Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114051) Bozek válasza w.miki (#114049) üzenetére


Bozek
nagyúr

Lehetséges. Vagy csak rosszul van beállítva. Bár nálam Z5 Compact-on automatikusra van rakva és működik, de ez nem minden telefonnál igaz.

Esetleg a Total Recall Call Recorder-t megnézhetnéd, arról jókat írnak S4 esetében.

(#114052) w.miki válasza Bozek (#114051) üzenetére


w.miki
veterán

te pontosan melyik verziót használod? Amiatt is lehet eltérés.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#114053) Somatom válasza aelod (#114050) üzenetére


Somatom
veterán

Igen.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114054) Bozek válasza w.miki (#114052) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mindig a legfrissebbet, most épp a 24.4-est. Ez megy a Z1 Compact-on és a Z5 Compact-on is, mindkettőn tökéletes. Mondjuk nálam FLAC van beállítva felvételi formátumnak.

(#114055) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Nem nagyon volt szó róla : használja valaki ezt a Kotra féle KRESZ teszt appot? A "B" kategória fizetős része érdekelne , hogy mennyire fedi le a teszt könyvet ? Minden kérdést tartalmaz?

(#114056) Viktor0610 válasza WhiteWalker (#114055) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"A kérdések adatbázisa megegyezik a www.kresztanulasotthon.hu weboldal aktuális kérdéseivel, beleértve a 2016-ban bevezetett új, mozgóképes kérdéseket is. Összesen így több mint 3000 kérdést tartalmaz, ami folyamatosan változik az aktuális jogszabály és vizsgakövetelmény szerint."

Szerintem igen. :)

Samsung Galaxy A54

(#114057) WhiteWalker válasza Viktor0610 (#114056) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez leírva jól hangzik. Csak azert is kérdezem , mert máshol elofizettem online teszt kérdésekre és azt vettem észre hogy 70%-ban ismétlődik és mintha kevés is lenne...
Lehet teszek egy próbát , max vissza kérem az árat.

(#114058) spanglee001


spanglee001
addikt

üdv létezik olyan karaoke app, amelyik bluetotth hangszóróra kiküldi zenét és a teló mikrofonként üzemel+feliratozza a zenét? vagy mondjuk ez a jukebox vagy mi feliratozza a zenét és mehet a bluetoothon is, végülis bluetooth mikrofon app kellene ami tud futni háttérben létezik ilyen?

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#114059) zho-lee válasza vgyuri (#114033) üzenetére


zho-lee
addikt

Persze.
Ma reggel már rendbe jött, engedte regisztrálni az újat.
Biztos zavar volt az éterben.. :DDD

:R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#114060) DM43 válasza enginev3.0 (#114046) üzenetére


DM43
őstag

Én is arról beszéltem (2016.Q4)

(#114061) enginev3.0 válasza DM43 (#114060) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát akkor ez a frissítés nem lett túl friss :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#114062) aelod válasza Somatom (#114053) üzenetére


aelod
veterán

És el is árulod melyik az? :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#114063) z123456789


z123456789
addikt

Lehet, hogy gyerekes, meg hülye kérdés, de google keresőben marhára nem találtam nekem tetsző megoldást.
Szeretnék FB messengerbe középső ujj felmutatós ...minek is hívják ezeket? Már nem smiley, hanem emojit? :F
Létezik olyan app, ami települ, és ott lesz a hangulatjelek között a kívánt jelzés?

Bocs, ha idióta és gyerekes a kérdés, de örülnék, ha ezen hangulatomat is ki tudnám fejezni. :D

Előre is köszi. :R

(#114064) Viktor0610 válasza z123456789 (#114063) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem van Google Billentyűzettel (aka Gboard) ilyen emojim.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#114065) Bozek válasza DrJános (#114034) üzenetére


Bozek
nagyúr

A DirectChat Pro most akciós (igaz, csak 190 Ft-tal olcsóbb, mint egyébként), elvileg támogatja a Messenger Lite-ot is. Innentől fogva már ahhoz is van chat-fejed. :) Legalábbis a leírás szerint, nem próbáltam az alkalmazást.

Az adatlap szerint Viber-hez és WhatsApphoz is jó, bár ezeket nem használom.

[ Szerkesztve ]

(#114066) -juc- válasza aelod (#114050) üzenetére


-juc-
aktív tag

Kernel Adiutorral szoktam csökkenteni a rezgés erősségét (100 fölé nem megy a skálája, úgyhogy erősíteni szerintem nem tud -- nem írtad, mit szeretnél).
Két feltétele van: az egyik a root a program használatához, a másik pedig a kerneltámogatás. Ha a kerneled nem engedi a módosítást, akkor az appban a rezgőmotorra vonatkozó rész meg sem jelenik majd.

(#114067) kory24 válasza Bozek (#114065) üzenetére


kory24
őstag

Van ingyenes változata is. Kipróbálni az is jó lehet

(#114068) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!

Kiszúrtam egy általam nem telepített/nem ismerős appot a telefonom használata közben. Fura jelenségeket/lagokat okozott amíg futott. Amióta kilőttem és tiltottam, korrektnek tűnik a működés. Mainsystemview néven bukkant fel és com.system.wcrash -ként futott...
Google segítségével egy találatot kaptam, xda-n érdeklődött valaki ugyanezen program/folyamat/akármi után, de nem kapott választ.
Xda link

Képernyőképek:

A telefonra play áruházból van telepítve minden, Huawei P9 főzött rom. De mások nem panaszkodnak a rom-ra ez ügyben, így nem hinném, hogy a romban lenne...
Naív kérdés, valaki tudja mi ez?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#114069) Tesztelo.hu válasza zho-lee (#114029) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Konkrétan mi a hibaüzenet? Aktiválva van a kártya?

(#114070) hgabor19


hgabor19
aktív tag

Üdv,

Hirtelen lett a családban sok Androidos telefon. Így megkaptam az ügyeletes rendszergazda feladatát.
Mert a szülők telefonjába majd bele kell nyúlnom gyakran távolról, segítségképpen.
Mi erre a legjobb app? Csak az AirDroid ami szóba jöhet?
Próbáltam a TeamViewert is, de ott csak képernyő mentéseket továbbít, élőben nem lehet matatni a telefonban mint egy PC-n. (mintha csak a fizetős verzió lenne erre képes)

(#114071) Bozek válasza hgabor19 (#114070) üzenetére


Bozek
nagyúr

Arra nem is a sima TeamViewer kell a távirányítani kívánt telefonra, hanem a TeamViewer QuickSupport. Bár nem minden telefonon működik, ki kell próbálni.

(#114072) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Mi a véleményetek a Samsung Internet v6.2 böngészőről. Chrome-t használok asztali nézetben aminek nagyon jó a sebessége viszont a sok reklám nem hiányzik. A Firefox jó lenne viszont lassú. Ha jól tudom a Samsung böngészője chromium alapú és van rajta reklám blokkoló.
Szóval aki használja (nem Samsung telefonon) mik a tapasztalatok Chrome-hoz képest?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#114073) hgabor19 válasza Bozek (#114071) üzenetére


hgabor19
aktív tag

Természetesen a "QS" verziót próbáltam. Működik, bár nagyon alap dolgokat lehet vele elérni. Élő képet nem ad a telefonról.
Xiaomi-val működik ez esetleg valakinek?

(#114074) dragon1993 válasza < CyberBob > (#114072) üzenetére


dragon1993
őstag

Adhell a Knoxal VPN nélkül megoldja ~90%-ra a reklámok eltüntetését.

Saját kérdés

Tudtok ajánlani olyan appot, amivel követhetem esetleg limitálhatom a romaingban felhasznált adatforgalmam.
(Csak romaing.)

(#114075) Viktor0610 válasza hgabor19 (#114073) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kipróbáltam, max. annyira működik (Xiaomi Redmi 4 Prime), hogy ha kattintasz a gépen a Teamviewerben, akkor megjelenít egy kék "kattintó kezet" a készülék kijelzőjén.

(Pedig úgy emlékszem, régebben ment a távvezérlés is... :F )

Samsung Galaxy A54

(#114076) Somatom válasza aelod (#114062) üzenetére


Somatom
veterán

Majd, ha elárulod, hogy mit is szeretnél rajta változtatni. :)

dragon1993:
3G Watchdog.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114077) spiderpig820 válasza Somatom (#114076) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Szerintem felerősíteni.
Legalábbis más topikban arról érdeklődött a kolléga.

[ Szerkesztve ]

4B

(#114078) LámaZ


LámaZ
addikt

Segítsetek nekem!

Azt szeretném, hogy az okostelefonom a tartalmat dobja át a Samsung okos TV-mre, de nem a gépen tárolt dolgokat, mert azt tudja a Samsung Smart View appja, hanem a streamelt tartalmat is, mint amilyen a myTV Telenor, ill. a Youtube.

Előző nem-Samsung telefonomon simán ment ez az ún. screen mirroring, de az új 7.0 Androidot futtató nem-Samsung telefonomon az istennek sem akar összejönni.

(Régen a PC-t az AllShare alkalmazással kötöttem össze a Samsung TV-vel, működött is jól, de amiót a PC-t a TV-vel összekötöttem egy HDMI-kábellel, azóta arra nincs szükségem.
Valami hasonló app kellene a mobilomra, de nem találom. A Google Play-en minden van, épp az nincs, ami nekem kellene.)

Megj.
A telefon beállításainál engedélyezve van a WiFi direct, és a tévé is csatlakoztatva van.
Emellett, a TV-n is látom az engedélyezett eszközöknél a telefonom, statikus képeket már átdobtam a TV-re.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#114079) Bozek válasza LámaZ (#114078) üzenetére


Bozek
nagyúr

Pedig mindkettő ugyanaz a márka, nem-Samsung. Bár én még nem hallottam róla, ez valami kínai? :D

(#114080) Fall-N válasza Bozek (#114065) üzenetére


Fall-N
veterán

Én próbáltam és megvettem. Igen jó hozzá, sőt bármelyik programmal működik, nem csak üzenetküldővel. (Én pl RSS olvasóhoz is használom.)

(#114081) Fall-N válasza LámaZ (#114078) üzenetére


Fall-N
veterán

Vannak erre célalkalmazások, de mind fizetős arra készülj fel. Én személy szerint a BubbleUpNPlay Prot használom.

Sok függ az alkalmazásoktól és a TV-től is. Ha van benne Chromecast support akkor elvileg át lehet tükrözni külön program nélkül is a tartalmat, ha támogatja a TV. Általában az "okos TV-k" igen. Példa: MAX Player Pro nem támogatja a csatolt, de az Archos Pro igen. Vagy a PowerAMP nem támogatja, de a GoneMAD, Shuttle igen.

Alternatív megoldás még a TV "felokosítása" Androidos stick-el, ami a TV HDMi aljzatába kell csatlakoztatni. Akkor megy stream nélkül is pl a MyTelenor, mert telepíthető a stickre.

Egyébként valamit elírtál. Gondolom Samsung telefonod volt, most meg nem Samsung?

[ Szerkesztve ]

(#114082) jtnano


jtnano
csendes újonc

sziasztok nekem egy LENOVO VIBE P1 erre tud e valaki új ram ot ?
Mert a magyarral kicsit hiányos és más hiányosságok is vannak benne pl nem lehet bekapcsolni a hívószám kijelzést
Előre is nagyon köszönöm a segítséget

(#114083) Probert75 válasza jtnano (#114082) üzenetére


Probert75
addikt

Nem ramot, hanem romot akarsz cserélni szerintem!
Ez egy szakmai topik az alkalmazásokhoz.
A telefonod saját topikjában érdeklődj erről, ne itt.

(#114084) LámaZ válasza Fall-N (#114081) üzenetére


LámaZ
addikt

Soha nem volt Samsung telefonom, a tévém Samsung.
De még egyszer mondom: az előző telefonjaimmal (Lenovo és Vernee Thor) ez a funkció simán működött (android 5 és 6/7 alatt). Vagy alapból tudták ezt (a kínai felrakott rájuk mindent), vagy én telepítettem valamit vagy a tévére, vagy a telóra; a fene sem emlékszik, annyi minden van már.

Mindegy is, rendeltem egy ilyent, ez szerintem megoldja. Igazad van, nincs ingyen ez sem, kb. 3000 Ft az ára.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#114085) guest666


guest666
aktív tag

Üdv, olyan appot keresek, ami az egyik teló kameraképét (video) valós időben átrakja egy másik teló képernyőjére, úgy hogy nincsen WiFi router, csak a két teló WIFije, vagy Bluetooth.
Létezik ilyen?

(#114086) DS39


DS39
nagyúr

Emlékszem régebben volt egy olyan beállítás a Chrome-ban, hogy a lapok külön látszódnak az alkalmazás váltóban. Most nem találom.

(#114087) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Van egy ROOT-olt LG G3-am és szeretném az FM Rádió hangerejét növelni. Akkor halk nagyon mikor kiadom a hangot a hangszóróra. Ennek szeretném növelni a hangerejét, a sima mp3 meg üvölt mint a barom.

(#114088) air válasza DS39 (#114086) üzenetére


air
nagyúr

Már egy ideje kivették.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#114089) z123456789 válasza Viktor0610 (#114064) üzenetére


z123456789
addikt

Grrr! :((
Nekem is az van, stock android, Moto 5G, és nincs ilyen. :(
Franc!

Azért köszönöm. :R

(#114090) zho-lee válasza Tesztelo.hu (#114069) üzenetére


zho-lee
addikt

Igen, aktív a kártya.
A hibaüzenet pc-ről, és telefonról is ugyanaz volt, valami ilyesmi:
"Hoppá, valami gond történt, próbálja később!"
Ez is megtörtént, de aznap semmi nem változott.
Viszont jeleztem, hogy másnap reggelre már nem volt "Hoppá", elsőre engedte regisztrálni.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#114091) KKoppány válasza KKoppány (#114023) üzenetére


KKoppány
csendes tag

Hát igazán köszönöm a rengeteg segítséget!

(#114092) Somatom válasza guest666 (#114085) üzenetére


Somatom
veterán

Mirror OP Sender -rel, és receiver -rel csináltam már hasonlót. Egy csarnokban mászkáltam a telóval, és a kamera nézőképét egy Androidos boxon keresztül küldtem a színpad hátterére lőtt kivetítőre. Ott a távolság miatt routert használtam, de sztem megy közvetlenül is, ha a router helyett az egyik eszköz a szerver (hotspot).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114093) Viktor0610 válasza KKoppány (#114091) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

KKoppány:
Szeretnék a bocsánatodért esedezni, amiért nem vagyok elég okos, hogy a problémádat meg tudjam válaszolni!!!44!
(Asszem, a többi topiklakó nevében is mondhatom. ;] )

z123456789:
Erre gondolok. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#114094) beg válasza KKoppány (#114091) üzenetére


beg
veterán

Én azért is bocsánatot kérek hogy itt senki sem google vagy LG mérnök. Remélem nincs harag.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114095) DS39 válasza air (#114088) üzenetére


DS39
nagyúr

kár érte.

(#114096) KKoppány válasza Viktor0610 (#114093) üzenetére


KKoppány
csendes tag

Semmi baj! A feltartott középső ujj mind a segítőkészség, mind az intelligencia hiányát pótolja, nyugi! Még egyszer köszi!

[ Szerkesztve ]

(#114097) Narxis válasza KKoppány (#114096) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ejnyeeee.

Thanos was right.

(#114098) zsoltzsolt válasza KKoppány (#114096) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Az a része a válasznak másnak szólt.
(de zseniális volt így egyben :DDD :DDD )

(#114099) Narxis válasza KKoppány (#114096) üzenetére


Narxis
nagyúr

Amúgy ezt most találtam: Okosóra topik

Itt próbálj szerencsét.

Thanos was right.

(#114100) beg válasza KKoppány (#114096) üzenetére


beg
veterán

Nagyon benézted, a középső ujjas emoji még egy korábbi hozzászóláshoz tartozik. Valaki azt kereste korábban, de olvasd el újból, megérted. Másnak címezte a végét.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.