Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113401) darvinya válasza w.miki (#113397) üzenetére


darvinya
titán

Weather M8, csak app-ba lépve van alul kis reklám.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#113402) zeon.hu válasza beg (#113400) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nincs időm rá sajnos, meg hűséges vagyok a zooperhez :)

#?*@&!

(#113403) junkpod válasza Somatom (#113391) üzenetére


junkpod
nagyúr

A Samsung alkalmazásboltban keresd az snote-ot, ne a playben.

Box's don't touch!

(#113404) Somatom válasza junkpod (#113403) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Ez jó tipp!

Más.
Barátomn rosszul állította be az akciókameráját, úgyhogy most van egy csomó videónk, amiken fejjel lefelé van a kép. Tud vki olyan programot, (lehet Win, vagy Linux is), amivel rekódolás nélkül talpraállíthatóak a videók? Előny, ha tömegesen is tudja, nem csak egyenként.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113405) #73959936 válasza Somatom (#113404) üzenetére


#73959936
törölt tag

Ezt láttad ?

(#113406) Bozek válasza #73959936 (#113405) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az volt a kérdés, hogy átkódolás nélkül mivel lehet. Átkódolással egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#113407) Bozek válasza Somatom (#113404) üzenetére


Bozek
nagyúr

AviDemux, de van Video konvertálás topik, ott hátha többen tudnak segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#113408) darvinya válasza Somatom (#113404) üzenetére


darvinya
titán

Csak lejátszó program képes átkódolás nélkül helyesen megjeleníteni.

Minden ilyesféle művelet átkódolással jár.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#113409) #73959936 válasza Bozek (#113406) üzenetére


#73959936
törölt tag

Igen, figyelmetlen voltam :B , de (#113408) darvinya

[ Szerkesztve ]

(#113410) Somatom válasza Bozek (#113407) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Rákérdezek odaát.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113411) BK87


BK87
senior tag

Sziasztok. Van egy Moto X Style készülékem, ami most frissült Nougatra, és szeretnék factory resetet csinálni. Milyen programmal tudom lementeni az adataimat (híváslista, stb.)? Előre is köszönöm.

(#113412) dave0825 válasza BK87 (#113411) üzenetére


dave0825
őstag

SMS-re ezt szoktam használni, Híváslistára és régebben telefonkönyvre pedig ezt (ez is tud sms-eket menteni/visszaállítani, viszont nekem talán 4-es Androidtól fordítva jelenítette meg, ha jól emlékszem, akkor a tetején voltak a régiek, vagy egy személy üzenetei voltak fordított sorrendben, már nem emlékszem, ezért tértem át a föntire). Alkalmazásokat nem érdemes visszaállítani, esetleg 1-2-t, lehetnek gondok belőle a rendszerben, jobb a tiszta telepítés. Én max 2-3 alkalmazást szoktam visszaállítani, azt is telepítem, és csak az adatokat rakom vissza. Titanium backup-pal szoktam, de ahhoz root kell, Helium backup-hoz nem, viszont egy Windows igen.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#113413) Bozek válasza darvinya (#113408) üzenetére


Bozek
nagyúr

és (#113409) kovacsen222: Attól függ. Ennyire nem ástam bele magam a dolgokba, de például a képarányt simán be lehet állítani átkódolás nélkül is. Igaz, a videó még marad ugyanabban a felbontásban, de a lejátszó program már úgy veszi, hogy más a képarány. Ki tudja, hogy a forgatásnál mi a helyzet.

(#113414) darvinya válasza Bozek (#113413) üzenetére


darvinya
titán

Hát nem.
Te olyan lejátszót használsz, ami kezeli konténerbe írt bejegyzést, és aszerint játsza le.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#113415) e=mc²


e=mc²
őstag

Sziasztok!

Tudnatok olyan appot ajanlani, amibe beallithatom, hogy jelezzen akar orankent, vagy idokozonkent, de ugyanaz a feladat ismetlodve. Nem kell semmi extra csak a mostani emlekeztetokben (meg naptar es task appokban) minimum 1 napra lehet ezeket beallitani, aminel kisebb idointervallum bellitasi lehetosegre lenne szuksegem.

Konkret pelda, jelezzen 3 orankent "igyal vizet", vagy 6 orankent "indits el egy appot"

Koszi!

Ambulimax Provider

(#113416) Bozek válasza darvinya (#113414) üzenetére


Bozek
nagyúr

És én miben írtam mást? Leírtam, hogy a lejátszó már úgy veszi.

(#113417) Jakuu válasza e=mc² (#113415) üzenetére


Jakuu
őstag

Bz reminder

(#113418) bb.bocs


bb.bocs
őstag

sziasztok
olyan kérdésem lenne hogy feltettem ma a telefonomra egy programot call id néven fut, hozzá kérte hogy tegyem fel a contacts+ nevű alkalmazást. ( ha jól emlékszem) az alkalmazást leszedtem.
azóta a gyári beépített hiváslita hibával leáll. android 7 es van rajta... nm tudom mi ez. alapértelmezettnek a gyári van beállíítva,újraindítottam a telefont nem megy.

(#113419) fdisk


fdisk
őstag

Simple-vel akartam fizetni most, és pár napja, de nem tudtam.
Holott ez eddig ment.
Elkezdett körözni a kijelzőn az app, és vmi tokeneket akart letölteni.
Utána néztem a neten, hogy mi ez a token.
Azt találtam, hogy offline 10 tranzakció lehetséges. Ha ez elfogyott akkor tölti le a következő adag tokent az app.
De akad ezzel kapcsolatban két probléma.
1. Még csak 8x vásároltam így
2. Sosem voltam offline. A mobilnet mindig aktív.

Akkor ez most hogy van?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#113420) sbwolf válasza fdisk (#113419) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Én úgy tapasztaltam, hogy napi három vásárlást enged offline utána kell neki a net. ( tokent). Illetve, ha nagyobb összegű a vásárlás, akkor is kér random netet.

(#113421) #16695808


#16695808
törölt tag

Szerintetek melyik a legjobb billentyűzet? Én sokáig SwiftKeyt használtam de a gboard is elég jó lett mostanában. A samsung gyári billentyűzetet nehezebb kezelni sok az elütés. Kinek melyik vált be és miért?

[ Szerkesztve ]

(#113422) Meggyi001 válasza #16695808 (#113421) üzenetére

Hát ez teljesen szubjektív, kinek milyen funkciók, kinézetek, elrendezés, stb jön be. Párat ki kell próbálni huzamosabb ideig. Nekem és a családnak évek óta a Swype Keyboard van, nekünk megfelel. Néha le is akciózzák, 2-3 száz ft-ra. Szokás és szótanuló is, mint a legtöbb jó billentyűzet.

https://gamergep.hu/

(#113423) S e t h válasza #16695808 (#113421) üzenetére


S e t h
nagyúr

Swype 2.2.3-as verzió( nem az aktuális a google playen, az borzalom) vagy
Gboard

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#113424) aelod


aelod
veterán

Facebook appnál miért fordítja el a kijelzőt a telefon ha a rendszer beállításoknál ki van kapcsolva az automata elfordítás?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#113425) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Üdv.
Olyan kérdésem lenne, hogy van olyan progi, vagy valami ketyere, amivel elő tudom csalogatni az összes hívés naplót?
Mert ugye egy pár éve mentem a naplót, de most a CM Security 10.01-től megszűnik, addig le kell menteni a hívásnaplót.
Na de most ugye a telefon max 500-at enged, nekem meg van egy pár ezer..
Szóval az XDA-n találtam 1-2 okosságot ezzel kapcsolatban, de nem sikerült működésre bírnom.
Illetve, melyik progi ajánlott erre, ami folyamatosan fogja nekem menteni az sms-t, meg a hívás naplót?
Áruházban találtam párat, de mindegyikkel van valami bajom.
Az egyik nem akar csatlakozni sem a gmail fiókhoz, valami hibát ír, se a drive-hoz.
Akkor a másik meg elég érdekes formátumban menti el
Valakinek valami tippje milyen programot lehetne használni erre, akár CM S féle, vagy direkt erre valót.

De legfontosabb az lenne, hogy a hívásnapló ne csak 500 hívásból álljon, hanem az összesből, mert nem tudok visza keresni korábbi hívásokat.
Menteni is a hívásokat csak 1,5 éve mentem,

Köszi a választ.

(#113426) asdf74


asdf74
tag

Sziasztok. Van valami megoldas arra hogy Youtube alkalmazas menjen lezart kepernyonel?

(#113427) Bozek válasza asdf74 (#113426) üzenetére


Bozek
nagyúr

Persze, de csak miután elolvastad az összefoglalót. :D

(#113428) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Olyan programot keresek amivel be lehet állítani hogy ha adott Bluetooth eszközhöz csatlakozva van a telefon, automatán feltolja maxra a fényerőt.
Autóban kellene, állandó automatán van a fényerő, de kocsiban jó lenne mindig maxon.

Köszi

yo

(#113429) asdf74 válasza Bozek (#113427) üzenetére


asdf74
tag

Megyek is olvasgatni...

(#113430) w.miki


w.miki
veterán

Ingyenes akkumulátor (és térerő) loggoló/monitorozó program létezik?
(Tesztelni akarom melyik legjobb modemmel legjobb a térerő/akkuidő)

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#113431) Somatom válasza kenny123 (#113428) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem le is írtad a bűvös szót: automatán. Akkor kell egy automatizáló. E-Robotban:
Új parancs: elnevezed.
Esemény: Bluetooth&NFC -> BT ACL csatlakozva -> kiválasztod a listából az eszközt.
Művelet: Kijelző -> Fényető beállítása -> megadod a % -os értéket.
Alul, a floppy ikonnal mented. Ennyi.
A visszaállítás egy másik parancs, BT ACL bontva eseménnyel. A műveletnél viszont nem feltétlenül fix értéket kell megadnod, ha nem használhatod a "fényerő mód megváltoztatása" műveletet is, amiben visszaállíthatod automatára.
Persze, fokozhatod is úgy, hogy a Robot figyelembe vegye az időpontot is, hogy éjszaka mindenképpen legyen automatikus módban, hogy ne süsse ki a szemed. Sőt! Külső beépülővel azt is lehet, hogy az "éjszaka" időpontjai ne fixek legyenek, hanem a mindenkori napkeltéhez/napnyugtához igazodjanak.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113432) darvinya válasza Somatom (#113431) üzenetére


darvinya
titán

Fényérzékelőt be lehet iktatni éjszakai módnál?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#113433) Somatom válasza darvinya (#113432) üzenetére


Somatom
veterán

Nem értem, hogy mire gondolsz. Az automatikus mód attól automatikus, hogy a fényérzékelő szenzor jele alapján szabályoz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113434) géeles válasza fRooStzzZ (#113425) üzenetére


géeles
aktív tag

A mentéshez erre van szükséged:

Super Backup

:)

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#113435) Drughi


Drughi
addikt

Sziasztok,

A napi víz / folyadék bevitel követésére és figyelmeztetésére milyen app ajánlott?

Jelenleg a Hydro Coach free van, de 800Ft-ért sokallom a pro-t, ami pont jó volna.

Más alternativa?

(#113436) Fleed


Fleed
aktív tag

Hali! Remélem nem warez téma, de van arra megoldás, hogy root olt telefonon elinduljon a horizon go?

(#113437) air válasza Fleed (#113436) üzenetére


air
nagyúr

A régit még át lehetett verni, de a mostanit már nem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#113438) g_g_g válasza Fleed (#113436) üzenetére


g_g_g
őstag

Nekem megy simán. XIAOMI Mi4c MIUI multi stabil ROM-mal. Root van.

(#113439) e=mc² válasza Jakuu (#113417) üzenetére


e=mc²
őstag

Koszonom!

Ambulimax Provider

(#113440) dokee78


dokee78
félisten

Már nem lehet kikapcsolni a SwiftKey esetén,hogy a javaslatokat ne jelenítse meg?

(#113441) ollie válasza aelod (#113424) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert nem a rendszerre bízza az elforgatást, hanem maga az app figyeli, hogy el van e forgatva a kijelző.

***

(#113442) Somatom válasza g_g_g (#113438) üzenetére


Somatom
veterán

Ebből egy dolog biztosan következik: neki nem ilyen telója van. A hsz. -ednek mi volt a lényege? Az, hogy a root megállapítására nincs egységes mód? Ezt tudjuk. Vagy, vegyen egy ugyanilyen telót? Kétlem, hogy számára ez üdvözítő megoldás lenne. Miért nem azt írtad inkább, hogy használjon MyTV -t, mert azt nem érdekli a root? Akkor legalább a telója maradhatna.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113443) g_g_g válasza Somatom (#113442) üzenetére


g_g_g
őstag

Csak annyi információ tartalma lett volna, hogy önmagában a root (super su) nem kizáró tényező, hogy az alkalmazás fusson, mint pl. ahogy az OTP alkalmazásánál az volt.

(#113444) aelod válasza ollie (#113441) üzenetére


aelod
veterán

Nekem csak ne figyelje, hol lehet letiltani?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#113445) tomy86 válasza Drughi (#113435) üzenetére


tomy86
addikt

Én a Water Drink Remindert használom évek óta. Emlékeim szerint csak a reklámok megjelenítésében van különbség a free és a pro verzió között. De a Hydro Coach-ot is szokták akciózni időnként. Pár hónapja 299 forintért láttam.

[ Szerkesztve ]

(#113446) Somatom válasza g_g_g (#113443) üzenetére


Somatom
veterán

Nincs olyan, hogy kizáró tényező. Egy felhasználói alkalmazásnak nincs automatikusan root joga, anélkül pedig nincs lehetősége 100% -os bizonyossággal megállapítani azt, hogy az eszköz rootolt-e. Ilyet csak akkor lehetne, ha a rendszertől kérdezhetné le, de Androidon, jelenleg erre nincs egységesen használható utasítás. Ebből az is következik, hogy bármelyik felhasználói alkalmazás átverhető. A kérdés a hogyan.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113447) w.miki válasza Drughi (#113435) üzenetére


w.miki
veterán

miért mennyi vizet kell bevinni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#113448) beg válasza g_g_g (#113438) üzenetére


beg
veterán

Teljesen véletlenül nem magisk van? Azzal persze hogy nem veszi észre semmi a root-ot.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#113449) g_g_g válasza beg (#113448) üzenetére


g_g_g
őstag

Nem, még 5.1.1 alapú a ROM , super su TWRP-ből telepítve.

(#113450) ollie válasza aelod (#113444) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem használok facebook appot, szóval fogalmam sincs. De esetleg körbenézhetsz a beállításaiban.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.