Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78301) totyino77 válasza #07746304 (#78300) üzenetére


totyino77
tag

Igen ugyan eszt tapasztaltam

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#78302) totyino77


totyino77
tag

Defender védelmi adatol lekérése nektek is sokáig tölt?

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#78303) Zotya84 válasza #07746304 (#78300) üzenetére


Zotya84
őstag

Valóban.

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#78304) r92king válasza totyino77 (#78301) üzenetére


r92king
tag

Itt is az volt, de egy Intel Inf chipset driver telepítés megoldotta.
link

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#78305) totyino77 válasza r92king (#78304) üzenetére


totyino77
tag

Eszt mire irtad?

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#78306) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Itt semmi gond nem volt frissítés után, pedig nem mai gépezet:

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#78307) CirrMee válasza #07746304 (#78300) üzenetére


CirrMee
addikt

Nálam is, Sata3 SSD -vel. Viszont SSDOK szerint TRIM okés. Nem lehet, hogy a Senti kergült meg a 1803 -tól?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#78308) totyino77 válasza CirrMee (#78307) üzenetére


totyino77
tag

Szerintem is a sentinelel van gond mert lefuttatam a parancssort és a trim aktiv volt

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#78309) CirrMee válasza totyino77 (#78308) üzenetére


CirrMee
addikt

Nálam is SSDOk szerint Driver transmits the TRIM command.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#78310) pendre54 válasza Cs1csó (#78298) üzenetére


pendre54
addikt

És, ha nálam egy ilyet dobott, azaz 0 az érték, de közbe meg oda van írva, hogy "Disabled", akkor mi van?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#78311) totyino77 válasza pendre54 (#78310) üzenetére


totyino77
tag

Nekem is eszt dobta

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#78312) totyino77 válasza totyino77 (#78311) üzenetére


totyino77
tag

Szerintem renben van, de annyira én sem vágom

[ Szerkesztve ]

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#78313) Just486


Just486
senior tag

Üdv!
Windows 10 digitális licenszt szeretnék A gépről B gépre mozgatni úgy, hogy semmi alkatrész átfedés nincs a kettő között (teljesen új gép). Ez megoldható egyszerűen, trükközés nélkül?

That unconquered country we call the future.

(#78314) pendre54 válasza totyino77 (#78311) üzenetére


pendre54
addikt

Egyébként az eredeti kérdésedre visszatérve, pár hozzászólással feljebb írtam [link] a problémáról, a csatolt MS fórum linkjén is panaszkodnak. Egyébként javaslom, hogy Te is futtasd le az ellenőrzést a Gépházban, a speciális hibajavítások/ indítási hibajavításnál. 99%, hogy egy ilyet fogsz kapni:

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#78315) King Unique válasza Just486 (#78313) üzenetére


King Unique
titán

A Windows 10 újraaktiválása hardvermódosítás után. Vagyis a digitális licenc összekapcsolható a Microsoft-fiókkal és úgy elvileg megoldható pl. az alaplap cseréje után is.

(#78283) pendre54:
Érdekes a fájl elérési útvonala, mert ilyen normál esetben elvileg nincsen a C gyökerében... Az ESP külön partícióként van jelen UEFI-s telepítésnél, abban van benne a bootres.dll fájl. Az pedig egy dolog, hogy ha a build upgrade esetleg félresikerül, de egy tiszta telepítés után már működnie kellene rendesen. Mondjuk nálam az előbbinél sem volt gond több gépen próbálva.

[ Szerkesztve ]

(#78316) totyino77 válasza pendre54 (#78314) üzenetére


totyino77
tag

Ok mindjárt ki is probálom

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#78317) togvau


togvau
senior tag

Ez micsoda? Egyszer csak lefagyott a gépem, ami nem is emlékszem mikor fagyott utóljára, aztán se kép se hang, se fütty. Sokáig ment ez, majd egyszer csak egy cmos reset után minden rendben, bebootolt windowsba, de mivel egy vinyót lehúztam, leállítottam, hogy azt visszategyem. Újra se kép se hang, sok próbálgatás, majd egyszer csak újra elindult, bootolt a windóz, majd kékhalál, "inaccessible boot disk". Persze parancssorból simán elérhető volt, meg ilyenek.

Aztán próbáltam mindenfélét, és végül attól indult el a vindóz, hogy a SATA-t a bios-ban IDE módra raktam vissza, az AHCI módról... pedig 90%-ig biztos vagyok benne, hogy a cmos reset előtt is AHCI-ban volt.
Hogy rakhatom AHCI módba, hogy a vindóz is kibírja?

hitler, sztálin, micro usb

(#78318) totyino77 válasza pendre54 (#78314) üzenetére


totyino77
tag

Neked sikerült megoldani?

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#78319) totyino77 válasza pendre54 (#78314) üzenetére


totyino77
tag

Hol van ez a speciális hibajavitás gépházon belül?

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#78320) Just486 válasza King Unique (#78315) üzenetére


Just486
senior tag

Ez valamiért nem működött.
Bejelentkeztem a régin egy ms fiókkal, aztán kikapcsoltam azt a gépet. Majd bejelentkeztem az újon ugyanazzal a fiókkal, de nem aktiválta, a hibaelhárító segéd sem.

That unconquered country we call the future.

(#78321) pendre54 válasza totyino77 (#78318) üzenetére


pendre54
addikt

Ha elolvasod, a linkelt MS fórumbeli hozzászólásomat, akkor láthatod, hogy nem. Jelenleg az a helyzet, hogy továbbra is hibás az a bizonyos indításért felelős dll.-es cucc, viszont a hiba most nem jön elő, azaz egyelőre simán feláll a Win, de ki tudja, hogy mikor makkan meg megint a rendszer.
Egyébként kíváncsi lennék azokra is, akik az MS fórumon azt írták, hogy a tiszta telepítés után megszűnt a probléma, hogy ha lefuttatnák az ellenőrzést, akkor ott milyen eredmény jönne ki. Elképzelhető, hogy továbbra is sérült náluk is az ominózus dll, csak nem jön elő a hiba, mint ahogy nálam sem perpill. Én nyugodtabb lennék, ha valahogy sikerülne kiküszöbölni ezt a xarságot.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#78322) King Unique válasza Just486 (#78320) üzenetére


King Unique
titán

Az egy dolog, hogy Microsoft-fiókkal jelentkeztél be, de itt az aktiválásnál össze is kell kapcsolni a digitális licenccel. Ha úgy sem működik a másik gépen, akkor passz. Amúgy korábban még arról volt szó, hogy a licenc az adott hardverhez kötődik és nem lehet átvinni másikra, mármint normál módon.

[ Szerkesztve ]

(#78323) HZoli87 válasza HZoli87 (#78292) üzenetére


HZoli87
veterán

Megoldódott, működik.

(#78324) Just486 válasza King Unique (#78322) üzenetére


Just486
senior tag

Megnézem majd, köszi :K

That unconquered country we call the future.

(#78325) pendre54 válasza totyino77 (#78319) üzenetére


pendre54
addikt

Bocs, de emiatt most nem indítom újra a gépet, de így kellene elérned: Gépház/Frissítés és biztonság/Helyreállítás/Speciális rendszerindítás/Újraindítás most/Hibaelhárítás/, és ott kellene lennie az Indítási javításnak.

78283 King Unique Igen, amikor elolvastam az eredményt, nekem is első dolgom volt, a védett rendszerfájlok mappát láthatóvá tenni, hogy megnézzem, az elérési útvonalat, hogy mi is van ott, de ahogy Te is írtad, semmi nincs ott, szóval passz. Én az elmúlt bő egy napban megcsináltam először a gépházas alapra állítást, a fájlok megtartásával, de mivel nem hozott eredményt, utána rögtön a tiszta telepítést is, a particiók törlésével, de ez sem hozott eredményt.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#78326) csako válasza togvau (#78317) üzenetére


csako
veterán

A registry-ben kell átírni egy értéket -> link
Után újraindításkor boot előtt gyors átrakni AHCI-ba, különben megint írhatod át.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#78327) King Unique válasza Just486 (#78324) üzenetére


King Unique
titán

Ha esetleg nem menne, akkor még a telefonos aktiválást lehetne megpróbálni, amit a hivatalos fórumon is javasoltak.

(#78325) pendre54:
EFI-rendszerpartíciód (ESP) gondolom van, normál esetben azon vannak rajta azok a mappák és ez a fájl. Ha pedig durván megborul az UEFI-s rendszerindítás, akkor pl. ezzel a módszerrel (is) helyre lehet állítani. De, ha most működik minden, akkor nem szükséges ilyen szinten belepiszkálni.

[ Szerkesztve ]

(#78328) totyino77 válasza pendre54 (#78325) üzenetére


totyino77
tag

Igen nekem is aszt dobta csak aszt nem értem miért D meghajtot ir peddig a C van a rendszer ez is érdekes

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#78329) cigam


cigam
félisten

Nekem még a telepítő létrehozása sem megy:

Ötlet?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#78330) Zotya84 válasza King Unique (#78327) üzenetére


Zotya84
őstag

Fú, de nagyon túl van bonyolítva benne a megoldás, abban a UEFI-bootfix cikkben. Ennél azért jóval egyszerűbben, kevesebb munkával is meg lehet oldani a dolgot...

#78328) totyino77 : Azzal ne foglalkozz, PE, vagy setup környezetben olyan meghajtók is kapnak betűjelet, amiket OS alatt nem is látsz ideális esetben. Még szerencse, hogy nem a betűjel számít. (Ma egy előző verzióra visszaállni nem akarót mentettem meg a BCD helyrepofozásával, ott talán F: volt az OS bötűjele. - Ha meg parancssorból telepítek akármilyen okból, akkor p: meg b: betűjelekkel operálok, mert azok kívül esnek a rendszer által általában kiosztottaktól, így elég egy scriptet írni rá...)

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#78331) King Unique válasza cigam (#78329) üzenetére


King Unique
titán

Erre céloztam egy korábbi válaszban... Mondjuk ez Windows 8.1 alatt van futtatva, de ott már jártam úgy én is, hogy nem indult el az MCT. De nem érdemes vele szórakozni, letölthető az ISO-fájl más módon is, amiről épp nemrég volt szó. Ahogyan a telepítési adathordozó elkészítéséhez sem létszükséglet, megoldható máshogyan is az ISO-fájl kiírása egy pendrive-ra.

(#78330) Zotya84:
Mire gondolsz, a Windows telepítőjével automatikus javítást csinálni? :D A sima fixboot, fixmbr pedig a legacy telepítésnél használatos. A cikkben részletezett módszer lehet kicsit körülményes, de az teljes helyreállítást csinál. Próbáltam már többször és volt, hogy az előbbiek nem, ellenben ez utóbbi simán működött. Amúgy meg spéci WinPE rendszer alól pláne nem macera, ott lehet csiholni netet is, "átcopyzni" a parancsokat stb. :))

[ Szerkesztve ]

(#78332) HZoli87


HZoli87
veterán

Most telepítette automatikusan az áruház. Őszi frissítésnél nem volt ilyen.

(#78333) Zotya84 válasza King Unique (#78331) üzenetére


Zotya84
őstag

Az UEFI bootszektor újratelepítését. Alapesetben nem kell hozzá sem diskpart, sem MSR partíció babrálása (nem is értem mire használják utóbbit, már egy ideje simán lehagyom, és nem gond), sem az a sok felesleges mosdos parancs. Konkrétan az imént említett esetben kellett hozzá, 2-3 dir, egy format, meg egyetlen bcdboot. Ő meg olyan hosszan írja, hogy mire a végére érek elfelejtem az elejét... :DD

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#78334) totyino77 válasza pendre54 (#78325) üzenetére


totyino77
tag

[link]

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#78335) pendre54 válasza Zotya84 (#78330) üzenetére


pendre54
addikt

"Ennél azért jóval egyszerűbben, kevesebb munkával is meg lehet oldani a dolgot.." Ok, például hogy? Nekem is, meg a kollégának is pillanatnyilag az a nyűgünk, hogy az EFI rendszerindító patícióban sérült az a bizonyos dll., amit a Win nem tud kijavítani, és nálam még egy tiszta Win telepítés se hozott eredményt.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#78336) Zotya84 válasza totyino77 (#78334) üzenetére


Zotya84
őstag

Nem akarod olyan helyről megosztani, ahol nem akarnak ???coint bányászni a gépemmel megnyitáskor?

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#78337) pendre54 válasza totyino77 (#78334) üzenetére


pendre54
addikt

Erről van szó, és a naplófájlban is azt fogod olvasni, amit már korábban bemásoltam. Megoldás meg egyelőre nincs, bár mint írtam is, jelenleg a hibás dll-el is betölt a Win, csak kérdés, hogy meddig.

Zotya84: ugyan azt az eredményt kapta, amit én már korábban beraktam.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#78338) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
Az mitől lehet, hogy a 1709 gond nélkül működött, de a 1803 (tiszta telepítés USB-ről) esetében nem indul újra a gép. Újraindításnál egyszerűen áll a gyártó logójánál és nem történik semmi. Ha power gombbal kikapcsolom és bekapcsolom, akkor bootol, csak a reboot nem működik :(

chkdsk és troubleshooting nem talált semmi hibát.

[ Szerkesztve ]

(#78339) Zotya84 válasza pendre54 (#78335) üzenetére


Zotya84
őstag

Hát, hogy a hiba végleg eltűnjön, azt nem biztos. De a helyreállítás:
- Telepítőről bootolva SHIFT+F10, vagy helyreállító környezetből indítasz egy parancssort
- dir C:, stb-vel végignézed, hogy melyik partíciód a WinRE partíciód és a rendszered betűjele (Előbbi tipikusan c: , utóbbit d-f: -ig osztja neki, a a partíciók számától függően.
- UEFInél: Format c: /fs:FAT32 /q /v:Boot /y paranccsal leformázod a hibás bootpartíciót
- bcdboot X:\windows /l hu-hu /s c: /f uefi paranccsal létrehozod a bootfileokat
vagy
- BIOSnál: Format c: /fs:NTFS /q /v:Boot /y paranccsal leformázod a hibás bootpartíciót
- bcdboot X:\windows /l hu-hu /s c: /f bios paranccsal létrehozod a bootfileokat
(X a windows partíciód betűjele)
Újraindítod a gépet. És voilá, mennie kell. És a végén csinálsz egy merevlemez-ellenőrzést, mert szerintem badsectoros lesz.

Remélem segíteni tudtam.

De, ha gondolod, itt az én bootres.dll-em, cseréld ki a sajátod vele, vagy csak tartalomra ellenőrizd, hogy megegyeznek-é.

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#78340) totyino77 válasza pendre54 (#78337) üzenetére


totyino77
tag

Most raktam fel tiszta talepités volt a win de ez sem számit tehát valami nem okés ezzel a win 10 el

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#78341) pendre54 válasza totyino77 (#78340) üzenetére


pendre54
addikt

Sajna nálam is ez volt a helyzet, full tiszta telepítés után, kb. másfél órával jelentkezett a probléma.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#78342) totyino77 válasza pendre54 (#78337) üzenetére


totyino77
tag

Más téma win 10 kapcsolatosan, hátha tudsz valami okosat mondani, egy játékal játszok world of thanks olyan problémám van hogy vagy az elején belépésnél vagy játszok 1_2 órát és egyszerűen kidobb illetve be is zárja a játékot mindenféle hibaüzenet nélkül, viszont a win 7 semmi ilyen problémám nem volt, probáltam már minden lehetöséget kompatibilitás ,game mod stb, szerinted valami ötlet?

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#78343) Zotya84 válasza Zotya84 (#78339) üzenetére


Zotya84
őstag

Elírtam a linket...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#78344) Fire/SOUL/CD válasza totyino77 (#78340) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Tiszta telepítés kell. Lehet, hogy Te nem látod, de előtte volt valami olyan info a HDD/SSD-n, ami ezt okozza. Amikor beboot-olsz a telepítőről (megfelelő üzemmódba), akkor a SHIFT+F10 után a DISKPART indításával le kell gyalulni a meghajtót(mármint azt, amire a W10 menne) ill. ne nagyon legyen más meghajtó csatlakoztatva a telepítés idejére. [2. ponttól]

Ha ugyanez lenne a szitu, akkor xar a gép/beállítás/telepítő....

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#78345) pendre54 válasza Fire/SOUL/CD (#78344) üzenetére


pendre54
addikt

Mivel nálam is hasonló a szitu, de én a tegnapi tiszta telepítésnél egyszerűen csak a telepítés megfelelő részénél, az egyes, ott látható partícióknál simán rányomtam a törlés gombra. Ezek szerint, akkor az nem volt elég?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#78346) Zotya84 válasza pendre54 (#78345) üzenetére


Zotya84
őstag

SzVSz a .dll sérülésének nem lehet köze ahhoz, hogy milyen módon törölted a partíciót, minthogy azt egyszer felmásolja, és nem is piszkálja a következő verzió megjelenéséig, újratelepítésig írással, csak olvasással.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#78347) King Unique válasza Zotya84 (#78339) üzenetére


King Unique
titán

A WinRE partíció eleve NTFS fájlrendszerű UEFI-s telepítésnél is, tehát nem FAT32-re kell formázni... Valamint az utóbbinál ott van még az ESP is, az a lényeg, annál kell a FAT32. Illetve ez eleve rejtett (hidden) és a Windows telepítője is meghajtóbetűjel nélkül listázza ki. Tehát még azt is hozzá kell rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#78348) Zotya84 válasza King Unique (#78347) üzenetére


Zotya84
őstag

Vazze, bocs, már fáradok mára én is. Értelemszerűen a ESP partícióra gondoltam. És valóban, annak kell bötűjelet adni diskparttal. Igen, így bocs a téves infóért. :R
Már tudom mi zavart meg: a mai gép UEFI-s volt de CSM-mel 32bites rendszer volt rajta...

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#78349) pendre54 válasza Zotya84 (#78343) üzenetére


pendre54
addikt

Na jó, cserélni kicserélném, ;] csak azon a helyen ahol lennie kéne, ott semmi sincs, azaz hogy jutok el ide:

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#78350) tupacamaru válasza Darth_Revan (#78338) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nálam Windows alól frissítve ez a jelenség, ha USB-ről akarom tisztán feltenni akkor el sem indul. :( Többféle pendrive-ot próbáltam, többféle telepítőt létrehozó progival.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.