Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116051) mezis válasza Raysen623 (#116049) üzenetére


mezis
nagyúr

memtest86 aztán meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

mezis

(#116052) Submarine válasza koko52 (#116050) üzenetére


Submarine
senior tag

Csak az fog lászódni, ami All Users módban lett feltelepítve/de lehet még az sem/.
Újra kell őket instalállni, ha ettől megjavul az explorer.
A kérdés inkább, hogy mi lövi ki az explorert. Nem akarok farkast kiáltani, de nem lehet bootvírus? Írtad hogy kismillió játék, az eleve nem jelent jót.

[ Szerkesztve ]

(#116053) koko52 válasza Submarine (#116052) üzenetére


koko52
veterán

Azt megtalálná egy eset online scanner,nem? Egyébként mióta újra lett rakva csak Forza, Fifa, Gta v van rajta.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#116054) herdsman12 válasza King Unique (#116041) üzenetére


herdsman12
őstag

Köszi, Win/Linux dual boot miatt volt a kérdés.
Gondolom a legutóbbi Linux telepítés miatt jött elő. Nem is értem, hogy miért nem ugrott be, pedig régebben elmentettem a megoldást.

(#116055) StLui válasza svgyula (#116047) üzenetére


StLui
veterán

Sikerült, megoldódott! :R
Gondolom a notira pluszban rákötött monitor hozta elő. Kipróbáltam azért a frissítést, persze "sikeres" frissítés után maradt a 2015-ös :D , 2020 januári a az intel oldalán hd 4000-es legfrissebb ilesztője, azzal jó is.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#116056) tpeter77 válasza tpeter77 (#115956) üzenetére


tpeter77
addikt

EFOP-os Win10-es gép offline fiókkal újratelepítve, miért dobja be mindig ezt az üzenetet?
Látszólag nincs beléptetve AZURE-ba a gép.

[ Szerkesztve ]

(#116057) kali válasza tpeter77 (#116056) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Illetékes telepítette újra?
Amennyiben igen, ő tudja az okot és a megoldást, de ha nem - a pedagógus, aki kapta, például nem jogosult -, úgy adott esetben ezt érdemes lehet elolvasni, különös tekintettel a 20. pontban foglaltakra: [link]

[ Szerkesztve ]

(#116058) kali válasza kali (#116057) üzenetére


kali
legenda

Ez is segíthet, ha kapcsolódó laptop: [link]

(#116059) ledgeri válasza semetka (#116010) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nekem a lanchip-é kellett h61 korú gépemen... meg a NV driver, mert a win gagyit szed...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#116060) ledgeri válasza májkimiki (#116030) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Amíg nem kap netet a win, nem tudja, hogy nem aktivált: addig minden dolgát lehet állítani ami win-es személyreszabás (színek, háttér stb)!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#116061) ledgeri válasza StLui (#116048) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Jó értelemben mondom, hogy a "mintha kromoszóma lenne", "mintha mikroszkópba néznél" is egy szint azért :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#116062) StLui válasza ledgeri (#116061) üzenetére


StLui
veterán

Pici mocorgó valamik szerinted mire hasonlítanak? Pont ilyeneknek tűntek amik ott zizegtek a képernyőn

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#116063) StLui


StLui
veterán

Uninstalláltamm a gépről, megszűnt nyomtató miatt, mindent ami HP-hez köthető, CCleaner-rel regisrty-t tisztítottam, már többször is, nyomtatók közül is töröltem a nyomtatót. Mégis minden indításkor ez fogad, mit tudok, kellene csinálnom még?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#116064) Submarine válasza koko52 (#116053) üzenetére


Submarine
senior tag

Az komolyabb dolog, élő rendszer alól nem sanszos.
Ha javasolhatom egy szimpatikus antivirnya gyártó live cd-jéről(pendrive) bebootolva, azt futtatsd le(kaspersky - bitdefender boot disk stb.).
Szerintem azzal kizárható a dolog.
Ha ennek nincs eredménye, akkor nálam megállt a tudomány.

(#116063)StLui:
pedig van még valami
Feladatkezelő -> Indítás fül
itt lennie kellene egy bejegyzésnek(indítási parancs), és mivel törölted a fájlt ezért ad hibaüzit
le tudod tiltani remélhetőleg, és megszűnik
bocs ha rosszul okoskodok.

[ Szerkesztve ]

(#116065) semetka válasza ledgeri (#116059) üzenetére


semetka
őstag

Igen azt valószínű felrakom mert nekem Killer LAN van és emlékszek mikor megvettem a gépet és felraktam az egész killer suite-t akkor egyszer csak elfogyott a RAM. Simán csak eszközkezelőben kell feltenni a drivert.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#116066) mezis válasza StLui (#116063) üzenetére


mezis
nagyúr

A Windows egy dolgot még sohasem tudott elfelejteni. A hülyeséget.

mezis

(#116067) StLui válasza Submarine (#116064) üzenetére


StLui
veterán

Köszönöm, ilyesmire gondoltam, csaók nem tudtam hirtelen hol keresem, de ha jól látom nincs köztük olyan ami lehetne. Vagy le is áll, és nem látszik itt ilyenkor már ha nem sikerült neki indítani?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#116068) koko52 válasza Submarine (#116064) üzenetére


koko52
veterán

Köszi, utánajárok!

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#116069) Submarine válasza StLui (#116067) üzenetére


Submarine
senior tag

itt látszódnia kéne - a "Folyamatok"-nál áll le
úgyhogy nem tudom, a registry-ben való matatást meg nem fogom ajánlani, azt már xp óta én sem csináltam..
:D

(#116070) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Van megbízható, gyors megoldás Win10-be építve vagy ingyenes külső programban, ami az "üres területet" tudja törölni? Azt, ahol fájlok vannak útvonal nélkül. Szétnéztem a használt programjaim közül, de azok csak mindent törölnek, esetleg a CCleanerben van hasonló opció, de nem tudom, mennyire frankó.
Itt is van pár megoldás: [link], ha ismeritek valamelyiket, szívesen fogadok tanácsot. Főleg azért kérem ezt, mert több mint 1.5TB szabad hely áll rendelkezésre jelenleg és sok idő, mire 1x, 5x stb. végigtörli az egészet.

Köszi. :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#116071) svgyula válasza StLui (#116067) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ha már használod a Ccleanert akkor ott miért nem nézted meg az eszközök-automatikusan induló programok valamelyik "fülén" biztosan megmaradt egy file bejegyzés a HP-ről. Azt a bejegyzést töröld ki.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#116072) StLui válasza Submarine (#116069) üzenetére


StLui
veterán

Köszi!
registry-nél én is csak az alap CCleaner tisztítást mertem bevállalni :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#116073) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Másik poszt:

Sziasztok ismét!

Belenéztem a meghajtótitkosítás dologba és elsajátítottam az alapokat. Én régi alaplapomban nincs TPM, ezt körülbelül 4 ezer Forintért lehet vásárolni, ami után a Bitlocker tökéletesen és a lehető legmagasabb szinten működne (már, ha nem porhintés ez az egész titkosítás [pl. log-ot megtartó VPN]). Windows-hoz (szinte) mindenki ezt ajánlja és használja, de a VeraCryptet sem zárom ki azonnal.
Ezután mi a rendszer következő gyengepontja? Ehhez lesz egy 20 karakteres, korábban sosem használt, bonyolult jelszó, aminek a feltörése, kódolása időigényes. Mi lesz, ha tönkremegy az alaplap, vagy TPM chip? Mivel gépből kivéve a HDD-t, az azon lévő adatok (papíron) haszontalanok, ezért ideális lehet egy erős Windows jelszót is megadni, igaz? Van valami fiók, pl. Microsoft fiók, amin keresztül mégis be lehet jutni a rendszerbe? Igazából arra lennék kíváncsi, hogy miként lehetne az összes láncszemet megerősíteni. :)

:R

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#116074) anorche1


anorche1
őstag

Sziasztok!

Egy ismerosnek kellene teamviewerrel segitenem. Home office miatt haza vitte a ceges nyomtatot, es ezt kellene a laptopjan mukodesere birni.
A nyomtatorol ezt a tipus olvasta le: canon f158200
De a windows 10 canon 6020 -nak "ismeri" fel.

Azert idezojeles a felismeres, mert a vezerlopultos eszkozok es nyomtatok kozott ott van, de a gephazben nem a nyomtatoknal van az eszkoz, hanem a bluetooth es egyeb eszkozok kozott.
Eszkozkezeloben pedig a "szoftveres eszkozok" resznel.

A canon oldalarol letoltottem a drivert, elinditottam a telepitojet, de mikor az keri, hogy csatlakoztassuk a nyomtatot, nem ismeri fel.
Nyomtato tobbszor aramtalanitva volt, ki-be kapcsolva volt, usb kabel ki es bedugva volt, semmi.

Ha az eszkozkezeloben a szoftveres eszkozok ful alatt megjeleno nyomtatonak kezzel beallitom a driver utvonalat, akkor kiirja, hogy a mar a legfrisebb van rajta, mint windows altalanos nyomtato.

Eszkoz eltavolitas nem segit.
Gep ujrainditas nem segit.
Minden frissites fent, kiveve a 1809 -es frissites (ezt nem akartam neki elinditani, mert akkor orakig nem lesz hasznalhato a gep).

Ceges geppel mukodott ez a nyomtato, de az most no bootable device -t dob, amit tavolrol eselytelen hogy megcsinaljak.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#116075) Doky586 válasza Darko_addict (#116073) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Alapból is csak a C: meghajtóhoz kér TPM-et a win bitlockerhez, de az is kikapcsolható ahogy a blogomban bemutattam; a többi meghajtó eleve megy minden extra nélkül. A TPM leginkább abban segít hogy ne kelljen hosszú bonyolult jelszót megadnod..

[ Szerkesztve ]

(#116076) StLui válasza svgyula (#116071) üzenetére


StLui
veterán

Sajnos tényleg csak annyira használom, hogy a registry-t takaríttattam vele, most meg előtte 1-2 éve. Próbálom megtalálni holl keressem amit írsz, de nem találom, registry-ben kitakarította a "run at startup" alatt lévőket.
szerk: közben lehet megtaláltam a Tools-Startup alatt, de semmi HP-ra utalót nem látok

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#116077) Doky586 válasza Darko_addict (#116070) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Az ilyen "üres területet" törlésére SSD-k esetén már nincs szükség ha működik a TRIM, legfeljebb nyomsz win10 alatt egy 'optimalizálást' (ahol a hdd-k esetén a töredezetségmentesítő van) ami csak pár másodperc.

HDD-k esetén pedig bőven elég az 1x felülírás 1TB és nagyobb lemezeknél az általad is linkelt progikkal.

(#116078) Csupingo válasza anorche1 (#116074) üzenetére


Csupingo
veterán

Némi keresés után, gondolom ez az lbp 6000. Azzal a driverrel próbálkoztok? Vagy erre már ti is rájöttetek? :)
Még ezt írják: Disconnect the USB cable that connects the device and computer before installing the driver.
Connect the USB cable after installing the driver.
Itt egy videó is. A végén újra kell indítani a gépet.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#116079) meroly


meroly
veterán

Sziasztok!

Hogy tudok Windows 10 alatt egy egyszerű teljesen új és üres profilt létrehozni, ahol az alap rendszergazdai profil alatt telepített alkalmazások nincsenek?
Amolyan vendég fiók.
Ezen végig mentem, de mikor át kellett volna helyezni a quest csoportba, kírta hogy a célcsoport nem létezik.
A cél, hogy a gyerek ezzel a profillal csak a Firefoxot és azon belül csak a krétát érje el, aztán majd délután ha minden megvan, akkor belépek a már jelszóval védett alap profiljára.

köszi előre is

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#116080) King Unique válasza Darko_addict (#116070) üzenetére


King Unique
titán

Attól is függ, hogy HDD/SSD meghajtón akarsz-e törölni, fájlszintű, vagy meghajtó szintű törlést, stb. Ha HDD-n, akkor egy másik válasz első 2 pontjában említve vannak erre módszerek, programok, ahol csak a szabad terület törléséhez jó többek között pl. a CCleaner is. Illetve annál is elég alapesetben az 1x felülírás, utána pl. a GetDataBack és társai programok már nem tudják onnan visszaállítani a fájlokat. Ha SSD-n, akkor az előbbi módszerek ott is működnek, de ott felesleges a szektoronkénti felülírás és azzal + írásmennyiség generálása, ha törlés után eleve lefut a TRIM, + akár manuálisan is futtatható meghajtóoptimalizálás, ami a szabad területet trimmeli végig.

Windowsnál alapesetben adja magát a megfelelő kiadásoknál a beépített BitLocker használata, nem szükséges a meghajtótitkosításhoz külön program, többek között ezért is ajánlják azt. A TPM chip megléte előnyös lehet, meg akkor pl. Home kiadásnál is megoldható az eszköztitkosítás, holott a BitLocker titkosítási képesség alapesetben Pro kiadástól támogatott. Valamint ha a rendszermeghajtó (C) titkosítása a cél, akkor ahhoz alapesetben eleve kell a TPM támogatás, de nem feltétlen létszükséglet, mert megoldható akár TPM nélkül is. Az meg, hogy helyi fiókkal / Microsoft-fiókkal használod a Windows 10-et, nem sokat számít ilyen szempontból, mivel az, illetve a jelszó max. a bejentkezésnél tudja megakadályozni az illetéktelen hozzáférést. Ellenben attól még pl. egy pendrive-ról bootolt Linux Live / WinPE rendszer alól simán hozzá lehet férni a meghajtó tartalmához, azért kell a titkosítás, ha ennek megakadályozása a cél.

[ Szerkesztve ]

(#116081) zolee001 válasza meroly (#116079) üzenetére


zolee001
őstag

Assigned access accountot pont erre találták ki,1 db app se asztal se semmi menü
Kiosk mode néven futott valamikor,éppen manapság melyik néven elérheő azt passzolom

(#116082) meroly válasza zolee001 (#116081) üzenetére


meroly
veterán

Oh, ez szuper, tökéletes lenne, de nálam a felhasználói fiókok alatt nincs ott a KIOS mode.

Impossible is nothing

(#116083) King Unique válasza meroly (#116079) üzenetére


King Unique
titán

Megoldható nyilván Windows 10-nél is vendégfiók létrehozása, lásd az alábbi leírásokat: [link], [link]. Ha esetedben nem megy, akkor valószínűleg nem megfelelően csinálod.

A kiosk mode, dedikált hozzáférés egy adott alkalmazás futtatásához szintén megoldható, viszont ez Pro, Enterprise és Education kiadásoknál támogatott, Home kiadásnál nem.

(#116084) meroly válasza King Unique (#116083) üzenetére


meroly
veterán

net localgroup users Visitor /delete

Erre a parancsra az alábbi hibaüzenet jön:

1376. számú rendszerhiba történt.
A megadott helyi csoport nem létezik.

Szerintem Windows 10 home alatt ez a parancssoros megerőszakolás se működik, az lehet?

Impossible is nothing

(#116085) Darko_addict válasza Doky586 (#116075) üzenetére


Darko_addict
őstag

Köszi a válaszokat @Doky586 és @King Unique!

A Wipe-ot elkezdem CCleanerrel, az már úgyis fent van a gépen, és szimpatikus a kezelőfelülete is. A Bitlocker titkosítás TPM-nélkülről szóló blogbejegyzéseiteket, linkjeiteket megnézem és megcsinálom azok szerint. Láttam, hogy mélyalvást ki kell kapcsolni, hogy a számítógép teljesen ki tudjon kapcsolni, illetve tán a gyorsindítást is? Ezekről még olvasni fogok, mielőtt belekezdtek!

:R

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#116086) Cs1csó válasza Darko_addict (#116073) üzenetére


Cs1csó
félisten

A VeraCrypt-et már nem fejlesztik helyette a TrueCrypt van.

(#116087) Doky586 válasza Cs1csó (#116086) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Fordítva.. :B

(#116088) Cs1csó válasza Doky586 (#116087) üzenetére


Cs1csó
félisten

:B

(#116089) King Unique válasza meroly (#116084) üzenetére


King Unique
titán

Mármint ha pontosan eszerint csináltad, akkor működnie kellene. Illetve ha magyar nyelvű rendszert használsz, akkor az annak megfelelő felhasználói csoport nevét kellene megadni, ahol a net localgroup parancs kilistázza az adott csoportokat. + Ott a másik leírás, megoldható akár grafikus felületen is.

(#116085) Darko_addict:
Gyorsindítás a neve annak a "mélyalvás" funkciónak, ami igény esetén kikapcsolható, ha pl. dual-boot megoldás van másik operációs rendszerrel, vagy SSD a rendszermeghajtó, aminél eleve nem gyorsít annyit, mint HDD-nél. De amúgy a teljes leállításhoz nem feltétlen muszáj kikapcsolni, mert megoldható szükség esetén a Shift + leállítás módszerrel is.

(#116090) Darko_addict válasza King Unique (#116089) üzenetére


Darko_addict
őstag

Jaja, mostanában mindig így (hasonlóan?) kapcsolom ki, mert sima leállítás után több program kétszer tölt be és állandóan ki kell lépegetni az ablakokból. Csináltam neki egy gyorsgombot, Start Menübe van kitűzve, hogy ne felejtsem el. :K Másik link alapján meg kikapcsoltam a gyorsindítást is. Köszi ismét. :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#116091) King Unique válasza Darko_addict (#116090) üzenetére


King Unique
titán

Ha azt akarod, hogy a leállításkor be nem zárt programok ne nyíljanak meg az újbóli rendszerindításnál, akkor a gépházban kell kikapcsolni a screenshoton bejelölt opciót, vagy a Start menüs leállítás helyett az Alt+F4 módszert használni. A teljes leállításhoz meg elég a Shift gombot megnyomni, nem kell semmilyen plusz gombot kitűzni ehhez a Start menübe. Valamint ha ki van kapcsolva a gyorsindítás, akkor a Shift sem kell, mivel olyankor eleve teljes leállítás történik.

(#116092) vlevi válasza King Unique (#116091) üzenetére


vlevi
nagyúr

"a gépházban kell kikapcsolni a screenshoton bejelölt opciót"
Nekem ez ki van kapcsolva, mégis, a múltkori, frissítés utáni újraindítás után visszatöltötte a Firefoxot.

(#116093) King Unique válasza vlevi (#116092) üzenetére


King Unique
titán

Pedig azt kell kikapcsolni és nálam működik is, ahogyan azt Alt+F4 módszer szintén. A 3. opció meg ugye bezárni leállítás előtt a megnyitott programokat. :B

(#116094) tpeter77 válasza kali (#116057) üzenetére


tpeter77
addikt

Szia, illetékes vagyok, ismerem a Helpdesket és a csatolt leírásokat is, 2018-ban küldték...
Azért telepítettem újra a gépeket, mert ha home office lesz, ezeket vetjük be ideiglenesen a tankerületi dolgozóknál.
És ezért kérdem, hogy kiiktatható-e a hibaüzenet.
Csak a legvégén fordulnék a Helpdeskhez?

[ Szerkesztve ]

(#116095) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Sziasztok
Telepítés végén mikor a könyvtárat kell kijelölni mindíg ezt az ablakot dobja ki:

hogy lehet ezt a hibát kijavítani?

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#116096) cappa72


cappa72
nagyúr

Tudom, hogy halálra ítélt leszek, de úgy tűnik, véletlenül megoldottam az auto frissítések kikapcsolását. Véletlenül azért, mert 24GB-os területre telepítettem a w10 rendszert. Vélhetően nem tudja letölteni a frissítéseket, nincs elég hely. :B
Persze az kérdés, hogy marad-e olyan amilyen, vagy egy idő múlva elhalálozik.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#116097) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Nem tudom hogy van-e értelme, de azért beírom. ;] Ugye nekem a friss verziók nem indultak el, se frissítés, se tiszta telepítés után. A Windows boot logo-nál megállt a gép, és onnan nem ment tovább. Először betettem a processzor mikrokódját a BIOS-ba, mert olyan procit használok, ami hivatalosan nem támogatott. Ez nem hozott megoldást. Nálam azután lett jó, hogy kikapcsoltam a virtualizáció konfigurálását a BIOS-ban. Nálam két helyen van ezzel kapcsolatos opció.
Intel (R) Virtualization Tech: Enabled
Intel VT-d Configuration-> Intel VT-d: Disabled

Nálam így működik minden. Hátha valakinek segít...

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#116098) Reflax


Reflax
tag

Üdv, adott egy kérdés, hogy még is hogyan működik egy grafikus operációs rendszer :D Valaki tud valami érthető nem teljesen szaknyelvi leírást adni erről ? Terjedelmileg 1 oldal kell kb, találtam angol oldalt, de annyira szakzsargonnal van tele, hogy nem vágom.
Köszönöm!

CPU: i7 950, VGA: GIGABYTE GTX 1650 Super 4GB OC, 14GB RAM, SSD: 250GB Samsung 860 EVO, HDD: 1TB WD Blue, 1TB WD Black. Motherboard: Super Micro X8SAX 3 channel, Ház: DeepCool Matrexx 55

(#116099) Djuree


Djuree
félisten

hali!

telepito pendriveot szeretnek kesziteni, mivel tudok ilyet?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#116100) hobizoli válasza Djuree (#116099) üzenetére


hobizoli
nagyúr

microsoft oldalarol le lehet tolteni

több drón kell ;P

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.