Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15951) Pisztillus válasza TazLeacher (#15949) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nem kell megadni semmilyen kulcsot. Az előzőleg eltárolt HardvareID (mely az alaplaphoz van kötve) alapján tudni fogja, hogy azon a gépen már volt beaktivált win10, így simán aktiválja a 2., 5., vagy 10. telepítés után is.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#15952) Edorn


Edorn
aktív tag

Az alapértelmezett képnézegető kapcsán:
Win10 installnál volt egy olyan szöveg, hogy a képnézegető automatikusan mappákba rendezi a képeimet és automatikusan feljavítja azok minőségét. Ez ugye nem komoly? Csak valami félrefordítás, igaz? Vagy ha mégis, akkor mikor javítja fel és az eredetit megtartja-e?

Mondjuk kinézem az MS-ből, hogy automatán csinálja ezt amint megnyitom vele a képet, vagy éppen már telepítés után elkezdi a háttérben, de akkor pár fényképész-grafikus szerint fel is vágja az ereit win10 telepítés után...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#15953) justaview válasza justaview (#15933) üzenetére


justaview
őstag

A gond az volt, hogy a W10 upgrade kiléptetett a saját magam által létrehozott otthoni csoportból, miközben a többi gép benne maradt. Így a többiek nem láttak semmit a W10-es gépemből.

Újból be kellett lépnem a saját csoportomba! :)

(#15954) Edorn válasza nyega (#15950) üzenetére


Edorn
aktív tag

Azt hiszem tegnap írták, hogy hvg-nek, vagy hasonlónak azt nyilatkozta az MS, hogy akinek olyan windowsa volt, amit több gépre lehet telepíteni, az win10-ből is ilyet kap ingyen, nem pedig géphez kötöttet...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#15955) nyega válasza Edorn (#15954) üzenetére


nyega
tag

Látod, ezt nem tudom, sajnos engem nem is érint, révén, hogy OEM Win 8.1- ről frissítettem...

(#15956) TazLeacher válasza nyega (#15950) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

és Pisztillus:

Köszönöm szépen.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#15957) zack válasza szunyi777 (#15884) üzenetére


zack
nagyúr

Enterprise-ra nem is jön figyelmeztetés. Kellett egy telepítő + kulcs és úgy frissítettem. Hibátlan lett.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15958) Many558


Many558
újonc

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem hozzátok Windows 10 telepitéssel kapcsolatban.
Most Windows 7 Ultimate 64bit van a gépemen. Mostanra már elég lassú, stb, ezért úgy gondoltam ideje váltanom:)
Megtehetem-e ezt a következő képpeni gondolkodásom szerint problémamentesen?
-Letöltöm a Windows 10 képfájlt, ami ugye .iso.
-Bemoutolom Daemon Tools-szal.
-Kibontom az egész .iso tartalmát amit bemoutoltam mondjuk D-re egy win10 nevü mappába.
-És most jön a legfontosabb: Azt olvastam hogy a Sources-nevü mappából kell a setup.exe-vel telepitenem.
-Az én legfontosabb kérdésem pedig az lenne: Hogy ez tényleg menne úgy, hogy még az éppen futó/müködő Win7 alól elketdem a setup.exe-vel felrakni mint egy mondjuk játékot vagy ilyesmit?
Ez érdekelne nagyon. Tehát elinditom sources/setup.exe, és követem a lépéseket.Utána hogyan menne tovább? Újraindulna és már a Win10-ET Töltené be? Már nem jönne be a 7 ugye?
Tudom hosszan irtam de ezt nem tudom jobban besüriteni mert én ezt igy szerretném csinálni--- persze csak ha ez igy lehetséges!
Köszi előre is mindenkinek!!!!!!!!!! :R :K :K :P

(#15959) Edorn válasza Many558 (#15958) üzenetére


Edorn
aktív tag

Nagyjából, de ki kell írnod dvd-re, daemon tools-al nem fog menni szerintem.

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#15960) zack válasza Edorn (#15959) üzenetére


zack
nagyúr

Elméletileg megy az. DT-ról is, és pendrive-ról is. Illetve a DT verzió gyakorlatilag még azért nem, mert be kell zárnia a programot, frissítés előtt checkolja mi az ami kompatibilis, és a DT nem kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15961) Many558 válasza zack (#15960) üzenetére


Many558
újonc

De akkor most úgy csináljam hogy Daemonnal bemoutolom és onnan telepitem a source-ból, vagy pedig előbb kibontom a D-re és onnan csinálom?

(#15962) Воланд válasza Edorn (#15952) üzenetére


Воланд
titán

a kepnezegeto a kep megjelenitesekor javitja fel a kepet, de a fajlban nem tortenik modositas.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15963) mutyi


mutyi
őstag

Jelentem, a karbantartási feladatok kikapcsolása és a gép felélesztése engedélyezése tiltás sem lett megoldás arra a problémára, hogy ha alvó állapotban van a gép, akkor is x időnként újra és újra elindul a gép, miközben a monitort be sem kapcsolja,majd egy 5 perc múlva le is állítja magát.

Frissítések is ki vannak kapcsolva elvileg minden.

(#15964) zack válasza Many558 (#15961) üzenetére


zack
nagyúr

Win to USB-vel tedd rá pendrive-ra és onnan. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15965) lowzor


lowzor
veterán

Valakinek erre van ötlete? Természetesen nem oldódik meg, újboli bejelentkezésnél is ez fogad, jelenleg használhatatlan a gép. Csökkentett módot sem tudom így elindítani...

(#15966) kalozhun100 válasza lowzor (#15965) üzenetére


kalozhun100
őstag

Állitsd vissza egy korábbi pontra, nekem ezt még buildok alatt csinálta.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#15967) albert8


albert8
addikt

Még mindig ugyan az a hiba, megáll 32-nél....

kikapcsoltam az avg-t , de nem segitett.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15968) FollowTheORI válasza albert8 (#15967) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pedig ez valami driver vagy boot során elinduló program bezavarása lehet.

Nem tudom enged e csökkentett módban esetleg upgrade-et? :)
Próbáld ki ha igen.

Meg az összes tálcán meg itt ott a háttérben futó programot esetleg kapcsolj ki/tilts le/távolíts el.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15969) TRob1 válasza albert8 (#15967) üzenetére


TRob1
veterán

Találtam 1-2 érdekes választ erre ami megoldotta:
"I fixed it with these things:

1. Uninstalling DAEMON Tools, TuneUp
2. via CMD (as admin) -> DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth
3. Disabling Intel LAN, Azalia Audio, USB 3.0 via BIOS
"

vagy:

"I have the same 0xc1900101 - 0x30018 Error.
Problem was in pci-e card (asus N 53 dual band). I pulled it out of the motherboard and put another card (d-link DWA-525) and successfully install windows 8.1
p.s. Sorry for my english.
"

¤ R'n'R ¤

(#15970) albert8 válasza FollowTheORI (#15968) üzenetére


albert8
addikt

A csökkentettet még nem próbáltam.

TRob1: Ezek megvoltak már, nem segitett.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15971) Osiris válasza lowzor (#15965) üzenetére


Osiris
őstag

A daemontoolst mire használod a win10 alatt? A lemezképek felcsatolását már a 8 is alapból tudta.

(#15972) Döglött Róka válasza Many558 (#15958) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Miert szeretned igy csinalni? Amikor ez ugyanaz... Leszeded a megfelelo toolt, letolti az image-et, megnezi a gepedet, es upgrade-el cca 30 perc alatt.

"kikapcsoltam az avg-t , de nem segitett" - Micsoda troubleshoot :DDDD

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#15973) #41133696


#41133696
törölt tag

Hmm, érdekes, hogy bizonyos korábbi beállításaimat felülbírálta:

Windows 8.1-en be volt kapcsolva, most utólag kellett.

Itt is a szigorúbb mód volt.

(#15974) #78032384 válasza [CS]Blade2 (#15947) üzenetére


#78032384
törölt tag

Én se értem miért ilyen lassúak a metro appok. Szerintem nem normális pl. a settings megnyitáskor splash screen és 1-2 mp mire betölt. A régi control panel azonnal megjelenik. Metro számológép ugyanez, megnyitom és töltőképernyőzik nekem egy SSD gépen. Viszont a gyenge régi Lumia mobilomon azonnal megjelenik és írhatom a számokat rögtön. 8.1 alatt metro IE szintén azonnal elindul. Ki érti ezt? 4 féle UI, alap dolgok hiányoznak, elszálló félkésznek se mondható Edge-t betenni alapértelmezettnek, a fekete témája nekem is olyan mint valami gyengénlátóknak szánt kisegítő kontrasztos funkció, egyáltalán nem szép és alap funkciók nélkül napi használatra ez így alkalmatlan. Zene appot én megúsztam a Spotify miatt, videókra meg ott a VLC egy klassz skinnel.
És mivel fundamentális hibák vannak amelyeket az MS nem is gondol hibának, ki se lesznek javítva. Ha ez a Microsoftnál a jövő, egy lépést előre, ötöt hátra akkor ideje elkezdenem gyűjteni egy Macre. Pedig soha nem gondoltam volna. :U Az OS X se tökéletes, szokni kell, de legalább következetes és átgondolt.

(#15975) wolfman válasza #78032384 (#15974) üzenetére


wolfman
veterán

Azt látom én meg hogy mindenki a win10-ből egy Win7-et akar csinálni. Ezse jó az se jó, végül tulajdon képpen minden maradjon úgy ahogy volt. Lényegében egy nagy dx12 és optimalizálás update az egész.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#15976) zsolti_20


zsolti_20
senior tag

Sziasztok! Sikerült végre feltettem a win10-et. Nehezen ment fel és 1 HDD élete bánta, de végül fenn van. Viszont hatalmas problémáim vannak. Pl GTAV alatt az FPS szám 17-23 között ugrál, ráadásul teljesen minimum grafikán... Amilyen felbontás mellett játszottam preview verziónál és win7 alatt az itt most brutális nagy szaggatás kb 5-6 FPS-el, pedig a másik két OP rendszer alatt volt kb 50-60FPS-em. Mitől zuhanhat le ennyire? Még sosem találkoztam ilyen hibával.

(#15977) cog777 válasza #78032384 (#15974) üzenetére


cog777
senior tag

Nekem is problemaim vannak a modern appokkal, Mail es nehany jatek elszall hasznalat kozben, gyerek nem igazan orult. A megvett Machinariumban az eger klikkeles nem mukodik megfeleloen, Win 8.1-nel jo volt. (Direkt nem steam-eset vettem, de lehet kar volt). Ebresztesi, hibernalasi problemak, illetve gond a kulso mikrofonnal. Ertesitesi terulet allandoan jelez, mikozben nincs uj uzenet.

Hat nem tudom, iszonyatosan betanak nez ki a rendszer :(( A Mac-en en is gondolkodom. Ennyire be(na)ta rendszert az Apple azert nem adott ki illetve a problemak altalaban ki lettek javitva.

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#15978) zsolti_20 válasza cog777 (#15977) üzenetére


zsolti_20
senior tag

Amit utólag adták ki még bugosabb mint a preview...

(#15979) Kurt Hectic válasza #78032384 (#15974) üzenetére


Kurt Hectic
tag

Most történik a váltás a régi win32api-ról az új univerzális apira, az átállás közepén tartunk, ezért van ilyen katyvasz. Az új apinak kell még minimum 5-6 év, mire kiforr, sebességben és minden másban beelőzi a régit, bár bizonyos részeiben már most is lekörözi azt. Reméljük, MS összeszedi magát, és jönnek majd tisztességesen megírt szoftverek és frissítések W10-hez.

(#15980) mekker


mekker
őstag

Az lenne most a problémám, hogy a keresőből elrejtették azt a funkciót, hogy "keresés a fájlok tartalmában is (igen/nem)". most csak azt találom helyette, hogy :

Ennél meg hiába veszem ki a pipát, ugyanúgy keres tovább a hülye szótárfájlokban, meg hasonlókban. Hogy lehetne megoldani? Zenekeresés/képkeresés/videókeresés mappában elég idegesítő így.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#15981) Lenry


Lenry
félisten

egyik céges gépen az óra melletti app jelezte, hogy készen áll a frissítésre.
rákattintottam, letöltötte, újraindítást kért, és most frissít is.
a bökkenő, hogy közben egy szóval nem kérdezte, hogy amúgy a fájljaimat meg a programjaimat szeretném-e megtartani?

ilyenkor mi van?
1 óra múlva, amikor majd elindul baromi ideges leszek, vagy az alapbeállítás az, hogy amit csak lehet, megtart?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15982) kalozhun100


kalozhun100
őstag

SSD-nél a virtuális memóriát mennyire állítsam, ha 8GB ramom vna? A lapozófájlokat kiapcsoljam?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#15983) #58000384


#58000384
törölt tag

Van olyan ingyenes tűzfal, amit lehet telepíteni a rendszerre, és ér is valamit?

(#15984) Воланд válasza kalozhun100 (#15982) üzenetére


Воланд
titán

hagyd, hogy a rendszer kezelje.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15985) cog777 válasza Lenry (#15981) üzenetére


cog777
senior tag

:DDD Udvozollek az egyszeru felhasznalok szamara elkeszitett varazslok vilagaban...
Szerintem megtartja persze.

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#15986) Lenry válasza cog777 (#15985) üzenetére


Lenry
félisten

ehh... de nem szeretnék egyszerű felhasználó lenni :D
az összes gépen eddig a Media Creation Toollal dolgoztam, az szépen megkérdezte, hogy mit akarok, ez meg a frászt hozza rám

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15987) #56474624 válasza #78032384 (#15974) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nálam a metro appok sebességével nincs gond, számológép is azonnal megnyílik.
Hiba viszont van bőven. Na meg átgondolatlanság.

(#15988) Mezga Aladár válasza Lenry (#15986) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Szép új világ, sz@rik rá mit akarsz! :D

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#15989) nofi válasza wolfman (#15975) üzenetére


nofi
őstag

Azért aki ide jön kérdezni szerintem nagyobb eséllyel valami hiba miatt teszi ahogy ez lenni szokott. Ha a több mint 18 millió usernél előjönnének ugyanazok a hibák állna a bál rendesen...

Nekem pl. semmi bajom nincs vele, sőt, kifejezetten tetszik. Végre van értelme használni a beépített appokat, nem kell lavírozni csempe- és desktopnézet között.Start menü végre szabadon variálható, valamint rögtön tudok tálcáról keresni. Action centre szerű valami nagyon hiányzott már, ezt is végre megkaptuk. Bár már nincs Xboxom (már), örül az appnak, hogy fel tudom venni a képernyőn futó eseményeket. Meglepett milyen leegyszerűsített lett a beállítás rész (jó értelemben), persze a szakiknak jobban is el lehet benne mélyedni ugyanúgy mint eddig. Tegnap például kaptam egy értesítést, hogy van pár program ami automatikusan indul és ha kilövésükkel spórolhatnék a bootidőn.

Való igaz, ha összességében nézzük, van még mit helyrehozni. Pl. Edge-et el sem indítottam, mivel kiegészítők nélkül egyébként sem váltanék át Chrome-ról. Beépített Skype hiánya is furcsa és bár én elvagyok Cortanával, azért itthon mégis csak jobb lenne ha tudna magyarul. Windows Store is erősen hiányos, talán ez az ami a leglassabban fog csak változni, de legalább már van hova fejleszteni, nem csak a relatív kevés WP usernek.

Xbox GT: nozsolt

(#15990) Gh00st válasza kalozhun100 (#15982) üzenetére


Gh00st
tag

min. 800, max. 1024 bőven elég.

[ Szerkesztve ]

<<< Richard B. Riddick >>> ...és Johns, Neked megvan a gerinced!!!

(#15991) #78032384 válasza wolfman (#15975) üzenetére


#78032384
törölt tag

Amikor kijött a sima 8 a puszta gyorsaság miatt nem mentem vissza 7-re. Hiába a metro újdonság és új irány, nem hiányzott a 7, sem az aero a béna pixeles lekerekített ablakokkal. Aztán 8.1 kicsit javítottak a dolgokon, adtak opciókat az érintősöknek és a desktop usereknek is. Egyedül a metro appok kötelező teljes képernyője zavart és hogy nulla opció, olyanok ezek az appok mint egy kisgyereknek szánt játék. Miért használjam a mail appot ha egy tálcára kitűzött outlook.com többet tud? Maga a 8.1 start screen nekem bejött és ellentétben a mostanival voltak opciók. Ha akartad oda bootolt, ha nem akkor desktop. Ha akartad csempék, ha akartad minden program rácsos nézetben átláthatóan. Ha akartad név szerint, ha akartad kategorizálva. Ha akartad a metro appok külön tálcán. Ha rákerestél egy képre egy jó felületen dobta ki sallangok nélkül, most egyszerűen kidob a böngészőbe. Most egy öszvér start menü, a minden program egy buta ABC lista, scrollozhatsz fel és le. A 8.1 alatt ha desktopon voltam és nyomtam egy számológép gombot a billentyűzetemen, rögtön elindult a hagyományos asztali fajta. Most a metro fajta indul el és várni kell rá. Metro képnézőben random mikor tudsz lapozni. Win+C eddig kitett egy jól látható órát, most csak a tálcán van a régi kicsi. És még ezer dolog. Saját maguk se tudják mit akarnak, azért van mindenre 2 féle módszer, 4 féle UI, máshol meg 1 megváltozhatatlan.

(#15992) Воланд válasza Gh00st (#15990) üzenetére


Воланд
titán

"An important word there is “could.” Windows establishes a “commit limit” based on your available physical memory and page file size(s). When a section of virtual memory is marked as “commit” – Windows counts it against that commit limit regardless of whether it’s actually being used. The idea is that Windows is promising, or “committing,” to providing a place to store data at these addresses. For example, an application can call VirtualAlloc with MEM_COMMIT for 4MB but only actually write 2MB of data to it. This will likely result in 2MB of physical memory being used. The other 2MB will never use any physical memory unless the process reads from or writes to it. It is still charged against the commit limit, because Windows has made a guarantee that the application can write to that space if it wants. Note that Windows has not promised 4MB of physical memory, however. So when the process writes there, it may use physical memory or it may use the page file.

This is a great example of why disabling your page file is a bad idea. If you don’t have one, Windows will be forced to back all commits with physical memory, even committed pages which are never used!" [link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15993) lolka1980 válasza NGA (#15891) üzenetére


lolka1980
aktív tag

Na ez ok,de akkor miért indult a win7-tel?
Sőt azóta próbáltam a win8.1-et az is pörög,a linuxot az is megy
no a win 10 második telepítésre se birkózik a feladattal.

:F

(#15994) Воланд válasza lolka1980 (#15993) üzenetére


Воланд
titán

ilyenkor tok jo lenne tudni, hogy mit ir hibauzenetkent, mert siman lehet, hogy driver gondja van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15995) justaview válasza Edorn (#15954) üzenetére


justaview
őstag

Ez az x-edik egymásnak ellentmondó MS nyilatkozat...

(#15996) Gh00st válasza Воланд (#15992) üzenetére


Gh00st
tag

Szerkesztettem időközben, köszi :R
Gondolom neki nincs társítva az ssd...

<<< Richard B. Riddick >>> ...és Johns, Neked megvan a gerinced!!!

(#15997) mekker válasza mekker (#15980) üzenetére


mekker
őstag

Valaki tudna erre valamit?
(15980) mekker

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#15998) alfa20 válasza kalozhun100 (#15982) üzenetére


alfa20
senior tag

én egyedül a TEMP mappát helyezem át a HDD-re.
a többit nem szoktam bántani.

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#15999) qMAGICq


qMAGICq
tag

Sziasztok!

WIN 10: Folyton alvó üzemmódba rakja magát, pár perc után, pedig le van tiltva..

Valakinek ötlet? Köszönöm!

GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

(#16000) MrCsiT válasza lowzor (#15965) üzenetére


MrCsiT
addikt

Van ötletem, már, ha ez nem tiszta telepítés, hanem még az update. Az update csinál furcsaságokat.

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.