Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114351) t181 válasza MikeWazowski (#114345) üzenetére


t181
senior tag

Amikor kijött egy nagy kupac semmi volt. Azóta lehet, hogy változott valami, mert annak idején biztos, hogy nem 4,6-os értékelése volt. Én azóta nem próbáltam, mert a Relay-jel mindig is abszolút elégedett voltam, nem éreztem szükségét váltásnak.
Ha ez sem jönne be, van még jó pár 3rd party megoldás, amik szerintem simán hozzák egy hivatalos app színvonalát.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#114352) MikeWazowski válasza t181 (#114351) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm, meglesem. :R Most nézem... ez valami kieg a reddit apphoz? tehát mindkettőt telepíteni kell, vagy ezt csak külön?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#114353) Wolfskin


Wolfskin
őstag

nem tudtok olyan alkalmazást, ami megszünteti az

** AKKUMULÁTOR MERÜLÉSE ** hangot?

Az a visító csipogást.
HA az egész figyelmeztetést kikapcsolja, az a legjobb, de a hangot mindenképp szeretném megszüntetni. Van rá megoldás?

kösz!

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#114354) beg válasza Wolfskin (#114353) üzenetére


beg
veterán

*** ENÉLKÜL EL SEM TUDTUK VOLNA OLVASNI!!!!44444 ***

Van. Root, Xposed és egy modul: [link]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114355) bigrock


bigrock
addikt

Én meg arra keresek megoldást, hogy ha böngészőből nézem a FB-ot és az üzeneteket akarom megnézni, ne akarja erőszakosan a Messengert telepíteni...

(#114356) beg válasza bigrock (#114355) üzenetére


beg
veterán

Na arra nincs. Messenger lite az összefoglalóból és nem eszi le a nadrágot a telefonról.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114357) t181 válasza MikeWazowski (#114352) üzenetére


t181
senior tag

Neeem, nem kell hozzá. Ez az alkalmazás már bőven azelőtt fent volt, hogy a reddit kiadta volna a hivatalos alkalmazását.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#114358) MikeWazowski válasza t181 (#114357) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönet, meglesem. :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#114359) togvau válasza beg (#114356) üzenetére


togvau
senior tag

csak néha nem jelzi az üzeneteket, meg a hívásokat...

hitler, sztálin, micro usb

(#114360) Narxis válasza beg (#114354) üzenetére


Narxis
nagyúr

:DDD

Thanos was right.

(#114361) Melack


Melack
veterán

Sziasztok! A Here maps mennyivel jobb/rosszabb mint a Google Maps? Anno csempés telefonon használtam, szerettem nagyon, de a GMaps meg a droiddal jött. Köszönöm a véleményeket!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#114362) beg válasza Melack (#114361) üzenetére


beg
veterán

Here alapból offline, míg a gmaps-nál le kell töltened előre a területet ha offline tervezni akarsz. Mindkettő jó, amelyik szimpatikus azt használd.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114363) csaszarr válasza Kékes525 (#98131) üzenetére


csaszarr
újonc

Hello!

Segítséget kérek Endomondo - Mariska.tts ügyben.
Letöltöttem az SVOX appot, ami már nincs fenn googleplayen, így máshonnan szereztem be, majd letöltöttem gplayről a Mariska svox tts-t is.
Telepítettem az SVOX Classicot, majd amikor a Mariskát is szeretném installlni akkor a következő hibaüzenetet kapom:
The voice data failed to install. Please make sure there is an active internet connection and try again. If the problem persists, please tr again at a later time or contact the developer at androidmarket@svox.com

No kérem, nem hogy próbltam újra de töröltem újra letöltöttem más sorrendben telepítettem stb... hiába.
Írtam e-mailt a fejlesztőnek, de a fenti cím már nem él, ezért kikerestem (nuance cég) a mostani élő e-mail címüket, arra is írtam, mindhiába.

A célom az, hogy az Endomondo Voice Coach-a magyarul szólaljon meg, legyetek szívesek, ha tudtok segítsetek.

Köszönöm!

(#114364) wopi


wopi
aktív tag

Sziasztok!

Nem biztos, hogy jó helyre írom a kérdésem, de egy próbát megér: Van egy Huawei Mediapad M3 tabom. Két felhasználót használunk rajta, a zárolási képernyőn tudom kiválasztani, hogy melyik felhasználói profillal akarom használni a gépet.

A kérdésem a biztonsági mentésre vonatkozik: az admin felhasználóval tudok csak biztonsági mentést csinálni, viszont az alkalmazások száma alapján nekem gyanús, hogy a másik felhasználó adatait, alkalmazásait, stb, nem menti le, csak az admin felhasználóét. A másik felhasználó esetén viszont a beállításokban nincsen mentés, visszaállítás menüpont, gondolom nem jogosult rá.

Tanácsot szeretnék kérni, hogy milyen módon végezzek biztonsági mentést, amivel biztosan tudhatom, hogy mindkét felhasználó adatai biztonságban vannak?

Köszönöm szépen,
Peti

(#114365) mike1334


mike1334
veterán

Üdv.
Van androidra olyan alkalmazás, ami megmutatja, hogy me nnyire "használódott el" az aksi? Azaz az eredeti kapacitásának hány százalékát tudja. Notebookokhoz van ilyesmi csak az windowsra.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#114366) MikeWazowski válasza mike1334 (#114365) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Van, persze pl. a CPU-Z.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#114367) ht42


ht42
senior tag

Sziasztok!
Van egy gyári app (Analytics) a telefonomon (Xiaomi RN4 B20, Android 7, MIUI8.5) aminél erős a gyanú, hogy egy gyári backdoor [link]
Rootolni nem akarok, tehát fagyasztani nem lehet. Kilövés után nem sokkal újraindul. Szeretném blokkolni a forgalmát. No-root tűzfal megoldás lehet? Egyáltalán jók ezek a tűzfalak? Ha igen, akkor melyiket ajánlanátok?

[ Szerkesztve ]

(#114368) mike1334 válasza MikeWazowski (#114366) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi!

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#114369) hati válasza ht42 (#114367) üzenetére


hati
addikt

Nem fagyasztani kell az ilyet, hanem törölni. Twrp fel, majd abból törlés. Root nem kell hozzá.

(#114370) ht42 válasza hati (#114369) üzenetére


ht42
senior tag

Állítólag nem szabad törölni, anélkül nem megy a kütyü

(#114371) Bozek válasza csaszarr (#114363) üzenetére


Bozek
nagyúr

Telepítsd fel először a Mariskát, majd indítsd el. Akkor feldobja, hogy töltsd le az SVOX Classic-ot, amire rányomva behozza a Play-ben. Nálam már volt telepítve mindkettő korábban, úgyhogy lehet, hogy ezért látom.

Ha nem megy, akkor van még a Vocalizer TTS, de ennél volt aki írta, hogy nem kompatibilis az Endomondo-val. Esetleg a Google sajátja is használható már magyar nyelven.

(#114372) sbwolf válasza csaszarr (#114363) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Sajnos a Mariska már régen nem megy. :-(
Helyette van a google saját szöveg felolvasója.
A

[ Szerkesztve ]

(#114373) zeon.hu válasza Bozek (#114371) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

És nálad működik az svox?
Most feltettem kíváncsiságból (annak idején én is megvettem), de ugyanaz a hiba, mint fentebb is jelezték, 2 telón is próbálva.
Mikor pár éve állandóan licenc hibát jelzett és a support azóta se válaszolt, végleg kukáztam. Pedig jó volt.
Vocalizer van fent helyette.

#?*@&!

(#114374) Bozek válasza zeon.hu (#114373) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én csak azt néztem meg, hogy fel lehet-e rakni Play-ből a hozzá tartozó alkalmazást. De most kipróbáltam és nálam se megy. Mindenesetre már elég régóta a Vocalizer van fenn, igaz, kevésbé használom.

(#114375) csp01


csp01
tag

Arrow Launcher nem mutat értesítést viber-nél, sms-nél, néha hívásoknál sem. Orvosolható ez valahogy? Írtam az illetékeseknek, azt mondták ez ismert probléma, nem én csinálom rosszul, de hátha.

(#114376) zsoltzsolt válasza csp01 (#114375) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Hívásnàl ez mit jelent? Nem csörög ki vagy utólag nem jelzi, hogy volt egy hívás? Nálam még ilyen gondok nincsenek, szerencsére.

(#114377) csp01 válasza zsoltzsolt (#114376) üzenetére


csp01
tag

Nem, hanem nincs kis piros számláló, hogy volt nem fogadott hívás.

(#114378) zsoltzsolt válasza csp01 (#114377) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Azt nem tudom, mindig felveszem ☺️, de kipróbálom.
Most jelzi, de mondjuk ez rajtad nem segít. Próbáld meg, hogy törlöd az alkalmazásnál a gyorsítótárat vagy ha ez sem segít, újratelepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#114379) kasee


kasee
aktív tag

Sziasztok ilyan appot keresek, ami gps alapjan vagy időbeállítás alapjan magatól kapcsolja ki - be az appok internet hozzáférését.
Tudtok ilyet ajanlani?
köszi

(#114380) beg válasza kasee (#114379) üzenetére


beg
veterán

E-robot, tasker.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114381) Somatom válasza beg (#114380) üzenetére


Somatom
veterán

Ahhoz sztem kéne még egy vezérelhető tűzfal alkalmazás is. Pl. AF Wall. Meg root.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114382) beg válasza Somatom (#114381) üzenetére


beg
veterán

Root nélkül amúgy is félkarú rabló mindkettő, azt automatikusan feltételeztem. De jogos :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114383) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

Van olyan billentyűzet alkalmazás ami hasonlít az iOS billjére?

(#114384) albgab


albgab
aktív tag

Sziasztok!

Melyik a legegyeszerűbb fényképezős app ami ráírja a dátumot a képre? (esetleg azt ahol készítették)

Köszönöm

(#114385) air válasza Drughi (#114383) üzenetére


air
nagyúr

Mármint miben hasonlít?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#114386) eurolac válasza albgab (#114384) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Én az Open Camera-t használom erre a célra. 3 dolgot lehet "rábélyegeztetni": Dátum-óra; GPS koordináták és egy tetszőleges szöveget is be lehet előre írni a beállításokban. (Pl.: nyaralásnál; Zamárdi képek)

Eurolac

(#114387) Drughi válasza air (#114385) üzenetére


Drughi
addikt

Leginkább kinézet, funkciók.

(#114388) air válasza Drughi (#114387) üzenetére


air
nagyúr

Kicsit konkrétabban?
Mik az igényeid?
Androidot használók kevésbé ismerősek iPhone téren.
Bár most a nyáron használtam 5c-t 3 hétig, de nekem valahogy nem kellene Androidra olyan billentyűzet, mint az iPhone-é.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#114389) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Runtastic-hoz létezik alkalmazás, ami az úszást méri? Mert nem találok.
Ha már az óra bírja a vizet (Runtastic Moment), gondolom képes utólag is szinkronizálni, mint a futást, egyebet.

#?*@&!

(#114390) macssessz válasza jupp008 (#114296) üzenetére


macssessz
tag

Simple ?

(#114391) fery02


fery02
addikt

Ez a Samsung Internet browser tényleg nagyon jó, köszi mindenkitől az ajánlást!
Gyors is, tökre kézre áll benne minden, nincs személyreszabhatóságok tömkelege, amikben el lehet veszni (nekem valamiért ez pozitívum :) ), le is váltottam a Tugabrowser-t.

Üdvözletes a bővítményként szereplő reklmáblokkolási lehetőség is.
Mondjuk buggal már találkoztam benne (végülis béta). Ez idáig két alkalommal fordult elő, hogy böngészőből nyitott Banggood-os linkből (amiket nálam ilyenkor a hivatalos Banggood app-ban nyit meg) visszalépve teljesen "be krix-krax-osodik" a weboldal és oldal frissítés, valamint fekvő/álló nézet váltás se rázza helyre, be kell zárni ilyenkor az adott oldalt és újranyitni.

[ Szerkesztve ]

(#114392) zeon.hu válasza fery02 (#114391) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Én képet nem tudok vele feltölteni ide.

#?*@&!

(#114393) dokee78


dokee78
félisten

Ki lehet kapcsolni az Opera böngésző idegesítő ficsörjét?
Minden indítás esetén kiteszi az értesítési sávra,hogy miket töltöttem le.

(#114394) WhiteWalker válasza fery02 (#114391) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Most már kíváncsiságból felraktam én is.
Gyors használat után a Chrome-t lelokte a trónról. Jelenleg nálam ez foglalja el.

(#114395) vgyuri válasza dokee78 (#114393) üzenetére


vgyuri
őstag

Azt hittem csak nálam bug-os. :(

(#114396) < CyberBob > válasza fery02 (#114391) üzenetére


< CyberBob >
őstag

A Tugabrowser-ben van reklám blokkoló?
Ha jól látom az is Chromium alapú.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#114397) jupp008 válasza WhiteWalker (#114394) üzenetére


jupp008
senior tag

Egy dolog hiányzik nekem a tökéletességhez. Könyvjelzőket, hogy lehet importálni Chrome -ból ?

(#114398) enginev3.0 válasza jupp008 (#114397) üzenetére


enginev3.0
félisten

Asztali gépen tedd fel a Samsung internet kiegészítőt chromeba

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#114399) WhiteWalker válasza jupp008 (#114397) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem tudom. De nem is érdekel :D

(#114400) csp01 válasza zsoltzsolt (#114378) üzenetére


csp01
tag

Köszönöm, sajnos ez sem segített.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.