Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#89801) Samott válasza Jahno (#89799) üzenetére


Samott
addikt

Akkor tulajdonkeppen mi a f.sz bajod van? Miert terelsz, miert foglalkozunk ezzel a levelezo kliens hulyeseggel, ha a level nyilvanvaloan valos? Mindig ezt csinalod, felreviszed a temat elaprozod es mellebeszelsz.

Cili neni hazugsagra utasitotta a munkatarsait, veletlenul elkuldte az ernitettnek is. Ez a botrany, nem az hogy valaki balf.sz modon nem frissitett egy domain certificaciot.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#89802) npera


npera
újonc

LIDL-ben volt csülök.

Szerintem holnap visszamegyek, annyira jó volt...

Sütőfóliában sütöttem ki, már eleve előre volt gőzölve, így gyakorlatilag szétesett simán olyan porhanyós lett.

Káposztával és ajvarral pirítóson. Meg lehetett enni....

(#89803) eattila válasza npera (#89802) üzenetére


eattila
csendes tag

Jó hogy látom, valami hasonlót kéne elkövetni hétvégén. De lehet, hogy bőrös malac comb szelet lesz.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#89804) WiZARD válasza Samott (#89801) üzenetére


WiZARD
addikt

botrány? hol?
a lipsik rugóznak rajta, a narancsosok szerint meg nincs ezzel semmi baj, max a certifikáttal, bár a többséghez el se jut, hogy ilyesmi történt, origo, m1 és társai nem számol be erről...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#89805) Jahno válasza Samott (#89801) üzenetére


Jahno
őstag

Akkor tulajdonkeppen mi a f.sz bajod van?

(#89806) zetor2000 válasza Jahno (#89799) üzenetére


zetor2000
senior tag

A raktárosnak naná, hogy tudnia kell a lakatot, különben kirabolnák a raktárát :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#89807) zetor2000 válasza eattila (#89803) üzenetére


zetor2000
senior tag

Lidlben karácsony táján volt ilyen "féldisznó" oldal... Ránézésre volt vagy 7-10 kg, de tényleg nagy. Kár, hogy akkor nem vettem, de azzal meg az a baj, hogy az ketszinagy. Én tudok enni, de annyit azért nem, hogy elfogyjon. Meg egy idő után azért elég a süt malacból is. Kell a rántott, pörkölt, főt... :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#89808) npera válasza eattila (#89803) üzenetére


npera
újonc

Most elértem a lelki békét. Ahogy Nova mondta: innner peace, motherf*ckers!!!!! :C

(#89809) Jahno válasza WiZARD (#89804) üzenetére


Jahno
őstag

Amúgy ez most számít és tényleg ez a legnagyobb probléma? Elhalasztják, nahát. Az a baj, hogy akkor is azt mond, amit akar, vagy csak a vállát vonogatja mert megteheti. Mondjuk civil szférában is ez van, nem tudom min aggódtok :DD

(#89810) Jahno válasza zetor2000 (#89806) üzenetére


Jahno
őstag

Tudja is a dolgokat, de hát nem élhet mindenki boldog tudatlanságban rózsaszínben, mint egy projektvezető :-D

Csak az a meglepő, hogy miért baj ha alapban azt nézem ki egy politikusból, hogy biztos kamuzik és utána kellene járni. Mást meg rögtön benyelünk csak úgy bemondásra, ja.

(#89811) npera


npera
újonc

Blueboi, egy kis adalék a bajuszos celebtől ( Mr. Steele )

A csávó sem normális, meg a haverjai sem :Y
Amikor az operatőr srác feláll a néha erkély peremén arra a kis tudja mennyire elkorrodált fém keretre és onnan filmez.... :Y

7:40 körül átfűzi a fal és az antenna konzolja között késhegyben.... :C

[ Szerkesztve ]

(#89812) Samott válasza Jahno (#89805) üzenetére


Samott
addikt

Az hogy certificateken rugozunk, mikozben az allam kepviseloje beismero vallomast tett, hogy hazudnak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#89813) Samott válasza WiZARD (#89804) üzenetére


Samott
addikt

Na igen. Csak nem gondoltam hogy itt is ilyen piti modszerekkel jonnek.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#89814) zetor2000 válasza npera (#89808) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én meg megettem a tatárbifsztekemből ami még maradt, úgyhogy itt is peace van, inner. Meg abból Circle is. Meg sütöttem pár palacsintát, mert az jó, és két túrós-áfonyalekvárostól most pilledek épp.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#89815) eattila válasza zetor2000 (#89807) üzenetére


eattila
csendes tag

Akkora sose fogy el. Sutobe se fer. De egy 2 kilos combszelet az meg sima. 3-4 napig esszuk.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#89816) eattila válasza npera (#89808) üzenetére


eattila
csendes tag

:R

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#89817) zetor2000 válasza eattila (#89815) üzenetére


zetor2000
senior tag

Elfogyna, csak cimbik kellenének, de nekik nem csinálok karácsonyra, vagy ha nagyon, akkor valami egyéb összejövetelen... ezek tudnak enni :D Meg vagyunk páran haverok. De ja, mennyiség. Azt persze lehet, ennénk mi is pár napig, de van annyi sör...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#89818) Phülöp


Phülöp
addikt

#mithallgatszmost

Psychotic Waltz - Mosquito

#dragaszagaink

Az új fejhallgatómon, ami már most, a bejáratás első óráiban jobban szól, mint bármi BT, ami eddig a fejemre került. Kicsit sok a mélye, de majd optimalizálom pár nap múlva.

Sennheiser Momentum 3

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#89819) Jahno válasza Samott (#89812) üzenetére


Jahno
őstag

De ezt akkor még nem tudtuk. Viszont ha beismerte és hazudik akkor hogyan tovább? Lehet inkább bevállalta, ahogy Dudu mondta kell a műbalhé, elterelni a figyelmet :-D

(#89820) Samott válasza Jahno (#89819) üzenetére


Samott
addikt

Ez az elso perctol fogva nyilvanvalo volt hogy igy tortent, csak te kezdtel terelgetni. Ha kamu lett volna, azzal nagyon konnyu lebukni, nem kockaztat ilyet senki. Egyszeru Occam borotvaja eset.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#89821) Jahno válasza Samott (#89820) üzenetére


Jahno
őstag

Lásd a bezárt éttermes posztot, előszedjem? Senkit nem érdekel, hogy fele nem a kormány támogatásának hiánya miatt hasalt el vírusos hozományként. Kamu az is.

(#89822) Samott válasza Jahno (#89821) üzenetére


Samott
addikt

Azon csak te gorcsoltel, te hoztad ide, te tudtal rola. Ha az is annyira igaz mint minden mas ami ma muveltel, akkor kar is foglalkozni vele. Nalad valahogy furan gorbul a vilag.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#89823) Phülöp válasza Jahno (#89821) üzenetére


Phülöp
addikt

Azt is te citáltad ide. És ne hasonlítsuk már össze egy 17. noname facebook-posztolót azzal az ellenzéki politikussal, akit egyetlen apró hibája okán szétcincálnak, ha úgy adódik.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#89824) Samott válasza Phülöp (#89823) üzenetére


Samott
addikt

Oh bakker, hat az tenyleg nem is a Hadhazy posztja volt. Ezert nem talal a google semmit rola. Mondom, mindig csak a sumakolas meg a tereles megy. :(

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#89825) BobaHWSW válasza npera (#89802) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Hmmm... asszem megvan a hetvegi program.:)

(#89826) qnadam válasza npera (#89802) üzenetére


qnadam
veterán

óbzmg, pulled pork is volt... a múlt héten. fakk.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#89827) zetor2000 válasza Phülöp (#89818) üzenetére


zetor2000
senior tag

Van egy ismi, neki lóg ilyen állandóan a fején. Amikor kérdeztem, csak annyit mondott, hogy "jó". Aztán láttam, hogy cserélte, mert eddig ilyen vintage barna-fekete-arany kombó volt, most meg valami fekete-ezüst van, azt mondta, hogy szétment a varrása, és mivel nem volt a "régebbi színben", ezt kapta cserének, ami kicsit újabb, szóval ilyenje lett.
Azt nem gondoltam volna, hogy ~400€. Persze Sennheiser, mennyi legyen... na persze, ha jó is, akkor meg pláne ki kell fizetni az árat.
Ha jól tévedek tudsz vele hívást fogadni, amennyiben telefonnal párosítottad. Azaz ilyen "fejbeszélő" is van benne, mert pár mikrofonja tuti, hogy van.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#89828) Jahno válasza Phülöp (#89823) üzenetére


Jahno
őstag

Az is politikus volt, ezzel kampányolt. De lehet írtam. Valahol az V. került környékén lehet. Amúgy ma ilyen front van, érdekesen változott az ex-újpesti véleménye is, mióta nem ül a székben :-D

(#89829) zetor2000 válasza qnadam (#89826) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azt halál egyszerű elkészíteni... már ami a húst illeti. Csak sokáig tart.
Fogsz valami sertés alkatrészt, fűszerezed sóval, borssal, fokhagymával, vágsz alá "kellő mennyiségű" paprikát meg hagymát karikákra, teszel alá tekintélyes mennyiségű zsírt, és benyomod a sütőbe ~100-120 fokon (relatíve alacsony hőfokon), és vársz... vársz... bő 3-4-5 óra múlva kábé kész. 2 villávaé széthúzkodod, megkapod a szálakat.
BBQ szósszal nyakon szokták önteni. Ebből van bolti, vagy csinálhatsz magadnak, javallott a Franklin féle receptúrákat követni, ezt megtalálod a YTn. BBQwithFranklin a csatorna, roppantmód véletlen. A faszi nagyon nem kezdő, és nem gyerekadagokat szokott grillre tenni. De a receptjei általában működnek, mert sorbanállás van a boltjánál, azt mondják. Én nem jártam még arra, szóval dunno.
Hús lehet comb vagy lappocka (2 P vel), és akkor lehet Perkele is. :D

Rendes szendvicsnek való zsömlét nehezebb lőni ezekhez... mert a bóti az egy kalap... a buci meg túl édes ezeknek.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#89830) -NoVa- válasza Phülöp (#89818) üzenetére


-NoVa-
őstag

Jó választás, eléggé a helyére teszi a mindenféle Blitzwolf fejhallgatókat dícsérő reviewerek szavahihetőségét.

(#89831) blueboi69 válasza npera (#89790) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ilyen opciót nem láttam :O
Megrendeltem. Volt némi rezonancia, mert mire kifizettem, már azt írta, hogy elfogyott. Aztán negyed órával később megint azt irta, hogy available...

(#89832) Jahno válasza Samott (#89822) üzenetére


Jahno
őstag

Mi ne lenne igaz előszedjem? És akor mi lesz? Benyögöd, hogy nem érdekel. Ne ugráljak rajta. Ez kisebb kaliberű politikus, mint XY. Ez csak egy kerületi mitugrász képviselő, az nem számít? Vagy hogy legyen? Kampány anyag, az számít?

(#89833) -NoVa- válasza Jahno (#89828) üzenetére


-NoVa-
őstag

Mondjuk amikor végig van plakátolva a városrész ezekkel:

Akkor félig még egyetértenék, csak ne egy ellenérdekű politikus vesse fel, random független civiltől lenne ez a helyes kritika. XV.-ben is ez megy, de nem látok eltérést az elvonásos és az el nem vonásos időszak között, tehát feltehetném akár a kérdést, hogy hová folyik el az a sokmilliárd évente és minek?

(#89834) Jahno válasza -NoVa- (#89833) üzenetére


Jahno
őstag

Megtaláltam. Ellenzéki valaki. Nézzük meg mivel kampányol, mit írtam alá, mi a poszt célja és miért. És a képek/esetek közül mennyi ami biztos ide tartozik, mi az ami nem (oda írtam én is, meg mások is). Na, így legyen ellenzék. Kicsit gondolkodhatott volna, mert ez elég elkapkodott és felületesre sikeredett. Mennyire vegyük komolyan?

[link]

(#89835) Jahno válasza -NoVa- (#89833) üzenetére


Jahno
őstag

Jajj meg Dúródóra óvodája szokott szembejönni. Azt sem tudom kiféle, csak az is olyan valakinek tűnik, ahogy morcosan toporzékol és halmozza a fasságokat egymásra :-D

(#89836) Phülöp válasza zetor2000 (#89827) üzenetére


Phülöp
addikt

+ #89830 -NoVa

Szerencsére csak kicsit kellett túllépni a meghúzott határt, 299-nél többet nem fizettem érte. Telefonálni nem szoktam, de azt is tudja természetesen.
Bose NC 700-at nem leltem meghallgatni (NoVa ajánlata), ellenben a Momentum mellett rápróbáltam néhány másikra:

- Sennheiser PCX 550 II: nagyon nem egy liga, ráadásul 319 eur
- Sony WH-1000XM4: noise cancelling elég rendesen dolgozik, cserébe hangilag kevésbé tetsző, plusz rohadás drága
- Jabra Elite 85h: semmilyen szempontból nem volt ellenfél
- Bose QC 35 II: ketszikényelmes, de sz.rul szól.

Ennek a cuccnak nem túl acélos az aktív zajcsillapítása, nem tudja úgy elnyomni a mély hangokat, mint pl. a Sony elektronikája. Még jó, hogy körülöttem 3-12e rpm motorok sivítanak, és hallik, ahogy csikar a vas, és ezeken a frekvenciákon jól muzsikál a Momentum. Valószínűleg a Sony még jobban, de annyiért és olyan hangzással muzsikáljon másnak.

A hangerőgombokat sikerült elcseszni a tervezőknek, szerencsére azokat ritkán kell b.sztatnom. Májer, hogy kétféleképpen is lehet velem beszélgetni: ha elhúzom a fejemtől a jobb oldalt, akkor elhallgat a zene, ill. a zajszűrő pöcök harmadik (billenthető) állásában a mikrofonok hangja jön be a fülesbe.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#89837) WiZARD válasza Jahno (#89834) üzenetére


WiZARD
addikt

Egyáltalán elolvastad a postot?
Ezt írtad róla: "Így rendesen indokolhatóan több, mint fele nem áldozat, semminek utána sem nézett"
1 szóval se írta hogy mind a járvány miatt, vagy mind most zárt volna be.
Attól függetlenül hogy melyik mikor zárt be, a post jogos. Sok a kiadó üzlet és kérdés mi a koncepció az újraindításra.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#89838) Jahno válasza WiZARD (#89837) üzenetére


Jahno
őstag

Elolvastam:

"A járványügyi korlátozások március 1-ig biztosan maradnak (talán még utána is), az éttermek, kávézók addig még a teraszt sem nyithatják meg. A kormány érdemi segítséget nem ad, tétlenül nézi a vendéglátóhelyek vergődését."

Ha erről és az élet újraindításáról beszél, akkor mi más lehetne aktuális?

Egyéb megváltást legjobb, ha a piac intézi el. Vagy mire gondoltunk? Ha valamelyik kocsma nem gazdálkodja ki a bármit, akkor segítse meg a kerület? Főleg az óraszalont :-D

Vagy mi mással lehetne most úgy alapban kapcsolatban ha nem ezzel az egész fostaliga helyezettel? Amit a kommentszekció szintén hasonlóképpen értelmezhetett, kivéve akik ész nélkül szidnak bármit, azzal szintén nehéz mit kezdeni.

(#89839) BobaHWSW válasza Phülöp (#89836) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Jo review, sok jo hallgatozast!

(#89840) Samott válasza Jahno (#89832) üzenetére


Samott
addikt

De miert szeded elo, nem erted hogy csak te rugozol ezen az eredeti kerdeshez semmifele formaban nem kapcsolodo ugyon? Hadhazy hitelesseget kerdojelezed meg egy ismeretlen senki posztja miatt. Nonszensz. Mikozben az eredeti ugyben meg az is irrelevans, hogy eppen Hadhazy kapta meg az eltevedt levet. Teljesen hulyet csinalsz magadbol.Csak az szamit hogy Cili neni leszurja a beosztotjait miert eppen azt hazudtak amit miert nem hazudtak valami mast. Mintha azt vizsgalnank, ki szivarogtatta ki az oszodi beszedet es nem azt hogy ki es mit mondott benne. Ha erted az analogiat.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#89841) Samott válasza zetor2000 (#89829) üzenetére


Samott
addikt

Ennyi macerat, mikozben: It's got that kick... :DDD

Mintha lett volna itt a topickban korabban egy jo hazi buci recept. Egy probat meger esetleg.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#89842) zetor2000 válasza Samott (#89841) üzenetére


zetor2000
senior tag

:D
Igazából nem nagy macera, meg a végeredmény is ketszi jó, csak lassan készül. Illetve, a kellő ideig, ami nem épp egy gyorsétterem tempója. Bár, ha ott is van egy pitmaster, akkor végülis...

Nem lehetetlen venni jó zsömlét, csak meg kell találni a forrást. De persze a saját az mindig jobb.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#89843) eattila


eattila
csendes tag

Jano, sony E csoportban van egy a7r eladó.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#89844) npera válasza blueboi69 (#89831) üzenetére


npera
újonc

Király! Akkor majd jön.

Én egyszerre rendeltem meg az új szemüveget, meg hozzá egy pár kiegészítőt. Például antennák és hasonlók. A szintén vele egy időben rendelt Fatshark 18650-es akksi tartót viszont külön orderbe rakta a gép. Az már látszik a luxemburgi posta rendszerében, míg a szemüveget is tartalmazó jóval nagyobb csomag még nem. Az csak sterilized and shipped státuszban van.

Még egy kis ízelítő TinyHawkhoz. Szintén beltér. Bújkáltam asztal lába alatt, gyerekek szintetizátorán át és hasonló mókák.

Úgy nézem, hogy amikor a nappali ebédlős sarkában fordulok a sarokban (ház mértani átlója), akkor a 7"-os Eachine FPV monitor vevője kábé feladja az egyelőtlen küzdelmet és ott bezajosodik rendesen a kép. Néha még el is kezd "futni" a kép, amikor a szinkron elvész és a képkockák függőlegesen futnak. Számomra ez még repülhető, de a DVR itt bedobja a törülközőt és a videófájl megszakad. Megpróbálom majd máshonnan is, mert utána még mentem pár kört a lakásban fent is, ami most lemaradt.

(#89845) Jahno válasza eattila (#89843) üzenetére


Jahno
őstag

És közel is van. Mondanám, hogy ráérünk és kivárjuk, de ez sem egy mindennapos motyó.

(#89846) blueboi69 válasza npera (#89844) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Látom látom, nagyon fain! :C
Vicces mikor a tükörben megnézed "magad" :)
Már nagyon várom a távot. Jövőhéten megyek nova féle cuccokért. De mondjuk amilyen fos idő van, tuti nem jutok ki egy ideig. :U

(#89847) -NoVa- válasza blueboi69 (#89846) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem kell kijutni, legfeljebb berakom a nagyot, az indoor is elmegy :D

[link]
[link]

(#89848) blueboi69 válasza -NoVa- (#89847) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Á ezzel nem mernék kezdeni.
Második video nagyon hangulatos, ezt a címet adnám neki: Egy kissámli élete
:))

(#89849) eattila válasza Jahno (#89845) üzenetére


eattila
csendes tag

Csak azért szóltam, mert azt mondtad, hogy nézelődsz :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#89850) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Némi jég:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.