Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#286000) bulikavagyok válasza bandus (#285987) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Sajnállak, h így jártál! Én úgy tudtam, h 2020-tól alapfelszereltség az összes Audiban. Legalábbis kábelen. Viszont ha utólag rendelhető, akkor jó eséllyel Munez be fogja tudni aktiválni neked.

kisza25: "...mert mindenben jobb egy sima autóhoz képest" - nem, dehogy! :B Közel sem mindenben, VW-Audi kb 90%-ban ugyanaz. Egy Golf és egy A3 közt sem a felszereltségi listán találod a legnagyobb különbségeket, ott szinte nincs is, ugyanazokat az extrákat meg tudod rendelni mindkét modellbe. A legnagyobb különbségek az anyaghasználatában vannak egy VW és egy Audi közt (főleg beltér). Azt meg, h a koreai gyártók hogyan extrázzák az autóikat, szerintem nem érdemes idehozni. Teljesen más az üzletpolitikájuk (és nem mellesleg a célközönségük is). Nézz rá egy KIA és egy német prémium konfigurátorára. A németeknél nem ritka, h duplázni tudod az autód árát a rendelhető extrákkal. A használt piacon gyakorlatilag nem léteznek alapfelszereltségű autók. Azok általában annyira fapadosak, h senki nem rendel belőlük. :)

Corsa02: RSQ3 és RS6 is?! Gratula! Jó melóhelyed van! :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.