Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113051) Meggyi001 válasza Pancsermeste (#113049) üzenetére

Itt találtam régebbi verziókat belőle, hátha valamelyik elindul nálad. Nálam a legújabb "majdnem elindult", 2 másodperc után fc-zik. Az újabb verziókban meg nincs magyar, se angol nyelv, csak félig tudtam magyarítani (35-40%), teljes egészében embertelen meló lenne....[link]

Erre gondoltál amúgy?

(#113050) 0ttó: Régebben nálam volt olyan, hogy kerestem egy adott apk-t, és tudtam, hogy 7 mb körüli a mérete. De ahol megtaláltam ott 13 mb volt. Telepítés után előjött egy ilyen tedd meg ezt , tedd meg azt, menü/lista, és ha végig vitted , csak utána engedte telepíteni amit akartál, de ugye addigra már másik 5 idióta alkalmazás is fent volt a telodon, vagy küldtél sms-t x ezer forintért. Szóval a méret különbség ilyen esettől is lehet. Amúgy az ilyen apk-k szétszedése után általában az assets mappában meglelhető az eredeti, amit keres az ember....

De ez csak az egyik méreteltérési lehetőség. sok mindentől is lehet még persze.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#113052) beg


beg
veterán

Innen-onnan töltögetést ne forszírozzuk. Főleg olyan oldalakkal ahol aláírás nélküli alkalmazások vannak.
Ott az apkmirror google signature-el, legyen annyi elég :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#113053) 0ttó válasza beg (#113052) üzenetére


0ttó
tag

Met (#112859) kérdésére hogy:
"Valakinek van bevált appja cukorbetegeknek számára?
Bepötyögni hogy mit evett és hozzá adja a napi bevitt mennyiséghez."

volt (#112861) Yofej75 válaszában egy link (https://play.google.com/store/search?q=diabetes%20napl%C3%B2)
ahol találtam két jónak ígérkező ingyenes alkalmazást cukorbetegeknek (sajnos én is az vagyok). és ennek kapcsán kérdeztem.

Nem tudom, hogy miért törölted a teljes hozzászólásomat.
Warezről nem írtam, telefonomon sincs, és minden fizetős alkalmazásért fizettem a Play áruházban.

Azt meg végképp nem értem, hogy azzal mi a gondod, ha egy android alkalmazásokkal foglalkozó fórumban feltesznek olyan kérdést, hogy mi lehet vagy miért van különbség a Play áruházból és a fejlesztő honlapjáról letöltött példányok között.

Köszi, hogy elvetted a lehetőségét is, annak hogy bárki is tudjon segíteni.

Igényes munkát végzel, csak így tovább!

(#113054) beg válasza 0ttó (#113053) üzenetére


beg
veterán

Na egy pillanat. Két olyan oldalt linkeltél ahonnan play áruházon kívüli appokat lehet letölteni. Az egyikben 3mb a másikban 15mb ugyanaz. Nem gyanús?
Egyik sem a fejlesztő weblapja volt.
Az összefoglalóban ott van honnan lehet más forrásból tölteni.
Ha megtaláltad amit kerestél a play áruházban akkor minek külső oldal?

Ha ezek közül az oldalak közül mondjuk valakinek a 3x akkora alkalmazás mellé becsúszik egy kis malware, segítesz leirtani? (Lásd Meggyi001 hozzászólását hogy működnek ezek)

Előbb ezeken gondolkozz el mielőtt ítélkezel.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#113055) Pancsermeste válasza Meggyi001 (#113051) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Igen, erre gondoltam. Én a másodikat (V4.5.0.4854) próbáltam, szintén elindul, aztán elszáll. :(
A régi telcsimen V5.3-as volt, nagyon szerettem.

-= Pancsermeste® =-

(#113056) Meggyi001 válasza Pancsermeste (#113055) üzenetére

Na majd holnap megpróbálom megkeresni, most már engem is érdekel , csak úgy kíváncsiságból.

https://gamergep.hu/

(#113057) Polgesz


Polgesz
tag

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni a következő probléma megoldásában?
Android 7.1.1-es rendszeren, a gmail-es Inbox, valamint Google Home minden megnyitásakor, az alábbiak jelennek meg. Az Inbox az OK után elindul, és működik, a Home el sem indul. Hogy lehetne megszüntetni ezeket?
[kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#113058) atike válasza Polgesz (#113057) üzenetére


atike
nagyúr

Gyári adatok visszaállítását csináltál már....?

(#113059) Polgesz válasza atike (#113058) üzenetére


Polgesz
tag

Vadiúj telefon, már az első (telepítés utáni) indításkor ezeket írta ki.
Gyári adatok visszaállítása már megvolt, semmi változás.

(#113060) atike válasza Polgesz (#113059) üzenetére


atike
nagyúr

Vadiúj telefonon is célszerű megcsinálni, de ha már megtetted és mégsincs változás akkor passzolok. Esetleg még annyi, hogy a Play áruházban le van frissítve az összes program?

(#113061) Polgesz válasza atike (#113060) üzenetére


Polgesz
tag

A frissítések is megvannak.

(#113062) Bozek válasza Polgesz (#113061) üzenetére


Bozek
nagyúr

Innen szedd le a legfrissebb GPSZ-t, próbáld ezzel frissíteni, hátha.

(#113063) Polgesz válasza Bozek (#113062) üzenetére


Polgesz
tag

Sajnos, nem segített ez se.

(#113064) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Tasker kompatibilis képernyő forgató alkalmazásról tud valaki?

#?*@&!

(#113065) zeon.hu válasza zeon.hu (#113064) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kaptam tippet privátban, köszönöm!

#?*@&!

(#113066) Somatom válasza zeon.hu (#113064) üzenetére


Somatom
veterán

Minek ehhez külön alkalmazás? Önmagában a Robot is úgy forgat, ahogy akarod.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113067) zeon.hu válasza Somatom (#113066) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Speciális eset:
Egyrészt rossz a Flexben a giro, másrészt az Eurosport player néha villan egyet (passz, hogy mi lehet ez), olyankor visszaáll a képernyő állóba, de nem a robot állítja.
Egyelőre próbálom majd a robottal megoldani, mondjuk egy automatikus forgatás megváltozott eseménnyel, amihez alkalmazás fókuszban feltételt adnék.
De ez már másik topikba való :)

#?*@&!

(#113068) Somatom válasza zeon.hu (#113067) üzenetére


Somatom
veterán

Én megfordítanám. Képernyő fekvőbe kényszerítése, aztán alkalmazás indítása. Ehhez pedig egy Robot parancsikon. Így, mire elindul az alkalmazás, már a neki megfelelő, fekvő nézet van érvényben.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113069) zeon.hu válasza Somatom (#113068) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ki fogom próbálni, kösz!

#?*@&!

(#113070) tomy86


tomy86
addikt

Adguard 1 éves Premium liszensz 1PC/MAC + 1 android készülék.

(#113071) Bozek válasza tomy86 (#113070) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kicsit többet is írhatnál róla. Azért ne várjuk el, hogy a mögöttes tartalom pontos ismerete nélkül megadják az emberek az e-mail címüket.

(#113072) tomy86 válasza Bozek (#113071) üzenetére


tomy86
addikt

Milyen mögöttes tartalomra gondolsz? Az adguard már többször ki lett itt tárgyalva és ajánlva. Az adguard saját oldalán van a promóció, nem egy orosz/kínai/piréz oldalon. Mit írjak róla? Megadod az email címedet és kapsz egy liszensz kulcsot a mailcímre. Ezután csinálsz az adguard oldalán egy accountot, majd telepíted a progit a telefonodra/tabletedre és ha akarod akkor az asztali gépre. Aktiválod a kapott kóddal a prémium liszenszet és ennyi. De nem kötelező.

[ Szerkesztve ]

(#113073) MADcat válasza tomy86 (#113072) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

köszi! :R

Van még valaki aki regisztrációra nem tart egy külön email címet? Főleg ha parázik tőle. :F

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#113074) Somatom válasza MADcat (#113073) üzenetére


Somatom
veterán

Hmmm... Lássuk csak...

nevem.android@gmail.com:
Csak az alkalmazásoknak, semmi más nincs társítva hozzá, és ez minden droidomon az alapértelmezett fiók.
nevemrege@gmail.com:
Ezt használom mindenféle regisztrációhoz, és egyéb, himihumi levelezéshez.
nevem@gmail.com:
A privát levelezéshez, csak barátoknak, valós kontaktoknak.
somatom74@gmail.com:
Minden "virtuális" kapcsolathoz (beleértve a fórumokat is), mivel Soma Tamás is csak virtuális, minden adatával együtt. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113075) Krill77


Krill77
őstag

Hi. A swiftkey miért hagyja abba a szavak gyűjteset? Sot, törlődik is minden.

(#113076) Jakuu válasza MADcat (#113073) üzenetére


Jakuu
őstag

Minek az a para? Siman kiprobaltam a Block This! appot is, de ha valaki meg parasabb, siman hasznalhatja storebol a Netguardot es importalja hozza az Adaway host faljat, s voila tuzfal melle van egy reklamszuroje root nelkul.

(#113077) Viktor0610 válasza Somatom (#113074) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó, akkor az email címed a lehető legtöbb spamlistára feltéve! ;]

Nem törölteted a modikkal? :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#113078) Somatom válasza Viktor0610 (#113077) üzenetére


Somatom
veterán

Érdekes, hogy nem használok reklámblokkolót, és az említetten kívül nincs egyéb védelmi hókuszpókuszom, és mégsem dőlnek a spamek. Talán azért, mert nem FB -ozok. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113079) nyisziati válasza Somatom (#113078) üzenetére


nyisziati
veterán

Nem FB függő, hidd el.
10 éve sehol nem volt a fácsé, amikor azt vettem észre, hogy a regisztrációk számának emelkedésével folyamatosan nő a spam-ek száma. BÁRMELYIKKEL.
Aztán ahogy fejlődtek a szűrők (igen, a freemail-en is), úgy csökkent ezeknek a száma.
Ma már szinte 0.

Hetente max. néhány csusszan át, ami azt hiszem megsüvegelendő teljesítmény a sokszor lenézett freemail-től.
Pláne, hogy lassan 17 éves regről beszélünk, amit már kb. 100-nál is több helyen adtam meg (minimum).

[ Szerkesztve ]

(#113080) Márton


Márton
nagyúr

üdv,
olyan zenelejátszót keresek, ami játszik helyi mappából (már ez is nagy szám úgy látom), és bluetooth controllerrel vezérelhetők a következők: előző/következő szám, beletekerés, hangerő állítás.
A Pi player tudja a mappát és az előző/köv. számot, de a többit nem tudom vezérelni.
Van olyan progi, aminél beállíthatom, melyik gombra mit csináljon?
köszi :R

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#113081) Bozek válasza Márton (#113080) üzenetére


Bozek
nagyúr

Milyen bluetooth controller-re gondolsz?

(#113082) Márton válasza Bozek (#113081) üzenetére


Márton
nagyúr

ilyenem van

Tök jó lenne kocsiban, vagy fürdőszobában elérni azt a néhány funkciót.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#113083) Rive


Rive
veterán

Üdv,

Valszeg elég amatőr kérdés, de: valami GPS útvonalrögzítő kellene, ami offline is működik és a kimenetét be lehet tolni google earth alá, lehetőleg automatikusan.

Ki mit javasol?

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#113084) azka79 válasza Rive (#113083) üzenetére


azka79
aktív tag

Locus

(#113085) atike válasza Rive (#113083) üzenetére


atike
nagyúr

My Tracks

(#113086) Rive


Rive
veterán

megnézem ezeket, köszönöm

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#113087) nyisziati válasza atike (#113085) üzenetére


nyisziati
veterán

A Google My Tracks?
Azt pár éve leállították, nem?

(#113088) atike válasza nyisziati (#113087) üzenetére


atike
nagyúr

Igen, tényleg. Én még anno azt használtam, szerettem, teljesen mindent úgy csinált ahogy kell - egyszerűen, ingyenesen, profin.

A Google Fit van helyette, persze jóval nagyobb tudással, de annak nagy része felesleges annak, aki csak GPS útvonalat akar lementeni.

(#113089) nyisziati válasza atike (#113088) üzenetére


nyisziati
veterán

Így van, én is nagyon kedveltem. Azóta is keresem az utódját, eddig sikertelenül. :(
Az egy nagyon jól eltalált, minimalista progi volt, szervesen illeszkedve a Maps-be. Nagy kár érte. :O

(#113090) #18538752


#18538752
törölt tag

Sziasztok! Androidra található olyan MediaPlayer, amivel SmartTVre tudok streamelni video filet, olyan formában hogy a hozzá külön letöltött felirat filet is átküldje?

(#113091) Viktor0610 válasza #18538752 (#113090) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nincs ilyen, de az okosok majd megmondják, van-e.

(Engem is érdekelhet. :D )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#113092) #18538752 válasza Viktor0610 (#113091) üzenetére


#18538752
törölt tag

:)
Remélem létezik ilyen :)

(#113093) atike válasza #18538752 (#113090) üzenetére


atike
nagyúr

Csak úgy működhet, ha a telefonon játszod le (ott megjelenik a felirat is) és a telefon teljes képe feliratostul átkerül a tévére. DLNA meg ilyesmi ilyenkor - ha jól tudom - nem viszi át a feliratot.

(#113094) Viktor0610 válasza atike (#113093) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ja, igen, ezt a verziót elfelejtettem. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#113095) #18538752 válasza atike (#113093) üzenetére


#18538752
törölt tag

Mindenféleképpen a telóról játszanám le. Milyen MediaPlayer szoftver volna ehhez a legalkalmasabb?

(#113096) harcikoca


harcikoca
senior tag

Samsung galaxy S4-ben elsötétült a kép, nem is érzékel, de a telefon bekapcsol, de sajnos pin zár van rajta, és ha rádugom gépre nem tudok róla lehúzni semmit. Valakinek ötlet, hogy hogy szedjem elő a dolgokat?

AMD+Ati powee'R

(#113097) vgyuri válasza Márton (#113080) üzenetére


vgyuri
őstag

Poweramp-ot ilyennel vezérlek, előző-következő szám és hangerő állítás megy vele, beletekerést nem próbáltam. Beállítások -> Fejhallgató menüpontot nézd meg. Vezérlés közben bt-s fejhallgatón megy a zene, szóval több bt-s eszköz is csatlakozhat ugyanarra a telefonra.

(#113098) Márton válasza vgyuri (#113097) üzenetére


Márton
nagyúr

Remek tipp, köszönöm! :C
Megy a léptetés, tekerés (hanggal!), hangerő szabályzás, és a play/pause is.
-> instant buy :B

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#113099) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Üdv!
Van egy olyan kérdésem, hogy ha én megveszek egyszer valamit, az ugye nekem már mindig meglesz (akkor is, ha nincs telepítve)?
Van e olyan kiskapu, hogy pl egy adott alkalmazást úgy telepítek mindenkinek a családban, hogy bejelentkezek a saját emailcímemmel (amivel megvettem), letöltöm, telepítem (esetleg érvényesítem a licenccet), és utána kilépek az emailcímemel (utána ő belép az övével, és használja vígan).
Vagy ez csak néhány alkalmazásnál működik? (pl a poweramp-nál nem?)

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#113100) air válasza ArthurShelby (#113099) üzenetére


air
nagyúr

Egyelőre nálunk nincs ilyen.
Máshol már működik a Family Library, amivel a megvásárolt alkalmazásokat megoszthatod a családban.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.