Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77651) Abrion válasza #86564352 (#77633) üzenetére


Abrion
senior tag

Kérlek értsd meg amit akarok mondani
Először is nem értem miről beszélsz, leírom hogy én mit csináltam.

Előzőleg egy win7 volt, jan 9 telepítettem fel a windows 10 pendriveról amit a dobozban volt, a telepítő elég gyorsan megvolt, alig volt 10 perc, amikor mindent végig néztem, és akartam aktiválni már aktiválva volt, nem csináltam semmit, nem jelentkeztem be sehová, 1xüen aktiválta magát a windows, pár napja hoztam létre egy accountot a microsoftnál meg a xboxnál és az áruházat hozzárendeltem. ennyi történt, még a felhőn sem vagyok fent, hogy értsd, egyedül csak microsoft accountom van.

Mi ez a fiók? hol ez a fiók? hogy tudom elérni a fiókot?

[ Szerkesztve ]

(#77652) csixy válasza Abrion (#77651) üzenetére


csixy
addikt

Ha a jelenlegi telepítésed azt írja az aktivációnál, hogy digitális licensszel aktiválva van , akkor csak simán telepítsd újra és telepítéskor válaszd azt, hogy nincs termékkulcsod. Legyen rajta net és beaktiválja magát majd az új telepítés is. Ne rinyálj, csináld meg bátran.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#77653) NandorHUN válasza abdulka1 (#77648) üzenetére


NandorHUN
addikt

Csináltam egy videot összes szóbajöhető menüröl.

[link]

Találtam egyébként egy olyat, hogy "ErP Ready", de az ki is van kapcsolva nálam.... Ennek ellenére hátra dugott USB-n ugyanúgy megy a DAC-om, állandóan világít...

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#77654) Doky586 válasza NandorHUN (#77653) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ha nincs engedélyezve a gép felébresztése USB eszközről (egér, bill.) akkor ezt is kipróbálhatod bekapcsolni:

(#77655) Abrion válasza csixy (#77652) üzenetére


Abrion
senior tag

Bocsika de néztem a sok, nem aktiválódót a Windows topikokat a Microsoft fórumán, biztosra akarok menni hogy nem kell órákat ezzel foglalkoznom :D, elég lesz a sok szart visszatelepíteni rá, elfog tartani 3 napba hogy mindent feltudjak telepíteni :D, és olyan legyen mint a jelenlegi.

(#77656) Cs1csó válasza NandorHUN (#77653) üzenetére


Cs1csó
félisten

Valószínű, hogy az ERP Ready aminél meg is álltál az a lényeg de valami mégsem jó. (Annyit megcsinálhatnál, hogy az ERP Ready-t visszakcsolod csinálsz egy pc újraindítást majd kikapcsolod a gépet megint újraindítod majd leállítod ezután áramtalanítsd a gépet (a tápnál ha van kapcsoló azt kapcsold ki majd húzd ki a kábelt a konnektorból vagy elosztót kapcsold le húzd ki ezután húzz ki MINDEN kábelt: LAN, USB-k stb. majd dugdoss vissza mindent helyezd áram alá a gépet és kapcsold be és ezután is csinálj egy tesztet hogy továbbra is fennáll e a probléma)

(#77657) csixy válasza Abrion (#77655) üzenetére


csixy
addikt

Ez itt egy windows10-es topic. Nem trollok gyülekező helye!

[ Szerkesztve ]

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#77658) NandorHUN válasza Doky586 (#77654) üzenetére


NandorHUN
addikt

No kikapcsoltam egy USB-s beállítást, miszerint kikapcsolt állapotban zárja le az USB portokat. Ez viszont eléggé visszafelé sült el: Nem tudok belépni a biosba mert csak OS inditás után elérhető a billentyűzetem.

Valami ötlet, hogy hogyan lépjek be ilyen esetben BIOSba? Tudom, hogy valoszeg lehetne nagy nehezen egy teljes delet + restartot nyomni, de az OC beállítások miatt ezt nem szeretném, mert akkor állíthatok be megint mindent az elejéről... :/

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#77659) Csupingo válasza NandorHUN (#77658) üzenetére


Csupingo
veterán

Talán ps/2-es bill-lel.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#77660) Cs1csó válasza NandorHUN (#77658) üzenetére


Cs1csó
félisten

Úgy kell hogy lenyomva tartod a SHIFT gombot és közben az egérel rámész az újraindítás opcióra ekkor felajánl pár lehetőséget hátha ott be tudsz jutni.

(#77661) Doky586 válasza NandorHUN (#77658) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ha itt [link] a második sort tiltottad le, akkor csak UEFI boot utáni újraindulás után lesz az USB engedélyezve, ha bios módban bootolsz akkor cmos reset elemkivétel a megoldás..

[ Szerkesztve ]

(#77662) NandorHUN válasza Cs1csó (#77660) üzenetére


NandorHUN
addikt

Itt sajnos nincs mód rögtön BIOSba menni. Anno előző alapom - egy Biostar esetén volt ilyen program amivel rögtön be tudotam menni Biosba, de itt Asus-on nincs... :/

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#77663) NandorHUN válasza Doky586 (#77661) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen, ha kiveszem az elemet, akkor tuti meg van oldva ez a gond, de mint írtam OC miatt és sok egyéb beállítás miatt ezt semmiképp nem szeretném választani, mert mind elveszne.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#77664) NandorHUN válasza Csupingo (#77659) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nincs, ilyen billentyűzetem. De lehet kénytelen leszek venni egyet... azért ha megoldható otthonról a problem, akkor inkább valahogy úgy intézném...

Az irónia egyébként az egészben az, hogy így ugyan minden USB le van zárva, még bill. se működik, DE azaz egyetlen készülék, ami zavart, az továbbra is világít :D (Dragonfly Red DAC). (Mielőtt kérdeznétek, ha ide dugom a billentyűt, akkor ez a port se működik - csak a Dragonfly RED-et rádugva világít )... agyhalál

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#77665) Redeckt válasza NandorHUN (#77658) üzenetére


Redeckt
tag

Tartsd lenyomva a Shift billentyűt, miközben az újraindítás opciót kiválasztod. A gép megkezdi az újraindítást, majd a kis türelmet felirat fog megjelenni.
A megjelenő képernyőn válaszd a hibaelhárítást, majd a speciális lehetőségeket. Ezután az UEFI vezérlőprogram beállításai lehetőséget, és az újraindítást.
A gép újraindul és belép a BIOS-ba.

Ha ez kész, akkor:

ErP Ready - Enabled
Ai Tweaker - EPU Power Saving Mode - Enabled
Ai Tweaker - EPU Setting - Max Power Saver

A többi beállításod helyes volt!

[ Szerkesztve ]

Vájtere ala kopp deckt, blinde alanm zeros flokt Redeckt!

(#77666) NandorHUN válasza Redeckt (#77665) üzenetére


NandorHUN
addikt

Kösz. Ez a Bios beállíás lehet még menne is, mert ErP emlékeim szerint ki volt kapcsolva...

Viszont Bios így se megy, mert nekem így néz ki a specko menü:

(Ha inditási beállításokra megyek, akkor se megy a dolog, mert ha újraindit és belépek a menübe, amit ad - -.nem bios! csak inditási opciók!- akkor nem megy a billentyűzet. Ilyen UEFI pedig sehol nincs. :/ )

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#77667) Doky586 válasza NandorHUN (#77666) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ez nálad nem fog menni. Mert sajnos nem UEFI módban telepítetted a windowst.
(jobb oldalt a középső ikon helyén kéne lennie)

[ Szerkesztve ]

(#77668) Redeckt válasza NandorHUN (#77666) üzenetére


Redeckt
tag

Igen, ki volt kapcsolva. Megnéztem a videót is, a többi ok.

Időközben Doky586 már leírta az UEFI opció hiányának okát, más megoldást sajnos nem ismerek.
Marad az USB to PS/2 adapter beszerzése..

Vájtere ala kopp deckt, blinde alanm zeros flokt Redeckt!

(#77669) Geth válasza NandorHUN (#77666) üzenetére


Geth
addikt

Érdekes dolgok ezek.
Nálam az ilyen ErP és társai nincsenek bekapcsolva (ha bekapcsolom, lőttek a WoL-nak...), mégsem világít semmi USB (se bill, se egér, se tuner) :DDD
Ráadásul úgy van beállítva, hogy bill-re felkelti a gépet, de egérre nem, szóval ez is vegyes.

Legacy USB Support sem kell, hogy bekapcsolva legyen. Az igazából akkor kell, ha CSM modullal Legacy módban bootol a gép, addig legyen USB, amíg be nem tölt valami drivert, pl. egy legacy módban bootolt WinPE. Ha nincs bekapcsolva, akkor pl. egy syslinuxos boot menü alatt nincs billentyűzet. Meg egy legacy "Speciális lehetőségek" alatt sincs :DDD
De magában az EFI-ben attól még mennie kell, mert az pont nem legacy :)

Az amire figyelni kell, az az XHCI Mode.
Ha Enabled-en van, akkor végig USB3 módban megy, ami azért problémás, mert pl. a billentyűzetek, egerek inkább csak USB2 talán USB1 eszközök (és nem mennek, legalábbis nálam).
Ezért rakták be a kétfajta Auto opciót.
A Smart Auto a bekapcsolásnál visszább vesz az USB verzióból, hogy működjenek ezek az eszközök is, de restartnál már NEM. Talán a reset esetén megint, de nálam nem ment megbízhatóan a billentyűzet, nem mindig tudtam belépni az EFI-be. Folyton áramtalanítani meg, eh...
Ezért jó a sima Auto, az garantáltan minden indulásnál elérhetővé teszi ezeket az eszközöket.
(Azért kapcsolható egyáltalán, mert a bootidőt minimálisan növelik, de ennyit nem ér :DDD )

Persze az EFIbe belépésen ezek már nem segítenek :(
A jövőben esetleg érdemes kimenteni a profilt az EFI-ből, sőt, én még ki is írtam azokat a beállításokat, amire nem biztos, hogy 2 nap után emlékeznék.
Meg persze EFI módban rakd fel a Win-t. Ja és xHCI Mode Auto :)

[ Szerkesztve ]

(#77670) atyca válasza King Unique (#77641) üzenetére


atyca
senior tag

Sajnos a lehetőségeim egy picit szűkre szabottak.
Ha már sikerült áthelyeznem a rendszert lesz helyem a HDD-n.
Próbáltam zsugorítani a kötetet,de azokkal a paraméterekkel,amit a rendszer felajánl,illetve a saját 110x1024 Mb-os méretezésemnél is azt írja,hogy kevés a lemezterület.
Mennyi adatot kéne leszednem még kb?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#77671) tordaitibi válasza NandorHUN (#77664) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Ha a dac táp visszajelző ledje, akkor azt szoftveresen az életbe nem kapcsolod ki.
Dugd be egy mezei telefontöltőbe, ha világít akkor a táp meglétét jelzi, 5V.

(#77672) Mika1227


Mika1227
őstag

Van a Rendszerfájlok és fenntartott területnél olyan, hogy hibernálási fájl nálam ez 5.95GB. Hogy lehet ezt a területet felszabadítani hol lehet állítani?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#77673) Zoz válasza Mika1227 (#77672) üzenetére


Zoz
őstag

Rendszergazda jogú parancssorba írd be, hogy powercfg -h off, ez kikapcsolja a hibernálás funkciót.

(#77674) Mika1227 válasza Zoz (#77673) üzenetére


Mika1227
őstag

Hogy kell azt? :B :F

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#77675) #86564352 válasza Abrion (#77651) üzenetére


#86564352
törölt tag

Elsőre nem írtad volt már korábban Win7-ről 10-re frissítés. Akkor az a Win7 kulcs digitálisan "tizesítődött" az ingyenes frissítési lehetőség keretében és ezért nem kellett beírnod a külön vásárolt 10-es kulcsot, mert már aktiválva volt 7-es alapján. Ha jól értem lehet most van egy plusz kulcsod. :) Nyugodtan rakd újra a rendszered SSD-re, nem kell már megadnod semmilyen kulcsot, magától aktiválja a telepítés végén.

A fiókokról: lehet helyi vagy online MS fiókkal használni, a gépház fiókoknál látod te milyet használsz. Aktivációt ez nem érinti. MS fiókkal bejelentkezés előnye rögtön be vagy léptetve minden MS szolgáltatásba, áruház, email app minden szinkronizálódik felhőben és a többi kényelem.

[ Szerkesztve ]

(#77676) Zotya84 válasza Mika1227 (#77674) üzenetére


Zotya84
őstag

Start menü, Parancssor/Powershell jobbgomb, futtatás rendszergazdaként.

De: tudd, hogy ezzel megszünteted a gyorsindítás opciót, és marad a klasszikus, teljes leállás/indítás.

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#77677) atee_13


atee_13
őstag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy win 10 es gép office 2007 el nem nyitja meg a .doc (word 97-2003) fájlokat. Feltettem a kompatibilitási csomagot, d nem javított. Ugyan ez az office 2007 win 7 en gond nélkül megnyitja. Van esetleg ötletetek, hogy mi lehet a gond? RTF et vagy egyéb word fájlt gond nélkül nyitja a 10 el is

(#77678) Doky586 válasza atee_13 (#77677) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom az a hibaüzenet hogy "Ma nincs kedvem megnyitni, próbálkozz holnap"..

(#77679) Abrion válasza #86564352 (#77675) üzenetére


Abrion
senior tag

félre érteted :D nem nem, nem ingyenes windows 10 :D én vettem a windows 10 boxot boltban :D

(#77680) #86564352 válasza Abrion (#77679) üzenetére


#86564352
törölt tag

Azt írtad meglévő Win7 volt. Azt írtad csodálkoztál nem kellett a vett 10 kulcsot beírnod sehova mert már aktiválva volt:

"Előzőleg egy win7 volt, jan 9 telepítettem fel a windows 10 pendriveról amit a dobozban volt, a telepítő elég gyorsan megvolt, alig volt 10 perc, amikor mindent végig néztem, és akartam aktiválni már aktiválva volt"

Mert valószínűleg a meglévő Win7 rendszert amikor frissítetted 10-re, akkor az ingyenes lehetőség keretében aktiválta a meglévő Win7 kulcs alapján. Ezért nem kellett az új most vett kulcsodat beírnod sehova, mert már aktiválva volt.

[ Szerkesztve ]

(#77681) King Unique válasza atyca (#77670) üzenetére


King Unique
titán

A Windows beépített lemezkezelője nem feltétlen engedi a kívánt méretre zsugorítani a kötetet, még akkor sem, ha van rajta elég szabad hely. Ellenben külső particionáló programok már inkább, viszont egy rendszerpartíciónál és ráadásul ennyire kicentizett formában még azoknál is macerás lehet. Erről egy korábbi hozzászólásban volt szó bővebben. Azt pedig már neked kell tudnod, hogy jelenleg mennyi tárolt adat van a C meghajtón és ezek közül mennyi helyezhető át máshova. De értelemszerűen minél több tárhely szabadítható fel, annál jobb.

Aztán itt a másik gond a klónozásnál a korábbi screenshot alapján az az 504 MB-os helyreállítási partíció lehet. Ugyanis hiába zsugorítod a C-t, attól még nem kerül közvetlenül mellé és lesz a kettő között egy nagy nem lefoglalt terület. Így pedig megint túlnő összességében az SSD tárolókapacitásán, ami miatt a Macrium is problémázhat. Ezért is kérdeztem az előző válaszban, hogy azt jelenleg aktívan használja-e a Windows, vagy csak egy korábbi telepítés maradéka. Az utóbbi a szerencsésebb eset, mert akkor elég csak a lemez elején lévő 3 db kisebb partíció + a rendszerpartíció átklónozása, ami mondhatni sima ügy. Az előbbi viszont szívás, mert akkor szükség lehet a másik helyreállítási partíció átmozgatásra, esetleg újbóli létrehozására, ami kissé macerás és kockázatos. Vagy megpróbálni anélkül átklónozni, aztán vagy / vagy. Mondjuk a fontosabb az EFI-rendszerpartíció (ESP), annak az átklónozása mindenképpen szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#77682) pendre54 válasza NandorHUN (#77666) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Mivel nálad is Asus alaplap van, van az Asusnak, egy pipec kis progija, amivel közvetlen elérhető a BIOS. Ez az Asus Boot Setting, én az 1.00.10-es verziót használom, lehet van újabb is, de ez nálam tökéletesen működik. Telepítés után kirakom az asztalra, ha szükség van rá, mint pl. most neked, elindítom, rányomok a "Direct BIOS"-ra, a gép újraindul, és már bent is vagyok.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#77683) atyca válasza King Unique (#77681) üzenetére


atyca
senior tag

Köszi a törődést! :)
Addig pakolgattam penre,sd kártyára,a saját gépemre,amíg az 504Mb-os kivételével a többit engedné klónozni.
Még megpróbálok egy picit lefaragni belőle,aztán meglátjuk....

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#77684) Geth válasza pendre54 (#77682) üzenetére


Geth
addikt

Legacy telepítésnél is működik?

(#77685) pendre54 válasza Geth (#77684) üzenetére


pendre54
addikt

A jelenlegi alaplapomat(Asus Vanguard B85), valamikor 2014 elején vettem, és akkor még Win 7-et használtam. 2015 augusztusában frissítettem Win10-re, és talán úgy rémlik, hogy ezt a progit, már Win 7 alatt is tudtam használni.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#77686) olivera88


olivera88
veterán

Hogy lehet két monitort használni Windowson?
A TV vel akarom összekötni a gépet. Bekapcsolom a gépet, aztán felkínálja h melyik megjelenítőt akarom használni vagy hogy?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#77687) YASKATIR válasza olivera88 (#77686) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

[ Szerkesztve ]

(#77688) vlevi válasza olivera88 (#77686) üzenetére


vlevi
nagyúr

Windows + P gomb lenyomására jön fel az előbbi hozzászóló által rajzolt képernő.
Csak néha megtévesztő, mert az esetek jó részében az egyes megjelenítő lesz a TV, a másik pedig a monitor.
Aztán a képernőbeállításokban jobbra-balra egymás mellé tudod húzni a két megjelenítőt úgy, hogy az egyikről a másikra az egér jó irányba menjen át.

(#77689) Kékes525


Kékes525
félisten

Hogy lehet teljesen törölni egy adminisztrátori jogú felhasználói fiókot (a gyári visszaállításhoz kellett létrehoznom), amit már igazából töröltem, nem látom a Gépház - Fiókok-ban, de a User-ben [kép] és a registryben [kép] még megvan. Valószínűleg ez valamilyen maradványa. Manuálisan törölhetem?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#77690) olivera88 válasza YASKATIR (#77687) üzenetére


olivera88
veterán

Köszi.
Csak második képernyőre, az nem azt jelenti h csak TV re csatlakozzon? Mert pont az ellenkezője történik, a tévén elmegy a jel.

Jut eszembe azt be lehet állítani h TV re nem streamlje át a hangot, csak a képet?

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#77691) hokuszpk


hokuszpk
nagyúr

valaki fejtett mar meg ilyet ?
win7-et szeretnek frissiteni a beallitasok megtartasaval, inditom a telepitot, eljut eddig a kepernyoig :

lathatoan ures a lista, es innen nincs tovabb, a vissza gomb ertelemszeruen egy fazissal visszavisz, a frissitre nemcsinal semmit ( kb. felorat vartam, a rabokes utan, hogy mi lesz... ), ha a megtartando elemek modositas cimu reszben tovabbrais meg akarom tartani a beallitasaimat, akkor ujra csak ide jutunk ki, mondhatni goto 10.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#77692) Kékes525 válasza hokuszpk (#77691) üzenetére


Kékes525
félisten

Csak az igaz emberek tudják elolvasni. ;]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#77693) NandorHUN válasza pendre54 (#77682) üzenetére


NandorHUN
addikt

Big thanks :R

Komolyan nem értem ilyen programokat miért nem tud Asus feltenni saját honlapjára. Megtaláltam hivatalos Z77V-Pro -m lapján a hwdrivers-n, de nem az Asus lapon? Grat....

Ok, innentől majd valahogy kikísérletezem a többit. :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#77694) NandorHUN válasza Redeckt (#77665) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ez a Power Saving nem vesz vissza nagyon a teljesítményből? Én mindenhol azt olvastam, hogy ki kell kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#77695) #41473792


#41473792
törölt tag

Gyárilag telepített windows10 Home helyett nem tudok Pro-t telepíteni nem ajánlja fel a választást mindig a Home verziót akarja telepíteni.Acer Aspire5 Laptop.A gyári HDD kivéve SSD be és arra sem.

[ Szerkesztve ]

(#77696) YASKATIR válasza #41473792 (#77695) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Koszonjuk, hogy megosztottad ezt velunk, de mi a kerdes?

[ Szerkesztve ]

(#77697) #41473792 válasza YASKATIR (#77696) üzenetére


#41473792
törölt tag

A telepítő nem ajánlja fel hogy pro v. home Én PRO-t szeretnék valószinü a gép biosz-a érzékeli hogy gyárilag home volt rajta.

(#77698) IT user válasza #41473792 (#77695) üzenetére


IT user
tag

UEFI-ben van kódolva, hogy milyen Windows mehet rá. Ha van Pro kódod, akkor tedd fel a Home-ot és abban át lehet váltani Pro-ra.

(#77699) YASKATIR válasza #41473792 (#77697) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

A geped nem rendelkezik pro licence-el, ezert teszi fel a home-ot. Ha van pro licence-ed, akkor utolag tudod a windows-nak megadni

(#77700) #41473792 válasza YASKATIR (#77699) üzenetére


#41473792
törölt tag

Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.