Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114451) tahepa válasza zagloba (#114430) üzenetére


tahepa
senior tag

A beállított százalékot elérve jelez a program (rezgés + hang) és ilyenkor le kell választani a töltőről.

(#114452) detroitrw válasza Somatom (#114450) üzenetére


detroitrw
addikt

#lovi27

Koszi, sajnos ezzel is ugyan az a helyzet ...

Valszeg a rombol kihagytak valami drivert vagy osszeakadt valamivel ... (Lehet ujra kene huzni)

Az elozo verzioba 7.1.1-be (is) gond nelkul ment az exfat

:R

(#114453) detroitrw válasza detroitrw (#114452) üzenetére


detroitrw
addikt

Az f2fs-t elfogadja, egyelore marad az

(#114454) HREH válasza moma (#114446) üzenetére


HREH
senior tag

KWGT.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#114455) moma válasza HREH (#114454) üzenetére


moma
őstag

Köszi! Ebédszünetben meglesem :D

we all deserve a bit of luck.

(#114456) Melorin


Melorin
addikt

Sziasztok!
Van lehetőség arra, hogy APK extractorral lementett alkalmazásokat összegyúrjam egybe és azokat egyszerre telepítsem fel egy friss telefonra? Akár TWRP alól.

(#114457) ollie válasza Melorin (#114456) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van, nem egyszerű, és felesleges, amikor a google account -tal vissza lehet állítani az összes appot, ami előzőleg telepítve volt.

***

(#114458) Melorin válasza ollie (#114457) üzenetére


Melorin
addikt

Nekem eddig még soha nem működött az app visszaállítás google-el. :F
Ráadásul offline ez nem is működne és jóval tovább tart mint SD kártyáról telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#114459) F.E.K.. válasza Melorin (#114458) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Az appok települnek - az adataik nem, legalábbis én ezt tapasztaltam amikor készülék váltás után belépek a google fiókkommal az új telefonra.

(Adatok mentéséhez titanium backup-ot használok)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#114460) #73959936 válasza zagloba (#114430) üzenetére


#73959936
törölt tag

Létezik ez az app is, de nem biztos h.működik a telódon. Root is kell !

(#114461) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Mit jelent az, hogy rendszertelenül (systemlessly) alkalmazódnak a magisk modulok?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#114462) Somatom válasza janakbacsi (#114461) üzenetére


Somatom
veterán

Tudomásom szerint azt jelenti, hogy a Magisk -nél nem a system partíció tartalma módosul, hanem a rendszerbetöltő.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114463) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Wifi Connectiom Manager-ben mi a búbánatot csináljak, hogy a prioritást megtartsa?
Amint másikra kapcsolódik bármilyen oknál fogva, az lesz az elsődleges a listában, utána nem vált vissza, csak ha már nem elérhető a hálózat?

#?*@&!

(#114464) maglew


maglew
aktív tag

Sziasztok.

6 éves Samsung smart tévémen augusztustól megszűntették a YouTube applikációt.
A Samsung ügyfélszolgálatán azt mondják hogy vegyek chromecastot vagy valami hasonló médiaboxot amivel el tudom érni a netet.

Ebből úgy látom több féle létezik, melyiket érdemes megvenni, vagy milyen tv okosító a jó, melyiket tudnátok ajánlani? Ha veszek egy ilyen kütyüt azon nem tudják megszüntetni a YouTube-ot?

Létezik olyan ami nem wifivel csatlakozik hanem kábellel, mivel elég gyenge a tévé körül a wifi, viszont a kábel ki van építve.

köszi a tippeket előre is.

(#114465) beg válasza maglew (#114464) üzenetére


beg
veterán

Rossz topik. Chromecast, miracast, smart box eszközökkel foglalkozó topikot keress.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114466) Oliv


Oliv
csendes újonc

Sziasztok!

A szakmai tudásotokra / segítségetekre lenne szükségem!

Samsung Galaxy A3 (2016) készülékkel rendelkezem, április óta. Csevegő alkalmazások közül a Viber-t töltöttem le, ami probléma nélkül működik.. De! Pár hete egy másik eszközről, szülői Viberből azt vettem észre, hogy x ideje 'Megtekintettem' a saját Viberemet... holott nem! :( Ez pont akkor történt, amikor Viber üzenetem érkezett, de még nem néztem meg. A másik eszközt nyomogatva vettem észre, hogy amikor az üzi érkezett, elérhető voltam... Fura volt. :((( Elkezdett érdekelni a dolog, és figyelgetni kezdtem. Rendszeresen, naponta több alkalommal előfordul, hogy úgy jelez "Megtekintett" állapotot a Viberem, hogy a telefon a kezemben sem volt. Ezek közül mindössze egy-két olyan eset volt, amikor pl. frissítés történt abban az időben a telefonon, amikor elvileg megtekintettem a csevegést. Az esetek 95%-ban semmi ilyesmi nem volt.
Gondolkodtam, mi is lehet? Az internetkapcsolat fix, nem lehet ez az ok. Azóta telepítettem víruskeresőt, elvileg biztonságban van a készülék. Már alkalmazászárral is próbálkoztam. De sajnos nincs változás.
Tudom, hogy hackelhető a Viber (is)... Lehet, hogy ez történik? A napokban eszembe jutott, hogy a Viber telepítését követő napokban egy régi illető (ex) küldött egy smiley-t... Lehet, hogy ő mászott bele akkor a telefonomba?? :((
Ha ez történt, semmilyen telefonon tárolt adatom nincs biztonságban? Mi a teendő?
Dühös és teljesen tanácstalan vagyok :F .. és már abszolút nem érzem, hogy biztonságban lennének a csevegéseim, dolgaim.. :(
Nem vagyok telefon guru, ez gondolom kiderült :) Épp ezért nagyon kellene a hozzáértő segítségetek! :K :B

Köszönet előre is! :R

(#114467) maglew válasza beg (#114465) üzenetére


maglew
aktív tag

Megnézem, köszi. Azt hittem android miatt ide is jó lesz. Bocsi :(

(#114468) Somatom válasza maglew (#114464) üzenetére


Somatom
veterán

Régebben tucatszámra fordultak meg nálam az ilyen kütyük. Egy ideje viszont áttértem X86 -ra (RemixOS), és azóta nem követem az ARM topikokat. De, sztem az S905 topikban kéne olvasgatnod, kérdezősködnöd. Ha pedig inkább AndroidTV -t szeretnél (az más, mint a "TV okosítók"), akkor pedig a Xiaomi Mi Box -nak nézz utána!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114469) maglew válasza Somatom (#114468) üzenetére


maglew
aktív tag

Köszi. Chromecast az nem jó? Edigitálban van, csak kérdés hogy csak wifivel megy-e vagy kábellel? Elvileg androidos, és mindent tud amit kell

(#114470) beg válasza maglew (#114469) üzenetére


beg
veterán

Google Chromecast topic

Az utóbbi két topikban folytasd légyszíves, már kértem. Vagy privátban.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114471) Somatom válasza maglew (#114469) üzenetére


Somatom
veterán

A régebbi Chromecastokhoz lehet kapni olyan tápot, ami ethernet adapterként is funkcionál. Tudomásom szerint az újabb típusokat, már gyárilag ilyennel árulják.

Bocs beg, későn láttam meg a figyelmeztetést! Töröld, ha úgy látod jónak!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114472) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali
Iphoneról jövök. Itt mi az ajánlott médialejátszó progi?
Egyelőre free érdekel. Kosz

Na meg van az összefoglaló írja 😀

[ Szerkesztve ]

(#114473) Somatom válasza bigdady (#114472) üzenetére


Somatom
veterán

Audió, vagy videó?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114474) zeon.hu válasza bigdady (#114472) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

VLC
BSPlayer
MXPlayer

Fenti összefoglalóban linkek is vannak az ajánlott alkalmazások között.

#?*@&!

(#114475) bigdady válasza Somatom (#114473) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kösz mindkettötöknek, közben megtaláltam az összefoglalót :))

(#114476) bigdady


bigdady
nagyúr

Miért van az hogy iphone-al a fordom, a rádió közben is tudott beszélni a kocsi hangszóróján keresztül (lehalkította mintha hivás lenne 3 mp-ig) de az s8-asommal nem tud? Nem találom ezt menüpontot sem a waze-ban hogy bluetoothon keresztül beszéljen? :F Vagy itt nem lehet ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#114477) Somatom válasza bigdady (#114476) üzenetére


Somatom
veterán

Csak egy tipp. A teló BT menüjében, a csatlakoztatott eszköznél szokott lenni egy fogaskerék ikon. Azon belül lehet megadni, hogy mely hangsávokat (telefon, azaz hívás, vagy média is) adja ki az eszközre. A Waze hangja elvileg a média hangcsatornán megy. Sajnos, Androidon a különböző típusú hangok BT eszközökre továbbítása úgy szar, ahogy van.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114478) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok!
Micro SD kártyámról eltűntek a napokban rögzített képek, videok. Nincs valami okos app, amivel vissza lehetne állítani?
Egyáltalán miért és hogyan tűnhetett el?

(#114479) lasse001 válasza bigdady (#114476) üzenetére


lasse001
senior tag

Nekem az s8 omon a sygic navi tudja hogy a kocsi hangszóróján beszél. A beállítások között lehet bekapcsolni.

(#114480) ollie válasza dlaj (#114478) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pár tipp, hogy miért:
- olcsó, rossz minőségű kártya
- már elhasználódott és haldoklik
- véletlenül rányomtál a formatra
- stb.

Visszahozni pl ezzel lehet, de ha haldoklik vagy eleve rossz minőségű a kártya, nem sok esély van rá.

***

(#114481) csudri válasza ollie (#114427) üzenetére


csudri
őstag

Nem arrol van szo, hogy a program forditson. Hanem van-e olyan app, amivel a tolmacsot tudjuk kozvetiteni a tobbi hallgato telefonjara.

(#114482) ollie válasza csudri (#114481) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Konferenciabeszélgetés Skype-pal?

Ugye interneten keresztül? Mert máshogy nem fogjátok tudni.
Ha oké az internetes, akkor itt mazsolázz: [link]

[ Szerkesztve ]

***

(#114483) csudri válasza ollie (#114482) üzenetére


csudri
őstag

A skype nekem is eszembe jutott, a kerdes az, hogy mute-olhatoak-e a resztvevok.

(#114484) ollie válasza csudri (#114483) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Skype for Business-nél biztos, de gondolom az nem lesz jó. Az is lehet, hogy ez már fizetős szolgáltatás a simánál. Szerintem nézz körül a hivatalos oldalán, és ha nem találsz infót, kérdezd meg a supporttól.

mod: közben utánaolvastam.

3 Skype létezik:
Skype: nem lehet mute-olni, max 20-as konferenciabeszélgetés van
Skype Meetings: lehet mute-olni, max 10-es konferenciabeszélgetés van, és az is csak 60 napig, utána fizetni kell, különben lekorlátoz 3-ra
Skype for Business: lehet mute-olni, max 250-es konferenciabeszélgetés van, de ehhez ugye kell Exchange server (ez legolcsóbban havonta, felhasználónként 4,2 euró, 1 évre előre fizetve, vagy havonta 5,1 euró: [link])

[ Szerkesztve ]

***

(#114485) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok.

Lehet nem jó helyre írok,ha igy van elnézést kérek.Abban kérném a segitségeteket,hogy szeretném eladni az s7 edge telefonom,és szeretném biztonságosan törölni.Mit tegyek? egy factory reset után simán vissza tudtam állitani a törölt képeket tartalmakat.Fontos lenne hogy ha eladom minden 100%törölve legyen mert mindent telefonon intezek sok személyes adat van rajta mint ahogy gondolom sokunknak.Azt olvastam factory reset után elkell inditani egy video felvételet addig amig megtelik a telefon,ezt tegyem? Vagy van valami program ami ugy töröl hogy ne lehessen a késöbbiekben adatot visszaállitani? Köszönöm a segitségeteket
:R

[ Szerkesztve ]

(#114486) zsoltzsolt válasza lajosx (#114485) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Hogyan állítottad vissza?

(#114487) beg válasza zsoltzsolt (#114486) üzenetére


beg
veterán

Fizetős disk digger + root. Pl.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114488) dlaj válasza ollie (#114480) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi szépen, holnap megnézem. Csak a képek tüntek el.

(#114489) DS39 válasza lajosx (#114485) üzenetére


DS39
nagyúr

Vagy másolj rá néhány HD filmet. (Az gyorsabb mint videózni)

[ Szerkesztve ]

(#114490) Deck válasza bigdady (#114472) üzenetére


Deck
titán

Mxplayer, Poweramp.

PS5

(#114491) zsoltzsolt válasza beg (#114487) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi!

(#114492) Ryder62


Ryder62
őstag

A google+ (google fotók) alkalmazásban belehet állítani, hogy ismétlődjön a videó lejátszás?

[ Szerkesztve ]

(#114493) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Szükségem lenne a segítségetekre!

Van olyan alkalmazás androidra ami a mobilinternetet leblokkolja akármilyen böngészőt is nyitunk meg az offline-t mutasson és csak egy kód,jelszó ellenében lehetne kikapcsolni?

(#114494) Yofej75 válasza Teodor52 (#114493) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Szia!

Ezt próbáltad már?

Üdv:
Robi

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#114495) #73959936 válasza Teodor52 (#114493) üzenetére


#73959936
törölt tag

Ha van root, droidwall

Ezen lehet állítani, hogy akár wifin, akár böngészőben lezárjon, és ha lejelszavazod, csak azzal tudod elindítani az appot.

De gondolom, más app is van.

(#114496) Somatom válasza Teodor52 (#114493) üzenetére


Somatom
veterán

MM -től root kell ahhoz, hogy egy felhasználói alkalmazás mobilnetet tudjon kapcsolni. Tűzfalhoz szintén.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114497) Teodor52 válasza Yofej75 (#114494) üzenetére


Teodor52
senior tag

Még nem.

Az lenne a kérdésem, hogy ez az applock letudja blokkolni a google chrome-ot?
Végül is elég lenne csak a böngészőt/böngészőket blokkolni.

kovacsen222,Somatom:Jók lennének a programok csak root az nekem magas. :(

(#114498) Yofej75 válasza Teodor52 (#114497) üzenetére


Yofej75
aktív tag

A leírás alapján igen, még nem próbáltam csak megkerestem :)

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#114499) hgabor19


hgabor19
aktív tag

Üdv,

Melyik app lenne az, ami legalább annyit tud mint a BetterBatteryStats?
Az egy nagyon jó kis progi lenne, de időnként sajnos megbízhatatlanul működik..

(#114500) Teodor52 válasza Yofej75 (#114498) üzenetére


Teodor52
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.