Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114401) zsoltzsolt válasza csp01 (#114400) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Van béta változata is. Próbáld meg ezt feltenni.

(#114402) gyuri81 válasza AcCEsS (#114349) üzenetére


gyuri81
veterán

Abban tudnál segíteni h hogyan állítottad be?

(#114403) jupp008 válasza enginev3.0 (#114398) üzenetére


jupp008
senior tag

Köszi

(#114404) air válasza jupp008 (#114397) üzenetére


air
nagyúr

Nekem az egyujjas nagyítás hiányzik.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#114405) Somatom válasza air (#114404) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem minden más is. RemixOS -en indításkor FC -vel azonnal elszáll. Teljes képernyőn, és ablakos módban is. Kíváncsi lennék arra, hogy hogyan működik DeX -en. Az majdnem olyan, mint a Remix.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114406) 7Sony7


7Sony7
addikt

Használja valaki a 360 launchert? (quihoo)
7.1.5 van fent, jött egy értesítés, hogy van frissítés. rányomok, behozza a play áruházat, hogy nincs ilyen elem.

-

(#114407) csp01


csp01
tag

Az miért van, hogy a Google Play-ben találok alkalmazásokat, amelyeknél a cimkében ott van, hogy "A szerkesztők ajánlata", viszont, ha böngészem a Szerkesztők ajánlata listát, mégsem szerepelnek benne. Mondok egy példát, SketchBook.

[ Szerkesztve ]

(#114408) zeon.hu válasza enginev3.0 (#114398) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Leírod, hogy kellene?
Feltettem, bejelentkeztem, telón szintén, szinkronizálva is van, de nincsenek ott a könyvjelzőim.

#?*@&!

(#114409) SimonJanos válasza csp01 (#114400) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Kipróbáltam: nem használom :U

Chrome bőven elég gyors és akkor összehangolt minden (látogatott oldalak, könyvjelzők, nekem legfontosabb: jelszavak!,stb.)...
Újban ott (lesz) az adblock, stb.
Ha több védelem, akkor Opera, gyors van adblock, VPN is. Ráadásul ez a VPN különálló app, tehát Chrome alatt is... OK - ebből következik hogy akkor Samsung browser-nél is :D Meg ugye ott a tor VPN is. ;]
Amúgy meg Chrome és VPN, legjobb az AdGuard!!! Na az nem semmi, eszméletlen mennyiségű reklámot szűr, a fizetős (nemdrága) az applikációkban is!

Kicsit "mazóknak" ott a Firefox, csomó bővítmény, tény hogy lassabb - SD-ről... ;]

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#114410) enginev3.0 válasza zeon.hu (#114408) üzenetére


enginev3.0
félisten

Gépen ott van az ikon, lila kis földgömb, rámész, 3 pont és ott van hogy importálás

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#114411) zeon.hu válasza enginev3.0 (#114410) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

:R

#?*@&!

(#114412) Dzsozi56


Dzsozi56
tag

Sziasztok!

Mi lehet az oka annak, hogy a Huawei P9- telefonomon a Poweramp applikáció, a telefon bővítő kártyáján lévő zeneszámok kevesebb mint felét érzékeli annak, mint amit a telefon saját zenelejátszója vagy a Poweramphoz hasonlóan telepített BlackPlayer EX?

Üdv: Dzsozi56

(#114413) vgyuri válasza Dzsozi56 (#114412) üzenetére


vgyuri
őstag

Próbáld ki ezt: Poweramp -> Beállítások -> Mappák és Könyvtár -> Rövid számok figyelmen kívül hagyása -> Ne hagyja... ide tedd a pipát. Változó bitrátánál és nálam pl. mp4-nél nem jól olvasta ki a zene hosszát, emiatt kihagyta a számokat.

(#114414) kidnou válasza 7Sony7 (#114406) üzenetére


kidnou
senior tag

Valamiért levették a playről.

(#114415) Dzsozi56 válasza vgyuri (#114413) üzenetére


Dzsozi56
tag

Köszi !

Megnéztem a beállításoknál, de az általad mondott beállítás aktív, viszont a teljes újra elemzés lefuttatása után már látja az összes zeneszámot!

Üdv: Dzsozi56

(#114416) Tesztelo.hu válasza Nikaré (#114305) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Szerintem nem túl bonyolult leolvasni a térképet, hogy valóban ott állok-e, ahol mutatja. De ha ezzel sem akarok vesződni, akkor egyszerűen ellenőrzöm a zónakódot, és beírom, ha nem jó (bár velem még sosem volt ilyen).

(#114417) pcnet válasza Tesztelo.hu (#114416) üzenetére


pcnet
addikt

Sziasztok!

Tudnátok olyan programot ajánlani, ami status barra kiírja a mobil hálózat típusát? Esetleg háttérben futva monitorozna, hogy hol van 4G, hol csak edge? Vettem egy Xiaomi Redmi 4X-et, ezelőtt Galaxy S7-em volt és S7-el voltak helyek ahol csak 3G volt, Xiaomi viszont mindenhol full térerőt és 4G-t jelez. (Operátor mindenhol Blue Mobile 4G) Azt szeretném kideríteni, hogy S7-hez képest ennyire jó lenne Redmi antennája? Open Signalt Statisztikáját futtatom háttérben amíg a városban mozgok, de mindig azt írja, hogy várjak, mert még nem áll rendelkezésre elegendő adat.

Köszi a segítséget! :R

Szerk: Bocsánat, nem válasz akart lenni.

Szerk2: A készülékem nem rootolt. (Kipróbáltam, 2G-n Blue Mobile E-t ír ki, 3G-n nincs szolgáltatás, azt nem tudtam tesztelni.) De akkor valós amit a telfon ír. :)

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#114418) Krystal_s válasza Deck (#113913) üzenetére


Krystal_s
addikt

Nálam a Brave továbbra sem játsza le a facebook videókat. :( A sima Chrome pedig igen. Vajon miért? Évek óta nem kell Flash Player a FB videókhoz (sem).

(#114419) Happi válasza mike1334 (#114365) üzenetére


Happi
tag

AccuBattery-Akku

(#114420) mpeter94


mpeter94
tag

Sziasztok!
Play áruház nem tölt le illetve nem frissít semmit. Újraindítás után egy ideig jó, aztán megint behal. Mit kéne megpróbálnom? / Huawei P10/

(#114421) adrian94


adrian94
őstag

Tudtok olyan alkalmazást ajánlani amivel megtudom nézni, hogy mik vannak az sd kártyán és mik a belső tárhelyen (pl képek, zenék stb..) illetve át is tudom helyezni őket? :)

(#114422) zeon.hu válasza mpeter94 (#114420) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Na, akkor nem csak nálam csinálta tegnap este Huawei-en, saját alkalmazásoknál csak egy üres lap jelent meg.
Most már jó,de LG-n este sem volt gond.

(#114421) adrian94: Egy akármilyen fájlkezelő, Total Comander pl.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#114423) csp01 válasza csp01 (#114407) üzenetére


csp01
tag

Felteszem inkább így a kérdést. Tud valaki egy listát, ahol az összes szerkesztők ajánlata alkalmazás szerepel?

(#114424) ollie válasza csp01 (#114423) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt?

***

(#114425) csp01 válasza ollie (#114424) üzenetére


csp01
tag

Erre írtam feljebb, hogy nekem itt nem mutatja mindet. Összeszámoltam, 73 darabot látok.

(#114426) csudri


csudri
őstag

Sziasztok! Tudtok esetleg ajanlani olyan alkalmazast, amit tolmacsolashoz tudnank hasznalni?

(#114427) ollie válasza csudri (#114426) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem. Még mindig nagyon rosszak ezek a fordító programok ahhoz, hogy normális beszélgetéshez lehessen használni azokat. A google translate az egyik legjobb, de ennyi.

Ezek legfeljebb hülyéskedéshez jók.

[ Szerkesztve ]

***

(#114428) moma


moma
őstag

Nova launcherrel tudok olyat, hogy hot spot ki/be ikont rakni az asztalra? (meg egyéb hasonló rendszer vezérlést)

we all deserve a bit of luck.

(#114429) air válasza moma (#114428) üzenetére


air
nagyúr

Csak a launcher ehhez kevés.
Kell egy olyan alkalmazás, ami tud ilyen widgeteket.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#114430) zagloba


zagloba
aktív tag

[Accu​Battery - Akku]

Hol tudom beállítani ,h 80%-ig töltse csak az akkut?
Akkumulator elhasználódásnál beállítottam 80%-ra reggelre mégis 100%-ra töltötte!

(#114431) Nikaré válasza Tesztelo.hu (#114416) üzenetére


Nikaré
őstag

A térképen ott voltam ahová mentem, jól mutatta, de a fene gondolta, hogy a másik kerületben 5km -rel odébb maradt a másik zónában!! :W Mindegy, már nem zsörtölődöm ezen, egyszerű a képlet, soha többet nem használom, hiszen mi értelme, ha ugyan annyi kényelmi díjat von le, mi értelme, hogy még keressek zónakódot is :) Egyszerűbb, ha sms -ben indítom a parkolást. :B Volt egy bug, sokba került nekem, ezért nem kockáztatok többet.

(#114432) csp01


csp01
tag

Open Camera-t be lehet állítani, hogy sd kártyára mentsen?

(#114433) margithid


margithid
veterán

Prestigo ebook olvasót használ valaki?
Mobi-ba konvertáltam pdf-eket és sajnos van néha olyan szó amibe midnenféle karakterek vannak.
Másnál nincs iylen hiba?

(#114434) eurolac válasza csp01 (#114432) üzenetére


eurolac
senior tag

Igen be lehet. Beállitások, tobábbi Beállitások, mentés helye alatt, storage acces framework be, utána mentés helye és ki lehet választani az SD-t, lehet oda neki pl. Open camera mappát csinálni. Így használom én is.

Eurolac

(#114435) csp01 válasza eurolac (#114434) üzenetére


csp01
tag

Szuper, köszönöm!

(#114436) Oldman2 válasza zagloba (#114430) üzenetére


Oldman2
veterán

A töltés folyamatába nem tudsz automatikusan beavatkozni.

Én nem hagyom egész éjjelre a töltőn, reggel töltöm, amikor már ébren vagyok, és egy segédprogrammal jeleztetem, ha a feltöltés már elérte a 96%-ot.

Ekkor manuálisan leválasztom a töltőről a készüléket.

(#114437) desigo


desigo
senior tag

Üdv !

Nem sikerült rájönnöm,hogy EZT a bal alsó navigációs sávot milyen app csinálja? Miképp tudnám kikapcsolni,eltüntetni?
OnePlus X stock androiddal

(#114438) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Nem lesz annak az aksinak semmi baja ha mindig feltöltjük 100%-ra ez baromság. :)

(#114439) Oldman2 válasza DonMarco (#114438) üzenetére


Oldman2
veterán

Ahány ház annyi szokás, ahány ember annyi hiedelem...

Nem vagyunk egyformák.

(#114440) zagloba válasza Oldman2 (#114436) üzenetére


zagloba
aktív tag

Köszi mindenki segítségét!

(#114441) Bozek válasza desigo (#114437) üzenetére


Bozek
nagyúr

És nincs fenn semmi más alkalmazás, csak a stock Android? Egyébként tippem szerint valami kereső, amibe még szép reklámok is vannak.

[ Szerkesztve ]

(#114442) lovi27 válasza zagloba (#114430) üzenetére


lovi27
addikt

"Hol tudom beállítani ,h 80%-ig töltse csak az akkut?"
Megfelelő kernel módosítás után a Kernel Adiutor programmal.

(#114443) zagloba válasza lovi27 (#114442) üzenetére


zagloba
aktív tag

Köszi! Ez azt hiszem nekem magas! Nem merem piszkálni!

(#114444) desigo válasza Bozek (#114441) üzenetére


desigo
senior tag

Van fent rengeteg alkalmazás de egyik sem ismeretlen.
Valahogy ki tudom deríteni,hogy melyik app csinálja ezt?
A stock androidot úgy értettem,hogy sima alap,semmi spéci rom.

(#114445) ollie válasza desigo (#114444) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, kiderítheted. Elolvashatod például, hogy melyik program mit csinál (főleg telepítés előtt). A másik megoldás, hogy egyesével uninstallálod azokat, és amikor eltűnik, meglett a bűnös.

***

(#114446) moma válasza air (#114429) üzenetére


moma
őstag

Köszönöm :R

Tudtok ajánlani widget csináló alkalmazást? Melyiket érdemes?

we all deserve a bit of luck.

(#114447) desigo válasza ollie (#114445) üzenetére


desigo
senior tag

Meglett az okozója : ES File Explorer
Az én telefonomon hibátlanul működik a páromén jelentkezett ez a oldalsó sáv.

(#114448) detroitrw


detroitrw
addikt

Sziasztok!

Frissitettem a telomat (7.1.2-re) es nem fogadja el a miscrosd karimat formaztatni akarja ...

Ha engedem neki akkor fat32 lesz belole, de nekem szuksegem lenne az exfat-ra vagy vegso esetbe az ntfs-re

Ezzel mit lehet kezdeni?

Van app ami androidon megformazna? (Nem root-olt a telo), de van twrp

Elore is koszi :R

[ Szerkesztve ]

(#114449) lovi27 válasza detroitrw (#114448) üzenetére


lovi27
addikt

Ha van TWRP, akkor abban meg lehet formázni. Törlés menü, Speciális törlés, és ott kiválasztod Mikro-SD kártya, majd Fájlrendszer javítása vagy módosítása menüben választasz egy Fájlrendszert. NTFS nem hiszem hogy lesz, de az exFAT biztosan.

Csak figyelmesen! Figyelj oda mit formázol meg!

[ Szerkesztve ]

(#114450) Somatom válasza detroitrw (#114448) üzenetére


Somatom
veterán

Van egyáltalán exFAT támogatás a telódban?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.