Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149051) Angel2014 válasza Apollyon (#149038) üzenetére


Angel2014
addikt

Hasonló ;]

De az már biztos,hogy mióta lééédiétán is vagyok jobban fogyok...

Végül is mikor Nagy Sándor is elindult Bukefallosz lován meghódítani a világot ,és elfogyott a vizük csak bort ittak ott meg az egész sereg kiszáradt ,mert ugye az alkohol vizet hajt.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#149052) Angel2014 válasza vendingo (#149039) üzenetére


Angel2014
addikt

Én úgy csinálom este hogy 200-250 g túróba teszek egy adag fehérjét és 3 evőkanál zsírszegény joghurtot. Ezt ízesítem biotechhes csoki szósszal , vagy édesítőszerrel.

Így gyors is ,meg lassú felszívódású is és sűrít meg kipufog utána.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#149053) medica válasza Angel2014 (#149051) üzenetére


medica
senior tag

Az Bukephalosz

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#149054) Radnix válasza Zola007 (#149050) üzenetére


Radnix
senior tag

Ugyanakkor
"Everybody wanna be shredded as fuck but nobody wants to eat baby sized meals" :D

(#149055) Radnix válasza medica (#149053) üzenetére


Radnix
senior tag

milyen bükk fallosz?

(#149056) Ļantos válasza medica (#149053) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Ez valami rejtjeles ismerkedési nyelv? :D

(#149057) aelod


aelod
veterán

Láb csekk.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#149058) AMD Power


AMD Power
titán

Megmértem magam most miután haza értünk a repülőtérről.....

89.1 kg voltam egy hete amikor elmentünk. Most igy napközben ruhástól 91.1kg voltam. Reggel üresen kíváncsi vagyok mennyi leszek! :B

Asszony 20dkg könnyebb mint egy hete. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#149059) Shingen válasza Woodslave (#148891) üzenetére


Shingen
addikt

Megjött a cucc nem rossz tényleg ez a vanilia.
Kicsit érdekes az állaga olyan mint régen a tejpor, bezzeg MP fehérje meg olyan mint a porcukor.

風林火山

(#149060) vendingo válasza Angel2014 (#149052) üzenetére


vendingo
veterán

Köszi a tippet, kipróbálom.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#149061) HussarF válasza Angel2014 (#149051) üzenetére

Ez most a történelem professzor Angel? ;]

(#149057) aelod
Na, van a termetekben izmos ember is? Ki az ott melletted? ;]

(#149062) Zola007 válasza AMD Power (#149058) üzenetére


Zola007
veterán

addig örülj, míg a nyaralások után az asszony súlya csökken, nem pedig nő úgy 10-14 kilóval a következő 40 hétben :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#149063) AMD Power válasza Zola007 (#149062) üzenetére


AMD Power
titán

:) Ha nem szedne gyógyszert tuti terhes lenne.... :) Egyszer nem szedett. Lett is belőle egy fiam. :D

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#149064) aelod válasza HussarF (#149061) üzenetére


aelod
veterán

"legkokszosabb tanítványom"
Próba verseny diétát csinálunk vele. Én készítem úgymond. Odabasz majd 😎

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#149065) Zola007 válasza HussarF (#149061) üzenetére


Zola007
veterán

Már Szókratész is megírta az ókori Effotok történetében, hogy ha egy csinos Pina-dorosz sok bort Iszok-ratész, akkor abból este egy Bukke-fallosszal garantáltan Szopo-klész vagy Epi-kúrosz lesz.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#149066) HussarF válasza Zola007 (#149065) üzenetére

Csak is így lehetett, süt belőle az autenticitás :C ;]

[ Szerkesztve ]

(#149067) Zola007 válasza HussarF (#149066) üzenetére


Zola007
veterán

Facebookon posztolta a ki a Théba Gymből mikor megjelent, szóval tuti eredeti!

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#149068) aelod


aelod
veterán

Scitec Megatesztre nem jelentkezik senki?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#149069) Radnix válasza aelod (#149068) üzenetére


Radnix
senior tag

kogszot adnak a tápkiegek mellé?

(#149070) aelod válasza Radnix (#149069) üzenetére


aelod
veterán

Nem mellé adják. Ebben már benne van ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#149071) inferno88


inferno88
őstag

Rendeltem a stillmass-től csokis banán steviat és vanília steviat(ezt inkább sütikbe). A 2kg koxxxsz 6200 szállítással. Ha ízre nem jönne be, sütibe sütéshez jó lesz.

Semper fi!

(#149072) marked one94 válasza aelod (#149068) üzenetére


marked one94
őstag

Én jelentkeznék de nekem nem lehet :(

You'll Never Walk Alone

(#149073) aelod válasza marked one94 (#149072) üzenetére


aelod
veterán

Pedig jó buli volt. Baszki 3 éve volt amikor én voltam. A mastodonos póló amit akkor kaptam hátőő elég kicsi rám már. :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#149074) Radnix válasza aelod (#149073) üzenetére


Radnix
senior tag

Mióta abbahagytad a tesztet elkezdtél nőni :D

(#149075) HussarF válasza aelod (#149073) üzenetére

Minél kisebb, annál jobb. Van nekem is egy pólóm, tetszett, felpróbáltam, jól állt. Kicsit jobban feszült, mint a többi, de még így jobb is volt. Nagyon meg is lepett, hogy egyébként L-es. Az S-esek sem mindig feszülnek így. Aztán rájöttem, hogy áttévedtem a boltban a gyerekosztályra ;] Természetesen megvettem ;]

(#149076) aelod válasza HussarF (#149075) üzenetére


aelod
veterán

Az illúziók sportja, kétségtelen.

Én a napokban öltönyt próbáltam. Hát kevés sikerrel :) kar és a zakóhoz tartozó nadrág comb részével voltak gondok :DDD

(#149074) Radnix

Sokat dobott a teszt is azért ha megnézed a képeket.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#149077) Apollyon válasza aelod (#149076) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azért valljuk be, hogy nem a tápkiegek dobtak annyit a formán, hanem hogy a jelentkezők jobban odafigyeltek az edzésre meg a kajára, mivel volt már tétje...
Persze Jenőből meg Bunnyból kiindulva tudjuk, hogy a BCAA meg satöbbitől lesznek sokkal izmosabbak az emberek, de úgy rémlik, egy nagyon picit a fénnyel is trükköztek a scitec fotózáskor. ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#149078) aelod válasza Apollyon (#149077) üzenetére


aelod
veterán

Ez részemről nem igaz. Akkor rohadtul nem figyeltem a kajára max anyiban, hogy mindig egyek valamit. Volt olyan két hét amikor 3 adag (értsd 150g) jumbo hc ment be a kazánba.

A fényjáték része meg annyi, hogy utolsó fordulónál én le voltam fújva barnítóval.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#149079) HussarF válasza aelod (#149078) üzenetére

Sokat számít mert sötétebb bőrön jobban látszanak a tónusok. A kezed is magasabbra ki van emelve, hogy a hát jobban szét legyen húzva. A lábaid is kintebb vannak fordítva, hogy a négyfejű domborulata oldalról látszódjon és jobban kerekedjen a képen. Vannak azért itt trükkök bőven.

(#149080) Ijk válasza aelod (#149078) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ahogy nézem a képeket ezzel a kampánnyal a Scitec alaposan lyukra futott. ;]
Elhitték hogy a marketinget érdemes racionális irányból erősíteni. :DDD

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#149081) aelod válasza HussarF (#149079) üzenetére


aelod
veterán

Tökmindegy rég volt, jó volt :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#149082) Ati007 válasza aelod (#149081) üzenetére


Ati007
őstag

Én gondolkozok hogy részt veszek rajta, talán adna egy kis extra motivációt .

(#149083) HussarF

Amúgy nem tudom, hogy rostokat, zöldségeket hogy szoktatok bevinni, én legtöbbször zöldséget párolok. Mindig az a bajom, hogy eléggé el tud ütni az ízvilága a jól fűszerezett, finom csirkerizstől.
Most viszont találtam egy jó gyártót, a Frostát. Itt egy teljes lista, én eddig a toszkánát és a provance-t próbáltam próbáltam.

Úgy vettem észre, hogy ők fűszerezik, meg némi olajat is adnak hozzá, ezért finomabb, amit készítenek.
Még érdekesebb, hogy nagyon alacsony értéket adnak meg a tápanyag táblázatnál. Más gyártóknál az ilyen nem zöld zöldségek ch értéke legalább 3x-osa szokott lenni. Szóval élek a gyanúperrel, hogy az alacsony ráírt adatok ellenére ezt sem szabad kétpofára zabálni. Meg talán rámutat arra az anomáliásra is a dolog, hogy az, hogy milyen makrókat írnak rá egy termékre, az nem teljesen egzakt tudomány. Na mindegy.
Hogy kiküszöböljem azt, hogy túl sok ch-t viszek be esetleg fals adatok miatt, ezért brokkolival szoktam keverni ezeket, mikor elkészítem. Így megmarad a finom fűszeres íz is, a tápanyag tartalom is biztos, hogy nem lesz magas, meg legalább nem magában kell ennem a csirkerizshez hol túl vizes, hol túl sós brokkolit, hanem pont kiegyensúlyozott lesz a párolt zöldség ízvilága.

(#149084) aelod válasza HussarF (#149083) üzenetére


aelod
veterán

Tömegeléskor annyit nem tudok megenni mint diétában de én is párolom. A makrókkal meg nem szarozok sokat a zöldségeknél, nem veszem figyelembe és kész ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#149085) Woodslave válasza aelod (#149068) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én megpróbálom bár múltkor se kerültem be

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#149086) aelod válasza Woodslave (#149085) üzenetére


aelod
veterán

Helyes :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#149087) gyuri860213 válasza Woodslave (#149085) üzenetére


gyuri860213
tag

most én is elgondolkodtam hogy jelentkeznem kéne, bár aug végéig még diétában vagyok, ha akkor fotóznak majd 12 hét után újra mikor már vizesebb/zsírosabb leszek az tökönszúrás lenne, ha meg maradok deficitben még 12 hétig akkor semmi változás nem lesz a végére. van értelme? :U
plusz kétlem hogy 12 hét alatt bármit fel tudnék mutatni a jelenlegi formán felül.

[ Szerkesztve ]

(#149088) Ijk válasza gyuri860213 (#149087) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jobban járnál diéta előtt és utáni, kb. egy 8%-os testzsír mondjuk 16% utáni összevetéssel, csak ugye akkor a kilók fogynak az adatlapon. Az meg kb senkit nem érdekel hogy lesz címlap fizikumból michelin baba forma.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#149089) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Ez megvan?

Teenager Attacked by Stranger for Deadlifting

OK, eléggé lebaszta a gyerek a súlyt, de a másik csávó iszonyat paraszt, durván lép közbe nagyon.

(#149090) tibcsi0407 válasza bigmasterg (#149089) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Elég suttyó módon közölte vele. Nem hiszem, hogy nem lehetett volna megkérni, hogy ne baszkodja a súlyt le annyira durván.

https://utdetailing.hu/

(#149091) Zola007 válasza bigmasterg (#149089) üzenetére


Zola007
veterán

Edzőterem, nem múzeum
Aki csendet és belső békét akar, az menjen jógázni vagy az Antarktiszra.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#149092) aelod válasza bigmasterg (#149089) üzenetére


aelod
veterán

Erről írtam is posztot fészen. Lehet, hogy visszakézből úgy megsirittettem volna a faszit, hogy egy hétig aprószeget szarik. Úgy van ahogy Zola írta, ez nem könyvtár.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#149093) Jorus válasza Jorus (#148136) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az elmúlt 1 hónap diéta mérlege: 3 centi mínusz derékban, 3 kg plusz tömegben. :D Lassan lesz ebből gazella test.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#149094) varsam


varsam
őstag

sziasztok,

tegnap este guggolás közben meghúztam a derekam, de nagyon. Egy pillanatra nem figyeltem oda, rosszul mozdultam és megvolt a baj. Most pedig fáj minden mozdulat. alig tudok felállni kb vagy megfordulni az ágyban.

Van valakinek valami jó módszere, amivel segíteni tudom a gyógyulást? Kencefice, mozgatás akármi... Most Flectorral kenem egyelőre, de biztos van jobb is. Nem csak a tünetet/fájdalmat szeretném csökkenteni, hanem a regenerálódást gyorsítani.

köszi

(#149095) aelod válasza varsam (#149094) üzenetére


aelod
veterán

Van valakinek valami jó módszere, amivel segíteni tudom a gyógyulást?

Orvosnak hívják.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#149096) Apollyon válasza varsam (#149094) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Idővel meg kéne gyógyuljon. Valszeg most guggolás off, de lehet, hogy a komplett edzés is. Nekem volt már komoly derékproblémám, nem játék.

Olyanokra figyelj oda, hogy pl. ne aludj a hasadon, inkább oldalt fekve. Derékból ne csinálj semmit. A krémek egyéb gyogyók csak a tüneteket fogják elmulasztani ideiglenesen, a problémát nem. Azzal pedig súlyosbíthatod is a dolgot, ha nem fáj éppen a krém stb. miatt, és mégis mozgatod ahogy nem kéne.

Mivel csak meghúztad, pár nap alatt rendbe kéne jönnie.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#149097) seadrone


seadrone
őstag

sziasztok!

a könyökömnél valami húzódik 2-3 hete, néha érzem csak, gondoltam egy ilyen gumis izé nem lenne rossz rá. mint a fásli.

milyen cuccot ajánlanátok rá? pihentettem, de most kicsit edzenék.

a felkaromnák a hjátsó részen érzem.

esetleg ezt a részt kíméló kargyakorlatok érdekelnének, illetve mellizomra is jöhetne valami, ha van ötletetek

köszi

(#149098) bigmasterg válasza aelod (#149092) üzenetére


bigmasterg
addikt

Mondjuk a lökdösés után igencsak én is ütöttem volna, ami persze nem a legjobb megoldás.

(#149099) AMD Power válasza Zola007 (#149062) üzenetére


AMD Power
titán

Már lemértem magam reggel "üresen". 89,7kg voltam. Nyaralás előtt reggel 89.1kg. Ügyes volt nem? Én tippeltem volna vagy +2kg-ra arra a 8 napra! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#149100) Ijk válasza AMD Power (#149099) üzenetére


Ijk
nagyúr

2kg zsírban kb 15000 kalóriaplusz, 8 nap alatt napi közel 2000 kalória pluszt jelentene.

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.