Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114201) Somatom válasza cigam (#114196) üzenetére


Somatom
veterán

Hogyhogy nem lettél okosabb? Világosan írja a processzeket. Már csak végig kell gugliznod, hogy melyik micsoda. Nem vagy előrébb azzal, hogy az "Android rendszer". De, ha azzal sem, hogy melyik processz az épp aktuális top CPU használó, akkor mivel lennél előrébb? Azt nyilván neked kell tudnod, hogy mondjuk a "system_server" mihez tartozik, és mit csinál.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114202) gabesz839


gabesz839
senior tag

Üdvözlet. Tud valaki olyan könyvjelző alkalmazást amit el lehet tüntetni? Olyanra gondolok mint a lebegő alkalmazások. Köszi

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#114203) Somatom válasza gabesz839 (#114202) üzenetére


Somatom
veterán

Mármint böngésző könyvjelzőre gondolsz? Az eltűnés feature sztem csak félsiker lenne, mert önmagában semmit sem ér. A kérdés az, hogy hogyan csalnád elő?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114204) darvinya válasza S e t h (#114197) üzenetére


darvinya
titán

Gfiók szink biztosan ment?
Mert nálam minden megmaradt, hiába indítottam újra.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#114205) zsoltip válasza zeon.hu (#114190) üzenetére


zsoltip
őstag

SimonJanos fórumtársnál a pont.
Értelemszerűen ez az app nem opció...

Így még mindig marad kérdés [link] :/
Persze köszönet az eddigi tippekért is.

1) Vírusírtóra akkor csak olyat érdemes, ami app telepítéskor lép életbe?
2) Tisztító, karbantartó felesleges
3) Reklám blokkolás. Root nélkül. Alkalmazásokhoz, nem "Yandex Browser and Samsung Internet browser" only...
4) Távoli eszköz elérés, zárolás esetleges lopás esetén. --> Az Android megoldása ezek szerint elég.
5) YouTube videó háttérben lejátszása, esetleg letöltése? OGYoutube már nincs fejlesztés alatt. Esetleg egyébb tipp?

[ Szerkesztve ]

(#114206) Bozek válasza zsoltip (#114205) üzenetére


Bozek
nagyúr

Miért is? Olvasd már el a többi hozzászólást is, az AdGuard alkalmazásokban is szűr, ha nem a Google Play-es verziót töltöd le, hanem a hivatalos oldalról. Persze meg kell venni (amihez írtam trükköt is), de ennyit megér, sokat spórolsz adatforgalomban.

(#114200) SimonJanos: Sajnos két VPN nem futhat egyszerre, ebből a szempontból problémás lehet az AdGuard használata. De ha majd lesz root, akkor már VPN se kell hozzá.

(#114207) csp01 válasza S e t h (#114197) üzenetére


csp01
tag

"elégedetlenség több nyelven is tetten érhető a google playen"

Nekem mindig csak magyar nyelvű értékelések jelennek meg. Hogyan tudom megnézni a más nyelvűeket?

(#114208) Viktor0610 válasza csp01 (#114207) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amien nyelvre állítod a telefont, olyan nyelvű értékeléseket dob fel. :)

Samsung Galaxy A54

(#114209) SimonJanos válasza Bozek (#114199) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

upsz, elnéztük: a lifetime 649 RUB ~ 2850 Ft

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#114210) kory24 válasza SimonJanos (#114209) üzenetére


kory24
őstag

PC nézed.
Tedd át android

(#114211) Bozek válasza SimonJanos (#114209) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az általam linkelt csak mobilra van, amit te írsz, az meg 1 mobil + 1 PC.

(#114212) Gabis válasza SimonJanos (#114209) üzenetére


Gabis
őstag

Az Pc+Android...

(#114213) SimonJanos válasza Bozek (#114211) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

srysry, már látom, "elkalandozott" mert azért angolra váltottam hogy lássam : )))
megéri, még a +1 PC verzió is!

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#114214) KKoppány válasza sebijani1982 (#114108) üzenetére


KKoppány
csendes tag

Köszönöm! Elnézést!

(#114215) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok!
Úgy látom Magyarországon meg mindig nem engedi a Play telepíteni a cortana-t (nem értem miért).
Van helyette valami nagyon light app, ami átnyomja az értesítéseket androidról a win10-re? Tudom, hogy van a pushbullet meg még valami de azok eléggé zabálták az erőforrást a régi gépemen. Nem szeretnék filet küldeni még telefonálni vagy üzenetet küldeni sem, annyit, hogy egyszerűen az értesítéseket (SMS hívás mail stb) egyszerűen csak jelenítse meg egy ablakban.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#114216) SimonJanos válasza oszi666 (#114215) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

VPN meg tudod oldani... ;]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#114217) Bozek válasza oszi666 (#114215) üzenetére


Bozek
nagyúr

Viszonylag egyszerű megoldás: Desktop Notification, Chrome vagy Firefox kell hozzá.

Hardcore megoldás: Valamilyen automatizáló (hogy automatikusan továbbküldje az értesítést) + AutoRemote a telefonra, EventGhost a gépre. Vagy van még az AutoRemote-nak Windows-os alkalmazása is, csak azt már nem fejlesztik.

(#114216) SimonJanos: Na és hogyan? A VPN kicsit más, max. arra használható, hogy az otthoni hálózatban legyen a telefon, amikor nincs otthon. De ez még nem megoldás arra, hogy üzeneteket küldjön a gépre.

[ Szerkesztve ]

(#114218) oszi666


oszi666
őstag

Én nem vagyok annyira hardcore, megnézem ezt a chromeos dolgot. Köszi! :)

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#114219) SimonJanos válasza Bozek (#114217) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

De tuti megoldás ez!
... mondjuk nekem elég ha villog a LED ;]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#114220) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Hali!
Föltettem az androidos tv-mre a horizon go app-ot, és működik is.
A távirányítóval kezelhetetlen (a nyilakra nem reagál), viszont egérrel lehet. Viszont a gondom, hogy az én apk mentésem telefonról van, és tv-n elforgatva jelenik meg a menü (szerencsére az adás, filmek nem). Nincs valakinek egy tablet-es apk mentése esetleg, vagy valahol egy ilyen verziót be tudok szerezni?
Mert screenshot is van a play áruházban fekvő módban. pl

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#114221) m_kovacs


m_kovacs
tag

Hátha valaki elolvassa....
Éveken át fertőzött, csak most vették észre: 36 millió androidos töltötte le a vírusos appokat
Több mint 50 olyan alkalmazás volt a Google Playben, melynek kódjában ugyanazt a vírust fedezték fel. Az appokat már leszedték az áruházból.

http://hvg.hu/cimke/androidos_v%C3%ADrus

(#114222) Bozek válasza m_kovacs (#114221) üzenetére


Bozek
nagyúr

Elolvastam 3 betűt a linkedből: HVG. Ennyi elég is volt belőle.

(#114223) beg válasza m_kovacs (#114221) üzenetére


beg
veterán

Ez mindig felbukkan, de tegye a szívére a kezét aki ilyen buta limonádé appokat letölt úgy, hogy még a zoknijának a csíkozási sorrendjéhez is engedélyt kér. Na ugye. Ilyen szenzációhajhász hír mindig lesz, ahogy a PC-re is mindig a user engedi be a vasorrú bábát mert 100% latest free 2017 full 3D games villog a bannerben.

Ilyenek miatt vezeti be a google a play protect-et: [link]

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#114224) ArthurShelby válasza ArthurShelby (#114220) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Akit érdekel a probléma ezzel orvosoltam, viszont így meg a videókat nem teszi ki teljes képernyőre. :W

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#114225) air válasza m_kovacs (#114221) üzenetére


air
nagyúr

És pont ma emlegettem a másik topikban a HVG tech rovatot. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#114226) ArthurShelby válasza ArthurShelby (#114224) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Végül a horizon go-ból vissza kell tenni a 2.3.9 production verziót + ez kell még forced auto módban. :)
Jah és a telefon is kell (vagy egy egér), mert az alap távirányítóval nem lehet használni.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#114227) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok,
segítséget szeretnék kérni apphoz.

hogyan tudom a QickPic képnézegetőt beállítani alapértelmezettnek a gyári helyett?
A total commanderhez hozzá tudtam rendelni, mint alapértelmezett, de a camera FV-5 -ben nem találtam ilyen opciót a képek visszanézésére, automatikusan a gyárit indítja (mint alapértelmezett)
a QickPic-ben van egy ilyen opció, a beállításokban, hogy beállítás alapértelmezettként, de az út, amin ehhez végig akar vezetni, nem járható, olyan beállítás nincs az telefonomon (Appinfo /alapértelmezett indításban kattintani alapértelmezettek törlését). Még linket is ad, de az a "Dokumentumok" appra mutat... :W
Android 6.0

van ötletetek?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#114228) jurzsolt válasza Wolfskin (#114227) üzenetére


jurzsolt
tag

beállítások - alkalmazások - beállítások - alapértelmezett beállítások

(#114229) togvau


togvau
senior tag

Kellene nekem valami kamera távirányító app, amivel a telefonom kameráját tudom irányítani tabletről, és nem áll le csatlakozáskor/nem úgy bluetoothos, hogy mindig kikapcsolja a bt-t, és persze van valamilyen távnézet is (csak hogy látni lehessen mi van a képben, a rögzítés mehet a kamerás eszközre, nem kell a full képet átvinni), és videot is tudjon, ne csak képet. Létezik ilyen?

hitler, sztálin, micro usb

(#114230) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Gmail azt irja hiba a mappa szinkronizálásakor. Próbáljam ujra.. De semmi.
Ötlet?
Köszi.

(#114231) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

sziasztok
Messenger appnál nem lehet kilőni azt valahogy hogy ne írkálja ki nekem minden belépésnél, hogy kapcsolódva fent zöld sávval? akku kímélésből ki van iktatva a program, edigg nem is írkálta ki, de egy ideje megint

(#114232) Viktor0610 válasza Krill77 (#114230) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Távolítsd el a frissítéseit, töröld az adatait, szerintem az megoldja. :)

Samsung Galaxy A54

(#114233) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

aCalendar illetve DigiCal fizetős appokban szereplő naptárakat szeretnék használni ( pl kedven csapataim meccsidőpontjai)
Van erre ingyenes app?
Vagy maga a naptár ics fájl elérhető?

(#114234) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Milyen jó cleaner app ajánlott? Nem ram tisztításra kell, hanem telefon tárhely szabadításnak, cache törlés, ilyenek. Barátnőm telója tele van.

Nincs rootolva, különben sd maid menne rá.

CCleaner?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#114235) Krill77 válasza Viktor0610 (#114232) üzenetére


Krill77
őstag

Köszi. Csak nem vagyok biztos benne, h emlexek a mailhoz tartozó passw re. :S

(#114236) Bozek válasza holozis_HUN (#114234) üzenetére


Bozek
nagyúr

SD Maid-hez se feltétlenül kell root. Amit root nélkül nem tud, azt meg más program se tudja szerintem.

(#114237) holozis_HUN válasza Bozek (#114236) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ingyenes verzió is elég?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#114238) Bozek válasza holozis_HUN (#114237) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tettem fel ingyenes verziót root nélküli telefonra, úgyhogy igen, szerintem elég. Bár én a sajátomra (amire szintén nincs root) megvettem a fizetőst.

(#114239) SimonJanos válasza Krill77 (#114230) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Cache törlés és újra (account)...? (tárhely OK?)

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#114240) holozis_HUN válasza Bozek (#114238) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Na igen, appokat nem tisztított, full veezió kell neki. Olyan app, ami appokat is tisztít?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#114241) Viktor0610 válasza Krill77 (#114235) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha csak a Gmail appot állítod vissza alapra, nem kér semmi kódot. ;)

Samsung Galaxy A54

(#114242) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Tudja esetleg valaki , aki Aqua Mailt használ , hogy miért kérdez rá kb 2 naponta a tanusitvanyra?
Hiába pipalom ki minden egyes alkalommal , két naponta felugrik ez az ablak ...

(#114243) WhiteWalker válasza WhiteWalker (#114242) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Targytalan...elvileg az SSL változás értesítőt kellett kikapcsolni.

(#114244) Viktor0610 válasza WhiteWalker (#114243) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gmail címekre miért nem a Gmailt használod?

Samsung Galaxy A54

(#114245) WhiteWalker válasza Viktor0610 (#114244) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mert volt hogy a gmail app csomoszor nem küldte el a levelet , "beakadt", két naponta frissitgetik , hol jó hol nem...
Érdekes az Aquamail nem frissül orrba szájba...
Berágtam , pont akciós áron volt az Aqua. Ráadásul sokkal jobban testre szabható.
Sose volt bajom vele. Hibátlan.
A gmail app ment a kukába :D

[ Szerkesztve ]

(#114246) air válasza Viktor0610 (#114244) üzenetére


air
nagyúr

Mert mondjuk nem lehet vele egyesével törölni a leveleket a beszélgetésekből.
Már én is gondolkodom rajta, hogy emiatt mást fogok használni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#114247) MikeWazowski válasza Viktor0610 (#114244) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Mert a Gmail app egy vacak.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#114248) Bozek válasza air (#114246) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért az AquaMail se tökéletes. Bár már egy ideje én is azt használom, mert jobban bejön, mint a GMail. Viszont az eléggé problémás, hogy az "Összes kijelölése" nem is jelöl ki mindent, csak azt, ami épp látszik a képernyőn. Így ha hosszabb ideig nem távolítom el véglegesen a törölt elemeket, akkor macerás lesz később.

(#114249) air válasza Bozek (#114248) üzenetére


air
nagyúr

Tökéletes alkalmazás nincs is.
Kérdés, ki, milyen hibákkal tud, vagy nem tud együtt élni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#114250) Wolfskin válasza jurzsolt (#114228) üzenetére


Wolfskin
őstag

szia, ott csak böngésző van, telefon és sms üzenetküldő, de a gyári képnézegető nincs köztük.
de közben sikerült a kamerát külső képnézegetőhöz társítani, így megoldódott...

más
azt nem tudja valaki, hogyan lehet youtuberól zenét lejátszani kikapcsol kijelzővel? háttérzenére, hogy a screen ne egye az aksit közben feleslegesen.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.