Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113751) beg válasza GEPESZ66 (#113749) üzenetére


beg
veterán

Akárcsak én, de nem kattintok dél afrikai milliós nyeremény és ingyen Mercedes linkre :)
Eddig bevált.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#113752) Lacielvtárs válasza beg (#113751) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Viszont nem is nyertél még 'dél afrikai milliós nyeremény és ingyen Mercedes' - t sem :DDD

De amúgy plusz egy :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#113753) DS39 válasza GEPESZ66 (#113747) üzenetére


DS39
nagyúr

Az Avast PC-n is lassítja a rendszert, én kukáznám.
Van nevesebb gyártóknak is Androidos programja.
(Egyébként szerintem is felesleges, inkább reklám blokkoló kell.)

(#113754) SharpSA


SharpSA
veterán

A Poweramp helyett melyik lejátszót ajánljátok, ami külalakra, tudásra hasonló és le tudja tölteni a zenékhez a megfelelő képet? Az autóban ha telepítve van a Poweramp, akkor mindig az indul el például a rádió helyett elsőre vagy ha a rádión csatornát keresek. Már minden beállítást kipróbáltam. A Playerpro-val nincs ilyen gond, de az meg nem annyira tetszik és a képeket nem jól kezeli, nem mindig jót tölt le a zenékhez.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#113755) drmotto


drmotto
őstag

Aldiko readert használnék egy Huawei M3 tableten.
Nagyjából jól is megy, viszont van egy olyan gondom, hogy napfénynél annyira sötétre veszi a kijelzőt, hogy szinte olvashatatlan. Hiába állítom a tablet fényerejét, az Aldiko ezt figyelmen kívül hagyja és ugyanolyan sötét marad a kép. Az sem segít ha átállítom fekete háttér, fehér betűre. Egyébként nincs gond a láthatóságával, csak ebben az esetben.
Van erre valami megoldás?

(#113756) Viktor0610 válasza drmotto (#113755) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én semmi ilyet nem tapasztalok más készülékkel.
Szerintem típusspecifikus probléma lesz. Főleg, mivel fényerőállítási lehetőség sincs a programban.

Samsung Galaxy A54

(#113757) drmotto válasza Viktor0610 (#113756) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi, akkor keresek mást helyette.

(#113758) szinimini


szinimini
senior tag

Hali,
Olyan videó felvevot keresek, ami egy bizonyos hangra el indítja a felvételt.
Horgasztnal venném fel a kapást vele. :)
Vagy esetleg vmi ötlet rá.
Köszi ;)

(#113759) Somatom válasza szinimini (#113758) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem ez erőszak nélkül nem fog menni. A hangfigyelés alapból nem állandóan aktív, mert attól merülne a teló, mint a Titanic.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113760) zsoltzsolt válasza szinimini (#113758) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Szólj az asszonynak, hogy figyelje a botot, míg alszol 😁

(#113761) beg válasza zsoltzsolt (#113760) üzenetére


beg
veterán

Ha nincs konstruktív ötlet, akkor inkább ne. Nem csak a mostani hozzászólásra vonatkozik.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#113762) ksanc válasza szinimini (#113758) üzenetére


ksanc
őstag

Ezt nem biztos, hogy mobiltelefonnal kéne megoldani :) Kell valami célgép és folyamatos felvétel oszt' kész.
Mellesleg milyen hangra indítanád? És mit vennél fel? A kapásjelzőt? Mert arról le fog késni minden mobilos alkalmazás szerintem :)

(#113763) Somatom válasza ksanc (#113762) üzenetére


Somatom
veterán

Mozgásérzékeléssel talán menne. Nemrég írtam erről a Motion Detector alkalmazásról. Ezen beállítható a kameraképen belül a figyelt célterület (pl. a bot), és az elmozdulás küszöbértéke. Sztem önmagában el tudja indítani a videórögzítést, de ha mégsem, akkor a nyilvános utasításainak köszönhetően, egy automatizáló bármit el tud indítani a riasztására. A kérdés az, hogy be lehet-e állítani úgy, hogy a célterület is látható legyen, és a "bevágásra" is egyértelműen reagáljon.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113764) ksanc válasza Somatom (#113763) üzenetére


ksanc
őstag

Szerintem egy mobiltelefonon egy alkalmazással használhatatlan. Biztos vagyok benne, hogy a reakcióidő túl nagy lenne. Egy kapás tizedmásodpercek alatt játszódik le, az elejéről tuti lemarad.
Kell venni egy autós fedélzeti kamerát, azok alapból tudják a mozgásérzékelést. Bár ide az is lassú lenne.
Vagy, ha pénz nem számít, akkor egy akciókamerát.
Én biztosan nem tökölnék, beállítanék valamit folyamatos felvételre, tuti minden rajta lenne, ami kell és óccsóért megvalósítható. Sőt, valami óccsó kamerás mobillal meg egy médiaszerver alkalmazással bentről nézném mondjuk a saját mobilomon a szobából a sörök mellől. Aztán az riaszt is, ha mozdul valami és tuti megvan a felvétel is. :D

[ Szerkesztve ]

(#113765) Somatom válasza ksanc (#113764) üzenetére


Somatom
veterán

Lehet, hogy itt valamit félreértettem. Én arra gondoltam, hogy a hatalmas cettel vívott heroikus küzdelmét akarja megörökíteni. Eszembe sem jutott, hogy csupán a hal táplálkozására szeretné kizökkentetni magát standby állapotból. Hát, ez, igy nagy, morális dilemma. Egyrészről sztem sportszerűtlen. Másrészről viszont a hal élelem, és a táplálékhoz jutás célja felülírja a sportszerűséget. :)
Fenekezéshez sztem beválna az általam említett alkalmazás. Közel kell tenni a damilra húzott, bevágott krumpliszelethez (alias kapásjelzőhöz), és sztem tökéletesen tudná detektálni a kapást. Úszózáshoz viszont nem lenne alkalmas kapásjelzőnek, mert az úszó messze van, és a víz mozgása is bezavarna. Nem vagyok nagy pecás, de, nagyon meglepne, ha nem lehetne kapni okostelóhoz hangolható, kapásjelző céleszközöket.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113766) szinimini válasza Somatom (#113765) üzenetére


szinimini
senior tag

Kapásjelzőt gondoltam felvenni nem pedig azt amikor hal bekapja :) sportszerű vaok ;)
Akkor legközelebb szerintem teszek oda egy kamerát v vmi,m akkor is jó lehet és újra indítom néha.
De tényleg a reakció idő kevés lenne sajna uh ez a hangvezerles lassú lenne.
De mondjuk akkor azt csinálnám , h 12 - 24 óránként törlöm az előző felvételt kívágnam belőle, ami kell és lementenem. Aztán folyt. köv. :)

(#113767) beg válasza szinimini (#113766) üzenetére


beg
veterán

Többnyire tudnak loop record funkciót a programok, nem kell foglalkoznod a törléssel és az utolsó x perc/óra mindig meglesz.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#113768) Somatom válasza szinimini (#113766) üzenetére


Somatom
veterán

Nem értem, hogy miért kell a kapásjelzőt külön figyeltetni. Hiszen, azt Te magad is feszülten figyeled. A kapásra viszont bevágsz, ami az addigi állapothoz képest egy olyan hirtelen és nagy arányú mozgásváltozás, amit egy teló több szenzorán keresztül is képes detektálni. A küzdelem látványos része onnan kezdődik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113769) kazy76


kazy76
aktív tag

Sziasztok. Van egy fogós kérdésem. Van egy Selecline telóm. Csináltam egy gyári beállítást. Android 6.0-van rajta és amikor próbálom csinálni az első lépéseket akkor kér egy olyan fiókot amivel már volt szinkronizálva. Mi van ha én ezt nem tudom? Valakinek ötlet?

Samsung Galaxy S8_Samsung Galaxy J5 2017

(#113770) Viktor0610 válasza kazy76 (#113769) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerviz.

Legközelebb pedig a hard reset előtt kitörlöd a fiókot vagy olyan fiókadatokat adsz meg, amire emlékszel. ;]

Samsung Galaxy A54

(#113771) kazy76 válasza Viktor0610 (#113770) üzenetére


kazy76
aktív tag

Köszi a segítséget. Ramot nem találok rá lehet hogy akkor kuka mert nem ér annyit a teló.

Samsung Galaxy S8_Samsung Galaxy J5 2017

(#113772) smithsys válasza kazy76 (#113771) üzenetére


smithsys
aktív tag

A needrom-on van néhány ROM Selecline telókhoz ami flashtoollal feltehető, de ahhoz tudnod kell a pontos típusát meg nem árt alaposan utána olvasni hogy mit és hogyan csinálj.

(#113773) kazy76 válasza smithsys (#113772) üzenetére


kazy76
aktív tag

Köszi. Rá nézek.

Samsung Galaxy S8_Samsung Galaxy J5 2017

(#113774) Bozek válasza smithsys (#113772) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az FRP-n az se segít tudtommal.

(#113775) smithsys válasza Bozek (#113774) üzenetére


smithsys
aktív tag

Egy próbát azért megér.

(#113776) szinimini válasza Somatom (#113768) üzenetére


szinimini
senior tag

H megorokitsem ahogy viszi a hal, nem ez által akarok bevagni.
Van elektromos kapasjelzőm plusz vevőm is hozzá.....
Nem tudom, h te mire gondolsz, d vh naon nem egyre gondolunk :D

[ Szerkesztve ]

(#113777) bohoc71 válasza kazy76 (#113769) üzenetére


bohoc71
aktív tag

[link]. Esetleg ezt is megér egy próbát..

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#113778) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Létezik olyan (chat) alkalmazás, amely képes az én kimondott szövegemet írottá alakítani (ez még megy is a Messengerre uszított G-boarddal, valamiért a gyári Huawei Swype nem dobja ki a mikrofon gombot), de arra is képes, hogy az én készülékemre érkező írott szöveget kimondja?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#113779) Somatom válasza HoTaZo (#113778) üzenetére


Somatom
veterán

Muszáj leírni? A párommal gyakran használjuk a Whatsapp hangüzenet funkcióját. Mikrofon nyomva tart -> beszél -> mikrofon elenged -> már küldi is média hangüzenetként. Megkapod -> ráböksz -> meghallgatod. Vezetés közben nagyon praktikus.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113780) HoTaZo válasza Somatom (#113779) üzenetére


HoTaZo
őstag

Párom nem használ okostelefont, asztali Windows, slussz.
Ráadásul, most vettem egy filléres, de funkciónak megfelelő fejhallgatóba dugható csipi mikrofont. Ezzel csak ott a gondom (amit elfelejtettem az előzőbe leírni), hogy ha át is alakítja a leírt szöveget, akkor hogyan fogom hallani?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#113781) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Sziasztok.

Tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnám innentől aktiválni a vibert, mert hiába csinálom ami le van írva nem tudom aktivitálni.

(#113782) Somatom válasza HoTaZo (#113780) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor passzolok. Nem használok Windows -t, nem is igazodok el rajta.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113783) S e t h válasza HoTaZo (#113778) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezt chat alkalmazás nem tudja, hanem több más alkalmazás egyidejű használatával tudnád csak megvalósítani.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#113784) S e t h válasza Gedeon31 (#113781) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tudom hogy nem segítek neked vele, de az az alkalmazás egy trágya.
Nekem még probléma mentesen ez sosem sikerült, sőt nem egy ismerősömnek is meggyűlt a baja vele. Kommentek is beszédesek a google playen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#113785) Probert75 válasza Gedeon31 (#113781) üzenetére


Probert75
addikt

Net, wifi megy? Mivel kétkártyás a teló, így csak az 1-es sim helyre rakott kártyával engedi szerintem aktiválni.

(#113786) Somatom válasza S e t h (#113784) üzenetére


Somatom
veterán

Az SGS 2 -m olyan mély álomba merült tőle, hogy magától fel sem ébredt. VOIP hívásoknál rendszeresen át szokta venni a hatalmat. Az elnémítása külön mutatvány. Örökre száműztem. Nem érdekel, hogy azóta mit változtattak rajta. Soha, semmilyen eszközömre nem vagyok hajlandó telepíteni, még tesztelésre sem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113788) DS39 válasza #20749568 (#113787) üzenetére


DS39
nagyúr

Nagyon ellentmondásosak a vélemények.
Van aki szerint tök jó, van aki szerint ritka szar. 😏

(#113789) nyisziati válasza DS39 (#113788) üzenetére


nyisziati
veterán

Nekem sokkal jobban bevált, mint a Messenger, vagy a Skype.

(#113790) S e t h válasza #20749568 (#113787) üzenetére


S e t h
nagyúr

Világszerte népszerűbb a whatsapp, nálunk ez a vacak terjedt el.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#113791) Somatom válasza S e t h (#113790) üzenetére


Somatom
veterán

Engem a párom fertőzött meg a Whatsappal, mert nála, Spanyolban is az játszik. Megkedveltem, bár FB ellenes vagyok. De, amíg innen arra nincs átjárás, addig nincs gond. Legutóbb telóváltásnál lepett meg. Whatsapp menüből, Gdrive -ra mentés a régi telón. Az újon ahogy megadtam neki a fiókot, már írta is, hogy talált mentést. Linkestől, médiaüzenetestől, tok-vonó visszapakolt mindent ugyanúgy, mint ahogy a régi telón volt. Perfekt!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113792) Gedeon31 válasza Probert75 (#113785) üzenetére


Gedeon31
addikt

Úgy sem megy. Egy másik telefonba lévő kártyát tudtam csak aktiválni ebbe a telefonba. Másik telefonra jött hívás, majd SMS kód és így sikerült.

(#113793) HoTaZo válasza S e t h (#113783) üzenetére


HoTaZo
őstag

Akkor marad a hang üzenet továbbítás, csak azt még meg kell mutatnom páromnak...

Somatom: azért köszi! :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#113794) zeon.hu válasza HoTaZo (#113780) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Zello esetleg, mint vészmegoldás, walkie talkie alkalmazás és tudtommal pc-s verziója is van.
Fiammal ezen keresztül szoktunk beszélni, egy gombnyomással kezelhető.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#113795) zeon.hu válasza Somatom (#113786) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nekem videó hívásoknál fagyott le, ehhez elég volt egy bejövő, de még nem fogadott is, csak reboot segített.
A "minden hívást a Viber kezel" kikapcsolható (Viber In, pipa ki), bár nem értem, alapból miért van bekapcsolva.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#113796) HoTaZo válasza zeon.hu (#113794) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ránézek. Köszi :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#113797) Jakuu válasza HoTaZo (#113780) üzenetére


Jakuu
őstag

Akkor hasznaljatok teamspeaket, van mindket platformra.

(#113798) HoTaZo válasza Jakuu (#113797) üzenetére


HoTaZo
őstag

Megjegyzem, köszi! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#113799) csipuka válasza HoTaZo (#113778) üzenetére


csipuka
senior tag

Az erkezett uzenet felolvasasara en a Notification Listener-t hasznalom Tasker-rel.
Ha otthon vagyok wifi-n akkor felolvassa, ha valaki irt uzenetet, skype-on, whatsapp-on,stb.
Normal szoveggel faszasul elboldogul, de asszony mindig kirohog ha hosszu linket kapok.

(#113800) HoTaZo válasza csipuka (#113799) üzenetére


HoTaZo
őstag

:R Köszönöm.
Mobilneten is felolvassa gondolom. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.