Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114501) Yofej75 válasza Teodor52 (#114500) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Szívesen! Megnéztem magam is az általam ajánlott appot. Szerintem tökéletesen meg fog felelni a számodra.

Üdv:
Robi

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#114502) fery02 válasza < CyberBob > (#114396) üzenetére


fery02
addikt

Chromium alapú igen és nem találtam benne bekapcsolható/telepíthető reklám blokkolási lehetőséget.

----------------------------------------------------

@zeon.hu: Képet még nem próbáltam feltölteni itt ezzel a Samsung bönvészővel, de ha gond lesz, akkor ott lesz a gyári böngésző program. Mikor a fő böngésző valahol nem boldogul, előveszek arra a pár percre egy másikat. :)

(#114503) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Dolphin-ról váltottam Chrom böngészőre. Az lenne a kérdésem hogy hol a bánatba kell beállítani a kezdőlapot hogy meg is jegyezze ? Köszi előre is !

[ Szerkesztve ]

(#114504) Somatom válasza Teodor52 (#114497) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom, hogy mi a célod, de ha valaki mást akarsz korlátozni, akkor a böngésző tiltása kevés lesz. A Play -t, és a beállítások menüt is tiltani kell, különben símán telepíthet egy böngészőt, amire nem fog vonatkozni a tiltás.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114505) Oliv válasza Oliv (#114466) üzenetére


Oliv
csendes újonc

Valaki? Akármi? Bármi? :U :U

(#114506) Somatom válasza Oliv (#114505) üzenetére


Somatom
veterán

Szívesen segítenék, DE... Olvasd el azt is, amire reagáltam!
Ezért csak annyit tudnék javasolni, hogy használj inkább Whatsappot!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114507) Teodor52 válasza Yofej75 (#114501) üzenetére


Teodor52
senior tag

:R

Somatom: okés

[ Szerkesztve ]

(#114508) Bferibörs válasza Oliv (#114466) üzenetére


Bferibörs
addikt

kérdezz rá itt

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#114509) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Üdv. Kb egy hete olyan problémám van hogy a telómra (Asus Zenfone Max) automatikusan minden kérdés nélkül települ a Google Play services for Instant Apps szolgáltatás. Hiába törlöm, pár 1-2 nap elteltével gondol egyet és újra telepíti (wifi, mobilnet egyaránt).
Eléggé zavaró :(( Hogyan tudnám ezt tiltani?A beállításokban semmit nem találtam ez ügyben.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#114510) Viktor0610 válasza Dr. Romano (#114509) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem ne foglalkozz vele. Már más készüléken is láttam.
Gondolom, a Google-nek kell valamiért. ;)

Samsung Galaxy A54

(#114511) darvinya válasza Dr. Romano (#114509) üzenetére


darvinya
titán

Ennélkül nem működik közösségi, stb. összefűzött és automatikus frissítés (email, stb.).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#114512) Dr. Romano válasza Viktor0610 (#114510) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Rendben akkor hagyom köszi mindkettőtöknek :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#114513) laleeee válasza Dr. Romano (#114512) üzenetére


laleeee
őstag

Sziasztok ! Pyxis csengőhangot használok, tudnátok valami megoldást vagy appot arra, hogy ne egyből vadul berobbanjon a csengőhang,hanem szép fokozatosan felhangosodjon ?

[ Szerkesztve ]

(#114514) Somatom válasza laleeee (#114513) üzenetére


Somatom
veterán

PC -n Audacity -vel megcsinálod a hangfájl elejét emelkedő hangerősre.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114515) Viktor0610 válasza Somatom (#114514) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is így oldottam meg (csak másik programmal), ha ilyen kívánalmam volt. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#114516) Chris Kiki válasza Viktor0610 (#114515) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Mondjuk ez egy vicc, hogy Androidon gyárilag nincs ilyen funkció, aminek egy telefonnál alapnak kellene lennie. A 10+ éves Nokiákban benne volt.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#114517) Viktor0610 válasza Chris Kiki (#114516) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gyártója válogatja. Xiaomin van. :D

Samsung Galaxy A54

(#114518) zeon.hu válasza Viktor0610 (#114517) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Bezony, Huawei is.
A Flex meg pont nem :)

#?*@&!

(#114519) air válasza Chris Kiki (#114516) üzenetére


air
nagyúr

Ez nem az Android hibája.
Vannak olyan firmware-ek, egyedi romok, amikben van ilyen funkció.
Csak a gyártón múlik, hogy miként él az Android adta lehetőségekkel.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#114520) Chris Kiki válasza air (#114519) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Ennek legalább olyan alap funkciónak kellene lennie, mint mondjuk a gyári tárcsázónak, vagy a fényerőszabályozás lehetőségének. Szóval de, ez az Android hibája, hogy nincs benne gyárilag.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#114521) air válasza Chris Kiki (#114520) üzenetére


air
nagyúr

Miért kellene? A működés szempontjából nem létfontosságú funkció.
Azért mert neked fontos, másnak lehet, hogy soha nem lesz rá szüksége.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#114522) Kiglerx


Kiglerx
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Tudtok javasolni olyan alkalmazást, amivel a gyári beállításokat felülbírálva, csak manuálisan lehet mobil hálózatot választani? Sajnos nem találtam olyan beállítást, ami lehetővé tette volna ezt (LG G4 H515, Android 6.0).
Határ átlépésnél nem szeretném, hogy magától váltson hálózatot a készülék.

A válaszok készen vannak, csak jól kell kérdezni

(#114523) Oliv válasza Somatom (#114506) üzenetére


Oliv
csendes újonc

Elolvastam. Valóban nem írnak róla túl pozitívan.. Köszönöm! :)

(#114524) Chris Kiki válasza air (#114521) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Ezekben a telefonokban rengeteg "A működés szempontjából nem létfontosságú funkció" van benne. Egy telefonban szerintem alapvető működési módnak kellene lennie, hogy nem durrant telibe a csengetés minden hívásnál teljes hangerővel.

Egyébként innentől ez szubjektív, nekem és sokaknak hiányzik, a Googlnek pedig semmiből sem állna implementálni. Ne offoljunk tovább.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#114525) Oliv válasza Bferibörs (#114508) üzenetére


Oliv
csendes újonc

Okés, köszönöm! :)

(#114526) Somatom válasza Kiglerx (#114522) üzenetére


Somatom
veterán

Ez nagyon furcsa. Én még nem láttam olyan független Androidos telót, amiben ne lehetett volna manuálisan hálózatot választani. Beállítások -> A vezeték nélküli hálózati beállításoknál a "továbbiak" -> a megjelenő menüben "Mobilhálózatok". Van olyan teló, amiben itt van a manuális/automatikus választó, és van olyan, amelyikben itt a "Mobilszolgáltatók" -ra kell bökni. Ekkor elindul a keresés, és utána a lista egyik eleme lesz az "automatikus hálózatválasztás". Értelemszerűen, ha ott konkrét hálózatra böksz, az manuális módnak minősül.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114527) air válasza Chris Kiki (#114524) üzenetére


air
nagyúr

Látszik, hogy kevered a készülékeden futó szoftvert az Android operációs rendszerrel.
Amit szeretnél az nem az operáció rendszer funkciója. Gyártók bele tudják tenni a saját firmware-ükbe, ha akarják.
Persze, hogy szubjektív a hiánya, de ennek semmi köze a Google-höz és az Androidhoz.

"Ezekben a telefonokban rengeteg "A működés szempontjából nem létfontosságú funkció" van benne."
Mondj, kérlek, egy párat, ami az Android része, de nem létfontosságú funkció!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#114528) Chris Kiki válasza air (#114527) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Lehet, hogy keverem. A mondanivalóm szempontjából ennek semmi jelentősége nincsen. A funkció hiányzik, és nem csak nekem.
Azt, hogy Te szereted a történetet odáig kerekíteni, hogy Te értesz hozzá a legjobban, és adsz egy felsőbbrendű magyarázatot, teljesen feleslegesnek tartom. Pláne a kioktató stílusodban.

Szerk.:
Látom közben szerkesztetted.
Pl. Wifi hotspot. Sok embernek meg erre nincs semmi szüksége, mégis majdnem minden telefonban ott található. Tudom, most jössz az okoskodásoddal, hogy az nem az Android része, hanem... Értem, de nem ez volt a mondandóm lényege. Szerintem Te is érted.

[ Szerkesztve ]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#114529) Bozek válasza Chris Kiki (#114520) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor olyan telefont kell venni, amelyikben ez elérhető. Nekem Sony-m van, azon van erősödő csengőhang. Ha hiányzik ez a funkció, akkor b*sztasd a gyártót.

[ Szerkesztve ]

(#114530) Somatom válasza Chris Kiki (#114528) üzenetére


Somatom
veterán

Minek Androidos okosteló olyannak, aki még arra sem képes, hogy forráskódból saját ROM -ot fordítson magának? :D

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114531) Viktor0610 válasza Somatom (#114530) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:C

Samsung Galaxy A54

(#114532) air válasza Chris Kiki (#114528) üzenetére


air
nagyúr

A mondanivalód arra korlátozódott, hogy szar az Android, és az általad hiányolt funkcióról a Google tehet. Ez nem igaz. Megpróbáltam elmagyarázni, hogy rosszul gondolod.
Nem volt ebben semmi felsőbbrendű, sem kioktató.
Ne rám haragudj, ha valamit rosszul tudsz, és ezt megpróbálom elmagyarázni!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#114533) Yofej75 válasza Chris Kiki (#114528) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Az emelkedő csengetési hangerő és a hotspot elég messze vannak egymástól. Az előbbiről egy PC segítségével tudsz gondoskodni... Szerinted még mindig a csengetés hangereje a fontosabb? A régi Nokiákat meg kár emlegetni ugyanis sok embernek kényelmes lenne a kormányváltó de mégsem hasonlítják össze a Trabantot egy Ferrarival :D

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#114534) Chris Kiki válasza air (#114532) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Nem.
Az eredti mondanivalóm arra vonatkozott, hogy Androidon hiányzik ez a funkció, nincs benne minden telefonban alapból. Google-t még csak meg sem említettem.
Engem, mint felhasználót rohadtul nem érdekel, hogy ez az Android, a Google, a Samsung vagy a firmware hibája. Ez egy telefon elsősorban, és jó lenne, ha ennek a feladatnak minden kényelmi feltétellel megfelelne a XXI-ik században.

#114530 Somatom: :D :P

#114533 Yofej75 : Szerintem elmélkedjél még kicsit.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#114535) Somatom válasza air (#114532) üzenetére


Somatom
veterán

Sokszor nem is az a baj, hogy alapból nem tud egy-egy funkciót, hanem az, hogy lehetőséget sem ad rá.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114536) air válasza Somatom (#114535) üzenetére


air
nagyúr

De ez egy olyan kérdés, amire van megoldás - hiszen más készülék szoftverében működik - csak ehhez a felhasználói szintnél mélyebben kell belenyúlni a rendszerbe.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#114537) Somatom válasza air (#114536) üzenetére


Somatom
veterán

Pontosan erről van szó. A hiba az, hogy felhasználói szinten a rendszer nem ad lehetőséget a módosításra. Esetleg root -tal meg lehet próbálni a ciklusba egy "input keyevent 24" (a 24 a "hangerő fel" kódja) shellparancsot tenni, de már maga a root is rendszergazdai szint, nem felhasználói.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114538) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Kéne egy olyan rendszerszintű equalizer, ami működik LG G3-on. 6.0-s Droid.
Equalizer Pro nem csinál semmit, Leonon ment szintén 6.0 alatt.

(#114539) Yofej75 válasza Chris Kiki (#114534) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Szerintem a gondolkodás (elmélkedés) többre visz a kukacoskodásnál, meg annál, hogy "engem nem érdekel, hogy kinek a hibája".
Sarazni bárki képes...

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#114540) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Emelkedő csengőhang

Elvileg a Smart Sound Profiles Trial tudja, más kérdés, hogy utána fizetős a Pro verzió. Esetleg az Escalating Ringtone?

Egyiket sem próbáltam, csak ezeket dobta a Play a "rising ringtone" keresésre.

[ Szerkesztve ]

(#114541) Chris Kiki válasza Yofej75 (#114539) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Szerintem a gondolkodás (elmélkedés) többre visz a kukacoskodásnál
Akkor miért nem cselekszel eképpen?

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#114542) Yofej75 válasza Chris Kiki (#114541) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#114543) beg


beg
veterán

Kérek mindenkit, hogy engedje el végre a kötél végét. Köszi :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114544) laskr99


laskr99
addikt

Üdv!

Nem találtam megfelelő topikot úgyhogy itt kérdeznék. Maestro kártyám van és szeretnék venni egy 0.99 dolláros tételt. Mivel tudnám megoldani? Se Paypalt se Maestrot nem fogad el.

(#114545) beg válasza laskr99 (#114544) üzenetére


beg
veterán

Maestro-val nem fog menni. Tudom, mert először nekem is arra cserélték, aztán kellett futnom még egy kört hogy megint Visa legyen. PayPal nálunk még nem megy.
Infó itt: [link]

A következő hitel- és bankkártyákat adhatod hozzá fiókodhoz:

American Express
MasterCard
Visa
Visa Electron

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114546) laskr99 válasza beg (#114545) üzenetére


laskr99
addikt

Nem válthatok kártyát ,mert 2 hónap núlva megszűnik a csomagom és újat kellene csináltatni. Szóval marad az ismerőstől kölcsönkérés.

(#114547) beg válasza laskr99 (#114546) üzenetére


beg
veterán

Mobilszolgáltatóra terhelés? Van olyan is ha az előfizetésedben ezt engedélyezed. Ugyanazon a linken megtalálod.

Egyes mobileszközökön és bizonyos szolgáltatáscsomagok esetén a vásárlásokat ráterhelheted a mobilszámládra.

Résztvevő szolgáltatók Magyarországon:
Telenor
Magyar Telekom
Vásárláskor a terhelés 15 perc elteltével jelenik meg a mobilszámládon.

Megjegyzés: Ha regisztrálsz a közvetlen mobilszámlázás szolgáltatásra, akkor egy SMS (szöveges üzenet) érkezik telefonodra, amely így kezdődik: DCB_Association. A „DCB_Association” kezdetű üzenetet a rendszer automatikusan hozza létre és küldi el a Google Play-fiók közvetlen mobilszámlázási regisztrációjának befejezéséhez.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114548) zeon.hu válasza beg (#114543) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Miért?
Olyan jó tolni... :DDD

#?*@&!

(#114549) laskr99 válasza beg (#114547) üzenetére


laskr99
addikt

Vodás vagyok és feltöltős. Tudom,hogy van ilyen csak a voda nincs benne.

(#114550) Nikaré válasza laskr99 (#114549) üzenetére


Nikaré
őstag

Nem tudom melyik banknál vagy, érdeklődd meg, hogy web kártyát lehet-e igényelni, ha igen akkor kérj és arról kell át utalni a paypal -ra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.