Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24851) Colos1 válasza bardi (#24850) üzenetére


Colos1
őstag

Egy fogaskerék ikon...

Jobbklikk a fejlécre (nem az ablak, hanem a táblázat fejlécére), és be tudsz kapcsolni több dolgot, pl. gyártó, elérési útvonal, folyamat neve, stbstb, úgy hátha többet meg tudunk róla :)

Ha ott sincs semmi, akkor fogalmam sincs, de futtass valami víruskergetőt, bár azoknak sokkarakteres értelmetlen nevük szokott lenni.

A Details fülön sincs semmi róla?

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#24852) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Sziasztok ! hogy tudom ki kapcsolni ,hogy ne nyissa meg automatikusan ha rakok be egy pendrivét vagy egy dvd?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#24853) Popes


Popes
őstag

DDU-t(Display Driver Uninstaller) használt itt valaki Win10-en?
Érdekelne hogy másnál működik-e, mert nálam sikeresen szétcseszte a rendszert. Csökkentett módban indítaná magát de csak karikázik és nem akar elindulni. :(
Rendszer visszaállítás minden visszaállítási pontról sikertelen, hibajavítás sikertelen, előző build visszaállítása sikertelen. Olyan mintha beakadt volna a DDU és csökkentett módban akarna továbbra is indulni hogy lepucolja a Catalystot de nem megy neki.
Van még valami amit megpróbálhatnék?
(nem hiszem el hogy kifog rajtam :W )

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#24854) bardi válasza Colos1 (#24851) üzenetére


bardi
aktív tag

Most simán leállítottam, és nem indult még újra. Megnézem majd amit mondasz, ha újraindulna. Köszönöm!

'92 Honda VFR 750

(#24855) Tibusz00 válasza raidx (#24817) üzenetére


Tibusz00
tag

Köszi, kipróbálom.

(#24856) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

Sziasztok!
Miért van az, hogy a win 10 csak másodjára képes elindulni mindig? Ja és a rendszer ssd-n van.

(#24857) King Unique válasza PsycHo88 (#24852) üzenetére


King Unique
titán

Pont megkérdi első csatlakoztatáskor, hogy mit csináljon vele, akkor kellett volna beállítani...
Természetesen be lehet utólag is. Most jelenleg 8.1 alól írok, de ott gépház ---> gép és eszközök ---> automatikus lejátszás menüben állítható. Gondolom 10-esnél is van vmi ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#24858) kezo0 válasza kocsisdavid5 (#24856) üzenetére


kezo0
addikt

Nálam ugyanez van. Első bekapcsoláskor mindig megáll valahol félúton a rendszerbetöltés, és még mielőtt feldobná a bejelentkező képernyőt, lekapcsolja a monitort. A ventillátor zúg tovább a gépben, de nem csinál semmit... Ha ekkor nyomok egy reset-et, akkor újraindulás után simán betölt, 20-30 mp múlva ott a bejelentkező képernyő.
Nálam is SSD-re van telepítve a rendszer.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#24859) netpeti98 válasza Colos1 (#24851) üzenetére


netpeti98
addikt

Mondjuk alapból nem a C:\Windows\Temp-ben van az igaz svchost.exe.

[ Szerkesztve ]

(#24860) bon válasza bigdigit (#24837) üzenetére


bon
őstag

Van egy döglödő hdd-d, én gyorsan menteném ami fontos.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#24861) csixy válasza kocsisdavid5 (#24856) üzenetére


csixy
addikt

Kapcsold ki a fastboot-ot.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#24862) Joao


Joao
tag

Sziasztok!
A System nevű folyamat 1 - 1,2 GB memóriát eszik folyamatosan, ezzel lehet kezdeni valamit, mert kezd használhatatlanná válni a gépem.. :F

(#24863) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Üdv. Egy ThinkPad T400-ra raktam Win10 x64-et, de a funkció gombok nem működnek, csak a hangerő állítók.

Nem jövök rá, hogy merre lehetne kiválasztani a billentyűzet típusát. Win7 és Linux alatt is mentek azok a gombok gond nélkül.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#24864) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Munkahelyi gépre már W10 ment fel, a héten másodszor vagyok kénytelen újraindítani munka közben amiatt, hogy a Cortana és a Start menü összeomlik, nem elérhető, kritikus hiba, amit a következő bejelentkezésnél próbál javítani, persze sikertelenül, csak újraindítás segít.

Ezzel lehet valamit kezdeni? Cortanát nem használom, nem tudom mire jó, lehet ezt tiltani valahol?

Let the Zone take me if I am.

(#24865) dokee78 válasza kutga (#24864) üzenetére


dokee78
félisten

Ma nekem is csinálta!

(#24866) pendre54 válasza Popes (#24853) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Én az ilyen takarítói progikkal nagyon óvatos duhaj vagyok, főleg Win 10-nél. A rendszervisszaállításhoz próbáld meg ezeket:[link]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#24867) King Unique válasza CPT.Pirk (#24863) üzenetére


King Unique
titán

Furán hangzik ez...minden szükséges driver fent van??
Mert ha igen, akkor notiknál pedig simán működni szoktak az Fn és Fx billentyű kombók. Ha pl. fényerőt akarok állítani, akkor, ha fent van a VGA driver, utána az is megy.

(#24868) Popes válasza pendre54 (#24866) üzenetére


Popes
őstag

Sajnos a Catalyst normális telepítéséhez "eddig"csak ez vált be, a rendszer el sem indult csak szorgos F8 nyomkodással azokat a funkciókat értem el amik pl a telepítő behelyezésénél a javítás alatt elérhető.
Egy pozitívum van hogy amit utoljára hagytam, a rendszer alap állapotba visszaállítása működött.
Hátránya hogy az összes telepített program és beállítás ment a levesbe.
Lehet megint belakni egy szűz rendszert. :(((

Deus ex machina

(#24869) kocsisdavid5 válasza csixy (#24861) üzenetére


kocsisdavid5
aktív tag

Kikapcsoltam, és megoldódott a probléma :)

(#24870) CPT.Pirk válasza King Unique (#24867) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Felraktam a Win8-as chipset drivert, azóta mennek a gombok. Emlékeim szerint ezt a Win7 még megcsinálta magától, mindegy.
Viszont váltottam témát, erre a start gomb üresen nyílt fel, semmi elemet nem jelentetett meg, nem töltött be. Mindegy, a gyárival megy.

Viszont a másik gond, hogy ha újraindítom a gépet, akkor lekapcsolja a monitort és csak alvás kezdeményezésével majd megszüntetésével kapcsol vissza, míg ha kikapcsolás után indítom el, akkor nincs ilyen gond.
A leállítás folyamán amúgy villog is párat az alvást jelző led, más oprendszernél nem volt ilyen. Hibrid alvás nincs engedélyezve.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#24871) mumtaz


mumtaz
senior tag

Érzésem szerint ez a Windows 10 nem sikerült valami jól. Persze szép és gyors, de vannak vele gondok. És nagyon alapvető problémák adódnak.

Ez most csak példaképp.
Pl. az MS Flight Simulator X nekem nem hajlandó teljes képernyőn futni. Bármit csinálok, ha más a felbontás, mint az asztalé, akkor egy keret nélküli ablakban jelenik meg "teljes képernyősként".
Másik gond az, hogy bár a kompatibilitás ellenőrzése szerint az hardverem megfelel a követelményeknek, az alaplapi hangkütyühöz (VIA Hd Audio 1708A chip) nincsen gyári driver. Ugyan a Win10-ben van, de pl. nem lehet négy hangszórósra állítani a kimenetet kiterjesztve a sztereót a két hátsó hangfalra is. Csak a két front speaker szól. Ha megpróbálok valamilyen módon váltani, akkor volt olyan, hogy a gépem minden előzetes jel nélkül úgy indult újra, hogy még a BIOS beállítások is visszaálltak gyári alapértékre.

Másik gond, hogy sokszor hiába adom meg az alapértelmezett alkalmazást egy fájkiterjesztéshez, 4-5 megnyitás után "elfelejti" és kérdezi, hogy mivel akarom megnyitni.

Valahogy ezt a Windows 10-et túl korán dobták ki.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#24872) S-IW válasza kutga (#24864) üzenetére


S-IW
tag

Gépház-Adatvédelem-Beszéd, szabadkézi bevitel...

(#24873) King Unique válasza CPT.Pirk (#24870) üzenetére


King Unique
titán

Mondtam én, hogy driver kell neki. Ha fent vannak a megfelelőek, onnantól már általában sima ügy. Egyébként a többinek is kell, ugyanúgy Win7-nek is.
Win10-nél a WU, amit először leszedett chipset drivert, az nálam sem volt a legjobb, mert az USB-s eszközök nem működtek megfelelően. Felraktam a 8.1-hez valót, azzal már rendben volt.

Az, hogy a nyűgjeire, mi a megoldás, azt ne tőlem kérdezd, mert én nem nagyok annyira ráizgulva a 10-esre. :N Éles munkára eleve 7-est és 8.1-et használok, azokkal nincsen gondom. Az új üdvöskét jelenleg csak tesztelgetem.
Sokan panaszkodnak erre-arra 10-es alatt, de talán a novemberi TH2 majd egy összeszedettebb kiadás lesz.

[ Szerkesztve ]

(#24874) Asztee


Asztee
aktív tag

Sziasztok !
Az első kérdésem az lenne ,hogy a W10-et fel tudom-e - W7 frissítésként - a W7 mellé rakni egy másik partícióra ? Gondolom igen, de kell-e hozzá valami trükközés vagy elég csak elindìtani a frissítést és közben valahol lehet ezt választani ?
A másik kérdésem pedig az lenne ,hogyha fent van már a W10 ,akkor a W7-et tudom-e újra telepíteni úgy ,hogy a W10 boot managere (?) megmaradjon és a W7-et is eltudja indítani.
Köszönöm.

''A világon 10 féle ember létezik : az egyik ismeri a kettes számrendszert a másik nem."

(#24875) eszakas válasza Popes (#24868) üzenetére


eszakas
senior tag

Hali.

Én ezt használom és eddig bevált.

Csak arra vigyázz, hogy a chipset drivert ne engedd törülni, ha AMD chipsetes alaplapod van mer az AHCI driver miatt nem fog újraindulni.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#24876) edari válasza King Unique (#24873) üzenetére


edari
őstag

Akinek baja van vele, annak legtöbbször driver problémája van. Vagy szimpla user error.

(#24877) zebede


zebede
őstag

Üdv!
Van nálam egy laptop, elvileg eredeti, beaktivált Win 10 volt rajta, amikor hozzám került.
Csak az volt a probléma hogy 32 bites és nem kezelt csak 3 giga ramot.
Clean installal felraktam a 64 bitest, így viszont nem aktivál be.

Kiolvastam még a 32 bitesből a termékkulcsot, nem a szokásos ami szokott lenni, ...9QBP9 a vége, próbáltam már úgy is telepíteni, hogy beírom de nem fogadja el.

Mi lehet a gond?
Van már ebből valami warez verzió és az lehetett rajta?
A tag akivel cseréltem valami olyasmit mondott, hogy a cégétől van rajta a win 10, de sajnos nem tudom elérni.

(#24878) kutga válasza S-IW (#24872) üzenetére


kutga
nagyúr

Kikapcsoltam. Meglátjuk.

Let the Zone take me if I am.

(#24879) Popes válasza zebede (#24877) üzenetére


Popes
őstag

Nem lehet hogy Home volt rajta és most meg Pro-t raktál fel?(vagy fordítva)

Deus ex machina

(#24880) zebede válasza Popes (#24879) üzenetére


zebede
őstag

Nem, pro volt és azt is telepítettem.

(#24881) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!

Frissítettem a 8.1-esemet W10-re és olyan felugró hibaüzeneteket kapok, hogy:
A Onenote-parancsikonokat nem lehet törölni. A Onenote-fájlokra mutató parancsikonok nem törölhetők a Onedrive-mappából. A Onedrive.com webhelyet megnyitva törölheti azokat.

Mi a fene ez az üzenet?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#24882) kalmani


kalmani
tag

Sziasztok!

Pár hete használom a W10-et. Egész jól összebarátkoztunk.
Tegnap a rendszerindítás szánalmasan lelassult. A kék Windows logó után fekete monitor, majd itt elidőzik egy percig, e közben -látszólag- semmi nem történik. Aztán megjelenik az asztal, mintha semmi sem történt volna. Többször újraindítottam, de mindig ez a jelenség. A legutolsó -normális- rendszerindítás óta nem történt semmi beavatkozás, program telepítés. A redszer SSD-n van.
Az eddigi 15 másodperces boot idő, két percre módosult.
Érdekes, hogy egy barátom is ugyan erre a problémára panaszkodott.
Esetleg valakinek sikerült úrrálenni ezen az anomálián,

Köszi.
Üdv.
Kalmani

(#24883) .LnB válasza .LnB (#24844) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erre valaki? Legyetek szívesek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24884) premete válasza edari (#24876) üzenetére


premete
veterán

Vagy csak annyi, hogy a windows 10 f@szbukra alkalmas, munkára még nem. :)
Kipróbáltam több eszközön, az összes driver feltéve, mégis voltak rejtélyes BSOD-k, alvásból esetenként nem tért vissza, az asztalon lévő ikonra EM-t adott, hogy nincs ott, stb.
Az utolsó csepp a Cortana bug volt a pohárban, kérdeztem egy-két dolgot, működött rendben, majd egy idő után meg sem nyílt. Restart, ment megint, majd újra nem nyílt meg.
Mindenesetre letöröltem a w10-et, és újratelepítettem a w7-et, azóta nem volt se BSOD, se egyéb bug, gyorsabban feláll a rendszer.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#24885) FollowTheORI válasza kutga (#24864) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Windows gomb + S

Bal szélen a fogaskerék (2.) pont, és ott látod az első pont a Cortana kikapcsolása.

Egyben ogyanott kikapcsolhatod a webes keresést is, lehet akár azis ami összeomlik.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#24886) FollowTheORI válasza .LnB (#24883) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ebből így nem... részletesebb info kell... Resource Monitor vagy Process Explorer.

Annyi látszik a rendszer ír a lemezre és prociidőt is elvesz... ez elég sokminden lehet még.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#24887) Rasiel válasza .LnB (#24883) üzenetére


Rasiel
senior tag

Első körben, azt mondanám, hogy valamelyik illesztőprogram okozhatja.

(#24888) .LnB válasza Rasiel (#24887) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az lehet mert sok dolgot nem talált meg a win10. Vagyis külön kellett drivereket telepítenem. h170-es alaplap. Remélem nem lesz állandó a probléma. Nagyon idegesítő, bár szerencsére nem minden napos.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24889) JamesHun válasza .LnB (#24888) üzenetére


JamesHun
addikt

nézd meg nem-e frissített egy drivert a WU
lehet az okozta a gondot

SeriesX: JamesSHun

(#24890) pendre54 válasza kalmani (#24882) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Itt a fórumban az elmúlt hetek alatt többen panaszkodtak hasonló problémákra, hogy frissítés után hosszabb idő alatt áll fel a 10-es, mint a korábbi rendszer. Nálam kb. a duplájára nőtt ez az idő a Win 7-hez képest, bár azért a két perc nincs, mint nálad. Általában az a jellemző, hogy miután felvillan a kék logó, utána 1-2 másodpercre az üdvözlő felirat, majd megint 1-2 másodperce fekete képernyő, majd újra az üdvözlő felirat, és itt molyol a rendszer úgy kb. 20-25 másodpercet, és csak ezután lép tovább az asztalra.
Nálam ez akkor jött elő először, amikor a frissítés utáni második napon, az ismerkedés során, valamilyen alkalmazás megnyitásához kérte az MS jelszavamat, majd ezután már csak jelszóval lehetett volna belépni induláskor, ezt kilőttem, és azóta van amit leírtam. Többen írták már le ugyanezt, valószínűleg a háttérben valamilyen azonosítás futtathat le a rendszer, így kevés az esély ezt kilőni.
Viszont a két perc, az tényleg irreálisan hosszúnak tűnik.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#24891) twine válasza premete (#24884) üzenetére


twine
addikt

Én munkára használom, és tökéletesen megfelel...(még csak "f@szbúk" regisztrációm sincs... :P )

Szóval Edius8 1080p editálás, h264 tömörítés quick sync-el intel procin, webböngészés, kapcsolattartás(e-mail)
DVD/CD írás, Sound Forge....
Hibernálni, és altatni is szoktam a gépet, attól függően, mikor mennyi időt van üresjáratban, illetve akarom e kihúzni hálózatból, mert szar az aksim....

e-banking( Eset SS mellet ),webes rendelések....

Nekem ez meló....úgy érzem kihasználom a gépet,,,izzad mint az állat,,,alszik és hibernál, majd pedig ébred szó nélkül az összes megnyitott projektemmel együtt.....

:U

Szerk:
De szerintem szép lassan törlöm a kedvencek közül a topicot...mert kezdem ALIEN-nek érezni magam...
csak nekem jó...az meg úgy unalmas lehet mindenkinek... :D

[ Szerkesztve ]

(#24892) .LnB válasza JamesHun (#24889) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Oké, köszi.

Van a laphoz az MSi updater program, azt egyszer lefuttattam. Nem szoktam ilyen progikat használni, csak kipróbáltam. Lehet az okozta akkor a bajt... Egy hete sincs meg az új gép, és egy hete sincs fent az új rendszer. Kicsit sűrűek most a dolgok ezért nem tudtam még kiszűrni, hogy mi okozhatja.

Most jut eszembe, hogy azt elfelejtettem írni, hogy a régi gépemnél is volt ilyen egyszer (vagy talán kétszer), azt a Win10-et a megjelenés óta használtam. Szóval ezért gondoltam a Win10 hibájára. Alaplap, proci, ram lett cserélve. És friss telepítés után megint előjött egy teljesen más gépen. De korábban a régi gép esetében megszűnt az ilyesmi, gondoltam biztos valami Win Update után.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24893) ksanc válasza twine (#24891) üzenetére


ksanc
őstag

Ne aggódj, nekem is működik :)
A melóhelyen és otthon is. A melóhelyen azért egy belakott win7 mellé raktam fel a közös gépen (váltjuk egymást) és csak én használom, biztos, ami biztos, de eddig semmi gond nem volt.
Otthon már előfordultak problémák, de semmi komoly.

(#24894) ignisz válasza twine (#24891) üzenetére


ignisz
senior tag

Nekem sincs gondom

(#24895) hape60


hape60
aktív tag

Újabb kérdés: a lemezkarbantartónál miért van ez a bénaság? A törlendő fájlokat kijelöli, ha rákattintok a törlésre (OK), látszólag töröl mindent, de ha még egyszer megnézem, ugyanez a kép fogad:

A kereső Firefox, lehetséges, hogy csak az IE fájlokat törli??? :F

[ Szerkesztve ]

(#24896) retesz147


retesz147
addikt

A meghajtókat, hogy tudnám átnevezni? mert a win a C-n van a másik partíciónak értetlenül E-nek nevezte el és így, ha csatlakoztatok valamit, akkor az mindig átrendezi a rangsort....

Át tudom nevezni az E-t D-re adatvesztés nélkül?

Köszi!

Xiaomi 13 eu dev...

(#24897) Milestone2 válasza retesz147 (#24896) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Bármelyik particionáló program képes rá...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#24898) Taifa Díaz válasza retesz147 (#24896) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Start gombra katt jobb egérgombbal, Lemezkezelés.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#24899) FollowTheORI válasza ignisz (#24894) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Beírom énis... nálam sincs semmi gond.

Két gépen is. :D

(Hátha minél többen beírjuk elhiszik jó ez. :DDD)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#24900) Laca0 válasza Laca0 (#24881) üzenetére


Laca0
addikt

Így néz ki a hibaüzenetem:
hibaüzenet
És ez van, hogy 5* is felugrik egymás után.
Csak én találkoztam még ezzel?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.