, ha elhagyod kód sem kell, feltörni sem kell...
Akkor ez miért aggályos?

:F

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#113930) air


air
nagyúr

Amikor a tájékozatlanság és a konteó hit találkozik, abból jönnek ám csak ki az igazi ostobaságok.
És persze ha valami nem úgy működik, ahogy azt én megálmodom, akkor az szar. :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#113931) DS39 válasza géeles (#113929) üzenetére


DS39
nagyúr

ha kártyát elhagyod, ott kód nélkül 5000 Ft-onként tudnak lehúzni, szépen lassan, de nem egyszerre.
kérdés, hogy ennél a mobil-nfc-s fizetésnél megvan-e ez a korlát vagy sem? (ezt nem tudom én sem)

(#113932) snowdog válasza DS39 (#113931) üzenetére


snowdog
veterán

Az nfc-s fizetésnél a programhoz kártyákat rendelhetsz. Azt követően a telefonnal történő fizetés megegyezik a kártyáéval, tehát amilyen korlát van a kártyához (napi limit, vásárlási limit), az lesz érvényes a telefonos programra is. Egyetlen kivétel van, a pin-es azonosítás, ugyanis az a simple esetén nem kell. Abból indulnak ki, ha fel tudod oldani a telefont, akkor te vagy a tulajdonos, vagyis feloldás van a pin kód helyett.

(#113933) sbwolf válasza snowdog (#113932) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Illetve, ha régi a droid akkor a simple kód kell.

(#113934) DS39 válasza snowdog (#113932) üzenetére


DS39
nagyúr

értem, köszi az infót. :)

(#113935) Dante73


Dante73
tag

Sziasztok!

Kis segítséget kérnék. Bár, a kérdésem valószínűleg triviális, de a google most nem volt a barátom, nem segített.
Kaptam egy Homtom HT17 PRO típusú készüléket, életem első droidja... (Windows Mobile, majd WP-s voltam, de sajnos... )
Adott egy W10-es gép, rádugom, tölti a készüléket, oldalt az "Ez a gép" menüben megjelenik a készülék, HT17 pro néven, megnyitom, és a mappa üres, bár fényképek videók importálása aktív... Hogy látok én bele a készülékembe?
Segítségetek előre is köszönöm!

(#113936) Intruder2k5 válasza Dante73 (#113935) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Én erre a célra FTP szervert használok, szerintem sokkal egyszerűbb mint kábelekkel vacakolni. Két klikk, és Total Commanderből böngészhető a telefon tartalma, és tudsz róla és rá file-okat másolni.

[ Szerkesztve ]

(#113937) Dante73 válasza Intruder2k5 (#113936) üzenetére


Dante73
tag

Köszönöm!

(#113938) kaciokos válasza Dante73 (#113937) üzenetére


kaciokos
őstag

Akkor szokott ilyet csinálni a Droid, ha nincs feloldva a képernyőzár...

(#113939) Somatom


Somatom
veterán

Ha Whatsapp hangüzenet hallgatása közben a közelségérzékelő elé teszem a kezem, akkor kép elsötétül, lejátszás megszakad. Másnál is előfordul ez a jelenség?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113941) Somatom válasza #20749568 (#113940) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Az előző telómon kiiktattam a közelségérzékelőt, mert a Mobile VOIP is ugyanezt játszotta hanghívás közben. Érdekes, hogy abba közben belekerült egy "közelségérzékelő használata" opció. Miért nem tudnak ilyet a Whatsapp -ba is beépíteni? Ha lesz rootom, akkor majd kiiktatom a közelségérzékelőt, addig meg a Talkbanden hallgatom. Az úgyis mindíg nálam van. Bár, az alkalmazásban kikapcsolás sztem csak alkalmazkodás egy csúf Android hibához, amit már régen javítani kellett volna.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113942) dlaj


dlaj
őstag

Halihó!

Nem pont ide tartozik, de nem tudja véletlenül valaki, hogy a signal jel fölött a 4G mellett mit jelent az "R" betű?

(#113943) DS39 válasza dlaj (#113942) üzenetére


DS39
nagyúr

Ezt találtam:

"R = roaming as you found out
E = Edge, or 2g...its really slow but works in a pinch
3G = 3g...still slow but better than Edge
H = HSPA, its a form of 3G just a lot faster...this was considered 4g before true 4g
H+ = HSPA+, same as above just faster
LTE = 4g LTE. its the fastest of the bunch."

[ Szerkesztve ]

(#113944) dlaj válasza DS39 (#113943) üzenetére


dlaj
őstag

Köszönöm, végül is külföldön vagyok. :)

(#113945) Somatom válasza dlaj (#113942) üzenetére


Somatom
veterán

Roamingban vagy. Figyelj oda, nehogy drága legyen!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113946) w.miki


w.miki
veterán

SMS üzenetek elmenthetők valahogy google fiókba, mint a számok, meg a képek? Van erre neki programja?

Megpróbálom ezt a SMS backup+-t ha nincs jobb.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#113947) dlaj válasza Somatom (#113945) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi!
Az otthoni netem visszamondtam, mert azt mondta a szolgáltató, hogy kint nem lesz jó. Olyan csomagot rendeltem, amiből 2 GB-ot az 1-es roaming díjzónában is használhatok.

(#113949) w.miki


w.miki
veterán

Másik kérdésem:
Android 6, 7 ... alatt hogyan lehet engedélyezni hogy egy program (navigáció/hangrögzítő) az SD kártyára írjon/olvasson, és ne a telefon belső memóriájába?
(erre nem tudom, hogyan keressek rá a topikban)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#113950) vacs válasza Ahanybika (#113919) üzenetére


vacs
veterán

Szia.

Kérdezd meg a Google Chromecast topic-ban, ott nagyobb eséllyel kapsz választ! :K

w.miki: ez függ a gyártótól (huawei/honor pl engedi, de sok másik viszont nem), illetve a programtól is, hogy a készítője engedélyezi-e ezt a lehetőséget!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.