Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15901) NGA válasza MrCsiT (#15893) üzenetére


NGA
addikt

"7/8/8.1 alatt 1+ éve megy" Pl eddig 32 bites rendszer ment, de benne volt 8 giga ram, aztán most felkerült a 64 bites, ami lekezeli rendesen, és pl a második 4 gigás hibás, akkor lehet kékhalál. Ennyire nem értek hozzá, nem is érdekel, én mindig úgy veszek laptopot, hogy gyárilag rajta van a Windows.

(#15902) SharpSA válasza MrCsiT (#15893) üzenetére


SharpSA
veterán

Ejnye... Belenéztél már a Posta beállításaiba?
Beállítások (szendvics menü fogaskerék) - Beállítások - a legördülő menüben kiválasztod a kívánt fiókot (tehát fiókonként lehet állítani), majd legörgetsz legalulra: értesítési fejléc megjelenítése, hangjelzés.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#15903) cog777


cog777
senior tag

Javaslom hogy akinek problemaja van az kuldjon egy visszajelzest leirva a problemat.
Nalam az alvas, hibernalas funkciok nem mukodnek teljesen megbizhaton.

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#15904) szunyi777 válasza Ronam (#15899) üzenetére


szunyi777
őstag

Nem a Media Creation Tool futtatásához, hanem az esetlegesen felmerülő telepités hibák megoldásához! :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#15905) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Újabb érdekesség": alapbeállításban a win10 a netsávszél 80%-át foglalja le a frissítéseknek, gpeditben lehet finomhangolni.

Ezek komolyan azt hiszik, hogy mindenki száloptikán és 100/100MBPS neten lóg :F

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#15906) MrCsiT válasza SharpSA (#15902) üzenetére


MrCsiT
addikt

Ja, ezt láttam, csak kicsit félreértettem, amit írtál.
Most nem tudom megnézni azt, hogy van-e lehetőség több küldőt felvenni - azaz, a felületen megjeleníteni a feladó mezőt, és módosítani azt tetszőlegesre - de ha nincs, akkor ez nekem, mint írtam is, nem lesz jó.

NGA: az x32/x64 , főleg operációs rendszernél nem szeretném-nem szeretném kérdése: ha a hardver nem támogatja - legfőképpen, mert a processzor nem tud 64 bites utasításkészleteket - akkor elvileg fel sem települ a 64 bites operációs rendszer. Abban igazad van, hogy lehet olyan eset, hogy egy régebbi, de már 64 bites környezet valamely tagjára nincs, vagy nem jól működő 64 bites driver van, ez esetben lehet kékhalál, de nem a hardver, hanem a driver hibájából. Persze, ez a felhasználónak édesmindegy ugye, mert van a "megy" és a "nem megy" állapot, a háttér ok nem feltétlen számít. Ezzel együtt, szerintem ha 32 bites op.rendszerrel ment, és a hardver egyébként támogatná a 64 bitet, akkor valamelyik driver lesz a ludas, és ez általában az eseménynaplóban található logokban meg is jelenik.

szunyi777: így már értem, amire gondoltál, és igazad van. :R A hibakeresés és elhárítás már magasabb szintű tudást feltételez, mint a next-next-finish. :DDD

t72killer: ha ez valóban így működik, az nagyon gáz.. :U

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#15907) bon válasza t72killer (#15905) üzenetére


bon
őstag

Logikus, mennyivel jobb, hogy letölti két perc alatt és utánna nem foglalja. Vagy tölti pl 30 percen keresztül mert csak 10%-ra van állítva.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#15908) MrCsiT válasza t72killer (#15905) üzenetére


MrCsiT
addikt

..még jó, hogy 100/100 MBPS neten lógok?! :DDD :C
így maradt némi sávszélem :) ;)

bon: a probléma nem az, ha átmenetileg lefoglal a sávszélből, hanem az, ha folyamatosan ezt teszi.
Azt nem tudom, melyik eset az igaz? :F Logikusan az, hogy ezt átmenetileg teszi, és ez rendben is van szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#15909) wwhy válasza t72killer (#15905) üzenetére


wwhy
veterán

W8/8.1-ben is 80% van alapból beállítva.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#15910) Воланд válasza wwhy (#15909) üzenetére


Воланд
titán

hurra, megint egy evek ota meglevo funkcion lehet majd oldalakon keresztul porogni. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15911) pzstm válasza t72killer (#15905) üzenetére


pzstm
titán

Te meg komolyan azt hiszed, mindig 80%-ot lefoglal a sávszélből, nem csak amikor letölti???? :F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15912) bon válasza MrCsiT (#15908) üzenetére


bon
őstag

Nem foglalja le, már tuti észrevettem volna, de megfogom nézni ha hazaértem.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#15913) Kurt Hectic válasza t72killer (#15905) üzenetére


Kurt Hectic
tag

El kéne olvasni, ami oda írva vagyon. Idézem:
„A rendszer által lefoglalható kapcsolati sávszélesség megadása százalékban. Ez az érték a számítógépen futó összes program által együttesen lefoglalható sávszélességet korlátozza.

A csomagütemező alaphelyzetben a rendszert a kapcsolati sávszélesség 80 százalékára korlátozza, de ezzel a beállítással felülbírálható az alapértelmezés.

Ha engedélyezi ezt a beállítást, a „Sávszélesség-korlátozás” mezőben megadhatja, hogy a rendszer mekkora sávszélességet foglalhat le.

Ha letiltja vagy nem konfigurálja ezt a beállítást, a rendszer alapértelmezés szerint a kapcsolati sávszélesség 80 százalékát foglalja le.
...”.

Tudunk olvasni?
„a számítógépen futó összes program által együttesen lefoglalható sávszélességet korlátozza”

(#15914) junior11


junior11
veterán

Nem és nem tudom telepíteni a KB3074683 frissítést, folyton sikertelen, hiába kezdi újból, emiatt állandóan újraindul, sikertelenül. Megérné egy újabb rendszer visszaállítás az esetemben? Mert már más nem jut az eszembe, mit gondoltok?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#15915) MrCsiT válasza junior11 (#15914) üzenetére


MrCsiT
addikt

MI van, ha letöltöd MS-től, és megfuttatod közvetlenül? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#15916) Looserke válasza t72killer (#15905) üzenetére


Looserke
őstag

gondolom ha éppen frissítést tölt le éppen akkor foglalja ezt le nem állandóan...

(#15917) DrDobos válasza DrDobos (#15820) üzenetére


DrDobos
őstag

Valaki kérem..

Samsung Galaxy A55 5G

(#15918) pzstm válasza DrDobos (#15917) üzenetére


pzstm
titán

persze, nyilván azért is ekkora a mérete, mert tele van vírussal, előtelepítve :U

NEm véletlen senki nem reagált rá ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15919) FollowTheORI válasza szmegma (#15871) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Próbáld meg pár hónap múlva addig meg használd ezt ahogy tudod.
Lehet csak épp akkor nem ment valamelyik aktiváláshoz szükséges folyamat/szerver stb.
Illetve addigra talán rendeződik a roham is.

Ha most aktivált akkor ezt MS oldalon is látniuk kell upgrade után... ha meg semmi sem megy, ugyis hívhatsz még ügyfélszolgálatot később is. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15920) SharpSA válasza MrCsiT (#15906) üzenetére


SharpSA
veterán

Na ezt nem tudom, eddig nem mentem el vele, mert bőven van még mit alkotni a Posta programon. Ezért nem is használom, csak be van állítva pár fiók. Remélem mihamarabb számomra használható állapotba kerül....

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#15921) DrDobos válasza pzstm (#15918) üzenetére


DrDobos
őstag

Értem, csak olyan sok helyen olvastam, hogy nem tudom mikre vélni..
Akkor mindenféle aggódás nélkül feltehetem?

Samsung Galaxy A55 5G

(#15922) Thrawn válasza DrDobos (#15921) üzenetére


Thrawn
félisten

Így kerülhető el, hogy jelentsen rólunk a Windows

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15923) SharpSA válasza DrDobos (#15921) üzenetére


SharpSA
veterán

Javaslom elolvasni ezt a cikket mindenkinek:
Úristeeen! A Windows 10 kémkedik!

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#15924) nofi válasza SharpSA (#15923) üzenetére


nofi
őstag

Mehetne majd az összefoglalóba is :U

Xbox GT: nozsolt

(#15925) cog777 válasza DrDobos (#15917) üzenetére


cog777
senior tag

A masik forumban errol folyik a vita, javaslom ott megkerdezni.

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#15926) t72killer válasza DrDobos (#15917) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez már a hoax hoaxja:U. Maga a win10 szolgáltat ki bizonyos infókat, ezért kell telepítéskor nem-átugrani a beállításokat. Ennyi.

#15913: Rendben, csak linkeltem, hogy lehet finomhangolni. Nálam a 80%-os tető totál tönkrevágja a böngészést, egy GB környéki office frissítőpackot 8.1 alatt csak éjszaka szoktam hagyni letöltődni - erre volt jó a "figyelmeztessen a frissítésekre de ne töltse magától" opció. Mivel a win10 szívja lefelé a pakkokat amikor meglátja őket, így ez kilőve, ergo valahogy keretek közé kell szorítanom a töltést.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#15927) cog777


cog777
senior tag

Haat.. eleg sok hibat talaltam, most peldaul a kulso mikrofon hangereje tul halk a beepitett mikorofon az jo. :( Megy a visszajelzes.. de azert igy ez eleg betasnak nez ki.

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#15928) justaview


justaview
őstag

Eltévedtem a W10 beállításokban.

Hol lehet beállítani, hogy az Otthoni hálózatban a gépem mely könyvtárait láthatják a többiek?

Csak olyat találtam a Megosztási központban, hogy "Fájl és nyomtató megosztás bekapcsolva". Ez ok, de ha nem minden mappát akarok megosztani, akkor mi van?

(#15929) Osiris válasza wolfman (#15897) üzenetére


Osiris
őstag

Engem teljesen kizárt a rendszer, egy vendég user jogaival férek hozzá a saját gépemhez: semmilyen user váltásra nincs lehetőségem. Örülhetek ha a fényképeimet még le tudom menteni, aztán jöhet a reinstall. Ez azért elég durva, hogy a win10 (home) gondol egyet minden észrevehető előzmény nélkül és többet semmit nem engedélyez amihez rendszergazdai jog kéne.


Sehol nem nyomhatok "Igent" az ilyen jogosultság szerzési kisérletekre, így semmilyen beállításhoz nem férek hozzá. :(((

Szerk.: Nincs lehetőség rendszergazdai jelszó megadására.

[ Szerkesztve ]

(#15930) zoltan6 válasza justaview (#15928) üzenetére


zoltan6
őstag

úgy mint eddig,jobb gomb a mappára,aztán megosztás.

(#15931) Kurt Hectic válasza justaview (#15928) üzenetére


Kurt Hectic
tag

Csak azokat a mappákat osztod meg, amelyeket a többiek számára is láthatóvá szeretnél tenni.

(#15932) FollowTheORI válasza justaview (#15928) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha a fájl kezelőben a hálózat alatt rámész a gépedre láthatod mi van megosztva... általában alapból csak pár saját üres user könyvtár...
Feltéve persze hogy a megosztás is jól be van konfigurálva, mert ha nem akkor azis lehet semmi.

És még onnantól kezdve is kell jelszavas hozzáférés általában (csak a windowsban létező felhasználók férhetnek akkor is hozzá, ha nincs máshogy konfigurálva - pl public/mindenki számára elérhető egy megosztás).

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15933) justaview válasza zoltan6 (#15930) üzenetére


justaview
őstag

Na szép, pont ez nem jutott eszembe! :) Köszönöm. :R

(#15931) Kurt Hectic: Igen, ezt tudom, köszönöm.

(#15932) NetTom Látszik, hogy nem nagyon használtam ezt a funkciót, mert ez nagyon új infó nekem. :D De annál hasznosabb. Nagyon köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#15934) Kurt Hectic válasza SharpSA (#15923) üzenetére


Kurt Hectic
tag

Eddig ez a legkorrektebb cikk, amit ebben a témában olvastam.

(#15935) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Üdv!

Csak egy egyszerű kérdésem lenne, gondolom sokan frissítettek, így itt képben vannak. Van egy jogtiszta Win7-em felajánlotta a frissítés lehetőségét. (Még nem csináltam semmit, csak láttam.) Ha lefrissítem, akkor letölti, telepíti, lesz egy Win10-em.

De mi van akkor, ha X idő múlva újra szeretném telepíteni a gépet, immáron Win10-el. Letöltöm a telepítőt, de a termékkulccsal mi lesz? Elfogadja a Win7-ét? Vagy kapok új kulcsot? Vagy minden alkalommal Win7-et kell felraknom és lefrissíteni?

Köszönöm előre is...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#15936) Freddycom válasza pzstm (#13457) üzenetére


Freddycom
őstag

Külső feliratot h sikerült rátenni? Hiába nevezem el ugyan annak az srt-t, mint az mkv-t, az új modern app nem jeleníti meg.

(#15937) Partyface007 válasza TazLeacher (#15935) üzenetére


Partyface007
őstag

nem fogadja el a win7-es kulcsot, ha frissítesz (muszáj mindenképp frissíteni először) akkor előbb utóbb aktivált lesz a win 10-ed is. Aktiválás után akárhányszor ujratelepítheted arra a gépre.

(#15938) pzstm válasza Freddycom (#15936) üzenetére


pzstm
titán

pedig pontosan csak ennyit csináltam :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15939) hroberto


hroberto
addikt

Edge vs. Chrome.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#15940) t72killer válasza hroberto (#15939) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Gáz :U

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#15941) pzstm válasza nofi (#15924) üzenetére


pzstm
titán

beraktam

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15942) pzstm válasza t72killer (#15940) üzenetére


pzstm
titán

jah.....szerintem is.... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15943) petrusz82


petrusz82
aktív tag

Eddig még nem jöttem rá, hogy bizonyos weboldalaknál miért kissé elmosódottak a betűk.
Ezt lehet valahogy orvosolni?
A rendszerbeállításokban a betűk simítása és a vetett árnyék ki van kapcsolva. Csak a böngészőben jelentkezik.

(#15944) vigyori78


vigyori78
őstag

Simán vagy UEFI-ben érdemesebb telepíteni win10-et ?

Illetve amit lelehet szedni a Microsoft oldaláról MediaCreationTool-al iso az ugyan az mint az msd-es verzió ?

[ Szerkesztve ]

(#15945) csabi63 válasza Freddycom (#15936) üzenetére


csabi63
senior tag

Miért kínlódsz vele? A VLC megeszi reggelire ezt a modern csodát.

(#15946) Borisz76 válasza csabi63 (#15945) üzenetére


Borisz76
veterán

Vagy a Media Player Classic - Home Cinema !

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#15947) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Lehet, hogy én is visszaváltok a 7-re vagy a 8.1-re. Jó lenne, meg minden, de minden nap feljön valami hiba, közel sem stabil a cucc. Teljesen lutri, hogy mi fog történni, és ált. akkor zakkan meg, amikor nem várná az ember. Csak az gáz, hogy a 7 elavult, a 8.1 már nem olyan, amilyennek szeretném. A 10-el egy modern 7-est vártam, de valamiért nem az igazi.

A start menüre kattintás, a kereső lehalása, a háttérben maradó ablakok, előtte hibátlan gép kék-halálja.

Nálam a gyári leszedhetetlen(?) appok is sz*rok, mind bugos, de ahogy elnézem, akkor sem feltétlen akarnám használni, ha stabil lenne. A képnéző lassan indul, ha egy mappából 1 képre rámegyek, akkor csak 1 képet nézhetek, míg korábban tudtam lapozni a összes között. A zenelejátszó is gyalulandó. Bent ragadt 288 zeneszám a most játszottban, és apám egysével(!) tudtam csak eltávolítani a listáról. Nincs mindet kijelöli, nincs ctrl+A, semmi.
Most már engem is zavar, hogy fehér a keret, office-ban van sötétszürke, ami ér valamit, meg világos, de az olyan, mint halottnak a csók. Edge-ben meg van full fekete és van nap mód, és pofátlanul elnevezték világosnak és sötétnek. A sötétnél a betű is van, ahol fekete a feketén. Ki kell jelölni, hogy látszódjon. A buherált témánál meg a program neve mögött van egy kijelölés, ha eltérünk az alapszíntől.
100%-on kicsik az iconok a tálcán, 125%-on meg homályosak a betűk. Az ez a gép és társai iconjaiból úgy kelene betenni valamelyik régi win iconjait egyesével a 3.1-esek helyett.

A billentyűn eddig megnyomtam a számológép gombot, és már nyomtam is a számokat, most meg nagy nehezen megjelenik valami számológép app, és lemarad az első 5-6 számjegy, mert még be sem adta. Lehet, hogy 8 magos intellel és PCI-E SSD-vel bejön ugyanúgy, mint a 7-esben.

Marhára nem teszik, hogy minden szarért kérdéseket tesz fel. Pl. MPC-HC-ban ki van választva, hogy a videófájlok az övé, az alapért. alkalmazásoknál a videóhoz be van téve az MPC-HC, és erre megkérdezi az mkv-nál, hogy mivel akarom nyomatni. És akkor lehet nyomkodni, hogy mindig ezzel, mint a tableten az androidban. Napi szinten feljön, és mindig ezzelt nyomom, akkor is lesz holnapra is ilyen kérdés.

Asztali gépen nem értem miért nem gyalulható a kamera, ébresztő és társai.

A frissítés és a defender kikapcsolhatatlansága (már elvből rossz, hogy nem én irányíthatom), valamint a Search kinyírja a keresőt, ha meg bekapcsolva van, akkor a HDD-nek köszörüli a torkát. Maga a rendszer is köszörüli 5 másodpercenként 1 másodpercre, bár ez a 8.1-nél is szar volt, míg a 7-nél nem reszelt. Többet használja a HDD-t, SSD kellene alá, vagy úgy megírni, mint a 7-est.

Filmlejátszásnál megakad a hang, amikor pl. van egy robbanás. Ha megy egy youtube, és mellette egy ablakkal valami más lapon bűvészkedek, akkor megint csak megakad a hang. Ez is olyan, ami előtte nem volt.

A testreszabáshoz marha kevés a beállítási lehetőség, ami van, az is fapados.

A hálózatot nem tudtam összehozni két 7-es és két 10-es között, hogy mindenki-mindenki között menjen oda-vissza, és jelszó nélkül. Nem tököltem vele sokat, de elvárnám, hogy csak annyi legyen, hogy bekapcsolom, hogy megosztás, jelszó nélkül, azt csókolom.
Az egyik 7-es jelszóval, a másik jelszós 10-es, a harmadikban ki van kapcsolva az UAC, és vége is, az egyiknél azt írja, hogy forduljak a rendszergazdához, mert nincs jogom, a másiknál faszán megy oda, de vissza nem, a 3.-nál egyszerűen rá sem lehet lépni, hibát ír.

és lehet, hogy sokra van megoldás, de had legyek már egyszer user.

Kicsit olyan a cucc, mintha ellenség lenne, szembe megy a személyre szabással, mintha azt akarná rám erőltetni, ahogy ők elképzelték, hogy használni fogjuk. Olyan érzésem van, hogy ez akkor működik jól, ha mindenből az ajánlott vagy gyári beállítást választjuk úgy, ahogy neki teszik.
Nem raktam MS-fiókot, aztán minden gyári appban felhozza, hogy már pedig te regisztrálsz és bejelentkezel, és azt fogod használni, és lesz obivandriveod. Az értesítő szól, hogy héj apukám, nincs bekapcsolva a vírusvédelem, letértél az előre általunk kijelölt útról, korrigáld, vagy óránként ezzel foglak ba*tatni. Frissítesz, ha azt mondjuk. Az alapértelmezett mappáját használod, csög.

(#15948) t72killer válasza pzstm (#15942) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Asszem ez az edge verzió kimarad az életemből, igazából nem értem, miért tették bele egyáltalán a júli 29-i kiadásba. Senki se sértődött vna meg, ha ez még IE11-el jön és ősszel kiadják a kész Edge-et.

Más, kérdés: Windows 10-es ADK-t le lehet offline-ba tölteni valahogy? Windows 8.1-hez ha jól emlékszem volt ISO, de most csak egy kicsi .exe-t ad a letöltőoldal.:(

#15949: átugrod a kulcskérést és a M$ majd hardwareID alapján aktiválja neked, az első aktiváláskor felkerül a HardwareID-d a szerverükre, így tudni fogják, h jogosult vagy egy win10 példányra.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#15949) TazLeacher válasza Partyface007 (#15937) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm, lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de:

Aktiválás után akárhányszor ujratelepítheted arra a gépre.

Ha újratelepítem a Win10-et, ott milyen kulcsot fog elfogadni? Tehát azt értem, hogy elsőre lefrissítek, de utána a 2., 5., 10. telepítésnél amikor egyből Win10-et telepítek, akkor milyen kulcsot fogok neki megadni? Vagy honnan fogja tudni, hogy ez egy frissített win?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#15950) nyega válasza TazLeacher (#15949) üzenetére


nyega
tag

Az alaplapodhoz köti a kulcsot, semmit nem kell megadnod hozzá.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.