Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148501) HussarF válasza Angel2014 (#148499) üzenetére

Nem voltál neki elég pénzes :(

(#148502) Pocee válasza aelod (#148496) üzenetére


Pocee
senior tag

Amerikára gondolsz? Unokatesóm 10 éve kint él Floridában,azt mondta nem lehet barna héjú tojást beszerezni boltban,wallmart és társainál.
Szerintem mivel rengeteg embert kell etetni,iszonyat lehozták az állatok vitamin/tápanyagellátását a profit miatt,leginkább erre gondolok,egyszerűen nem tud az állat előállítani egy normális héjszerkezetet,amúgy sokkal könnyeben törhető,és a fehér mégis csak "tisztaságot" sugall,de az amcsik tök hülyék az ilyenhez,ha adnál nekik egy barna héjú tojást azt hinné fertőzött,mert úgy szokták meg,hogy náluk fehér.Van ilyenünk itthon,komolyan alig lehet feltörni,és elméletileg a szalmonella nem tudja befertőzni,állítólag.
Amikor a tvben vagy valahol propaganda filmeket vetítenek,hogy igenis kíméletes termelés,meg az állat jól érzi magát,az általában egy szépen berendezett külön ólban kerül felvételre,sajnos,de nyilván enni kell és becsukjuk a szemünket.

Mr.Brightside

(#148503) aelod válasza Pocee (#148502) üzenetére


aelod
veterán

Igen erre gondoltam.

igenis kíméletes termelés,meg az állat jól érzi magát

Nem tudom tyúkot, marhát, malacot még nem kérdeztek meg, hogy are you fine buddy? A Food Inc. után azért van némi rálátása az embernek az élelmiszeriparra.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148504) Pocee válasza Ļantos (#148500) üzenetére


Pocee
senior tag

ismerjük egymást? :D
Milyen Éváék? akár privátban is :)

Mr.Brightside

(#148505) Zola007 válasza Angel2014 (#148499) üzenetére


Zola007
veterán

Az 'oszt igen, Ő a barátnőd?
Fekete, pólóban?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148506) whitezo88 válasza Zola007 (#148505) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Senkit se megsertve de a szineszno nekem ott van hogy Pokorny Lia Dobó Kata Psota Iren stb, attol hogy valaki statisztalt ket masodpercre egy reklamban meg volt valamelyik rtl klubos musorban ahova teny hogy amator “szineszeket” hoznak meg nem lesz szineszno valaki. En is szerepeltem teveben. Mikor vagokepeket mutattak a sajtotajekoztatokrol es ujsagiro voltam :D

(#148507) aelod válasza whitezo88 (#148506) üzenetére


aelod
veterán

Dobó Kata mint színésznő? :Y :DDD
Azt hitte ha összejön a beszélő atmel akkor irány hálivúd. Aztán nem ez lett. Egy filmjét nem tudnám felidézni amiben nagyot alakított volna. Ja de a miniszter félre lépben jók voltak a mellei ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148508) whitezo88 válasza aelod (#148507) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ratapintottal a lenyegre, wow. Pl Labancz Lilla is hivatalosan szineszno hiaba ripacs.

(#148509) Pocee válasza whitezo88 (#148506) üzenetére


Pocee
senior tag

Phoenix Marie,Tory Lane,Shyla Stylez,ilyenek az igazi színésznők... ;]

Mr.Brightside

(#148510) whitezo88 válasza Pocee (#148509) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Hat eljatszani hogy a veletlenul odatevedt eppen jo kepu vizvezetekszerelot muszaj termeszetben karpotolni mert nincs oenze, vagy rajtakapni a velunk egykoru lanyunkat a ferjunkkel es veszekedes helyett beugrani, ahhoz tenyleg kell szinesztudas :D

(#148511) aelod válasza Pocee (#148509) üzenetére


aelod
veterán

Lisa Ann is visszatért némi rádiózás után. Hiába szép szakma ez ;] :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148512) Zola007 válasza aelod (#148511) üzenetére


Zola007
veterán

Lia Fire csoporttársam volt az egyetemen, sokat buliztunk együtt. [link]
Aztán a kisállatkereskedéses diákmelóból hamar szintet lépett

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148513) HussarF

Én a tudomány jelenlegi állása szerint inkább gázvezeték szerelő lennék, de úgy látom ezek a csövekkel foglalkozó emberek mind jól vannak tartva ;]

(#148514) Angel2014 válasza Zola007 (#148505) üzenetére


Angel2014
addikt

25.22 nél van a kép..25.30-at mondtam.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#148515) inferno88 válasza aelod (#148507) üzenetére


inferno88
őstag

Szerepelt egy CSI Helyszínelők részben. Ribiként, akit kinyiffantott a perverz ügyfél. Oszkár díjas hulla volt.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#148516) Angel2014


Angel2014
addikt

Na ez milyen eddy halltól ? [link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#148517) Woodslave válasza Angel2014 (#148516) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Meginná vki egyből +50kg deadliftre :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#148518) whitezo88 válasza Woodslave (#148517) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Jackassben ezt Steve-O meg is itta ;] (mármint nem pont ezt :D )

(#148519) inferno88 válasza Woodslave (#148517) üzenetére


inferno88
őstag

...akkor nem nézted végig. :DDD Mindjárt visszajön a mustármagos csirke meg a bulgur.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#148520) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#148512) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem nem ad fel ra semmit a gugli, meg az xvideos-nal se latom

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#148521) Woodslave válasza inferno88 (#148519) üzenetére


Woodslave
nagyúr

bammeg :C ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#148522) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Real Food/Carbst valaki itta innen? Valóban több értelme van mint egy cukros tömegnövelőnek, de adagonként drágább mint egy izolátum.... (ja és mellőzzük a "ott a rendes-rendes kaja" féle megjegyzéseket, csak kíváncsi vagyok)

(#148523) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Szúró fájdalommal a könyökbe mit lehet kezdeni.
Tudom pihentetni, de nem akarom edzést szüneteltetni.
Egyenlőre súlyt visszavettem inkább magasabb ism. tértem át.

風林火山

(#148524) Shingen válasza aelod (#148511) üzenetére


Shingen
addikt

Nagyon képbe vagy, jönnek az új milf popsi tömő filmek akkor.............. :D

風林火山

(#148525) Ļantos válasza Pocee (#148504) üzenetére


Ļantos
aktív tag

A Mancso tojás :D Persze nem csak ez az egy nagy van. Nógrád megyeiek.

Aelod, nekem a bibircsókja miatt kurva ronda. Egyesek szerint szexepil, engem taszít.

Shingen, pihentetni. Ha teszel rá szorítót, kevésbé lesz fájdalmas vele edzeni. Három hónapig szoptam vele, elmúlt. Most megint lezúztam scott padon de időbe visszavettem a súlyt, így nem kell amputálni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#148527) Zola007 válasza Angel2014 (#148514) üzenetére


Zola007
veterán

azt hittem, átjön
mindegy, engedd el

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148528) Woodslave válasza HussarF (#148526) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a forma kicsit megkopott :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#148529) Woodslave


Woodslave
nagyúr

gondolkozom egy újabb fehérje forrás bevezetésén. Bár nem vagyok híve annyira a lefekvés előtti fehérjének, elismerem az erre irányuló kutatások pozitív eredményét. (persze mint mindig ez is vitatható). Adja magát mint nyilvánvaló a kazein, de mivel örökké akarok élni és olvastam hogy hozzájárulhat a rák terjedéséhez (esetleg kialakulásához) ezért inkább passzolom. És mivel divat vegának lenni azon gondolkoztam hogy legyen növényi. Szója kizárt mert tudjátok.

Stillmass hívő lettem, onnan válogatok

1. Vegyes 80% borsó fehérje koncentrátum, 80% rizs fehérje koncentrát, Kenderfehérje protein, algából nyert fehérje: AlgaVia® Protein - mondjuk ez a 80-80 furcsa, de vega nem lepődök meg semmin ;]

2. Borsó

3. Rizs.

Van-e valakinek tapasztalata, véleménye (azon kívül hogy buzi vagyok) ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#148530) wertigo1984 válasza Angel2014 (#148405) üzenetére


wertigo1984
őstag

Tecso bejaratanal az a gyros finom nagyon. Mondjuk Aliaddel a halat Hamar (ott dolgozo vagy tulaj?) jol ki van dorrentve.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#148531) Angel2014 válasza wertigo1984 (#148530) üzenetére


Angel2014
addikt

Csiliben vele is edzettem ..jól néz ki az arab... :K egy falatot nem eszik a húsból.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#148532) tibcsi0407 válasza Woodslave (#148529) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A kendertől be lehet állni? ;]
Egyébként meg ne légy buzi'! ;]

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#148533) Lacy6 válasza Woodslave (#148529) üzenetére


Lacy6
senior tag

Lefekvés előtti fehérjét keresel?
Natúr joghurt alacsony glikémiás indexel rendelkezik.
Keverd el benne a tejsavó fehérjét és kész is.
Szerintem kár túlagyalni.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#148534) Pocee válasza Ļantos (#148525) üzenetére


Pocee
senior tag

Ja nem,ez Bács Kiskun megye,azt hittem unokatesómékról van szó,mert ők is csirkéznek és Éva :)

szerk:bevállalom a napi hülye kérdést
Van ez az étrend ami szimpatikus,de nem világos,hogy a rizs mennyiség itt is szárazon mérve értendő,vagy a feltüntetett érték az már főve értendő?

[ Szerkesztve ]

Mr.Brightside

(#148535) Zola007 válasza Woodslave (#148529) üzenetére


Zola007
veterán

ittál már borsó fehérjét?

ne akarj :N

#148533) Lacy6: inzulin-indexe cserébe felér egy tál rizzsel. Nem ajánlott a joghurt, kefír, tej lefekvés előtt

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148536) Zola007 válasza Pocee (#148534) üzenetére


Zola007
veterán

csakis szárazon!

- Rocco Siffredi, 1998

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148537) Pocee válasza Zola007 (#148536) üzenetére


Pocee
senior tag

mekkora hülye vagy :DDD

Köszönöm! :R

Mr.Brightside

(#148538) Woodslave válasza Pocee (#148534) üzenetére


Woodslave
nagyúr

teljesen felesleges kétóránkénti kajálással szopatnia magát az embernek, sőt lehet pont nem előnyös. A fehérje brutál overkill még 80 kilósan is pláne tömegelésnél. Ez a tipikus 1 hetes étrend...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#148539) Lacy6 válasza Zola007 (#148535) üzenetére


Lacy6
senior tag

Miért nem ajánlott?
Miért ér fel egy tál rizzsel?

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#148540) aelod válasza Lacy6 (#148539) üzenetére


aelod
veterán

GI-je magas a fehér rizsnek.
Bár én most 900g (főve) körül eszem. ;] :DDD

(#148525) Ļantos

Tényleg elég rusnya. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148541) Apollyon válasza aelod (#148483) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Általában én meg azt szoktam venni, ami Ft/kg-ra a legolcsóbban jön ki, és az sokszor nem a legolcsóbb doboz tojás. Pl. az a sparos tojás amit mondtál, néha van, hogy pont az a legdrágább (400+ Ft a doboz). De múltkor pont tök olcsó volt, valami 230 Ft körül az egy doboz, vettem hármat. Hát gyorsan elfogyott, mert ezek állítólag "S"-es méretűek. Nem bírom, mert míg az XL-esből elég 4 darab, ebből az S-es fürjtojásból legalább 6 darab kell. Ráadásul a tojás nagy részét a sárgája teszi ki, ami annyira nem frankó. Így inkább veszek kicsit drágábban is akár, de nagyokat.

Btw én is boltból veszem a tojást, mert fővárosiként kb. esélyem sincs kapirgálósat venni, avagy de, csak nem érné meg anyagilag. A 0-s kódú biotojás meg 700 Ft, de legalább csak 6 darab... :D

A mellfilét meg amúgy is cégtől rendelem, azok is biztos gyógyszeres csirkék, van, hogy olyan nagy mellük van, hogy egy fél mell kitesz egy komplett csirkét.

Mondjuk most legutóbb pont kicsik voltak a mellek, kb. fele akkorák. Meg jól feltolták az árát, 150 Ft-tal kilóját :U Havi 24 kilónál azért nem mindegy (nem csak én eszem).

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#148542) aelod válasza Apollyon (#148541) üzenetére


aelod
veterán

Ja. De most olcsó az a sparban. Korábban volt igen 400. Akkor nem is ettem tojást. Nagy ügyet nem csináltam belőle. MI baja a sárgájának? Netán kidobod? :Y Ennyi erővel vehetnél tojásfehérje levet is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148543) Apollyon válasza Pocee (#148495) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Itt budapesztán sajnos kb. csak 0-s meg 3-as tojás van. Előbbi mocskos drága, utóbbi ehh. Bár még nem fogtam ki soha romlott tojást eddig. Mondjuk lehet, mert a műanyag sosem romlik meg. ;]

1-es és 2-es kódú tojások nincsenek is a boltban. Teszkóban lehet van, de az meg messze van tőlem és drága, oda nem szoktam menni vásárolni.

Jó tudni, hogy az usákiai fehér tojás szar. :D Pedig mindig irigyeltem, hogy milyen jól néz már ki. :D Szomorú, pedig úgy tudtam hogy usákiában több esélyed van abszolút minőségi, prémium kaját venni random boltokból is, ha azt keresed.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#148544) aelod válasza Apollyon (#148543) üzenetére


aelod
veterán

Meg jó kis GMO-s szarokat. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148545) Apollyon válasza aelod (#148542) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én megeszem a sárgáját, de mivel napi 5-6 lecsúszik, azért nem mindegy mennyi tojásfehérje van mellette.
Főleg, hogy asszonnyal is etetem néha a tojást, és ő a sárgáját abszolút nem eheti mert legutóbb is egy rántottától egy egész napig feküdt a hasi fájdalomtól. Érdekes, mert van egy havernőm, és ő sem bírja már a tojást. Asszony viszont a fehérjét megeheti, attól nem lesz semmi baja.) (Zola, NEM kell most ide semmilyen képet referálni :DDD ;] )

(#148544) aelod: Ebben nem látom a problémát.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#148546) aelod válasza Apollyon (#148545) üzenetére


aelod
veterán

Volt idő amikor esténként mindig tojást ettem. Egy idő után már a szagától is kész voltam. Heti 1x ha eszem most. Ha meg csinálok akkor jól televágom szalonnával, hogy legyen valami íze is.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148547) Apollyon válasza aelod (#148546) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Már én is utálom, 1+ éve tényleg majdnem mindennap eszek. Karácsonykor volt egyedül szünet. Azért nyomom főképp, mert megeszem a szokásos adagom, és 3-4 órán keresztül nem leszek éhes.
A szagától én is kivagyok dettó, főleg mosogatáskor. A szalonnát nem szeretem, hanem baconnel ízesítem, de csak hogy ne legyen az a masszív tojásos íz.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#148548) gyuri860213


gyuri860213
tag

Mindig is tudtam :) Link
"Even if you go up to 20-30 sets, you can get significantly more gains than with 10 sets" James Krieger
Lehet másnak nem is kell csoda genetika a heti +20 set / izomcsoportos edzéshez és mégtöbb izmos ember lenne ;]

(#148549) aelod válasza gyuri860213 (#148548) üzenetére


aelod
veterán

"Even if you go up to 20-30 sets 20-30 unit GH, you can get significantly more gains than with 10 sets GH"

;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148550) gyuri860213 válasza aelod (#148549) üzenetére


gyuri860213
tag

Ez is igaz de ne tévedjünk az erő sötét oldalára ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.