Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15991) #78032384 válasza wolfman (#15975) üzenetére


#78032384
törölt tag

Amikor kijött a sima 8 a puszta gyorsaság miatt nem mentem vissza 7-re. Hiába a metro újdonság és új irány, nem hiányzott a 7, sem az aero a béna pixeles lekerekített ablakokkal. Aztán 8.1 kicsit javítottak a dolgokon, adtak opciókat az érintősöknek és a desktop usereknek is. Egyedül a metro appok kötelező teljes képernyője zavart és hogy nulla opció, olyanok ezek az appok mint egy kisgyereknek szánt játék. Miért használjam a mail appot ha egy tálcára kitűzött outlook.com többet tud? Maga a 8.1 start screen nekem bejött és ellentétben a mostanival voltak opciók. Ha akartad oda bootolt, ha nem akkor desktop. Ha akartad csempék, ha akartad minden program rácsos nézetben átláthatóan. Ha akartad név szerint, ha akartad kategorizálva. Ha akartad a metro appok külön tálcán. Ha rákerestél egy képre egy jó felületen dobta ki sallangok nélkül, most egyszerűen kidob a böngészőbe. Most egy öszvér start menü, a minden program egy buta ABC lista, scrollozhatsz fel és le. A 8.1 alatt ha desktopon voltam és nyomtam egy számológép gombot a billentyűzetemen, rögtön elindult a hagyományos asztali fajta. Most a metro fajta indul el és várni kell rá. Metro képnézőben random mikor tudsz lapozni. Win+C eddig kitett egy jól látható órát, most csak a tálcán van a régi kicsi. És még ezer dolog. Saját maguk se tudják mit akarnak, azért van mindenre 2 féle módszer, 4 féle UI, máshol meg 1 megváltozhatatlan.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.