Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77701) atyca válasza King Unique (#77681) üzenetére


atyca
senior tag

Köszönöm mindenkinek!
Egy AOMEI Partition Assistant – Macrium Reflect Free kombóval megoldva.
Öröm,és boldogság!(az asszony munkagépe,ha elcseszem soha többé nem kapok vacsorát…)

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#77702) varmi2


varmi2
nagyúr

Üdv.
Lenne egy problémám. Van egy eredeti win10-m, cseréltem alaplapot, és nem akarja aktiválni magát, ilyenkor mit tudok csinálni?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#77703) Zotya84 válasza #41473792 (#77700) üzenetére


Zotya84
őstag

De az is megoldás, ha utánanézel, hogy hogy lehet paracssorból, DISM-mel telepíteni. Bonyolultabb megérteni, mint alkalmazni. Én ilyenkor úgy szoktam, ha tisztát kell. És a végén megkapja a saját kulcsát. És akkor nem kell vacakolni, hogy Home, majd vagy megeszi, vagy nem a Pro kulcsot upgradehez, esetleg kell-e néki a Generic Upg kulcs, vagy még azt sem eszi meg, és registry-mókolással kell megoldani, hogy frissíthető legyen. És eleve Pro kerül fel, az UEFI-kulcstól függetlenül.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#77704) Sub-ZeRo válasza varmi2 (#77702) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hívd fel az MS-t és telefonon elmondod, hogy gariba ment a lap, tönkrement, de nem tudod aktiválni a windowst az új lapon ez miatt.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#77705) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Sziasztok!

Windows 10-en van lehetőség akár batch-el is, hogy egyszerre több nyomtatót telepítsek? Ugyanaz a típus, ugyanaz a driver, csak az IP és az elnevezés más.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#77706) Thusor


Thusor
őstag

Windows 10 Pro alatt szeretnék létrehozni RAID0 tömböt két ugyanolyan 2 TB-os HDD-ből. Hogy tudnám ezt e legegyszerűbben kivitelezni?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#77707) Doky586 válasza #41473792 (#77697) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Csak tipp: Létrehozod az ei.cfg filet a win7 mintájára. Nem veszíthetsz semmit.

(#77708) Soulles


Soulles
tag

Sziasztok!

Hátha van valakinek ötlete, engem már kiidegelt ez a rakás f0s...

- Update 33% -nál fagy: AntiV ki --> PCI-E hardverek eltávolítva --> Semmi eredmény.
- A szoftveres megoldások pl. chkdsk, DISM se segítettek.

Az igazi probléma, hogy a 3. vagy 4. próbálkozás után már a régi verziót se állítja vissza, restart loop-ba kerül a rendszer.

Próbáltam W10 telepítő Troubleshoot eszközeit, mindegyik error-t dob vissza.

-Tapasztalt már valaki hasonlót? Megoldás?
-Hogy tudnám a legegyszerűbben lementeni a doksikat / böngészőbeállításokat stb. ?

Előre is köszönöm!

(#77709) Sub-ZeRo válasza Soulles (#77708) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

-Hogy tudnám a legegyszerűbben lementeni a doksikat / böngészőbeállításokat stb. ?

Live linux egy pendrive-ra és lemented ami kell.

böngészőbeállításokat stb. ?

Ha firefox van vagy chrome, akkor nem kell. Sőt, ha edge-t használsz, az sem nagyon. Az opera is tudja pl, ha a szinkron be van lőve.
Ha nem ezeket használod, akkor vagy megkeresed a fájlokat, meg a beállításokat valami .cfg fájlban, vagy újra belakod a böngészőt.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#77710) ballington


ballington
addikt

Sziasztok!

Nem tudom, hova írható a problémám:
youtube-on egy idő után a kép késni kezd a hanghoz képest. Egy rövid ideig tartó pause után újból egybevág a hang és a kép, viszont egy kis idő után megint elkezd késni. A késés mértéke egy idő után nem növekszik tovább, ami 2 sec körül van.

Illesztőprogram lehet a gond vagy micsoda?

Egy HP ProBook 430 G5 gyári win10.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#77711) Soulles válasza Sub-ZeRo (#77709) üzenetére


Soulles
tag

Köszi, ha nem marad más megoldás akkor clean instal...

Azért pár okból kifolyólag jó lenne valahogy működőképessé tenni az OS-t.

(#77712) Sub-ZeRo válasza Soulles (#77711) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Milyen gépről van szó amúgy?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#77713) Soulles válasza Sub-ZeRo (#77712) üzenetére


Soulles
tag

Ha a hardver konfigra gondolsz akkor:
- 6600k
- Asus Ranger VIII
- 2x8 DDR4

(#77714) Redeckt válasza NandorHUN (#77694) üzenetére


Redeckt
tag

Nem! Kizárólag a terhelés függvényében takarékoskodik. Csak extra mértékű overlocking esetében javasolják a tiltását.

Sikerült álomba küldeni a DAC-ot? :)

Vájtere ala kopp deckt, blinde alanm zeros flokt Redeckt!

(#77715) Sub-ZeRo válasza Soulles (#77713) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Jaja.

Volt a rendszerhez visszaállítási pontod?

[link]

A linkben az van benne, hogy tudod a 10-et elindítani, hogy vissza tudj állítani is valamit.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#77716) Doky586 válasza #41473792 (#77697) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

[link] Itt még működött az embereknek az ei.cfg módszer (Home laptopra PRO-t tisztán installálni), de én most a 1709-el próbáltam, de nem működött.

[ Szerkesztve ]

(#77717) Nixon18


Nixon18
senior tag

Sziasztok!

Van arra lehetőség, hogy a feladatnézetben létrehozott új asztalokat elnevezzem valahogy?
Elég nagy segítség lenne, mivel a különböző projekteknek különböző asztal jól működik, de mivel minden projekt ugyanabban a programban fut a miniatűrök alapján nem mindig egyértelmű, hogy melyik melyik.

(#77718) Soulles válasza Sub-ZeRo (#77715) üzenetére


Soulles
tag

A recovery option-ig már eljutottam egy pendrive segítségével, de:
- nem talál egyetlen visszaállítási pontot se (pedig volt). Most nem tudom megnézni, de ha jól emlékszem valami hibaüzenetet dob vissza.
- a "Chose an Option" alatt mindössze a "Troubleshoot" és "Turn off your PC" lehetőség érhető el.

(#77719) Werkly


Werkly
őstag

Oprendszer gond lehet, hogy miután föláll a rendszer addigra a billentyűzet nem reagál? Boot közben világít majd betöltődés után halott! USB ki-be majd megjavul! Random csinálja csak néha! Ötlet? Kösz!

(#77720) #41473792 válasza Doky586 (#77716) üzenetére


#41473792
törölt tag

Én is most próbáltam nálam müködött a 1803-al hdd-ről való telepítéssel.

(#77721) #86564352


#86564352
törölt tag

Hivatalos: Windows 10 April 2018 Update április 30-án manuálisan letölthetővé teszik és május 8-tól kezdi a Windows Update kiszórni. [link]

[ Szerkesztve ]

(#77722) pzstm


pzstm
titán

Make the most of your time with the new Windows 10 update

Április 30 ;)

lassú voltam

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#77723) Doky586 válasza #41473792 (#77720) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Mit írtál bele? Pro, Prof. Professional, vagy Windows is kellett elé..??

(#77724) NandorHUN válasza Redeckt (#77714) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem tudom.... anatech tomshardware meg redditet olvasgatva nem ajánlotta senki a bekapcsolását. + én nekem ugye elég régi buildem van: Asus P8Z77-V Pro + i7-2600K 4.6Ghz-en ami azért már egy elég erős OC még igényes hűtés ellenére is :)

Kérdésre: nem, sajnos sehogy se sikerült kikapcsolni a fényeket (ugye Dragonfly -on ez egy elég domináns design , a szitakötő alakú piros nagyled ), vicces, hogy ha hub-ba bármi mást dugok, egeret, billentyűt akkor nincs világítás. Ha a DAC-ot, akkor az világít.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#77725) #41473792 válasza Doky586 (#77723) üzenetére


#41473792
törölt tag

Bemásolni a sources mappába ez legyen az ei.cfg -ben:

(#77726) #86564352 válasza Soulles (#77718) üzenetére


#86564352
törölt tag

Troubleshoot gomb alatt vannak lehetőségek. Újratelepítés fájlok megtartásával, advanced alatt automatikus javítás, visszaállítási pontból helyreállítás.

(#77727) Doky586 válasza #41473792 (#77725) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam továbbra is feldobja a telepítéskor a választási menüt hogy melyiket akarom (Home, S, N, stb). Azt még megmondanád hogy a legvégén (..ail után) van enter ? Ansiba vagy UTF-8 ba mentetted?

(#77728) #41473792 válasza Doky586 (#77727) üzenetére


#41473792
törölt tag

Nálam az volt a lényeg hogy feldobja a választási lehtőséget hogy ki tudjam választani a pro-t.
Ei.cfg nélküli telepítőben nem ajálotta fel mert érzékelte hogy home kulcs van a biosz-ban.
Notepad bemásolni:
[EditionID]
Professional
[Channel]
Retail

fájl-mentés-ei.cfg
Nem állítottam semmit bemásolni a sources-be és mehet.

(#77729) Redeckt válasza NandorHUN (#77724) üzenetére


Redeckt
tag

Tény, ott már támadhat stabilitási probléma.

Közvetlenül a gépre csatlakoztatva is készenlétibe küldi?

Vájtere ala kopp deckt, blinde alanm zeros flokt Redeckt!

(#77730) pusihusi válasza #41473792 (#77728) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia a Home után, ha a pro már aktiválva volt a pc-én a Store áruházból le lehet tölteni! Nekem is az eredeti Home volt vettem egy Prot, de mikor újra húzom a pc-ét nekem is csak a Homet ajánlja föl. Utána beállítások aktiválás, s át
rak a storeba és le tölthetem a Prot.

Üdv. Feri!!

(#77731) #41473792 válasza pusihusi (#77730) üzenetére


#41473792
törölt tag

Csak nekem nincs kulcsom: KMS

(#77732) Doky586 válasza #41473792 (#77728) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

OK, a lényeg hogy nálad bevált.

Én pont a fordítottjára gondoltam, hogy a sok helyett csak 1 szerepeljen ott majd, de így még jobb.

(#77733) varmi2


varmi2
nagyúr

Kicseréltem a lapot, egy gigabyte ab350 gaming3-ról egy asrock x370 fatality gaming x-re. Az a gondom, hogy ha a vga nagy terhelést kap, egyszerüen újraindul a gép. Eddig nem volt ilyen gond. Nem volt win újra telepítés eddig. Szerintetek mi lehet a gond? Táp: coler master g550m, vga: rx vega56, cpu: ryzen 1600
Csak a lap változott.

Ezt írja az eseménynapló:
A(z) alkalmazásspecifikus engedélybeállítások nem biztosítanak a(z) Helyi számára Aktiválás engedélyt a COM-kiszolgálóalkalmazáshoz. CLSID:
{D63B10C5-BB46-4990-A94F-E40B9D520160}
, APPID:
{9CA88EE3-ACB7-47C8-AFC4-AB702511C276}
, felhasználó: DESKTOP-L5D56I0\miki, SID: S-1-5-21-2620974625-4189048910-80431145-1001, cím: LocalHost (helyi állomás, LRPC használatával), futtatási alkalmazástároló: Nem érhető el, SID: Nem érhető el. Ez a biztonsági engedély a Komponensszolgáltatások felügyeleti eszközzel módosítható.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#77734) NandorHUN válasza Redeckt (#77729) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem egészen értem a kérdést... :)

Egy sima hosszabbító végén van , gondolom gépbe dugva is ugyanez lenne az eredménye, igaz, ezt nem próbáltam még.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#77735) Cs1csó válasza #41473792 (#77731) üzenetére


Cs1csó
félisten

IGaza van az utánam szólónak úgyhogy ha kérdés van akkor privátban válaszolok de a kérdés inkább az hogy mi az ami hiányzik neked a HOME verzióból és benne van a PRO verzióban és akár egy ingyenes megoldással kiváltható e.

[ Szerkesztve ]

(#77736) core i7 válasza Cs1csó (#77735) üzenetére


core i7
addikt

Ööö ilyet lehet a topikba írni? :U Ez warez téma nem? Nem kötekedni akarok csak inkább szólok

[ Szerkesztve ]

(#77737) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

2018-04 Cumulative Update for Windows 10 Version 1709 for x64-based Systems (KB4093112)
Status: Install error - 0x80092004

Ezzel mit lehet kezdeni? Mindig ezt kapom...

https://www.coreinfinity.tech

(#77738) pc360 válasza core i7 (#77736) üzenetére


pc360
addikt

Én azt sem értem, hogy mit írt, annyira tagolatlan. Az ilyeneknek kellene nyitni egy topikot, ahol egymásnak makoghatnak az írástudók megzavarása nékül.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#77739) Cs1csó válasza pc360 (#77738) üzenetére


Cs1csó
félisten

Bocs, de a szerkesztettem a hozzászólásomat és egy ilyen IZÉ lett belőle. Amúgy arra lennék kíváncsi, hogy miért nem jó neki a home verzió tényleg szüksége van e a pro többlet tudására.

(#77740) Kékes525


Kékes525
félisten

A HitmanPro.Alert kiakasztotta (nagyon lelassította) a rendszerem. Egy rendesen megírt operációs rendszernél ilyen csak rendkívül ritkán történhet meg. Az előző telepítésnél pedig az Everything volt, ami most rendesen fut, pedig ugyanazokat a programokat és beállításokat használom.
Amúgy a bootnál milyen billentyűkombinációval tudom előhívni valamilyen javítási lehetőséget, ha szükséges lenne adott esetben? Egyáltalán van ilyen lehetőség? Ilyesmire gondolok, ami Windows 7-nél volt: Speciális indítási lehetőségek

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#77741) core i7 válasza Cs1csó (#77739) üzenetére


core i7
addikt

Szerintem valamikor Win7 Ultimatenél fort ez ki amikortól azt hiszik emberek a Ultimate/Enterpriseval jobb lesz közbe sok funkciót nem használnak habár való igaz Win10 pro-ba van 1-2 funkció ami otthoni felhasználónak is jó lehet

[ Szerkesztve ]

(#77742) Cs1csó válasza Kékes525 (#77740) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem kötekedésképp de lehet túl sok mindent variálsz meg a rendszerben, és nem csak a kinézetről beszélek.
Tehetnél egy próbát: csinálsz egy tiszta telepítést ÉS SEMMI MÓKOLÁST nem csinálsz a rendszerrel csak használod tuti nem lesz semmi fagyásod. Persze ettől még nem fogsz rájönni hogy melyik tweak stb. csinálta a problémát de legalább az okokhoz közelebb kerülsz.

Amúgy melyik verziót használod a 1709-est? Vagy a még mindig a levegőben lógó 1803-ast? Ha az újabbat ez is közrejátszhat a problémában.

(#77743) Kékes525 válasza Cs1csó (#77742) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem csináltam semmi mókolást a színeken kívül. Az 1709 build 10.0.16299.402 (Win10 RS3). Egyszer már csináltam tiszta telepítést, még egyszer nem szeretném. A Windows 7-et "agyon" mókoltam, semmi baja nem volt tőle. Olyan hibám sohasem volt, aminél ne tudtam volna valahogyan elindítani a rendszert.
Amúgy az indításnál ha nem akar a rendszer bejelentkezni van lehetőség javításra (utoljára működött config betöltése, csökkentett mód elérése, mint az a Windows 7-nél volt.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#77744) King Unique válasza Kékes525 (#77740) üzenetére


King Unique
titán

Én korábban próbálgattam azt a programot, de kissé akasztotta a rendszert, a böngészőben a weboldalak is jóval lassabban töltődtek be stb. Anélkül nem volt ilyen gond. Akkor most melyiknek is volt a hibája? :)

Visszaállítható Windows alól és a Windows-telepítő parancssorában is 1 db parancs begépelésével a korábbi F8-as boot menü. Illetve vannak egyéb lehetőségek is a speciális rendszerindítás és a csökkentett mód eléréséhez.

[ Szerkesztve ]

(#77745) Zoz válasza Kékes525 (#77740) üzenetére


Zoz
őstag

"bootnál milyen billentyűkombinációval tudom előhívni valamilyen javítási lehetőséget, ha szükséges lenne adott esetben?"
Semmivel. Shift-et nyomva kattints az Újraindításra, és akkor a következő induláskor lehet majd csökkentett módot választani.
Ha nem tudod előre, hogy a következő indulásnál nem fog indulni a gép, és kéne a csökkentett mód, akkor így jártál...

Ha úgy gondolod, hogy hülyék voltak a Microsoftnál, amikor ezt az újítást kitalálták, akkor így kaphatod vissza a hagyományos F8-as menüt, rendszergazda jogú parancssorba ezt beírva:
bcdedit /set "{current}" bootmenupolicy legacy

(#77746) Kékes525 válasza King Unique (#77744) üzenetére


Kékes525
félisten

Egyértelműen a Windows 10 hibája. A régebbi gépem "Windows 7 64bit Pro, Hardver: QuadCore Intel Core i5-2500, 4133 MHz, Asus P8Z68-V Pro/Gen3 4x4 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM, Audio-GD-11-USB32 DAC, SAMSUNG SSD 830 rendszer meghajtó" A mostani:

A régi gépen észrevehetetlen volt a Hitman pro alert, annak ellenére, hogy sokkal gyengébb volt a hardver. Amúgy nagyjából ugyanazokat a programokat használom most is.

(#77745) Zoz

"Semmivel. Shift-et nyomva kattints az Újraindításra, és akkor a következő induláskor lehet majd csökkentett módot választani."
Semmivel? Ez jó. :D Előre ki kell találnom, hogy nem fog elindulni rendesen a Windows? Nagyon nincs ez így jól. Ahhoz hogy ezt megtehessék sokkal stabilabbnak kellene lennie a rendszernek.

"Ha úgy gondolod, hogy hülyék voltak a Microsoftnál, amikor ezt az újítást kitalálták, akkor így kaphatod vissza a hagyományos F8-as menüt, rendszergazda jogú parancssorba ezt beírva:
bcdedit /set "{current}" bootmenupolicy legacy"

Ez viszont jó ötlet. Köszönöm! :R Hogy ez miért nem alapértelmezett? :F

Beállítottam amit javasoltál. Jobb félni, mint megijedni.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#77747) King Unique válasza Kékes525 (#77746) üzenetére


King Unique
titán

Vagy inkább a HPA készítőinek a hibája, hogy nem tudták a szoftvert megfelelően optimalizálni az adott Windows-verzióra... Volt már ilyen antivírus termékeknél is és lám egy programfrissítés, illetve a program új verziója megoldotta a problémát. Aztán ez ráadásul csak egy kiegészítő védelem és lehet akár a beépített / külső AV-val is kissé összeakad. A korábbi példa pedig nem igazán mérvadó, mivel a HPA egy régebbi változata futhatott, ráadásul másik hardverkörnyezetben. Ha ugyanazon a gépen, kb. ugyanolyan egyéb szoftverek mellett a program ugyanazon verziója nem produkálná a hibát W7 alatt, akkor lehetne inkább a 10-es re fogni. De még akkor is ott van az előbbi dolog, szóval még akkor sem feltétlen.

[ Szerkesztve ]

(#77748) Kékes525 válasza King Unique (#77747) üzenetére


Kékes525
félisten

"Vagy inkább a HPA készítőinek a hibája, hogy nem tudták a szoftvert megfelelően optimalizálni az adott Windows-verzióra..."

Ez is jogos, elismerem.

"A korábbi példa pedig nem igazán mérvadó, mivel a HPA egy régebbi változata futhatott,"

Nem, ugyanarról a verzióról van szó.

Ja és ne gondold, hogy mindenáron fikázni akarom a Windows 10-et. Nagyon sok újítása kimondottan tetszik. Például a gépház, keresés, értesítések. Meg a drivereket is elég jól megtalálja. Most az általa választottakat használom és így sokkal stabilabb a rendszer. Az Asrock alaplapi driverek valamelyike miatt lehetett az előző gond, amikor is gyári visszaállítást kellett csinálnom.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#77749) Kékes525


Kékes525
félisten

Ezt ismeritek? How to Fix Problems with Windows 10 Itt javasolták: Winaero

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#77750) siskad


siskad
őstag

Sziasztok! Ha bekapcsolom a gépet, akkor automatikusan elindítja a Chrome-ot és az utorrentet. (úgy vettem észre, hogy a legutoljára használt programokat), pedig egyiknél sincs beállítva az automatikus indítás. (Programon belül sem) Ilyennel találkozott már valaki?

Xiaomi 13

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.