Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148351) Woodslave válasza Zola007 (#148349) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó de ekkor xarul edzett a tsm elvek szerint nem? ;] Szóval ennek nem szabad számítania :D

nem fogsz te olyan sokáig élni ;] :P

amúgy én pont nem akarok semmit lefordítani azért hozok ilyen tudományos arcokat. :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#148352) aelod válasza Woodslave (#148351) üzenetére


aelod
veterán

nem fogsz te olyan sokáig élni

:C :C

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148353) Zola007 válasza Woodslave (#148339) üzenetére


Zola007
veterán

ja, még egy dolog: erős vagy amúgy izmos is
110 körüli evezéssel, 160 körüli guggolással, 190 körüli felhúzással 75 kilósan erősebb vagy relatívba (kg/ttkg) mint a Föld lakosságának ~ 99%-a
Annak kellene örülni, ami van, nem amiatt bánkódni, ami nincs.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148354) Woodslave válasza Zola007 (#148353) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kikérem magamnak..

80 kg vagyok :D de köszi :R

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#148355) marked one94 válasza Woodslave (#148354) üzenetére


marked one94
őstag

Akkor csak 90%nál vagy erősebb ;]

You'll Never Walk Alone

(#148356) Tamoo válasza marked one94 (#148355) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

De úgy is csak testsúlyhoz viszonyítva. ;]

(#148357) Woodslave válasza marked one94 (#148355) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem érdekel, csak magammal versenyzek. :K

faxt ;] :D

a föld népességének 90%-nál meg gazdagabb vagyok aztán mire megyek vele :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#148358) Zola007 válasza Woodslave (#148351) üzenetére


Zola007
veterán

"jó de ekkor xarul edzett a TSM elvek szerint nem?"

Nem lehet az ember egyszerre izmos és okos. :)
Praktikus lett volna leszedni ezeket a videókat, mielőtt püspöknek áll a TSM egyház mögé.

Okos ember nem vesz elő Iphone-t egy Google állásinterjún ;)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148359) tibcsi0407 válasza Zola007 (#148358) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Senki sem az eszéért szereti. :)
Azt sem lehet, hogy fikázol minden tápkieget, aztán meg reklámozod őket...

Egyébként is, Szuli jól fogta meg a dolgot, mert Páldi Gabi reklámarcnak kiváló. Fogj egy izmos embert és mondd azt, hogy a csoda-edzésedtől lett akkora. Pontosan ,mint a tápkieg márkák.
A gond az, hogy a valóságban még nem túl sok emberen lett bizonyítva, hogy mennyire hatékony a TSM.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#148360) Tamoo válasza tibcsi0407 (#148359) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Sose mondták, hogy attól lett izmos, hanem csak azt hogy ennyitől is szépen fejlődik.

(#148361) tibcsi0407 válasza Tamoo (#148360) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az van lekommunikálva, hogy a TSM nélkül még mindig olyan lenne, mint korábban. A srácnak annyira jó a genetikája, hogy "hagyományos" edzéstől is nőne.
Molnár Petin meg gúnyolódik, mert bemutatott valami idióta gyakorlatot a builder-en. Azért ahhoz még fel kellene nőni (fejben is..), hogy Őt gúnyolja.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#148362) HussarF válasza Ijk (#148302) üzenetére

Mindig megragadod a kevésbé lényeges dolgokat... Akkor ne azt nézd, hogy a hét melyik napján, hanem azt, amit arról mondtam, hogy mibe adsz bele többet. Ugye sokan a mellbe meg hátba többet belegyűrnek, de mondjuk lábat csak azért edzenek - azt is ímmel-ámmal -, mert hallották, hogy aki nem teszi, az buzi.

Alapvetően nekem is a mell mindig egy kulcsfontosságú edzés volt, azt raktam mindig elölre, azt edzettem pihentebben, ezért azzal ment a nagyobb volumen stb. Nagyjából így volt ez a háttal is. A váll meg a kar, ha dönteni kellett, mindig ezek után jött. Aztán, hogy ennek köszönhetően vagy tényleg csak a genetikám ilyen (valószínűleg mindkettő közrejátszik), a vállam, meg a karom nem is nagy szám, de mondjuk mellem van kurva nagy.
Én ezért most azzal próbálkozok, hogy ezt a szemléletet fordítom meg gyökerestől és a mellet teljesen átraktam most utolsó prioritásra. A hátat is kicsit hátrébb soroltam és a kart meg a vállat kezdtem el priorizálni. Ettől én várok majd egy bizonyos idő után egy minimális arányváltozást.
Aztán lehet, hogy nem lesz és pont ugyanúgy fogok kinézni és majd le lehet vonni a következtetést, hogy még minimálisan sem számít, hogy ki hogy edz, mert legyen meg a 4x8 mindenre és meg is van a genetikai potenciál... De talán ennél kicsit bonyolultabb ez a metabolizmus dolog...

(#148363) HussarF

Zola, segédlet merre menj ;]
(Tudom, se kurvák, se alkohol :( )

[vid]

(#148364) aelod válasza tibcsi0407 (#148359) üzenetére


aelod
veterán

Számít az, hogy 10 vagy 100? Most komolyan. Vagy mennyi kell, hogy "bizonyítva" legyen egy elv működőképessége? Nem ágálok a TSM mellett, ez is egy elv, egy módszer stb. Működik mert minden működik ami az ellenállás növelésére épül. Ha évekig ugyan úgy edzel meg izolálgatsz meg ú ezt nagyon érzem kis súllyal is edzést követve nem fogsz fejlődni max szinten tartasz.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148365) Tamoo válasza aelod (#148364) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

"Ha évekig ugyan úgy edzel meg izolálgatsz meg ú ezt nagyon érzem kis súllyal is edzést követve nem fogsz fejlődni max szinten tartasz."

Így van. Én közel 10 éve csak szinten tartok szerintem. :D Na de majd most!
Bár mondjuk ha még további 50 évig így szinten tartanék azzal kiegyeznék. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#148366) tibcsi0407 válasza aelod (#148364) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hogyne számítana már. Egyszerű statisztika, több alanyból pontosabb következtetést lehet levonni.
Nem a nagy súlyos edzés hatékonyságát kell bizonyítaniuk, az nem is kérdés, hogy működik-e. Hanem az, hogy pl csak a pados evezést csinálja évekig, akkor az mire vezet.

https://utdetailing.hu/

(#148367) aelod válasza tibcsi0407 (#148366) üzenetére


aelod
veterán

Semmire, nagy háta lesz és kész. Összeesni nem fog csak azért mert nem csinál 5-6 féle gyakit hátra. És ha megnézed a Tropical Ason a képeket hát pózoknál a Molnár Peti nem sokkal veri meg a Páldit. Side chestben viszont agyonveri váll mell karral. Lábnál szintén a Gabié a jobb.
Szokták mondani, hogy teljesen mindegy mit csinálsz a teremben, a lényeg a színpadon van. És ez a versenyszerű testépítés lényege. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148368) tibcsi0407 válasza aelod (#148367) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Persze, de ha csak versenyzőkből kell megélnie Szulinak, akkor éhenhal. Pontosan ezért nem elég, ha csak Páldi lesz a reklámarc. Arról nem beszélve, hogy a srác szerintem még a levegőtől is izmosabb. :) Azért nem ez az általános genetika, Te is tudod.
Cedric is Scitec reklámarc, még sem vagy akkora a Whey Protein Professional-tól.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#148369) marked one94


marked one94
őstag

Vicces hogy több mint eve éve írtam a tsmrol hogy csinalom és akkor mindenki hülyeségnek tartotta, most meg hova kinőtte magát :D

You'll Never Walk Alone

(#148370) aelod válasza tibcsi0407 (#148368) üzenetére


aelod
veterán

Azért a Szabó Patrik sem szar. És ő natural.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148371) Zola007 válasza marked one94 (#148369) üzenetére


Zola007
veterán

Sehova nem nőtte ki magát.
Fogta és összeírta a 40-50 évvel ezelőtti elveket, a sok olvasatlan puja meg isteníti, mint valami bodybuilder-gurut.

Ha izmos akarsz lenni, akkor nem a facebookon kell egymás f.szát kell szopni
Hanem a régi nagyokat olvasgatni, mint Bill Starr, Reg Park, Freddy Ortiz, Larry Scott

[Elnézést, nem neked céloztam közvetlenül, csak már nagyon kikívánkozott.]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148372) marked one94 válasza Zola007 (#148371) üzenetére


marked one94
őstag

Kinőtte magát attól függetlenül hogy semmi újat nem mondott vagy mutatott mert a mi kis vidéki termünkben is mindenki tudja miaz a tsm. Én is csináltam par honapig, de inkább tovább fejlődtem es megkerestem a powerbuilder teamet, és en mar mondhatom erősebb vagyok a föld 99%-nal ;]

You'll Never Walk Alone

(#148373) aelod válasza Zola007 (#148371) üzenetére


aelod
veterán

Nekem is rémlett valami, mintha már láttam volna ezeket valahol. Hát tessék, tanult kollégára mindig lehet számítani.

Ezzel amúgy nincs baj, csak a sok követő aki még tegnap tréjnvidbréjnt olvasott és ma már téesemezik fröcsög a közösségi budiba mindenkire. Nekik ez jön le az egészből...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148374) Woodslave válasza Zola007 (#148371) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Azt hallottam hogy a body part splitet weider találta ki hogy senki ne legxen izmos és megvegyék a sok xar tapkieget meg újságot tele haszontalan edzés tervekkel.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#148375) Woodslave válasza marked one94 (#148372) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Komolyan kérdezem. Sokkal izmosabb is lettél emellett? Úgy látod jobban fejlődött az izomzatod mint korábban?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#148376) aelod válasza Woodslave (#148374) üzenetére


aelod
veterán

Akkor Weidernek Arnold volt a maga Páldija. ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148377) marked one94 válasza Woodslave (#148375) üzenetére


marked one94
őstag

Persze, izmosabb es erősebb is lettem ugy hogy a sulyom 2kg-val lett több. Meg persze nem fáj a vallam derekam es a csipon se.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#148378) Zola007 válasza Woodslave (#148374) üzenetére


Zola007
veterán

azért a Nautilus cégnek is benne volt a keze keményen a hülyítésben

1970s.
A gentleman named Arthur Jones invented a type of exercise equipment that
"revolutionized" resistance exercise. Unfortunately, not all revolutions are universally productive. Nautilus utilized the “principle of variable resistance,” which claimed to take advantage of the fact that different parts of the range of motion of each limb were stronger than others. A machine was designed for each limb or body part, and a cam was incorporated into the chain attached to the weight stack that varied the resistance against the joint during the movement. The machines were designed to be used in a specific order, one after another without a pause between sets, since different body parts were being worked consecutively. And the central idea (from a commercial standpoint) was that if enough machines – each working a separate body part – were added together in a circuit, the entire body was being trained. The machines were exceptionally wellmade and handsome, and soon most gyms had the obligatory, very expensive, 12-station Nautilus circuit.
Exercise machines were nothing new. Most high schools had a Universal Gladiator multi-station unit, and leg extensions and lat pulldowns were familiar to everybody who trained with weights. The difference was the marketing behind the new equipment.

Nautilus touted the total-body effect of the complete circuit, something that had never before been emphasized. We were treated to a series of before-and-after ads featuring one Casey Viator, an individual who had apparently gained a considerable amount of weight using only Nautilus equipment. Missing from the ads was the information that Mr. Viator was regaining size he previously had acquired through more conventional methods as an experienced bodybuilder.

Jones even went so far as to claim that strength could be gained on Nautilus and transferred to complicated movement patterns like the Olympic lifts without having to do the lifts with heavy weights, a thing which flies in the face of exercise theory and practical experience. But the momentum had been established and Nautilus became a huge commercial success. Equipment like it remains the modern standard in commercial exercise facilities all over the world.

The primary reason for this was that Nautilus equipment allowed the health club (at the time known as the “health spa”) industry to offer to the general public a thing which had been previously unavailable.

Prior to the invention of Nautilus, if a member wanted to train hard, in a more elaborate way than Universal equipment permitted, he had to learn how to use barbells. Someone had to teach him this. Moreover, someone had to teach the health spa staff how to teach him this. Such professional education was,
and still is, time-consuming and not widely available. But with Nautilus equipment, a minimum-wage employee could be taught very quickly how to use the whole circuit, costensibly providing a total-body workout with little invested in employee education. Furthermore, the entire circuit could be performed in about 30 minutes, thus decreasing member time on the exercise floor, increasing traffic capacity in the club, and maximizing sales exposure to more traffic. Nautilus equipment quite literally made the existence of the modern health club possible.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148379) aelod válasza Zola007 (#148378) üzenetére


aelod
veterán

Tök logikus. How to make a lot a money üzleti modelljét olvashattuk :K Kár, hogy nem én találtam ezt ki :(

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148380) Woodslave válasza marked one94 (#148377) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de ez az edzésterv (kevesebb izoláció) vagy annak köszönhető hogy jobban megtanultad a gyakikat?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#148381) marked one94 válasza Woodslave (#148380) üzenetére


marked one94
őstag

Edzestervem 1-1,5 havonta változik. Persze az alap verseny gyakorlatok mindig benne vannak meg azok valtozatai. Nekem csak a 3 alapgyakit kellet ujra tanulnom meg javitani folyamat, az ilyen alap dolgok csigas lehúzás evezes vallbol nyomas stb. mind jol csinaltam.

You'll Never Walk Alone

(#148382) Woodslave válasza marked one94 (#148381) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez hogy működik? Fizetsz valami havidíjat és kapod a tervet?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#148383) marked one94 válasza Woodslave (#148382) üzenetére


marked one94
őstag

Online coaching igy igen, de ha érdekel valami meg azt privatba leírom :)

You'll Never Walk Alone

(#148384) whitezo88 válasza marked one94 (#148383) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Németh Pista féle varázslószakkör? ;] Anavarka-dabra!

(#148385) Uher


Uher
aktív tag

(#148386) MATEO6600 válasza Uher (#148385) üzenetére


MATEO6600
őstag

Lehet most nagy szám van, de bármekkora nevem lenne, nincs az a pénz, amiért bohócot csinálnék magamból.

(#148387) Angel2014


Angel2014
addikt

Most szoltak ismerősök csilibe hoztak egy ilyen álló váll gépet..csinálta már valaki ilyennel? [link] Jónak néz ki a gép...

Zola007: Kedvesem küldött a csak egy kád dugós képet amiben magá fényképézte le [link] ezt ki lehet valahogy tisztázni? Pl így ? [link] csak jobban hogy tisztán tisztábban látszódjon?

Meg van itt egy macskás is [link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#148388) tibcsi0407 válasza MATEO6600 (#148386) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ebben a videóban pedig nem is beszél a bicepszformálásról. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#148389) S e t h válasza Uher (#148385) üzenetére


S e t h
nagyúr

Fájdalmas milyen egyszerű a tag.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#148390) aelod válasza Angel2014 (#148387) üzenetére


aelod
veterán

És miért csuklyára edz egy váll gépen? :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148391) Woodslave válasza S e t h (#148389) üzenetére


Woodslave
nagyúr

friss tejből készült :D igaz tejet nem iszik mert az méreg ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#148392) Angel2014 válasza aelod (#148390) üzenetére


Angel2014
addikt

Új volt a gép pár perces de modják is és irják is neki hogy rosszul csinálja KIncses. Lóg a könyök.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#148393) aelod válasza Woodslave (#148391) üzenetére


aelod
veterán

De sört iszik amiben alkohol van ami ideg méreg. Konzekvens a mester. Jár a keksz :DD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148394) Angel2014


Angel2014
addikt

10.hét vége. -32 kiló.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#148395) Lacy6 válasza Angel2014 (#148387) üzenetére


Lacy6
senior tag

Szerintem valahogy így kell "tisztázni"...
Link
Link2

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#148396) Ļantos


Ļantos
aktív tag

MP rendelés leadva. Most csak BCAA, Monohidrát kellett, mert fehérje van még.

Ennek ellenére jön 2 kiló fehérje meg egy választható vitamin/mogyoróvaj ingyé a kuponnal.

Kupon: INGYEN

(#148397) carl18


carl18
addikt

Üdv :) Na én is kb 3 hete Június 27-én elkezdtem edzeni :) Első héten nem nyomtam annyira keményen csak bemelegítettem :) 2 hete meg kicsit komolyabbra vettem a dolgot :) 72 kg voltam mikor elkezdtem.
45 kg-val nyomtam fekpadon 4X10-et most tartok 60 kg-nál... Súlyba is felszedtem +4 kg-ot 76 kg lettem :DDD

+ a héten elkezdtem még futni is, meg néha csapatok sajást testsúlyos gyakorlatokat és szoktam zsákolni és heti egyszer-kétszer. + a Kerékpározást is csapatom néha.

Sajnos igazat megvallva a hátam van a legjobban lemaradva, nem potyára kellet vele meg vele kétszer a reumatologiát. A hátazásnál szinte kezdő vagyok ott még meg kell tanulnom a helyes kivitelezést. Most ott csak 25 kg-val csinálom szabályosat de ott tényleg szabályos és tényleg működik.

De kajak ez a kondizás nagyon jó, mikor jártam füredre kezelésre a hátammal azt mondta az orvos hogy szinte nincs hátizmom és munka közbe azért fáj a derekam mert minden terhet az vesz át. + Nem tudtam teljesen felfele kinyújtani a kezem se.

A 3 hét alatt a hát és derékfájásom elég nagy mértékben csökkent és az erőnlétem és elég durván megugrott.
Igaz ezen a héten csináltam pár extra edzést, volt benne erőemelő és bruce lee alkar edzése is.

Minden esetre nem gondoltam hogy a kondizás ilyen mértékben tudja helyre hozni a testet ha helyesen csinálják :)

Bár egyetlen dolog ami zavart hogy olyanok akik sokkal régebb óta járnak le kicsit lenéznek mert nem olyan nagy súlyokkal kezdtem az első héten mint másik. :DDD

Kezdőnek mit ajánlotok? :) Ilyen tartás javító gyakorlatokat akarok még beiktatni sajnos ha sokat állok munka közbe nagyon megfájdult hátul az izomzaton a lapockánál. Szeretném teljesen helyre hozni a tartásom és a gerincem.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#148398) marked one94 válasza carl18 (#148397) üzenetére


marked one94
őstag

Tessék [link] valasz ki par nyújtást amjt minden nap megcsinalsz. Én a cat/cow-ot nagyon tudom ajanlani.

You'll Never Walk Alone

(#148399) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

[link] Csak street workout és szárazabb,jobb fizikum mint itt a topicba bárki :U :W

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#148400) Lacy6


Lacy6
senior tag

Kezdek rájönni, hogy miért fájdult meg fekvenyomás közbe a vállam.
Nagyon mérges vagyok magamra, mert most annyira fáj hogy legalább 2 hétig jegelnem, pihentetnem kell.
Itt ez a videó, ahol 5. pertől magyarázza el hogy miért és amit mutat 6:33-kor nekem is ugyanolyan és ott fáj.
Az a gond hogy csak sejtem hogy miről beszél, de pontosan nem értem mivel inkább németül tudok.
Valaki segíteni elmagyarázni, hogy mit rontok el?
Előre is köszönöm. :R

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.