Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149151) AsakuraDave válasza MATEO6600 (#149135) üzenetére


AsakuraDave
őstag

80k feliratkozo,44k követő... valakiket érdekel a tag :D Csak egy válasz arra hogy miért minden 2. kezdő gyúros nem azt kérdezi hogy milyen gyakorlat stb hanem hogy mit s hogy szúrjon... Az ilyen emberek alá rakják a lovat őket követik be,látják a legtöbben nem a naturál gyúrost mert az k.vára nem látványos :U

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#149152) Zola007 válasza patex1983 (#149146) üzenetére


Zola007
veterán

"Nem is igazán az a lényeg, hogy jól néznek ki, hanem az, hogy kedvesek, mosolyognak, normálisak, tudnak köszönni stb....."

Ez valóban sokkal fontosabb :R

(#149149) MATEO6600 : jó, mondjuk kissé magamból indultam ki. Én már edzettem vagy 7-8 teremben, mindenhol feltalálom magam és már immunis vagyok a hülye 3.14csákra. Inkább legyen bányarém a pultos, mint mindenhol penész és fingszag.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#149153) Zola007 válasza AsakuraDave (#149151) üzenetére


Zola007
veterán

Fájdalmasan hatalmas mély magyarsággal és felebaráti tisztelettel övezett tapintatos érdeklődéssel kérdezem meg Uraságodtól, hogy mi a faszér' foglalkozol azzal, hogy más szúr vagy nemszúr?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#149154) carl18


carl18
addikt

Hát jó nyilván nem 5 hét alatt érem el azt a formát amire vágyok. Főleg úgy hogy az első 1 hét csak bemelegítés volt kint a terembe.
Kicsit böngésztem netten és a havi 2 centi valóban jó eredmény, persze ez úgy jött össze hogy az edzések kemények voltak + a kaja is rendbe volt. Magnézium, omega 3 is sok zöldséget is ettem.

Feladni persze nem fogom, mindennap tanulok valami újat az edzésnek hála :)

Talán csak az zavar itt falun, hogy minden fajta általánositásban részesül ha valaki gyúr. " Attól nem leszel erős " Stb. Már Tököm ki van ezzel, érzem magamon elég szépen dobott az erőnlétemen.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#149155) marked one94


marked one94
őstag

Na egy kicsit közbe szólok a nagy gyúrós vitába ;]

Ma kezdődött a 3. hetem, a mostani program felénél járok. Komolyabb gondok még nincsenek de egész héten szarul aludtam ebben a melegben így picit fáradtan vágtam neki.

Mai lényeg: Guggolás top szett a 150kg volt. Nem volt különösen nehéz RPE8, de apró technika hiba volt ami mobilitási gondra vezethető vissza. Gyógytornász majd remélem segít.

150kg 1x3, 137kg 2x4, és a végén 127kg 3x5. RPE 7,5-8 közöttinek éreztem.

és igen nincs még megcsinálva az állvány... és nem nem lehet keretbe guggolni mert nekiütközök. :(((

Ezután jött a fekvenyomás. Itt éreztem hogy picit nehezebben ment, de nem volt különösen gond.

Top szett 125kg 1x2 volt ezután 117kg 2x4 majd 112kg 3x5.

Itt inkább azt mondanám RPE8-8,5

Végén evezés, kábelet letolás meg plank, holnap pihi vasárnap folytatás.

Forma elmegy a súlyom most 84kg [link]

You'll Never Walk Alone

(#149156) Pocee válasza Zola007 (#149153) üzenetére


Pocee
senior tag

mert jó eséllyel sokkal fiatalabb tőlünk és az ő generációja követésekből,lájkokból él,ebbe nőttek bele,hogy mások életét fürkésszük,csodáljuk,köpködjük.Természetesen nem ragadom ki a fórumtársunkat,hanem általánosságban beszélek :) és tudom,hogy ezt Te is tudod :DDD

más:minap nyújtottam,ülve,terpeszben és férfiasan ráfeküdtem a bal lábamra,olyan érzés volt mintha felszakadt volna valami letapadt dolog a farizmomban,nem elszakadt csak fel,kicsit ropogott,reggel ha próbálok lehajolni enyhén fáj és nem enged lemenni,ha edzés előtt melegítek edzek majd nyújtok csak nagyon picit érzem,de enged nyújtani teljesen,de reggel megint makacskodik.ezt kell pihentetni és ne terheljem nyújtással vagy nyújtsam és majd elmúlik?

Mr.Brightside

(#149157) Dani82 válasza seadrone (#149130) üzenetére


Dani82
senior tag

ma a Greenben voltam, nekem nem jon be. Regi gepek, keves is van beloluk, bar nincsenek sokan napkozben sem, sem ilyen 5 ora utan... de inkabb az sxl

(#149158) Ijk válasza carl18 (#149154) üzenetére


Ijk
nagyúr

Edzés tippek között nezhetsz netten helyesírási leckéket is ha már az iskolába szerzett tudás nem volt kielégítő. Jó ha az ember az élet több területén is rendbe van.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#149159) kk831228 válasza marked one94 (#149155) üzenetére


kk831228
addikt

Jó a wallpaper... ;] :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#149160) Radnix


Radnix
senior tag


Vigyázzatok teli van kemikáliákkal! :(

(#149158) Ijk: Iskolában, rendben! Bocs, magas labda volt ;]

[ Szerkesztve ]

(#149161) Radnix válasza Radnix (#149160) üzenetére


Radnix
senior tag

Ijk: Megnéztem a kifogásolt hozzászólást és nagyon tetszett, hogy a tököm szó akkora tiszteletet kapott, hogy nagy betű került az elejére :D:D

(#149162) Zola007 válasza marked one94 (#149155) üzenetére


Zola007
veterán

Hányas vállad van 'cula? :Y

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#149163) HussarF válasza Pocee (#149156) üzenetére

Nem szép dolog Wood-ra így beszólni. ;]
Csak azért, követ sok mindenkit instán, hogy minél több infot gyűjthessen és minél izmosabb lehessen

(#149164) Zola007 válasza Radnix (#149161) üzenetére


Zola007
veterán

Na ide figyelj
Kétféle ember van:
Aki kisbetűvel írja a tököm szót és aki nagy betűvel.
Én nagybetűvel írom.
Miért?
Megmondom
Mert az én cerkám, szent cerka.
Meg kell őtet tisztelni.
Mert ő a világuniverzum közepe, a boldogság csővezetéke.
Neked is így kéne eljárnod.

[link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#149165) KoVee84 válasza Zola007 (#149139) üzenetére


KoVee84
senior tag

amikor a fiam először azt mondja, hogy úgy akar kinézni mint ez a nyáltartály, abban a pillanatban elveszem a zsebpénzét, lebaszok egy pofont és leteszek elé egy tál töltöttkáposztát

:C

(#149166) Ļantos válasza seadrone (#149128) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Elkezdtem enni zselatint (vagy segített vagy nem), de leginkább azt gondolom csak úgy magától, kevésbé erőltetett üzemmódban használva regenerálódott.

(#149167) Radnix válasza Zola007 (#149164) üzenetére


Radnix
senior tag

Az összes részét imádom! Egyértelműen a vígjátékok Chimborazoja :D

(#149168) carl18 válasza Ijk (#149158) üzenetére


carl18
addikt

Siettem, és fáradt voltam. Most voltunk koncerten :P
Minden ember más, én a magyart utáltam a matekot imádtam. Azért nem vétek olyan durva helyesírási hibákat hogy rám kelljen szólni,+ nem az a első hogy valaki belém áll online nagyon nem érdekel :D

Zselatin valóban beválik, csak kell neki 1-2 hónap amíg kifejti a hatását.

Ez a helyesírás trollság meg egyáltalán nem érdekel, te minden tantárgyból ötös voltál? Minden képességed csúcsra van járatva? Nem bírom a személyeskedést. Csak mert neked rossz napod van, én nem vagyok rád kíváncsi.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#149169) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

azzal mit tudok csinalni h a retardalt gugli egyfolytaban spanyolul dobal ki nekem mindent miota ott nyaraltam? :F
hol kell visszaallitani?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#149170) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#149169) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

megoldottam

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#149171) aelod válasza AsakuraDave (#149132) üzenetére


aelod
veterán

És kokszal csak ennyire futotta?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#149172) marked one94 válasza Zola007 (#149162) üzenetére


marked one94
őstag

Pont akkor hogy ne találjak normálisan pólót meg inget :DDD

You'll Never Walk Alone

(#149173) Angel2014


Angel2014
addikt

Valaki siófok total dancre? Hussarf mèsz bulizni?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#149174) Dantenero72 válasza marked one94 (#149155) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Az nem semmi :O Hiába nem egy szálkás forma elég komoly tekintélyt érdemelsz. Brutál framed van,az a váll szélesség dzsízüsz Lehet fele olyan széles se vagyok mint te :O Am ez full "lankadtan" vagy azért rá vagy pumpálva? RISZPEKT

[ Szerkesztve ]

(#149175) Ļantos válasza marked one94 (#149155) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Ezt a formát erőemelő gyakorlatokkal, vállból nyomásokkal, vagy direkt válledzésekkel sikerült elérned?

(#149176) Coccolino_O válasza aelod (#149106) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Na jól van, azért vannak kisfaszú egyének is, akik abból űznek sportot, hogy hogyan tudják minél hangosabban leejteni az adott súlyt. Meg hogy ki tudja messzebbre lökni saját magától. :))

Ma találkoztam egy palival az edzőterem öltözőjében, azt hittem, hogy helyből megöl. Olyan tekintete volt, mintha előtte dugtam volna meg az anyját. Hinnye, ideje nagyobbnak lennem, mindig a kisebbet abuzálják. :DDD

Valami tapasztalt adhatna tejsavó tanácsot, olyan kellene, aminek van íze a zabliszt mellett is. Már végigpróbáltam a teljes myprotein palettát meg pár ON-t is, de mindegyik szar.

(#149177) carl18 válasza Coccolino_O (#149176) üzenetére


carl18
addikt

Ma találkoztam egy palival az edzőterem öltözőjében, azt hittem, hogy helyből megöl. Olyan tekintete volt, mintha előtte dugtam volna meg az anyját. Hinnye, ideje nagyobbnak lennem, mindig a kisebbet abuzálják. :DDD

Box,Thai box, Muay Thai! :) Utobbi a legveszélyesebb, könyék és térd egyaránt használható. :D
kyokushin karate csináltam régen, de ott nem lehet ökölel fejre ütni. De magát a testet elég brutál szinten kiképzik a támadások ellen. Egy fekete övessel gyakoroltam, és mondta üssek teljes erőből. A legjobb ütésem meg se kotyant neki :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#149178) Tamoo válasza marked one94 (#149155) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Mióta nyomod? Konkrétan arra vagyok kíváncsi mennyi idő alatt sikerült eljutni ezekig a súlyokig?
Amúgy fasza nagyon, én amikor még motivált voltam és erőltettem, akkor se jutottam 120kg-s fekvenyomás fölé. Igaz mondjuk nem erőemelő technikával nyomok hanem lábat felrakva egyenes háttal.

[ Szerkesztve ]

(#149179) Zola007 válasza Tamoo (#149178) üzenetére


Zola007
veterán

larssen

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#149180) marked one94 válasza Dantenero72 (#149174) üzenetére


marked one94
őstag

Köszönöm :R Nagy a vállam de azért tűnik ekkorának mert kicsi a derekam. Amit írtam edzés az után csináltam a képet. Nem volt semmi váll durrantás vagy ilyesmi.

Ļantos: Fekvenyomás meg millitary press van most, meg néha szokott lenni vállból nyomás kézivel. Régebben is vállas voltam így nem mondom, hogy ettől lett ekkora de kisebb se lett.

Tamoo: Az erőemelést most szeptemberbe lesz 1 éve, hogy elkezdtem. Mielőtt belevágtam akkor tudtam 100kg-ba 4et pattintva nyomni. Most decemberi versenyen egy 145kg lenne a cél. Mostani edzésemben van Larssen nyomás az is egész jól megy 107kg Szerencsére technikám egész jól fejlődött az elmúlt hónapokban váll fájás sincs csak a bal térdem szarakszik néha de azon dolgozok hogy javuljon.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#149181) Ļantos válasza marked one94 (#149180) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Elég jól csinálod, nem magától nőttek azok a vállak oda :R

(#149182) carl18 válasza Tamoo (#149178) üzenetére


carl18
addikt

Muten Rōshi :D Jó ez a Avi :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#149183) seadrone


seadrone
őstag

Sziasztok!

Ha a konditermes edzésbe be szeretnék iktatni egy fél óra futást, akkor azt az elején vagy a végén tegyem meg?

Köszi

(#149184) kk831228 válasza Radnix (#149167) üzenetére


kk831228
addikt

Legnagyobb!! :C :R Imádás.. 🙏

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#149185) inferno88 válasza seadrone (#149183) üzenetére


inferno88
őstag

A végén.

Semper fi!

(#149186) aelod válasza Coccolino_O (#149176) üzenetére


aelod
veterán

Mp ízre mind az lesz. Ha íz akkor Scitec sztem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#149187) seadrone válasza inferno88 (#149185) üzenetére


seadrone
őstag

későn olvastam :D

futottam egy fél órát padon, aztán nem úgy ment a kondi ahogy szerettem volna, na majd legközelebb :)

valahogy össze kéne a futás+kondi edzéseket kombinálnom lassan, még ha nem is egy napra teszem minddig, azért valahogy csak összefüggenek

csinál ilyesmit valaki itt?

(#149188) AsakuraDave válasza marked one94 (#149180) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Am merre edzesz? Mivel most kihagytam bő 2hónap kondizást lehet elöbb kiprobálnék ilyen edzést lehet megtetszene és kondi helyett nyomnám ezt a fajta edzést. Újpesten lakok,nem tudsz véletlen közelben valahol jó helyet ,vagy igazából neked csak van egy jó edződ és nem a terem ami számít :D

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#149189) kk831228 válasza seadrone (#149187) üzenetére


kk831228
addikt

Külön igen... Nagyon ritkán van olyan, hogy egy napon van mindkettő...

Amúgy is a futópad elég undoírtó félóránál hosszabb időtartamon, főleg ha nincs légkondi a teremben... :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#149190) Tamoo válasza seadrone (#149187) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én képtelen lennék edzés után/előtt futni. Akkor az az edzés olyan is.... ;]

(#149191) seadrone válasza Tamoo (#149190) üzenetére


seadrone
őstag

olyan is volt :D

(#149192) marked one94 válasza AsakuraDave (#149188) üzenetére


marked one94
őstag

Nem vagyok jártas arra. Én egy kis városban egy koszos kis pincében edzek :) Nem csak az edző számít mivel én online coachingban nyomom így havi 1x találkozok vele. Hozzáállás kérdése az egész, én imádom ezt csinálni nem sajnálom rá az időt.

You'll Never Walk Alone

(#149193) aelod válasza seadrone (#149187) üzenetére


aelod
veterán

valahogy össze kéne a futás+kondi edzéseket kombinálnom lassan

Minek? Vagy miért? Nem értem...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#149194) seadrone válasza aelod (#149193) üzenetére


seadrone
őstag

szeretem karbantartani magam konditeremben, de készülök félmaratonra is, és a kettő megfér egymás mellett, de jó lenne ha egyik nem menne a másik rovására

(#149195) Apollyon válasza seadrone (#149194) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ezt maximum úgy tudod kivitelezni, hogy egyik nap súlyzós edzés, másik nap futás...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#149196) Ijk válasza seadrone (#149194) üzenetére


Ijk
nagyúr

Már hogy gondolod hogy ne menjenek egymás rovására? Kb. homlokegyenest más sportág, más fizikum. Testépítés mellé esetleg kocogás.
Nyilván lehet egyszerre a kettőt, de nagy eredményekre akkor nem kell számítani. Azon kívül hogy elmondhatod magadról hogy sokat sportolsz.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#149197) aelod válasza seadrone (#149194) üzenetére


aelod
veterán

Hát sok minden jó lenne, pl 85 kilósan beszáradva színpadra állni is tavasszal jövőre... ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#149198) gyuri860213 válasza aelod (#149197) üzenetére


gyuri860213
tag

Na, ennyire jon a tomeg? Vagy csak hiu abrand? 😆

(#149199) gyuri860213


gyuri860213
tag

Szeptembertol visszaallok tomegelesre/szintentartasra, ami azt jelenti hogy a mostani 70/150g ch helyett 150/350g ch lesz alacsony es magas napokon. Ugyani nincs inzulin rezisztanciam de hizekony vagyok es arra gondoltam hogy megtamogatom az anyagcseremet napi 1000mg metforminnal. Mivel egy havi adag 800ft igy nem tetel, kerdes hogy teszek-e vele barmi rosszat? Elvileg javitja az inzulin erzekenyseget es gatolja a maj glikogen raktarozasat, igy csak az izmokba raktarozodna. Valaki probalta mar?

[ Szerkesztve ]

(#149200) Tamoo válasza gyuri860213 (#149199) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Úgy írod mintha az kb. valami vitamin lenne. :( Normális ember örül ha elhagyhatja.
Bőven átlagon felüli a formád, sosem értettem az ilyen hülyeségeket. Ha még innen is dobbantani akarsz, akkor meg rohadtul nem merckforminhoz kell nyúlni. :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.