Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113451) Narxis válasza w.miki (#113447) üzenetére


Narxis
nagyúr

Napi 3 liter de testsúlytól és aktivitástól is függ.

Thanos was right.

(#113452) Drughi válasza w.miki (#113447) üzenetére


Drughi
addikt

A bevitt adataim alapján (kor, testúly, átlagos tevékenység, időjárás) nekem 2,7 Litert dobott ki, ami kb reális is lehet.

Sajnos két vesegörcs a kevés folyadék miatt már arra kényszerít, hogy erőszakkal is, de igyak.

(#113453) tomy86 válasza g_g_g (#113449) üzenetére


tomy86
addikt

5.1.1-is van Magisk. Redmi 2-n is az van alapból az újabb MIUIHU romokban (5.1.1-es droid). Más kérdés, hogy ment is a kukába a Magisk+Safetynet kombó. A Tvgo és OTP alkalmazás is ment vele, csak épp hol a root, hol a safetynet halt le ötletszerűen. Úgyhogy ment vissza a jó öreg supersu. Amellett viszont nem mennek az előbb említett programok (legalábbis nálam). Úgyhogy marad a root/unroot használat előtt és után. Szerencsére ez Redmi 2-n egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#113454) dokee78 válasza dokee78 (#113440) üzenetére


dokee78
félisten

UP!

(#113455) Bozek válasza ollie (#113441) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem sose forgatja el, ott valami más probléma van.

(#113456) g_g_g válasza tomy86 (#113453) üzenetére


g_g_g
őstag

A kérdés arra vonatkozott, hogy nálam milyen típusú root van.
(Tudomásom szerint MI4c esetén csak a 7-es alapú androiddal jött a Magisk)
De az eredeti kérdéstől már messze járunk :)

(#113457) Somatom válasza g_g_g (#113456) üzenetére


Somatom
veterán

Az igazi kérdés nem az, hogy milyen root van a telódon, hanem az, hogy pontosan milyen módon veri át az adott alkalmazást. Ha erre nem tudod a választ, akkor, mint említettem, a hsz. -ed max. tippnek hasznos, hogy a kérdező mire cserélje le a telóját, ha root mellett akarja futtatni az adott alkalmazást. Nem az átverés ténye a lényeg, hiszen minden felhasználói alkalmazás átverhető. Hanem, a hogyan.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113458) g_g_g válasza Somatom (#113457) üzenetére


g_g_g
őstag

Az én tudásom android témában bőven a tied alatt van.
Ahogy fogalmaztál adtam egy tippet, tisztán segítségként, jószándékkal, hátha előrébb jut vele a kérdező. De elfogadom, hogy nem így van, ezzel az infóval nincs előrébb.

(#113459) w.miki válasza Narxis (#113451) üzenetére


w.miki
veterán

nekem is ezt mondta egy gyógyító. De ki iszik meg 3 litert egy nap?
Ráadásul... azt mondta 18 után ne igyak, éjjel ne dolgozzon a vese.
Plusz... ha lehet... evés után se... :(

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#113460) trialboj


trialboj
őstag

Hiába keresgéltem nem túl sűrű ez a hiba itt a topikban.

Error 492 hibaüzenetet dob a play áruház mindenre. Semmit nem tudok telepíteni. Az alap körök már megvoltak, cache törlés, sd kártya amit sosem használtam csak benne volt kikerült, mégsem tud feldobni semmit állandóan hibaüzenetet dobál bármire.

Redmi A4 PRO 5.1 miui és 6os android
Valakinek ötlet, szerencsére nem sürgős a probléma, de eléggé idegesítő hogy a legfontosabb funkciója döglik meg a telefonnak.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#113461) ollie válasza w.miki (#113459) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De ugye nem orvos volt? Mert nagy hülyeségnek hangzik.

***

(#113462) fRooStzzZ válasza géeles (#113434) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Köszi.
Igaz programot erre a célra már találtam, Viszont arra nem találtam még megoldást, hogy lehet azt megcsinálni hogy a napló mérete ne csak 500 számot tudjon megjegyezni hanem azt a több ezret ami el van mentve.
Régebben működött ez a dolog de ez most vagy az Android 6 nak a hibája vagy nem tudom.

(#113463) Narxis válasza w.miki (#113459) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez hülyeség. Amúgy a 3 literbe bele kell számolni a levest is meg mindent ami folyadék. Ha nehezen megy akkor egyél/igyál több levest. :D

Thanos was right.

(#113464) Somatom válasza junkpod (#113403) üzenetére


Somatom
veterán

Sajnos, ez sem jött be. A "jegyzet", "note" semmilyen variációjára sem dobja azt az S-Jegyzet alkalmazást. A srác az alkalmazás telós munkakönyvtárát másolta át. Most elhozta a régi telóját. Visszamásoltuk, és megnyitottuk az egyik jegyzetet. Hosszan nyomásra van export lehetőség is (persze, csak fájlonként). JPG, PDF, vagy SNB a lehetséges kiterjesztések. A PDF -et választottuk, de az új telón nem tudtuk szerkeszteni. Az már nem derült ki, hogy azért, mert nem szerkeszthető, vagy azért, mert a J6 gyári PDF alkalmazása nem tud szerkeszteni. Ekkor ugyanis azt mondta a srác, hogy elég, ő nem b.szakodik ezzel tovább, inkább kimásolja a jegyzeteit képernyőről. Íme, így tudja sz.patni a Samsung a vásárlóit. Én még mindíg nem értem, hogy egy jegyzet alkalmazás miért nem tud egy szöveges állományt, mondjuk TXT -ben exportálni. De, sztem változatlanul az lenne a megoldás, hogy a fejlesztő elé letenni a két Samut, és minden egyes sikertelen átmentési kísérleténél olyan sallert adni neki hátulról, hogy kifejelje a monitorját. Ezt felvenni, és körbeküldeni a többi telefongyártó fejlesztőinek, hogy motiválja őket a fejlesztésben.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113465) w.miki válasza ollie (#113461) üzenetére


w.miki
veterán

mármint mi hangzik hülyeségnek?
hogy ne terheljük állandóan a szerveinket, hanem hagyjuk néha pihenni?
nem szeretem a levest :(

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#113466) w.miki válasza w.miki (#113465) üzenetére


w.miki
veterán

egyébként hogyan használtok ilyen vizívó appot?
Iszol egy kortyot, és beütöd a telefonba, hogy ittál 1 dlt?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#113467) trialboj válasza trialboj (#113460) üzenetére


trialboj
őstag

Már végigtúrtam aa Youtubeot is, de semmi nem használ, sikerült kinyírnom az app storet is, mikor töröltem a chacke a google frameworkból...

Frissítést sem enged, viszont van pár app amit fel lehet telepíteni, pl játékok, v a snaptchat ok, de az insta már nem...

Bárkinek valami egyéb ötlet a cache törölgetés helyett? MIUIban az Activity launcerben Manage apps ablakban van olyan h Disable google play, viszont akkor megkérdi hogy akarom-e hogy az alapértelmezett app váltsa... ez nem tudom mit jelent, nem akarok még nagyobb bajt csinálni.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#113468) Yofej75 válasza trialboj (#113467) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Szia! Próbáld meg ezt telepíteni. Play Store 8.0.23 verzió. Hátha... Sok sikert!

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#113469) ollie válasza w.miki (#113465) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, kib**szott nagy ostobaság. Hagyd ott azt a "gyógyítót".

***

(#113470) Bozek válasza w.miki (#113459) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én mondjuk biztosan. Csak a 8 órás műszakba megiszok 2 liter teát. És akkor még mindig marad 16 óra a napból.

(#113471) Jakuu válasza Somatom (#113464) üzenetére


Jakuu
őstag

Screenshot, vagy kepformatumbol,ocrrel szovegformatumba mentes nem egyszerubb, mint kezzel masolgatni?

[ Szerkesztve ]

(#113472) bb.bocs


bb.bocs
őstag

elözö bajomat gyári visszaálíltás megoldotta...

más. oylan programot keresek, ami mivel lévén 2 sim kártyás telefon, arra jó hogy mind az üzeneteket, mind a hiváslistát, mind a névjegyeket külön kezeli, és lehetőleg magyar. lehet ingyenes is és "fizetős" is. :) köszi

(#113473) Somatom válasza Jakuu (#113471) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem talán. De neki biztosan nem, mert azt kérné, hogy először mellékeljek a javaslatomhoz egy szótárt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113474) Bozek válasza Somatom (#113464) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Az már nem derült ki, hogy azért, mert nem szerkeszthető, vagy azért, mert a J6 gyári PDF alkalmazása nem tud szerkeszteni."

Melyik PDF alkalmazással tudsz szerkeszteni Android-on? Mert én eddig csak olvasót láttam.

(#113475) zsoltzsolt válasza Bozek (#113474) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Xodo?

[ Szerkesztve ]

(#113476) Jakuu válasza Somatom (#113473) üzenetére


Jakuu
őstag

Akkor meg: Pdf Converter a play aruhazbol. A lementett pdf siman atalakithato, akar doc formatumba. Megis csak egyszerubb megoldas az is.

[ Szerkesztve ]

(#113477) darvinya válasza Bozek (#113474) üzenetére


darvinya
titán

Adobe PDF reader -re beleírható bármi és menti is.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#113478) Somatom válasza Jakuu (#113476) üzenetére


Somatom
veterán

Már, ha nem képformátum van a pdf -ben.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113479) #95763968


#95763968
törölt tag

Sziasztok!

Egy merőben buta kérdésem lenne, de akkor sem találom rá a választ.

Szóval, szeretnék csinálni egy "Saját naptárat" Google naptáron belül. Akivel megosztanám, annak freemailes e-mail címe van. Ehhez, ugye akkor nyilvánossá kell ezt tennem. De ez a nyilvános dolog, hogy a Google találatokban megtalálható, mit jelent? Én mint Gipsz Jakab csinálok egy bejegyzést, hogy Family mozi X napon Y órakor és akkor, aki éppen Guglizik, az ezt látni fogja? Vagy csak, akit meghívok, annak kvázi teljeskörű jogosultsága lesz, de nem fogja ténylegesen mindenki látni ezt?

Szóval, van akinek bagatel, nekem nem.

Köszönöm! :)

(#113480) ollie válasza #95763968 (#113479) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elég, ha megosztod azzal az email címmel, és csak ő fogja látni.

***

(#113481) Bozek válasza darvinya (#113477) üzenetére


Bozek
nagyúr

Beírható. De a PDF-ben levő szöveg is módosítható? Szerintem nem.

(#113482) darvinya válasza Bozek (#113481) üzenetére


darvinya
titán

Azt nem, de még sz.gépen sem módosítható, csak miután konvertálták(mert PDF szerkesztő is előbb átkonvertálja).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#113483) bb.bocs válasza bb.bocs (#113472) üzenetére


bb.bocs
őstag

+ olyan alkalmazást ami hívásblokkoló program,de kilün letudom tiltani mondjuk az adott számot csak a sim egyen vagy csak a sim kettőn. ha létezik ilyen :D

(#113484) Somatom válasza darvinya (#113482) üzenetére


Somatom
veterán

DE! Az adott jegyzet alkalmazás két másik export formátuma kép formátum. Sztem a PDF is az. Ha egy képet pdf -be teszek, akkor az hiába ábrázol szöveget, OCR nélkül nem lesz belőle szerkeszthető, szöveges formátum.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113485) darvinya válasza Somatom (#113484) üzenetére


darvinya
titán

Nem Samsung ök…rségéhez írtam.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#113486) Somatom válasza darvinya (#113485) üzenetére


Somatom
veterán

Csak nem értem, hogy ha pepötyögök valamit egy alapvetően szövegek kezelésére kitalált alkalmazásba, akkor abból miért lesz kép formátum. Akárhonnan nézem, az eredmény ugyanaz. Saller.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113487) darvinya válasza Somatom (#113486) üzenetére


darvinya
titán

Ezért nem használok beépítet sz…rokat.
GNote, ami Gmail Note -jával szinkronizál, platform függetlenül tudja.

Küldje email-be, saját gmail-jébe, hátha úgy berakja.
Ezt anno Sony-nál megtudtam tenni (ez volt tanuló pénz).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#113488) Somatom válasza darvinya (#113487) üzenetére


Somatom
veterán

Egyértelmű. Ami nem tud TXT, CSV exportot, az kuka. De, úgy gondolom, hogy egy Samsung vásárló, a névvel járó magasabb árért elvárhatna ilyen alap szintű kompatibilitást.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113489) Bozek válasza darvinya (#113482) üzenetére


Bozek
nagyúr

Itt arra a PDF-re gondoltam, amiben alapból szöveg van, nem kép. Azt azért PC-n tudod szerkeszteni, telefonon már nem annyira egyszerű.

(#113490) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Tudnátok ajánlani olyan emlékeztető appot, ami ha beírok valamit jelez, de ez még alap, ilyen több ezer van. Nekem olyan kéne, hogyha nem vettem észre vagy figyelmen kívül hagytam, vagyis semmilyen módon nem reagáltam a figyelmeztetésre, akkor beállított időn belül (pl. ötpercenként) újra elkezd csipogni (vagyis nem amiatt, hogy megnyomom a snooze gombot (vagyis addig csipogjon pl. ötpercenként míg nem deaktiválom az adott bejegyzést)?
Remélem érthetően írtam le :)
Előre is köszi az ajánlatokat!

[ Szerkesztve ]

(#113491) Somatom válasza zsoltzsolt (#113490) üzenetére


Somatom
veterán

Az E-Robot biztosan tud ilyet. Addig csipog öt percenként, amíg meg nem nyitod, és nem deaktiválod a parancsot.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113492) zsoltzsolt válasza Somatom (#113491) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

E-Robottal nagyon nem vagyok képben. Ismerem, de sose használtam.

(#113493) Somatom válasza zsoltzsolt (#113492) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem másik olyan programot sem használtál, ami megfelelne az elvárásodnak, mert ha használtál volna, akkor most nem keresnéd. Vagyis, egyikkel sem vagy képben. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113494) zsoltzsolt válasza Somatom (#113493) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Régi, meg a butatelefonos időkben, ha kaptam egy sms-t, addig csipogott, míg el nem olvastam. Ezt a mai telefonok már nem tudják? 🙂

(#113495) Somatom válasza zsoltzsolt (#113494) üzenetére


Somatom
veterán

A többi telót nem ismerem, de mivel a Robotban van "SMS érkezett" esemény, ezért az én telóim tudják. :)
Sőt! Ha jól látom, akkor még konfigolni sem nagyon kell, mert a letölthető példaparancsok között konkrétan van olyan, ami addig játsza öt percenként az alapértelmezett értesítési hangot, amíg van olvasatlan üzenet.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113496) zsoltzsolt válasza Somatom (#113495) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

De nekem nem sms-re kéne 🙂 az példa volt., Hanem hogy Neoton, hogy 10.30-kor fel kell hívni valakit, és addig csipogott az emlékeztető, amíg ténylegesen deaktiválom. Mert,ha épp nem vagyok a szobában, mikor csipogott a telefon emiatt, akkor észre se veszem, csak, ha pl öt perc múlva megint csipog. Szóval ilyesmi kéne vagy Cavinton 😁

(#113497) zsoltzsolt válasza zsoltzsolt (#113496) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

-Neoton, nem tudom mit rakott be ez a hülye teló 😂

(#113498) Viktor0610 válasza zsoltzsolt (#113497) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Rohadt T9! :DDD

Samsung Galaxy A54

(#113499) zsoltzsolt válasza Viktor0610 (#113498) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

😂😂

(#113500) Somatom válasza zsoltzsolt (#113496) üzenetére


Somatom
veterán

Az mindegy. Te határozod meg, hogy mikor riasszon, mi legyen a riasztás, melyik hangcsatornán, hányszor ismételje, milyen időközönként és meddig.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.