Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148401) Zola007 válasza AsakuraDave (#148399) üzenetére


Zola007
veterán

Máris indulhatsz a kondiparkba. ;]

Semmi baj nincs a streekworkouttal, épp azért, mert ezek ugyanolyan alapmozgások, mint a kondis edzés, csak az ellenállást nem súlyzó adja.

Ebben nyilvánul meg a hátránya is, mivel a progresszió nem olyan egyszerűen finkmhangolható, mint a súly a rúdon/csigán, illetve időjárásfüggő.
Ha meg már beltéri, akkor szertornának hívják, csak az ugye egy 200 éves sport és nem lehet a taknyosoknak eladni, mert nem. olyan hangzatos mint a streetworkout/lakótelepigyúrda.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148402) marked one94 válasza Zola007 (#148401) üzenetére


marked one94
őstag

Van két SW-s munkatársam, mikor oda kerültem megtudták (fenéket látták rajtam ;] ) hogy edzni járok. Kérdezték mit edzek mondtam erőemelő vagyok és egy ideig piszkáltak hogy ezt bárki megtudja csinálni hogy fekvenyom, guggol, felhúz, de hogy a pályán muscle up-ot megtanuljam az rengeteg idő és amúgy is nagydarab vagyok (83kg) nem is menne. Másfél hét alatt megtudtam egyet csinálni :D Utána persze mondták hogy nekem könnyű mert már edzek és jó volt az alapom.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#148403) carl18 válasza marked one94 (#148398) üzenetére


carl18
addikt

Oké kösz a tippet :)

Amúgy mit takar az hogy száraz és vizes izomtömeg :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#148404) BÁ Nutrition válasza AsakuraDave (#148399) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azt azert nem mondanam h jobb mint a topicban barki, de nem rossz az teny

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#148405) Angel2014


Angel2014
addikt

Mai gyros evés ...az Arab már fogja a fejét mikor meglát... :DD

Kérdezem mennyi egy gyros tál...azt mondja 1480 ...és mennyi egy tortilla 550...jó akkor egy tortillát kérek sok hussal szósz nélkül de ne tekerd össze úgy sem eszem meg azt a palincsa valamit.. :D :D

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#148406) carl18


carl18
addikt

Na hogy hétköznap gyúrok az úgy okés gondolom, még mára akarok valami edzést csinálni majd délután.

Még csinálok egy gerinc gyógytornát, utána akarok valami komoly edzést csinálni.
Erő,álloképeség,gyorsaság. Mindenből a lehető legtöbbet akarok kihozni :))

Hogy lehet bennem iszonyatos erő?

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#148407) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Heti 2-3 otthoni edzés: kép1 kép2
Jó lenne lediétázni, hátha kinéznék valahogy, de kevés az akaraterő/motiváció. :D Perpillanat 90kg vagyok 178cm-hez.
Ha már felhúzni nem szoktam (látszik is), lehet be kellene szereznem egy hiperhajlítót. :F

[ Szerkesztve ]

(#148408) Coccolino_O válasza AsakuraDave (#148399) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Mindig van valami faszság. A káposztaleves kapszula korszak v. a fegyencedzés megvan?

(#148409) Angel2014 válasza Tamoo (#148407) üzenetére


Angel2014
addikt

Most adtam el nemrég..meg egy római pad sem ártana.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#148410) Ijk válasza Tamoo (#148407) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát igen, rolad is leeshetne 10 kiló zsirbol egy igen jó formához. Már amit a street workoutos kolléga is példaként mutogatna, ;]
Érdekes mennyien hiszik hogy izmosnak lenni nehéz, pedig inkább szálkásnak ( és mellette izmosnak).

Én is azon küzdök hogy lemenjek 100 kilóra, de barátnőmet nemtudom leallitani a sütemény sutesrol, nekem az meg olyan mint alkoholistanak a pia. Főleg amikor dietazol es péntek este eled raknak a kedvenc sutidbol egy tanyerral. Na ott el is bukik 3 napnyi kiszenvedett kalória deficit.

De félre ne értsd, jó fizikumod van, csak pontosan tudom milyen aszketa életmóddal lehetne belőle látványosat faragni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#148411) Tamoo válasza Ijk (#148410) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Igen, 8-10kg kb., tisztában vagyok vele. Nagyon mozgásszegény az életmódom, most sem eszek sokat, nagyon nem esne jól durván visszafogni, hasról-derékról borzasztó nehezen megy a zsír. Néha az az egy-egy pizza vagy sütemény meg jól esik. Asszonyt nem érdekli kockahasam van-e, strandra meg már régóta nem járok csajozni. :D
Persze ettől függetlenül jó lenne szálasnak lenni. :DDD

(#148412) Zola007 válasza Tamoo (#148411) üzenetére


Zola007
veterán

az a "most sem eszek sokat" számokban mit takar?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148413) Ļantos válasza AsakuraDave (#148399) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Leszarja mennyi fehérjét visz be, mégis izmot épít és van egy vállalható fizikuma, pusztán a rengeteg edzéssel. Le a kalappal.

(#148414) Tamoo válasza Zola007 (#148412) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Úgy nézek ki mint aki számolja? :D
Ha nem csúszik be valami "szemét" pluszban (heti 1x 2x azért megesik), akkor nem szoktam szerintem 300g ch fölé menni. Zsírt, fehérjét nem tudom megmondani.

[ Szerkesztve ]

(#148415) HussarF válasza Tamoo (#148407) üzenetére

Szerintem úgy összességében az alak nem rossz, csak ugye száraz nem vagy. De poloban ez egész jól mutathat.

(#148410) Ijk
Én úgy vagyok a sütivel, mint mikor a rendőrkutyák előtt végigzavarják a macskát. Le sem szarom már. Jó, nyugtázom, hogy biztos finom lenne. De már olyan sokszor volt, hogy engedtem a kísértésnek és bezabáltam, aztán tök rosszul éreztem magam (főleg amikor már az inzulin hinta is megérkezett), hogy ha ránézek a sütire, már ez a letargia ugrik be és nem is vonz.

(#148416) do3om


do3om
addikt

myproteinen szoktatok venni ruhaféléket?
Milyenek? Meg ami leírásban van az hogy a modell.....méretet visel az nekem érdekes, mert az alapján kissebb méret kell rám mint amiket venni szoktam. (177-8 magas vagyok pont van ilyen írás és M-es méretet ad meg az rám sem kéne menjen)

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#148417) Angel2014


Angel2014
addikt

Flexben ma megjelentek...megnéztem volna őket.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#148418) Zola007 válasza do3om (#148416) üzenetére


Zola007
veterán

pólót azt már küldtek ingyen
M-es rám kicsi, mellbőségem 108, derék 80

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148419) wertigo1984 válasza Angel2014 (#147771) üzenetére


wertigo1984
őstag

Baszod szinte egymas mellett lakunk, hozzuk mar ossze azt a kozos chepeli edzest! :U ;)

(#148410) Ijk 100 felett vagy? Neeee. Nem is latszik a kepen. :Y
En fel eve nem edzettem koltozes vegett, most 105 korul vagyok, kicsit nagy pocakkal.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#148420) Woodslave válasza Zola007 (#148401) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ma volt strandfesztivál. A bartendaz nevű street workout formáció tartott bemutatót. Ügyes gyerekek mindenféle flikk flakk egyikről se mondtam volna meg hogy edz. Gyerekem húzódzkodni akart felraktam én is húztam párat. Gyerek kérdezi te miért nem fordulsz át? Mondom én testépítő vagyok nem.. Csimpánz fejezte be a gyerek :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#148421) Coccolino_O válasza Woodslave (#148420) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Mondom én testépítő vagyok nem.. Csimpánz fejezte be a gyerek "

Szóval megy már az agymosás a gyereknél is. Nemhogy majomkodna inkább a játszótéren. ;]

(#148422) marked one94 válasza Woodslave (#148420) üzenetére


marked one94
őstag

:C :C :C :DDD

You'll Never Walk Alone

(#148423) Angel2014 válasza wertigo1984 (#148419) üzenetére


Angel2014
addikt

oké

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#148424) Zola007 válasza Woodslave (#148420) üzenetére


Zola007
veterán

jól gyerek, :K remélem vettél neki egy tölcsér fagyit

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148425) Ijk válasza wertigo1984 (#148419) üzenetére


Ijk
nagyúr

Voltam telen 110 is.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#148426) Angel2014


Angel2014
addikt

Csili felett tornàdó tölcsér.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#148427) Lacy6 válasza Lacy6 (#148400) üzenetére


Lacy6
senior tag

Hát sokan nem segítettek....
Biztos túl szakmai téma volt ;]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#148428) whitezo88 válasza Angel2014 (#148426) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Az nem tornádó hanem szupercella. (része) Pontosabban az eső.

[ Szerkesztve ]

(#148429) Woodslave válasza HussarF (#148415) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez nagyon faxa hozzáállás. Én még mindig csak az első stádiumban vagyok. Bezabálok mindent aztán qrvára xarul érzem magam hogy elbaxtam megint

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#148430) AMD Power


AMD Power
titán

Biotech Lupa Beach megy valaki?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#148431) aelod válasza Woodslave (#148420) üzenetére


aelod
veterán

Az egyik srác abból csop.társam volt a suliban.

Süti téma. Ha diétázol akkor a párod legyen már annyira megértő, hogy nem csinál olyant amiért csorgatod a nyálas. Bár én leszarom asszony ia. Simán rendel pizzát péntek este és úgy nézzük a filmet. Csak én brokkolis csirkével ha on season van.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148432) S e t h válasza whitezo88 (#148428) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egyik sem volt ma itthon nálunk, ez egy multicellás rendszer része.
Mondjuk ezt hogy lehet tornádónak nézni?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#148433) Lacy6


Lacy6
senior tag

Épp most csináltunk sütit :D
Recept:
- 300 gramm zabpehely liszt
- 120 gramm csokis vagy mogyorós fehérje
- 35 gramm karob por
- 250 gramm xilit és egy kicsi stevia
- 1 csomag sütöpor
- 20-30 gramm szódabikarbona
- 1 nagy cukkini és 2 répa reszelve (5-600 gramm)
- 5 db tojás
- vaníliás cukor
- 3 kanál mogyoróvaj

Egy nap tepsire való.
Nem számoltam makrót meg semmit, de talán annyira nem vészes :D

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#148434) Zola007 válasza S e t h (#148432) üzenetére


Zola007
veterán

ahogy a 10-es tárcsát 20-asnak vagy a taxist tükörképnek

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148435) Angel2014 válasza S e t h (#148432) üzenetére


Angel2014
addikt

Ìgy a 10. Utàn. 14 ève nem ittam.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#148436) Freddycom válasza Angel2014 (#148435) üzenetére


Freddycom
őstag

...egyedül, ebből a pohárból?

(#148437) Pocee válasza Angel2014 (#148435) üzenetére


Pocee
senior tag

alkoholt?

Mr.Brightside

(#148438) S e t h válasza Angel2014 (#148435) üzenetére


S e t h
nagyúr

A 10. után, amikor 14 éve nem ittál.
Nem semmi, a lényeg, hogy szokványos, semmi extremitás nincs benne, én belehalnék.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#148439) Zola007 válasza S e t h (#148438) üzenetére


Zola007
veterán

Chepelen gyorsabban telik az a 10 év ► [link]
Ha egyszer bevisznek túlizmosságért, akkor majd oda kérelmezem a letöltendőt.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148440) tibcsi0407 válasza Zola007 (#148439) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hehe, erre én is emlékeztem, csak lusta voltam visszakeresni. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#148441) HussarF válasza Zola007 (#148439) üzenetére

Meg nekem az rémlik, hogy a Budapest Parkban is jól bekúrt a múltkor.

Na és, Zola, milyen volt a Campus? Nyomtad az aftert? ;]

(#148420) Woodslave
Ne ijesztgess. A Strand fesztivál aug végén lesz :D

Majd amúgy akkor lesz a jó, amikor a gyerek a kisebbségieknek szól így oda :C ;]

(#148442) Ati007


Ati007
őstag

Én azon csodálkozom hogy még van kedvetek asszisztálni a hülyeségeihez :U

(#148443) S e t h válasza Zola007 (#148439) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor csak elírás, 10 nap akart lenni.
Vagy ha nem akkor én egy éve nem dugtam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#148444) Ļantos válasza Zola007 (#148439) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Nabazz :C

(#148445) Woodslave válasza HussarF (#148441) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem strandfesztivál csak a strandon volt. Igy jobb :F ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#148446) MATEO6600 válasza Zola007 (#148439) üzenetére


MATEO6600
őstag

De még milyen gyorsan

(#148447) Zola007 válasza HussarF (#148441) üzenetére


Zola007
veterán

Egész jó volt a Campus, bár csak 2 nap voltam
Semmi extra, nem vagyok egy partyarc, 2-ig nekem bőven elég
Szervezés jó volt, szépen fejlődik a fesztivál, csak a két nagyszínpad közötti táv a tömegben hömpölyögve felér egy aerobbal.
Hülye ötlet volt Paddy,Rumjacks, Punnany, Scooter délelőttjén elmenni mell-hátazni, karom azt hittem leszakad a végére
A sört alig bírtam tartani, így inkább ún. gastro-söröztem: megittam egyben a pultnál és bevittem gyomorban :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148448) Angel2014 válasza Zola007 (#148439) üzenetére


Angel2014
addikt

2-3 husszulépés az nem ivás...

Most jöttem haza a fogdáról.

A csaj egész héten fars volt...lementem iszogatni egyedűl, mondom elmegyek hozzá éjjel 1 felé...odaérek a ház elé ott beszélget egy kocsiban egy középmagas kigyúrt kopasszal...kiszáll erre mondja mit keresek itt stb..elkezd velem ordibálni a 60 kilós nő...a csávó is kiszáll a félig a kocsiból...erre nekem is eldurrant az agyam felemeltem a hangom..tegnap még együtt, mondtad reggel edzeni megyünk, ,hiába írtam nem válaszoltál, ...stb stb...na jó ezt nem hallgatom tovább mondja beüll a csávó autójába és elhajtanak..utánna futottam olyat rávágtam a Kombi H Astra hátúljára berobbant az üveg...elhajtanak...mondom várok még elkapom a tagot is meg megnézem ki is az közelebbről, erre rendörökkel jöttek vissza.

Mindig a nők csinálják meg a tüzet.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#148449) do3om válasza do3om (#148416) üzenetére


do3om
addikt

Rendeltem pár dolgot (21eFt), nem tudom milyen lesz a méret :U
L-est vettem, 177cm-79kg.
Majd megírom milyen, ha gáz van hátha érdekel valakit.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#148450) Zola007 válasza Angel2014 (#148448) üzenetére


Zola007
veterán

Mindig a nőkkel van a baj, ezt már Austin Powers is megmondta

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.