Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74891) ro_bert17 válasza ro_bert17 (#74754) üzenetére


ro_bert17
őstag

Az igazat megvallva sosem gondoltam hogy egyszer így fogok nyilatkozni ennyi év ms/vindóz/ofisz használat után. Tudok menőzni, használtam 98-at, millenniumot, xpt, vistát, hetet, 2003-t. Sosem voltam hardcore júzer, csak amennyi a munkámhoz kellett. Így nem az elsők közt tettem fel a 10-et. Nálam nagyon szivatósan indult. A vindózos touchpad/ultrnav driver használhatatlanná tette a gépet. Tudom, használhatnám angolul a vindózt, vagy csak billentyűn, vagy csak külső egérrel, stb. De ez nekem nem opció. Szóval szerencsétlenkedés, amit nem is értek. Értem én hogy megyünk az egységes eszköz, rendszer felé, de szerintem a felhasználónak nem feladata hogy leszedje a vindóz drivert, feltuszkolja a gyártóét, letiltsa a driver frissítést, stb.
Aztán jöttek a frissítések, mindig új meglepetésekkel. Pl. használat közben lekapcsolja a 3G-s kártyát. Wtf. Le kell tiltani az eszközkezelőben, engedélyezni, aztán jó. Vagy amikor bekapcsol a gép, és a wlan helyett a mobilnetet használja a gép. Nekem kell manuálisan kapcsolgatni azt, amit előtte jól csinált magától is. Ja persze vindóz updétkor közli veled, hogy nem tölt le semmit, spórol neked, akkor is ha te nem akarod. Aztán egy ideje az internet explorer kezd minősíthetetlenül viselkedni. Akad, megáll, kiakad. Persze resetelni nem lehet. Szóval a sok jó tulajdonság mellett nem gondolom azt, hogy ezért kell valamit használnom, hogy problámákat oldjak meg rajta. Bár ez a probléma megoldás is elég lapos, mert eddig még akármire kerestem rá a neten, szinte semmit sem találtam, és nem csak az én problémámra. Vagy lehet mindenkinek tökéletesen működik, és minden szuper.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.