Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#90201) Phülöp válasza BobaHWSW (#90197) üzenetére


Phülöp
addikt

mielőbbi jobbulást

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#90202) eattila válasza Jahno (#90195) üzenetére


eattila
csendes tag

Ha az 50-es helyére veszek valamit, az akkor oss lesz. Taku meg minden egyéb vitidzs az más lapra tartozik nálam. Tudom, bonyolult vagyok.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90203) eattila válasza BobaHWSW (#90197) üzenetére


eattila
csendes tag

Jobbulást! Dukk megy!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90204) Jahno válasza Grillo (#90199) üzenetére


Jahno
őstag

Szomjas vagyok.

(#90205) eattila válasza eattila (#90202) üzenetére


eattila
csendes tag

Jó, az 50-es annyira nem vész. De .... A 35-öst még kipróbálom.

És sajna a lányom vagy nem készséges, vagy grimaszol. Merd! Pedig az obi az horzsol, a váz meg.... Szimplán remek. Néha kihullik a manual assistból valamiért.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90206) npera válasza BobaHWSW (#90197) üzenetére


npera
újonc

Jobbulást nekik!

(#90207) Grillo válasza Jahno (#90204) üzenetére


Grillo
senior tag

Ééééérteeeem. :D

(#90208) -NoVa- válasza npera (#90196) üzenetére


-NoVa-
őstag

Fun, az aerodinamikán meglepődtem, a palánkos szétesésen nem. Kreatív :)

Touchscreen 2, alapvetően tetszik, szerintem némi megszokás kérdése, és lehet ezzel is gyakorolni. Meglepő, de az egyik legjobb fizikai modell.

link

[ Szerkesztve ]

(#90209) zetor2000 válasza BobaHWSW (#90197) üzenetére


zetor2000
senior tag

40 fok az nem viccel... jobbulást!

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#90210) npera válasza -NoVa- (#90208) üzenetére


npera
újonc

Én nagyon régimódi vagyok a kezelőszervekkel kapcsolatban, ha képernyőn kell valamit csináljak az többször lassabban megy, mint fizikai kezelőszervekkel.

Gyakorolni lehet ezzel is tutira, mert a "koreográfiát" lehet vele próbálni. Nekem a fizikai kezelőszerv nélkül nem megy sajnos.

(#90211) npera válasza blueboi69 (#90157) üzenetére


npera
újonc

Van a Skyzone box goggleből egy egyszerűbb változat, ami még mindig elég jónak tűnik. Ugyanaz a vevő és elektronika, csak alacsonyabb felbontású kijelző. Ez még mindig bőven elég az analóg képre, csak ha valami digitális linkre akarnál átállni, akkor arra nem annyira jó. De arra szerintem úgyis valami csúcsszemüveget vesz az ember.

(#90212) eattila


eattila
csendes tag

Még macska, 50/1.8 Nikkor

Jupiter 37A

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90213) JonesC


JonesC
csendes tag

Olyan, mintha a macsek alól lógó kábel folytatódna alatta a növényben :)

(#90214) Sipi- válasza BobaHWSW (#90197) üzenetére


Sipi-
tag

Uhh, jobbulást. Doki, teszt?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#90215) Samott


Samott
addikt

Netflixen talaltam, bejovos: Ari Eldjarn: Pardon my Icelandic - Raising a one-year old

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#90216) eattila válasza JonesC (#90213) üzenetére


eattila
csendes tag

És tényleg :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90217) npera válasza -NoVa- (#90208) üzenetére


npera
újonc

Ez is egy jó videó. Rögtön az elején van egy kis Blackhawk down momentum...

A legjobb, amikor a "kommandósok" körbe pörögnek, aztán kettőt levág a rotor, de még össze vannak kötve és a kettős pörgő mozgással repülnek el.

A grafika pont olyan, mintha a régi csak messziről csodált Amigás játékokra rátenném az idő megszépítette filtert fejben. Számomra ez már a grafika csúcsa, ennél szebb nem is kell.

(#90218) eattila


eattila
csendes tag

Még éppen elcspítünk némi havat. Kollegával meg a kislányával kicsattantunk szánkózni. A csajok élvezték :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90220) Sipi- válasza npera (#90219) üzenetére


Sipi-
tag

Hasonló, mint a második van a Vasúttörténeti parkban is. Amikor asszony a Morgannál dolgozott és itt volt a céges családi nap, akkor elég sok kört mentek a gyerekek :) Ott volt gőzös is, rendesen szénnel tűzeltek benne, szikrázott is (asszony karján hónapokig meglátszott az egyik kipattanó szikra nyoma).

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#90221) blueboi69 válasza npera (#90161) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Köszi!
Ma eszembe jutott, hogy a szántóföldek közt van egy füves leszállópálya, amin egy mezőgazdasági gép parkol az idő 99%-ban. Más nem használja, egy szélzsákon kívül nincs is semmi. Néha permeteznek vele meg szúnyogot irtanak, de szinte soha nem látom repülni.
Mondjuk nagyon egyszerű, ha látom a gépet a földön, akkor nincs baj.

(#90222) blueboi69 válasza -NoVa- (#90164) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Akkor lesz még mit tanulnom.

(#90223) blueboi69 válasza npera (#90165) üzenetére


blueboi69
csendes tag

És erre amúgy nem lehet írni valami leszállóprogramot rá?

(#90224) blueboi69 válasza npera (#90166) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nade akkor pl Mr.Steele mivel repül, hogy mindenféle épületekbe bemegy a drónnal gond nélkül?

(#90225) blueboi69 válasza npera (#90169) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Miért csak álom ez a gép? Hungarocellből nem lehet olyan drága.. Amúgy kurvajó, mostmár ilyen is kell!!!!444!!négy!

(#90226) blueboi69 válasza -NoVa- (#90175) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hinnye ezt visszanéztem párszor. Van még mit tanulnom. Többi beállítás milyen? Nekem a free verzió van, lehet ott limitálva vannak. Vagy keverem a másik simmel.

Parrot Bebop-ot láttam amikor felrakták, nézegettem, de nem tudtam eszik-e vagy isszák, meg a drónos költségvetést csak lassan tudom beszivárogtatni a mindenhavi kiadások közé, szóval nem impulzusvásárolok, pláne nem olyat, amiről nemtudom micsoda :D

(#90227) blueboi69 válasza npera (#90211) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nagyon király, még nem láttam, mert hétvégén alig szoktam gép elé ülni.
de ez a szemcsi van nekem a listán, meg az a drón amit vettél legutóbb a tinyhawk dvá.
Szóval ennyi, sikerült az újdonságok közül a legjobbakat megvennem/kinéznem, hála neked és novanak :R

(#90228) qnadam válasza blueboi69 (#90226) üzenetére


qnadam
veterán

a bebop jópofa holmi, de az inkább kameraplatform (még ha olyan is, amilyen), akkor meg már inkább egy régi phantom. de szerintem nem olyanra vágysz.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#90229) BobaHWSW válasza Sipi- (#90214) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Doki teszt nemvolt. Anyukam fel a dologtol inkabb ugy dontottek maguktol 2hetig nem hagyjak el a hazat es lesz ami lesz. Szenne vannak pakolva mindennel, elvannak.

Ma reggel hivott apokam, hogy anya jobban van es reggel ota mar nincs lazcsillapiton.

Elegge parazok. Nemtudom mi lenne, ha rosszabbra fordulna a dolog. Se elhagyni nem igazan tudom ujzelandot (ilyen holnapra kell repjegy az pl keptelenseg mint ami volt anno exem apukajanal) valamint 5-6 honapos varakozasi ido van mire visszajohetnek emberek. Nekem szeptemberig jogilag nemkene lelepni az orszagbol mert nincs papirom visszajonni.

A letelepedesinek van egy 2 eves varakozasi periodusa ami agusztus vegen jar le. Utana van szabad ki-be menes. Nem mondom jol aludtam tegnap.

(#90230) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Ezt meg bedobom csak ugy... majd jon mas kep is. Toltunk egy igen laza, enyhe emelkedos de konnyen jarhato 14kilometeres turat tegnap. A hidon paraztam.

(#90231) eattila válasza BobaHWSW (#90230) üzenetére


eattila
csendes tag

Ra se mentem volna....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90232) zetor2000 válasza eattila (#90231) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ilyen beülős-biztosítós hevederes karabínerek nélkül lehet, én sem. Ha ez nem valami zárt terület, valami élménypark, ahol tuti nem hal meg senki, mert 20 centire van a földtől, hanem ez a rendes "út" egy szélesebb patak fölött, akkor 2-3x is meggondolom. Pláne, hogy nem hagyjak itt semmit, nehogy vissza kelljen jönni :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#90233) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

600 kilometer mociba, hambi a pociba.


Es igen, a vizszintet megette a cica. Igazi fotos tehetseg vagyok ugy erzem.

(#90234) eattila válasza BobaHWSW (#90233) üzenetére


eattila
csendes tag

Vizszint is overrated :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90235) zetor2000 válasza BobaHWSW (#90233) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha nem mondtad volna, hogy VFX stúdióban melózol...
Csak van ott "valaki", aki ennyit meg tud csinálni :D Ha másban nem, akkor Photoshopban. Némi elforgatás, aztán levágás...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#90236) BobaHWSW válasza zetor2000 (#90235) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Kerlek szepen EZ muveszet. ;) ;]

(#90237) BobaHWSW válasza eattila (#90234) üzenetére


BobaHWSW
újonc

"Igy akartam!"
Ezt szoktak mondani, nem?:D

(#90238) eattila válasza BobaHWSW (#90237) üzenetére


eattila
csendes tag

Siman :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90239) PELLE válasza blueboi69 (#90136) üzenetére


PELLE
tag

(#90240) PELLE válasza BobaHWSW (#90197) üzenetére


PELLE
tag

Jobbulást. Reméljük nem korona, de akkor meg eltarthat két hétig is a lázas állapot, vizet igyon eleget.

(#90242) Samott


Samott
addikt

A reklamnal mar csak a kommentek jobbak: Mask Up America :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#90243) npera


npera
újonc

Ez valami kegyetlen jó. Nehéz megunni :C

(#90244) npera


npera
újonc

Blueboi, ez nem jó látvány. Amikor látod az FPV-videón, hogy elszáll a motor harangja a propellerrel együtt.... :Y

(#90245) Jahno válasza eattila (#90234) üzenetére


Jahno
őstag

Művészi koncepció. Aztán yajjbaze itt megint kinőtt a földből az újabb fotózzunk együtt csoport. Addig okés, hogy összeszedték az összes unatkozó nagy- és kismamát, de azt sosem gondoltam volna, hogy egy feketefehér feladványnál majd azon kell vitatkozni, hogy hány és milyen szín lehet benne.

(#90246) Jahno válasza eattila (#90231) üzenetére


Jahno
őstag

Próbáld ki úgy, hogy víz alatt van. Főleg ha sötétben nem is látod, akkor nem zavar, hogy az micsoda :C Jade :DD

(#90247) blueboi69 válasza BobaHWSW (#90230) üzenetére


blueboi69
csendes tag

És az az 1ember az hány kg-val van számolva? Mert pl a lifteknél is ott van pl, hogy max 12fő, de egyrészt annyi bele sem fér, másrészt meg odaírják még mellé, hogy 800kg, de ez meg nekem nem fér össze a 12 fővel sehogy sem. Szóval ha itt a "hídon" is így mérik akkor én valszeg nem mernék átmenni rajta, és nem azért, mert parázok magasságtól.

Anyukádnak jobbulást! Ha tényleg rosszabra fordulna a helyzet, akkor eléggé szopó, hogy nem mehetsz haza még fél évig.
A többi kép pazar, csak így tovább! :)

(#90248) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Út. Tükörjéggel, ferde emelkedővel:

Kicsit később:

Nagyon próbálták megfejteni a fizikát, de egy órával korábban már jött ott autómentő meg lezúzott orrú Swift, úgyhogy most valami traileres ünnepnap van.

Hegyvidék, jég, hangulat van bőven:

(#90249) Jahno válasza -NoVa- (#90248) üzenetére


Jahno
őstag

Vasárnap valamerre lenne egy fél napos fotós csavargás, de még ötletem sincs. Messze nem mennék, valami ilyen mászkálás lesz, most túrom majd a turistatérképeket, hogy hol nem számíthatunk nagy tömegre és akadjon azért nézni való is.

(#90250) -NoVa- válasza Jahno (#90249) üzenetére


-NoVa-
őstag

Lom-hegyi rakétabázis maradéka? [link]
Kevés a látnivaló, de legalább ritkán futok össze bárkivel arra, és szeretik a gyerekek a hangulatát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.