Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24480) vlevi válasza nanus (#24463) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Itt kikapcsolhatod ...és a naptárban nem lesz időjárás"
Nagy vagy, köszi!
:R

Zárójelben jegyzem meg, hogy magával a naptárral és a póstával, mint alkalmazással úgy általában nem vagyok megelégedve, de néhány pixelnyi javulás is sokat jelent :)

Amúgy a naptár úgy elmenne egynek, hogyha csak Microsoft accountot használnék, de alapvetően guglis vagyok, a droidos telefon miatt. Sajnos a google naptár szinkron nem tökéletes :(
A levelező már több sebből vérzik.
Lassan szinkronizál a gmail felé. Érdekes módon lejön gyorsan az új levél értesítés, de a levél törlést, elolvasást csak órák múlva jelzi a gmail felé, addíg a telefonomon, és a gamil.com címen olvasatlan új levélnek látom, azt, amit már töröltem.
Az élő csempéket pedig hagyjuk.

Megvagyoknak üzenem, hogy
"Formatálnám az egészet és telepítenék egy tiszta Win 10 rendszert,"
Töltsd le nyugodtan a Microsoft oldaláról a win10 ISO-t (media creation tollal, vagy az iso-t, mindegy melyiket), írd ki pendrivera, és azzal frissíts. Frissíteni azzal is lehet, csak arra figyelj, hogy tényleg frissítés legyen, ne teljes kukázás, és új telepítés. Akkor nincs szükség a c:\ meghajtón lévő 6 gigányi windows.bt könyvtárra, de lehet, még így is kevés lesz, mert a frissítés elmenti a teljes rendszert a windows.old mappába, ami szintén sok-sok giga.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.