Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113201) tomy86 válasza S e t h (#113196) üzenetére


tomy86
addikt

Kipróbáltam az EZ Notes-ot is, amikor ingyenes lett. Elsőre nem rossz (főleg azokhoz képest, amiket tavaly már próbáltam), úgyhogy még tesztelem. Eddig két dolog hiányzik nekem belőle. Nincs sem pc-s, sem webes elérhetőség (ez még nem akkora gond). A jegyzeteket el lehet menteni ugyan különböző - előre definiált - mappákba, de a mappákat nem lehet átnevezni vagy újat létrehozni (vagy még nem jöttem rá, hogy hogyan kell).

(#113202) beg válasza Pancsermeste (#113198) üzenetére


beg
veterán

Google keep nem jó?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#113203) Somatom


Somatom
veterán

Hír.
Mesebeli XPosed Nugátra. Van is, meg nincs is. :N

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113204) Pancsermeste válasza beg (#113202) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Lehetséges... megnézem.
Igazából, magamtól is elkezdtem volna keresgélni, de gondoltam inkább az ajánlottakkal kezdeném.

(#113199) Jakuu: Köszi, kipróbálom ezt is. :R

-= Pancsermeste® =-

(#113205) Jakuu válasza dajkapeter (#113200) üzenetére


Jakuu
őstag

Beallitasokban nem allitottal be limitet az adathasznalatra? Telefon os verzio frissites, nem volt abban a periodusban? Esetleg a google Play store , Play services, Google Service framework es Download manager adat es cache torlese?

(#113206) nagy@gmx.com


nagy@gmx.com
tag

Vásároltam egy equalizer programot, majd fél óra múlva letöröltem, és jött egy olyan e-mail, hogy:
"Töröltük a Google Playen a(z) Bondarev Dmitry eladónál leadott vásárlásodat. A rendszer visszautal minden terhelést."
Tehát ha letörlöm a programot, akkor visszakapom az árát?
Régebben nem így volt, hanem úgy, hogy ha megvásároltam egy programot, akkor azt a törlés után újra le tudtam tölteni, fizetés nélkül, mivel már egyszer megvásároltam.

(#113207) Jakuu válasza Pancsermeste (#113204) üzenetére


Jakuu
őstag

Nincs mit, hogy meg par funkciot megemlitsek, tollvastagsag beallitasi lehetoseg, kepek, hangfelvetel beillesztese, kezirast keverheted a gepi bevitellel es megjelenitessel, ami meretezheto es szinezheto, irhato naptar megjelenites, paint mode. Offline es nincs meg 3mb se a telepitoje. YT-n van par video, hogy szemrevetelezd a lehetosegeket, mert elsore, biztos nem talalsz meg minden funkciot, friss felhasznalokent.

[ Szerkesztve ]

(#113208) air válasza nagy@gmx.com (#113206) üzenetére


air
nagyúr

Ha 2 órán belül törlöd, akkor visszatérítik.
Ha 2 óra után, akkor már nem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#113209) unravel


unravel
őstag

Hi

Milyen megoldásokat tudtok telefonelhagyás esetére, hogy a megtaláló ne férjen hozzá az sd kártya tartalmához?
Az Encrpyt phone jó nekem?

¯\_(ツ)_/¯

(#113210) nagy@gmx.com válasza air (#113208) üzenetére


nagy@gmx.com
tag

Köszi!

(#113211) nyisziati válasza Somatom (#113203) üzenetére


nyisziati
veterán

"Mesebeli XPosed Nugátra. Van is, meg nincs is."
Legalább elkezdték. Szerintem lesz karácsony is, mire stabil, működő formában használható lesz.

(#113212) Pancsermeste válasza Jakuu (#113207) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Jóó! Nagyon jó! :K
Pont ilyenre gondoltam. Nagyon elnyerte a tetszésem, eddig 5 csillagos!
Köszi az ajánlást! :R

-= Pancsermeste® =-

(#113213) dajkapeter válasza Jakuu (#113205) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Teljes gyalulás után is ugyan az a helyzet. Csináltam egy teljes visszaállítást és változatlan... Csak wifi-n hajlandó letölteni. :(( :o :o :(((

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#113214) zeon.hu válasza dajkapeter (#113213) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nincs esetleg ilyesmi beállításod, ahol le van tiltva a play a mobil adatról?

#?*@&!

(#113215) Probert75


Probert75
addikt

Sziasztok! Vásárolnék egy alkalmazáson belül és nem akarok megadni kártyaszámot. Van viszont olyan lehetőség, hogy "Telenor használata számlázáshoz". Ez azt jelenti, hogy a Telenoros számlámra terhelik rá a vásárlást?

(#113216) meko1


meko1
tag

szia,ha korábban előjött,elnézést,olyan alkalmazást keresek(de nem vmelyik launcher alá),önállót,amelyik beérkező gmail,yahoo stb,whatsapp,skype stb üzeneteimet JELZI(aztán majd MacroDroiddal ráveszem
a megfelelőt,h. megnyitva meg is nézhessem),mit javasoltok?köszönöm meko1

(#113217) ollie válasza Probert75 (#113215) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a telenor előfizetésedhez adódik az összeg.

***

(#113218) Probert75 válasza ollie (#113217) üzenetére


Probert75
addikt

Az jó! Köszönöm! És használta már valaki így? Kér valami ellenőrző kódot vagy sms-t a tranzakció pontosítására?

[ Szerkesztve ]

(#113219) TODI1111 válasza Probert75 (#113218) üzenetére


TODI1111
addikt

Minden programot így vásároltam. A Google fiókod jelszavát kéri azonosításként. Utána kapsz a szolgáltatótól SMS-t a Google - tol pedig email-t a sikeres vásárlásról.

(#113220) junkpod


junkpod
nagyúr

Az mitől lehet, hogy a magnus play sakkprogramot nem engedi telepíteni a Google play egy teclast t98 tabra? Aszongya' hogy nem kompatibilis... Nem tud a tabom negyzetracsot rajzolni?

Box's don't touch!

(#113221) holozis_HUN válasza junkpod (#113220) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem csak ennyin múlik a kompatibilitás...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#113222) Somatom válasza junkpod (#113220) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom, hogy a Play milyen szempontok alapján állít ilyet, de az tuti, hogy szokott tévedni. Próbálkozz az apk -ból telepítéssel!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113223) ollie válasza Probert75 (#113218) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ugyanúgy működik, mint a normál vásárlás, vagy a google jelszavadat kell megadnod, vagy ujjlenyomatot, ha támogatja a mobilod.

(#113220) junkpod: kizárólag a fejlesztőtől függ, hogy milyen készülékeket, android verziókat ad meg kompatibilisnek. Ettől függetlenül, általában sokkal több eszközön futnak az appok, mint amit engedélyeznek.

[ Szerkesztve ]

***

(#113224) junkpod válasza Somatom (#113222) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ok, playbol akkor nem lehet csak warez apkbol?

Box's don't touch!

(#113225) DS39 válasza junkpod (#113224) üzenetére


DS39
nagyúr

Az apkmirror nem warez, ha ingyenes appról van szó.

(#113226) Bozek válasza air (#113208) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kivéve, ha egyszer már volt visszatérítés. Utána már ha újra megvásárolja, akkor már nincs 2 óra kipróbálásra.

(#113227) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok az Inbox appban meg lehet kerulni, hogy tobb mint 30 nap emailjeit szinkronizalja?

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#113228) Fall-N válasza Somatom (#113173) üzenetére


Fall-N
veterán

Pedig ne kételkedj. Nekem 1 éve van meg lassan a Philips Android TV-m és jól fut a Kodi, pedig ebben egy kétmagos spéci MTK SoC van csak. Én is Yatse-val használom, és teljesen korrekt akár normális kódolású Full HD anyaggal is.

Offline médiára meg BubbleUpNPlay Prot használom. Itt a telefon transzkódol (MX Player Pro amit használ) és nem szaggat még 1+ GB-os FullHD anyaggal sem. A telefon egy Honor 7 lite.

Szóval fölös plusz hardver.

[ Szerkesztve ]

(#113229) Somatom válasza Fall-N (#113228) üzenetére


Somatom
veterán

"Itt a telefon transzkódol."
A transzkódolás egy X86 -os PC -nek is kihívás, de ha Te mondod, akkor "Hiszem fiam, hiszem. Hogyne hinném!" :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113230) Fall-N válasza Somatom (#113229) üzenetére


Fall-N
veterán

Lehet én néztem be, én ez alapján írtam:

(#113231) Bozek válasza Somatom (#113229) üzenetére


Bozek
nagyúr

Inkább dekódol, de a válasz szempontjából teljesen mindegy.

(#113232) Probert75 válasza TODI1111 (#113219) üzenetére


Probert75
addikt

és (#113223) ollie THX! :R

(#113233) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Ebben a villámriasztó (Blitzortung Lightning Monitor) alkalmazásban hogyan lehet beállítani a helységnevek betűméretét? Ha zoomolok egy területre akkor rögtön visszakicsinyíti a betűméretet. Alig lehet elolvasni.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#113234) dajkapeter válasza zeon.hu (#113214) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Elvileg minden engedélyezve van. Kb, 3 év mikor korlátlan lett a mobilnetem akkor minden tiltást feloldottam. Ma már a roaming is be van kapcsolva. Frissítve nem volt a telefon tavaly óta... :F :W

Valakinek valami ötlete? Köszönöm az eddigi tanácsokat is.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#113235) tomy86 válasza Jakuu (#113199) üzenetére


tomy86
addikt

Ez a Fiinote tényleg jó. Evernote ment a levesbe. :)

(#113236) Jakuu válasza tomy86 (#113235) üzenetére


Jakuu
őstag

Ettol fuggetlenul az Evernote se rossz. Mas volt a fejlesztok megkozelitese, ez jo nekunk, mivel igy tobb fele app van a piacon. Sajnos nem lehet minden funciot egy adott appba belezsufolni, vagy ha igen akkor az alkalmazas elhizik. Biztos a Fiinotebol is hianyzik olyan funkcio, amit adott felhasznalo hianyol es mas meg tud. Szubjektiv szempontok is szerepet jatszanak felhasznalokkent. Kinek ez tetszik kinek az, de az teny, hogy egy jol eltalalt, funkciokban gazdag approl van szo, ami magas minosegu, nem veletlenul mertem ajánlani. Light kategoriaban, szerintem a legjobb.

(#113237) Somatom válasza Fall-N (#113230) üzenetére


Somatom
veterán

Nem Te nézted be, hanem én voltam lemaradva.
BubbleUPnP Now Does On-The-Fly Local Transcoding When Casting Content In Unsupported Formats, No Server Required.
Átnéztem a Szerver leírását. Úgy tűnik, hogy az Androidos verzió nem tud hardveres transzkódolást. Gondolom, akkor a kliens sem. Írja is, hogy izmos teló kell hozzá, és jobb, ha le sem veszed töltőről.
"As BubbleUPnP Server is meant to run continuously, an Android device always plugged to power is necessary in most uses cases. Always prefer running BubbleUPnP Server on a PC if you can.
BubbleUPnP Server on Android has all the features of the PC/NAS version. The only limitation is that CPUs are less powerful on Android than on PC, which may be too slow for heavy video transcoding.
"
Kíváncsi vagyok, hogy mit tud a gyakorlatban.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113238) tomy86 válasza Jakuu (#113236) üzenetére


tomy86
addikt

Nem is állítom, hogy nem jó az Evernote (évekig használtam), de a Fiinoteban megvan minden, amire nekem szükségem van és ami miatt nem tudtam eddig leváltani az Evernoteot. Evernotetal a legnagyobb bajom, hogy egyre inkább a fizetős megoldások felé tereli a felhasználót (illetve azt írták itt, hogy már nincs is ingyenes verzió). Ezzel alapvetően nincs gondom (minden programot megvettem, aminek van fizetős verziója és tetszett), de annyit nem ér nekem egy jegyzet app, mint amit az Evernote kér.

(#113239) IldiH válasza dajkapeter (#113234) üzenetére


IldiH
aktív tag

Alapkérdés, de mivel te és más sem írta: a Play Áruházban nincs beállítva, hogy csak wifin? Alapban szereti arra állítani (ahogy pl gugli tárhelyre is).

(#113240) Probert75 válasza TODI1111 (#113219) üzenetére


Probert75
addikt

És ez akkor is megmarad, ha esetleg új telefonomra telepítem? Ugyanúgy a gémélemhez van kötve, mint egy rendes kártyás vásárláskor, akkor is, ha az alapalkalmazás ingyenes és csak az extra a fizetős?
Elnézést a sok kérdésért, de még sosem vásárloltam appot.

(#113241) Bozek válasza Probert75 (#113240) üzenetére


Bozek
nagyúr

"akkor is, ha az alapalkalmazás ingyenes és csak az extra a fizetős?"

Az már a fejlesztőtől függ. Az olyanok, amiktől full lesz egy alkalmazás, általában megmaradnak, de ha játékpénzt, aranyat, gyémántot, stb. vásárolsz, az már nem biztos. De ez normál kártyás fizetésnél is így van.

[ Szerkesztve ]

(#113242) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok! Android alatt használt viber biztonsági mentését vissza lehet állítani wp10 alatt használt viberen?
(én úgy gondolom nem mert máshogy van írva, más rendszer alatt fut...)

(#113243) Viktor0610 válasza Talala (#113242) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez inkább WP topikba való kérdés, mert a droidos verzió felteszi a Google Drive-ba a mantést, és itt az androidos vonal meg is állt. :)
Amennyiben a WP-ben van Drive-mentésből visszaállítási lehetőség, akkor menni fog, ha nincs, akkor nem. :(

(Tippem mondjuk, van erre vonatkozóan. :U )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#113244) Probert75 válasza Bozek (#113241) üzenetére


Probert75
addikt

Ezt az alkalmazást telepítettem és ezen belül vannak fizetős beállítások.
THX!

(#113245) Somatom


Somatom
veterán

ZavaBalazs:
Nem csak kitölti a rublikákat, hanem automatikusan be is tud léptetni, ha akarod. Ennek a beállításait a LastPass webes felületén tudod elvégezni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113246) spiderpig820 válasza Talala (#113242) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

nem.

4B

(#113247) Bozek


Bozek
nagyúr

Másnak rendesen működik az AquaMail? Nálam az Exchange fiók folyamatosan ledobál, kiírja értesítésbe, hogy nem jó a bejelentkezés. Ha belépek az AquaMail-be és nyomok egy frissítést, akkor oké, megkapom a leveleket. Azért ez a push miatt eléggé problémás. Optimalizálás ki van kapcsolva, az nem okozhatja ezt.

(#113248) S e t h válasza Bozek (#113247) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem hónapokkal ezelőtt is csinálta, nem jöttem rá mi okozhatja.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#113249) MADcat válasza Bozek (#113247) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Adguard fent van? Engem most az szivatott meg...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#113250) mark!


mark!
őstag

legfrissebb chrome-ban most tűnt fel, hogyha a megnyitott lapoknál 5x felfelé és lefelé húzod, akkor átpördülnek a lapok. (barrel roll szerűen)

>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.