Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#90451) blueboi69 válasza Bujdy81 (#90422) üzenetére


blueboi69
csendes tag

800k

(#90452) blueboi69 válasza npera (#90449) üzenetére


blueboi69
csendes tag

ZFS igen jó dolog, de nekem az itthoni serveren is elég az lvm.

Egyébként már régóta meg akartam kérdezni mi történt Duduval és Gömbibával? Jórégóta nem láttam őket irogatni. Ismerve őket valami besértődés történhetett, csak nem voltam itt és nem olvashattam. (mostanában több időm van itt olvasgatni)

(#90453) Jahno válasza blueboi69 (#90452) üzenetére


Jahno
őstag

Gömbibát tán lefidesznácizták vagy mittomén mi volt, Dudunak megártott a karantén, idővel kiheveri.

(#90454) eattila válasza Jahno (#90453) üzenetére


eattila
csendes tag

Gömbibánál határon túli szavazók volt az utolsó téma. Szerintem.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90455) Jahno válasza eattila (#90454) üzenetére


Jahno
őstag

Ha már politika Mikor a Digit kötötték akkor este véletlenül valami parlamenti közvetítésen maradt a csatorna. Az a színvonaltalan kreténszar igénytelen stílus, amit ezek nyomnak :-O Rögtön el kellett volna kapcsolni, de már azért maradt tátva a szám, hogy hátezthogy. Egyik rinyál és hisztizik, mit egy óvodás. Janem, egy talpraesettebb óvodás sokszor határozottabban érvel és taktikázik ha valamit el szeretne érni. Másik meg olyan legalja kocsmai stílusban, hogy Hejce-külsőn sem fogják komolyan venni, max. bólogatnak, hogy inkább igyunk, mert ennek nagyon elmentek otthonról.

(#90456) Samott válasza eattila (#90454) üzenetére


Samott
addikt

Igen, visszakerestem, de nem bantotta ot ott senki. Csak nem ertettek egyet a velemenyevel.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#90457) eattila válasza Jahno (#90455) üzenetére


eattila
csendes tag

Igen. Elég hamar rámjön az ilyen műsortól az okádhatnék :D Nincs rá megfelelőbb szó.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90458) eattila válasza Samott (#90456) üzenetére


eattila
csendes tag

Pedig az ilyen megesik ebben a topicban :D :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90459) -NoVa-


-NoVa-
őstag

(#90460) Grillo


Grillo
senior tag

Na jelentem próbálgattam a GX8at, fasza lesz, de inkább átkattintottam autóra. Így csak az objektív sapkáját hagytam el kb az 5. percben...

Jó lesz :DDD

(#90461) eattila válasza Grillo (#90460) üzenetére


eattila
csendes tag

Én reflexből teszem ezeket zsebbe. Aztán persze rossz zsebben keresem, de még nem hagytam el ilyet. Csak állvány tekerentyűjét, erdőben, derékig érő aljnövényzetben...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90462) npera válasza Jahno (#90450) üzenetére


npera
újonc

Lehet overkill otthonra, de ilyen deduplikáció és hasonló funkciók rémlenek, amik jók. De akkor kell 32 giga. Viszont ha van 2 memóriaslot, akkor a 32 giga nem akadály.

Ha most sikerül tavasszal meglépni a titulus emelkedést, akkor kábé 3 hónapnyi extra pénzből ki kellene tudjam hozni.

Majd olvasok elég sokat előtte, hogy nehogy valami inkompatibilitás legyen az Excel táblázatomban.

(#90463) npera válasza blueboi69 (#90452) üzenetére


npera
újonc

Dudu durván felhúzta magát, amikor Ciberde summázott egy komolyabbat. Gabibácsi szerintem most egy hosszabb mézeshetet tölt az asszonnyal, ha jól értelmezem.

(#90464) Jahno válasza Grillo (#90460) üzenetére


Jahno
őstag

Teljes automata érdekes, csomó gép jól csinálja, aztán teljesen megzavarodnak és kreténségeket művelnek, meg ha jön a "mit baszok el" kérdés, akkor két egymás utáni kép ugyanarról "ugyanúgy" homlokegyensest más lesz, aztán nehéz kibogozni. Jó neked az "A" betű, én mondom.

(#90465) Sipi- válasza npera (#90463) üzenetére


Sipi-
tag

Gabibácsi távollétében Dudu kedves és pozitív hozzáállása is szerepet játszik.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#90466) qnadam válasza Sipi- (#90465) üzenetére


qnadam
veterán

Gabibácsi rossz néven vette, hogy szerintem a határon túliaknak semmi közük az itt folyó szavazásokhoz.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#90467) Phülöp válasza qnadam (#90466) üzenetére


Phülöp
addikt

Nekem is ez a tétel rémlik.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#90468) Samott válasza qnadam (#90466) üzenetére


Samott
addikt

Meg igazabol azt, hogy nagyjabol ez volt az egyseges velemeny itt. Szoval ne vedd magadra.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#90469) eattila válasza qnadam (#90466) üzenetére


eattila
csendes tag

Inkább azt, hogy nem csak szerinted. Mert nem vagy ezzel a véleménnyel egyedül.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90470) qnadam


qnadam
veterán

mindeközben kellene nekem egy zakó, de honnan? nyugodtan lehet second hand, utoljára majdnem 18 éve volt rajtam ilyesmi, és várhatóan ez a következő 18 évben is így lesz.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#90471) eattila válasza qnadam (#90470) üzenetére


eattila
csendes tag

Ezzel sem vagy egyedül :D :D :D

Mondjuk rajtam nem volt ilyen rég, mert 2k13-ban nősültem, és akkor volt rajtam :D

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90472) Grillo válasza eattila (#90461) üzenetére


Grillo
senior tag

Ja, a zsebben megvolt. Azután veszett el, hogy visszaraktam a gépre. Vagyis majdnem visszaraktam.

(#90473) eattila válasza Grillo (#90472) üzenetére


eattila
csendes tag

Ja, hogy ja!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90474) Phülöp válasza qnadam (#90470) üzenetére


Phülöp
addikt

Jelents beteget inkább.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#90475) Jahno válasza qnadam (#90470) üzenetére


Jahno
őstag

Adjad kölcsön? Lehet van valamim, de asszony ezt jobban tudja :-D Bementem a MrSaleba, kicsit ugyan nem az volt az akció, mint a hírlevélben, de ott gyorsan rám is szabták és heló. Ez volt pár éve, mikor céges záróbulin meg kellett jelennem és beruháztam.

(#90476) Jahno válasza Grillo (#90472) üzenetére


Jahno
őstag

Ilyen szaroknak akarok most valami mellényfélét lesni, amibe csak belerakom a kupakot, szűrőt, kis lámpát és nem kell hátizsák le, hátizsák fel, ha meg abban összekeveredik minden akkor ott kotorászni a ttóparton.

(#90477) qnadam válasza Phülöp (#90474) üzenetére


qnadam
veterán

tanú leszek, nem kéne.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#90478) qnadam válasza Jahno (#90475) üzenetére


qnadam
veterán

köszi, egyelőre megpróbálok sajátot szerezni :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#90479) blueboi69 válasza qnadam (#90466) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nade ennyire?
Közben Dudu elköszönését visszakerestem. :(

(#90480) blueboi69 válasza qnadam (#90470) üzenetére


blueboi69
csendes tag

minek az neked? :)

(#90481) Samott válasza blueboi69 (#90479) üzenetére


Samott
addikt

O azt hiszem valami covid teman poccent be, pedig vele meg egy allasponton is volt kb. mindenki.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#90482) -NoVa- válasza blueboi69 (#90479) üzenetére


-NoVa-
őstag

Majd visszajön, nem az első eset. Túlságosan megszokta, hogy melóban ráhagyják a megmondóemberséget, és stresszeli, ha itt nem.

(#90483) Jahno válasza Samott (#90481) üzenetére


Jahno
őstag

Csak félig. Mert azt magyarázta, hogy mi kussoljunk a seggünkön és ne dugjuk ki az orrunkat a házból, de Ő mehet olaszba hetente háromszor sonkáért, mert azt szabad és mindent lehet amit nem tilos. Én is erre írtam, hogy csöppet egyoldalúan érdekes.

(#90484) Jahno válasza -NoVa- (#90482) üzenetére


Jahno
őstag

Na, ne rugózzunk rajta, főleg a háta mögött. Gömbibá más, egy vérbeli náci zsidó kém mindent is kibír.

(#90485) Bujdy81 válasza Samott (#90468) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Igazából nem volt egységes a vélemény! :D

Szerintem pl. semmivel nincsen több joga szavazni a parlamenti választáson a londoni mosogatónak, mint a székely deszkásoknak. Miközben - legalábbis én ezt tapasztaltam - akik szerint a székely deszkások ne szavazzanak, azok szerint minden ok a londoni mosogatók szavazásával...

(#90486) Bujdy81 válasza qnadam (#90470) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

MR Sale? Olcsó, ilyenre jó

(#90487) eattila válasza Samott (#90481) üzenetére


eattila
csendes tag

Csak prosztó módon tálalta. És még szóvá is tettük.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90488) eattila válasza Bujdy81 (#90485) üzenetére


eattila
csendes tag

Annyi difi van, hogy a londoni mosogató ide született. A székely deszkás meg nem. Attól függetlenül, hogy a nagymagyarországon még a f_sz is hetykébben állt, ez akár lényeges külömbség is lehet(ne)

De aki nem viseli a következményét a dolgoknak, annak szerintem sem belevau.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90489) Phülöp válasza Bujdy81 (#90485) üzenetére


Phülöp
addikt

Eszembe nem jutna hazaszavazni. Nem pofázok bele, de véleményem van.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#90490) eattila válasza Phülöp (#90489) üzenetére


eattila
csendes tag

Részemről szó sem esett véleményről. A belevau a szavazásra vonatkozott.
Véleménye szerintem bárkinek lehet. El is lehet mondani. Meg is lehet vitatni. És lehet egyetérteni, meg nem érteni egyet. És ez jól is van így szerintem.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90491) Jahno válasza Phülöp (#90489) üzenetére


Jahno
őstag

Sok hasonló ismerős van így, az tiszteletreméltó. Ami érdekes, hogy tavasszal sokan haza is menekültek mikor odakint is korlátozás zűr meg hasonló volt, pedig előtte napi szinten köpködtek és szidtak minden határon belüli bármit. Még a fröccsöt is, mert az kint zöldebb.

(#90492) qnadam válasza Bujdy81 (#90486) üzenetére


qnadam
veterán

megnéztem weben, egyszeri alkalomra azért nem elég olcsó sajnos.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#90493) Samott válasza Bujdy81 (#90485) üzenetére


Samott
addikt

Nem tudom, en azon az allasponton voltam, hogy aki nem itt el az ne szavazzon. En is igy tettem. Ha jol emlekszem a londoni mosogatos beragadasodra is kitertem, mivel se Boba se en nem mosogatni voltunk ott.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#90494) Phülöp válasza eattila (#90490) üzenetére


Phülöp
addikt

Persze, ezt már csak magam fűztem a témához.
A legcsöndesebb mód a véleményem kinyilvánítására az az, hogy már csak látogatóba járok haza. Azt hiszem, ebben minden benne van.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#90495) Bujdy81 válasza Samott (#90493) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

A londoni mosogatós is pont annyira általános, mint a székely deszkás. De akkor vegyük londoni, magasan kvalifikált munkaerőnek, így jobb? Akkor sincsen szerintem több joga beleszólni, mint a székely deszkásnak.

(#90496) eattila válasza Phülöp (#90494) üzenetére


eattila
csendes tag

Teljesen....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90497) Samott válasza Bujdy81 (#90495) üzenetére


Samott
addikt

Ugy nagyjabol mindenki ezt mondja itt ebben a topikban. Szoval nincs kivel vitaznod ezen.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#90498) zetor2000 válasza qnadam (#90492) üzenetére


zetor2000
senior tag

Mondanám, hogy adok kölcsön, de nem vagyunk egy méret.

A miszter szélest nézd meg élőben, érdemes. Van ott olyan is, ami neked kell, a webre nem tesznek ki mindent. Meg van vmi tanácsadó, hogy jól is nézzen ki a vásárlón.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#90499) hobizoli válasza Bujdy81 (#90485) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ja csak a szekelynek kiadnak egy kis a allami tamogatast a szavazas elott kicsivel es megvettek azzal kilora
ami kevesebbe kerul neki, mint teged magukhoz edesgetni ilyen-olyan adokedvezmennyel meg stb-vel 4 even at

es megis csak egy szavazat az ove is meg a tied is vegulis
azaz a sajat adoforintjaiddal szavaztatnak ellened


a londoni mosogato meg eleve azert ment el oda, mert itt nem volt jovokepe a gazdasagi helyzet miatt

de o nem kivesz az allambol penzt, mint a szekely a tamogatasaval, hanem meg bele is rak, amikor hazajon egy hetre es itt kolti a GBP-jet
mert a szekely kb azt kolti el, amit innen kapott eleve tamiba
az nem fog neked egy het alatt 2-300kHUF-t elbaszcsizni



alapveto a diffi

több drón kell ;P

(#90500) npera


npera
újonc

A kemping bringásokat ki ne hagyjátok...

Nekem sok véleményem igazából nincs a kérdéskörrel kapcsolatban, nekem is volt egy időszakom...

Amikor még HWSW volt, akkor 2012 novemberében az első gyerekből nem lett semmi 5 hónap terhesség után és egy ideig az átlagosnál is rosszabb passzban voltam. Ez eléggé ráment a kommunikációs stílusomra IS, az átlagosnál is nagyságrendekkel nagyobb idióta voltam kábé minden szinten.

Arra akarok kilyukadni, hogy rossz passzban lehet bárki, aztán hátha jobb lesz később. Ezt csak a környezet tudja megítélni. Remélem, hogy esetemben valamennyivel jobb lett a helyzet időközben, bár vélhetően még mindig eléggé karcos a stílusom néha. Igyekszem valamennyire szalonképes lenni, néha nem sikerül nekem sem.... :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.