Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#90551) Jahno válasza Grillo (#90549) üzenetére


Jahno
őstag

Nem lesz jó rá. És a 14-42re szerezni szerintem majdnem reménytelen. Már kezdheted is nézegetni a 3D nyomtatást :U És nem értem mit csinálnak ezekkel, de szerintem egyik obihoz sincs. Sosem fog kiderülni.

(#90552) -NoVa- válasza zetor2000 (#90536) üzenetére


-NoVa-
őstag

"És legalább jó? :-D"

Elmegy. Ugye a Legacy 3-at tudtam a Sennheiser HD580-nal hasonlítani, pontosan ugyanaz a hangolás, minőség, részletesség, tér. A planarom meg kicsivel jobb, mint a HD650.

Na ezt a HD800-hoz lehet mérni, pedig az nem ennyire olcsó darab. Ennek megfelelően természetesen Chipzelt, VHK-t, Igorrr-t, meg King Gizzard & The Lizard Wizard-ot hallgattam Tidalról, mert abban semmi kihívás, hogy véletlenszerű Masters playlistet elindítok, és azok szólnak csodásan.

(#90553) Sipi- válasza blueboi69 (#90547) üzenetére


Sipi-
tag

Tárolóba jó lesz, ez a legolcsóbb :DD IKEAból 53ezerből jön ki :(

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#90554) Jahno válasza -NoVa- (#90552) üzenetére


Jahno
őstag

Tegnapi Chipzel bejelentkezésnél gondollkoztam, hogy nagyon megártott-e Neki a karantén, vagy én maradtam le a végéről és egy 70ezres arénában csapatja-e?

(#90555) hobizoli válasza Bujdy81 (#90504) üzenetére


hobizoli
nagyúr

pl azert mert vki innen kimegy kulfoldre penzt keresni, hogy ne 20 ev hitelbol tudjon megvenni egy lakast, amikor hazajon, az meg sokkal inkabb magyar, mint akinek eleve kedve sincs attelepulni, csak faszan el van az innen kapott tamogatasokbol Erdely kozepen, es neki onnan nem draga semmi, mert bele nem ad a kozosbe, csak elvesz

ehhez kepest utobbi konnyebben tud donteni a nem_szulofoldje dolgairol, mint az elobbi


annak idejen a 90-s evekben a roman forradalom utan rengeteg erdelyi menekult jott at es elobb kapott onkoris/tanacsi lakast soronkivul, mint itt szuletett magyar, akik tobb eves varoslistan voltak es az aposekkal laktak egyutt egy 2 szobas hazban/lakasban 1-2 gyerekkel
ja meg mehettek volna alberletbe....valoban

utana ugyanezek menekultek kaptak onkoritol tamogatast a rezsire, munkat szereztek nekik, a magyarnak meg annyit mondtak, hogy nincs berelheto keco, de ha van onresze, akkor vegyen fel lakashitelt az OTP-tol
felvette a hitelt 25evre, a menekult meg par ev mulva megvehette 120-130k-ert a soron kivul kiutalt onkoris lakast, ami akkor 2-3 havi atlagkereset volt

a magyarnak meg ekkor siman volt meg 20-22ev hitele hatra, es meg regesreg azt fizette, amikor a menekult mar a sajat hitelmentes kecojaban lakott, es nem kellett a keresete felebol a hiteltorlesztest fizetnie
azert ez kicsit bicskanyitogato, nem gondolod?

foleg ahogy a 90-s evek elejen a hitelezes mukodott az evi 25-30%-s inflacio mellett, meg sorban mentek csodbe a cegek

több drón kell ;P

(#90556) zetor2000 válasza hobizoli (#90555) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ne lovalld bele magad, egyelőre a szavazás volt a problémás, nem a ki-hova menekül... :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#90557) Grillo válasza qnadam (#90550) üzenetére


Grillo
senior tag

Köszi, én náív.

Jahno, a 3d nyomtatás majd egy másik életben, pedig az is érdekelne, csak pár év tanulás kéne ahhoz is. A fotogrammetria mellé fasza is lenne, de ennyi idő a világon nincs.
Majd googlit megkérdezem, hát tud választ...

(#90558) npera válasza -NoVa- (#90530) üzenetére


npera
újonc

Óóóóó, mind kwad által vész, ki kwadot ragad.... :K

(#90559) npera válasza -NoVa- (#90532) üzenetére


npera
újonc

Nájsz. Ez most akkor szimmetrikus végre?

(#90560) npera válasza qnadam (#90534) üzenetére


npera
újonc

Hmmm.... Arra célzol, hogy nem teljesen next-next-finish?

Ez is egy jó input, még gondolkodom akkor. Időm van, mert az Excel tábla sincs még készen.

(#90561) npera válasza blueboi69 (#90543) üzenetére


npera
újonc

Ezt olvastam én is. Van, akinek nem áll össze egy képre. Van, akinek egy idő után összeáll, csak kell 1-2 órát tréningelni a szemet vele.

IPD-t állítottad rajta? A pupillák közötti távolságra gondolok, elvileg lehet állítani alul rajta.

Ha box goggle-t veszel, akkor az elvilg jobb ebből a szempontból, mert távolabb van a kijelző a szemedtől és nagyobb a tükör is. Meg a látószög.

Legjobb az lenne, ha valakivel találkoznál a DRH fórumról és kipróbálnád, hogy felrakod a gogglet, ő meg bekapcsolja a kwadot, hogy legyen kép.

(#90562) Bujdy81 válasza blueboi69 (#90522) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Csajok voltak az eladók? Én mindig egy testesebb pasassal boltoltam, aki úgy nézett ki, mint akit skatulyából húztak ki és minden elsőre eltalálta, hogy milyen méret kell nekem, pedig én is bojler alkat vagyok.

És sosem annyit fizettem, mint terveztem! Példa: kellene egy komplett öltöny, akciósan 30 ezer Ft náluk. Bementem, kiválasztottunk egy másikat, mert az jobban tetszett, ráadásul akciós volt. De ha veszek mellé még egy övet, akkor adnak ajándékba egy inget is. Számla: 28xxx Ft. :D

(#90563) Bujdy81 válasza Samott (#90524) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Nem az a baj, hogy nőtt az adósság, mert a COVID miatt kb. mindenhol, hanem az, hogy:
- mennyivel
- mire
:(

(#90564) blueboi69 válasza npera (#90561) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ezen en nem talaltam ipd allitasi lehetoseget. Ket muanyagot tol be oldalrol ami felkorives, igy segiti, hogy olyan legyen mintha egy kep lenne, hogy a ket oldalat lekerekiti, mintha csobe neznel bele.
Jo lenne egy boxot kiprobalni, valoban, de ilyen covid idejen erre nem latok sok eselyt. Boxnal 1 kijelzo van, ott nem lehet ilyen gond. De erdekes mas irta, hogy ezzel az ev100al volt ilyen gondja, fatsharkkal meg nem.
1-2orat nem tudok ucsorogni a szemuvegben eleg unalmas lenne :D

De erzem en, hogy a boxos lesz a jo, megha az is a legdragabb boxos szemuveg kb. Ha nem jo, sztem minimalis veszteseggel is el tudom adni. Viszont ez a kulso monitor ez eleg tüchtig, ahogy az oreg szekely mondana. Egyelore azt applikaltam a tavra, de meg csak LOS repkedtem a szobaban. Repkedtem az tulzas, probaltam felemelni a szunyogot a foldrol es nem nekicsapni valaminek. Nem sikerult, szinte fel sem emelkedik a foldrol, mar elindul valamamerre, aztan kicsi korrekciora is elvergodik

(#90565) Bujdy81 válasza BobaHWSW (#90529) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Vitázhatunk, ha úgy alakul, mert veled pl. lehet! ;)

Nem értünk egyet mindenben, annyi a difi, hogy Trianon miatt a magyarság speciális helyzetben van. És emiatt nem feltétlen húzható rá az analógiád. Mert egy Kárpátaljai magyarnak még mindig ad valamit a kettős állampolgárság (EU-ba utazásnál), tehát az egy hasznos gesztus. Az, hogy ezt úgy szabályozták le, hogy végtelen számú ukrán is "magyar" lehet, az gáz. Ahogy az is gáz, hogy anyaországba csak vágyakozó, vagy 1-2 alkalommal járt székely deszkások is szavazhatnak. Bár náluk lehet azt mondani, hogy "tervezi, hogy átjöjjön majd egyszer és akkor azért szavaz ide", de azzal sem értek egyet.

Az szavazzon ide, aki viseli a terheit, ennyi!

Most átgondoltam, hogy ha - mondjuk - meló miatt kint kellene élnem 5-8 évet valahol és kapnék állampolgárságot, mert valami miatt érdemes, de tudom, hogy haza akarok jönni, akkor nem biztos, hogy szavaznék OTT. Hogy haza szavaznék-e? Nem merek kijelenteni, hogy nem lennék-e én is "londoni mosogató" ebben az esetben, de úgy érezném helyesnek, ha nem...

(#90566) BobaHWSW válasza Bujdy81 (#90565) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Igen ertem, hogy Magyarorszag mas. Usa, Kanada es Ujzeland nem letezik olyan regota es itt jobban (majd)mindenki bevandorlo. Ez biztos, hogy szamit.

Masodik resz. Ez is gondolom emberfuggo. Peldaul en nem szavazok Magyarorszagra mert nem erzem ugy, hogy kellene. Nem erdekel. Ujzelandi szavazasra viszont elmentem mert erint, ide adozok es erdekel, hogy milyen valtozasok lehetnek.

(#90567) Jahno válasza Bujdy81 (#90562) üzenetére


Jahno
őstag

Én kinéztem az akciós 23ezrest és végére meg valahogy 50 küvecs lett belőle.

(#90568) Jahno válasza npera (#90560) üzenetére


Jahno
őstag

Leírás szerint igen. Aztán meg majd valami lesz.

(#90569) Jahno válasza Grillo (#90557) üzenetére


Jahno
őstag

Nem azt mondtam, hogy tanuld ki, hanem azt, hogy olcsón megoldják és csomó hasonlóra van modell, akkor talán erre is.

(#90570) Samott válasza Bujdy81 (#90563) üzenetére


Samott
addikt

En nem mondtam semmi ilyesmit. Arra gondoltam hogy 2008-ban is hasonlo volt a szitu, pont ugyanigy lott ki az adossag. Akkor is kulso okok miatt. Megint ment a levesbe sok ev munkaja es most meg rosszabb helyzetben vagyunk, hiszen 3000 milliard nyugdijvagyont is elfustoltek azota. :(

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#90571) -NoVa- válasza BobaHWSW (#90566) üzenetére


-NoVa-
őstag

Én sem szavazok Magyarországra, nincs olyan oldal, akivel bármilyen szinten azonosulni tudnék.

(#90572) npera válasza blueboi69 (#90564) üzenetére


npera
újonc

Aha. Én a Fatshark Dominator v3-on próbálgattam különféle IPD-t állítani és semmiféle különbséget nem láttam azon kívül, hogy picit változott a periferiális mezőben az élesség. Lehet, hogy nekem a két szemem közötti szignált nagyon rugalmasan rakja össze az agyam. Szemüvegem nincsen, szóval elvileg jó a látásom is. Lehet, hogy ez is segít.

Szerintem abszolút ne add fel, ha fenn vagy DRH fórumon facsén, akkor ott elég sok segítőkész ember van, tutira meg tudjátok beszélni a próbát. Egy csomó embernek van Eachine EV800d, aztán páran lehet már be is szerezték a Cobrát. Vagy van nekik Scout.

Én nem aggódnék a COVID miatt nagyon. Arra figyelj, hogy ne nyalogasd a gogglet, hanem tedd a fejedre... :)

Ah! Akkor kezded érezni a különbséget a szim és a valóság között. Ez benne a szépség. Ez áramlástani szimuláció, csak valós időben és az engine sosem szaggat be :C

Én imádom, hogy bármit művelsz a kwad azonnal reagál rá. Ha túl közel mész a falhoz, akkor érezni azt is. Amikor a hőpumpa alatt megyek el, akkor ott is érezni, hogy fúj. Széklábak között pedig egészen komplex áramlási képlet alakul ki. De az engine ott is hozza a jó frémrétet.

Tegnap végre eljutottam odáig, hogy megcsináltam a BabyTooth szoftveres szetápját is. A Kabab által javasolt PID-ek be lettek gépelve az FC-be, aztán a rate profilet is átírtam. És eskü csendesebb lett a gép még egy fokkal és nyugodtabban lebeg. Valami elképesztő, hogy milyen erő van benne.

Ugyanaz az akksi (1S 520 mAh vagy 1S 450 mAh) XT30 csatival a TinyHawkon kábé 50% gáz körül lebeg. Míg a BabyTooth már 25-26% körül elhagyja a lebegést és elkezd emelkedni. A Tango 2 érzékenyebb és finomabb gimbaljával tegnap megpróbáltam lebegni a folyosón a fürdőszoba előtt (asszony fürdette a bunkókat), aztán meg is fordultam a folyosón és berepültem a lányom szobájába. Ott majdnem lecsaptam a gépet, mert forduláskor a TinyHawkhoz szokva adtam gázt kanyarban és úgy elindult, mint a hejdergős ménkű. Hiába, a toothpick class az nagyon nem whoop...

Ezek után a TP3-platformot akás csak 2S-en is nehéz elképzelni. 100 gramm körüli tömeg, de jóval komolyabb dinamika. Azt a bátrabbak 3S-en hajtják, aki pedig potenciális Mr. Steele az bepróbálkozhat 4S-el is..... :Y

(#90573) Jahno válasza -NoVa- (#90571) üzenetére


Jahno
őstag

Ilyenkor mondják azt, hogy mert akkor jóvanazúgy nem szeretnél változást? No de tényleg mire. Amit a híradóból is említettem, meg mióta kattingattam 1-1 majom posztján, azóta jönnek a fizetett ellenzéki hirdetések is, egyik gyengébb, mint a másik.

(#90574) npera válasza Jahno (#90568) üzenetére


npera
újonc

Igen, ez egy potenciális veszély.

Én valami rettentő naivitással állok ehhez alighanem. Régen prüntyögtem Linuxxal és kábé lepattantam róla minden alkalommal. A QNAP alatt leginkább annyit csináltam, hogy megcsináltam a volumét, aztán share-ek, majd jogosultságok (asszony és én), meg lekapcsoltam egy csomó processzt (webszerver, ftp és hasonlók). Aztán varázsoltam rá Time Capsulet asszony laptopjához, iTunes szervert és hasonlókat. Volt wizard, aztán nyomkodtam.

A hagyományos értelemben vett adminisztráció kimerül abban, hogy néha megnézem van-e frissítés, néha újraindítom (frissítés előtt javasolja is). Néha ránézek a smartra. A megosztásokhoz nem kellett hozzányúlni 2011 óta. Egyszer szétszedtem és kitakarítottam belőle a port.

Leginkább fájlszerver az egész. A ZFS-ben rejlő potenciál bizsergető izgalommal tölt el, de ezzel szemben majd ott lesz az Excel táblán levő "grand total" mező melletti érték, ami lehet meggyőz arról, hogy elég lesz 2 db új vinyó a meglévő NAS-ba.

Még nem tudom, de gondolkodom rajta sokat alighanem. Minden inputot köszönök, mert ti velem szemben tényleg ismeritek az IT-világot, én csak a felszínt kapirgálom néha....

(#90575) blueboi69 válasza npera (#90572) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hogmiii?? Nem kell nyalogatni a gogglét? Ahh, végig rosszul csináltam akkor :C
Nemsemmi, ma kipróbálom nyílt terepen is inkább, ahol van helye oldalmozogni.

Ma reggel repültem tabletre kötve a távot, hát izé, ég és föld. Úgy tűnik alvás közben belémrögzült pár dolog. Már acro módban is repültem, utána a self leveling mode az olyan lomhán butának tűnt. Viszont acro modban csináltam powerloopokat, meg flipet oldalra.
Kezdek ráérezni.

(#90576) eattila


eattila
csendes tag

Itt meg reggelre elment a házi szerver borér'.
- paszta kiszáradt, meg az egyik tartó sem volt oké a cooleren. Évek óta ment amúgy.
- vga meghalt. Alaplap meg nem megy nélküle.
- volt egy szar sata kábel is.
- meg a bios is bibis volt, mert rossz volt az elem.

Tegnap még futott vígan.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90577) Phülöp válasza eattila (#90576) üzenetére


Phülöp
addikt

En csak a dolgozoszoba kuszobet csereltem le, hogy a robot oda is be tudjon menni takaritani. A haloszobai kuszobre is sor kerul meg a heten, aztan vilagbeke. Legalabbis kuszobileg.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#90578) npera válasza blueboi69 (#90575) üzenetére


npera
újonc

Először olvasva még az járt a fejemben, hogy Nova odaadta a gépeket és azzal gyakorolsz. Már majdnem elkezdtem kommentelni, hogy ez aztán gyors fejlődés, hogy már power loopnál tartasz. Aztán rájöttem, hogy ez még a szimulátor alighanem.

Tök jó, akkor a távirányító mégis elég jó dolog.

(#90579) blueboi69 válasza npera (#90578) üzenetére


blueboi69
csendes tag

" repültem tabletre kötve a távot"

Igen, ez még a sim. Élőben nem merem még, félek is, hogy odaverem valahová, ráadásul kint vizes minden és azt az instrukciót kaptam, hogy az a legártalmasabb neki és kerüljem, úgyhogy most várok. Vagy kimegyek a tó jegére,az nem vizes :D
Nade eddig simulátorban sem mentek ezek, azonnal úgy földbecsapódtam, hogy a program úgy fagyott ki, hogy alulról láttam a domborzatot. De ezzel picit jobb irányítani, mint a touchpadről.
Viszont bennemaradnak az ujjaimban a gimballok tüskéi. Áú.

(#90580) eattila válasza Phülöp (#90577) üzenetére


eattila
csendes tag

Ezeket nem én csináltam. Én csak pánikoltam, de semmi több :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90581) blueboi69 válasza npera (#90578) üzenetére


blueboi69
csendes tag

" Nova odaadta a gépeket és azzal gyakorolsz."

Igen ez is igaz, tegnap hoztam el. De mellette simulátorozok is.

(#90582) -NoVa- válasza npera (#90578) üzenetére


-NoVa-
őstag

Alapszabály, kölcsöngéppel először vasbeton parkolóházban szellőzőkürtő diveot kell tesztelni, utána jöhet a lebegés, meg a többi :)

De eleve a Nyugatiba ment innen, ott meg van tér powerloopot gyakorolni, és a tetőszerkezet vaselemei is látványosak DVR-en.

(#90583) qnadam válasza blueboi69 (#90579) üzenetére


qnadam
veterán

a jéggel vigyázz, mert ha úgy csapod oda a gépet, hogy kigyullad az akksi, az megolvasztja a jeget, akkor pedig már vizes lesz.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#90584) npera válasza -NoVa- (#90582) üzenetére


npera
újonc

Az mekkora flash lenne! Bemegy a Nyugatiba, belövi az 5"-ost, aztán visító motorokkal powerloop ameddig az akksi le nem merül. Utána a még füstölgő kwadot berakja a hátizsákba, hanyag módon szippant egyet az orrán és csak úgy foghegyről odaveti, hogy Mr. Steele, máj essz...

:C :Y

(#90585) npera válasza eattila (#90576) üzenetére


npera
újonc

Úúúú, akkor most te is mindjárt Excel listázol? Legjobb, ha nem adok tanácsokat, mert csak rosszabb lesz tőle.

Remélem adat nem veszett.

(#90586) blueboi69 válasza -NoVa- (#90582) üzenetére


blueboi69
csendes tag

:C

(#90587) Samott válasza npera (#90584) üzenetére


Samott
addikt

Amugy szerintem a nyugatiba most senki nem nagyon megy be... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#90588) blueboi69 válasza qnadam (#90583) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ez igaz.

(#90589) Sipi-


Sipi-
tag

Wifi multi client bridge kell valakinek egy zero kóláért vagy dobjam a szemétbe? Kéményen volt fent régen, tesómnak ezen keresztül volt valami vezetéknélkülis előfizetős nete. Van külső antennája, kültéri doboza, stb. Nem tudom működik-e, talán igen. Tápja nincs meg, poe-n lehet megtáplálni. SL-2611CB3 Plus Mercury (deluxe) a típusa.

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#90590) -NoVa- válasza Samott (#90587) üzenetére


-NoVa-
őstag

Megküldi a Ferdinánd hídról, range check, és AFHDS2A protokoll vs acélszerkezet tűréspróba is megvan egy körben.

(#90591) blueboi69 válasza npera (#90584) üzenetére


blueboi69
csendes tag

:Y :C :DDD sírok

(#90592) eattila válasza npera (#90585) üzenetére


eattila
csendes tag

Én nem. Hanyag eleganciával kijelentem, hogy nem értek hozzá ( vagy adjanak 3 hónapot és fogok ) szóval oldja meg más. Engem csak az érdekel, hogy a gép/kiszolgáló menjen. Ha ezek megvannak, onnantól az enyém :D

Adat nem veszett. Csak amit nem tudtunk berögzíteni.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#90593) Bujdy81 válasza BobaHWSW (#90566) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Meg Te jó eséllyel ott is maradsz, nem? Tehát az, hogy Új-Zélandon szavazol, tök jogos! Ott adózol most és várhatóan a jövőben is az az otthonod...

(#90594) Sipi- válasza qnadam (#90513) üzenetére


Sipi-
tag

Csak szólok, ha zakó alá is szoktak inget venni :DD Az elvetemültebbek még nyakkendőt is vesznek az inghez és zakóhoz.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#90595) Bujdy81 válasza Bujdy81 (#90422) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

C4 hazajött.

Egyrészt otthagytam 731.000 Ft-ot, másrészt még a traktort is kivették belőle! :D

Tényles szép, kultúrált járásra lett a motornak, gyorsít, fékez, világbéke! Még egy centír kell, mert 120 fölött ráz és akkor anya boldog.

Lentebb rosszul írtam, bő 80 ezret tettünk még csak bele.

Más, részben idevágó téma:

A dízel büdös ugyebár. Nos, ehhez annyit tudok hozzátenni, hogy a C4 bazi büdös volt a javítás előtt. Mutatta is a szerelő, hogy az injektor korrekció az egekben, tökéletlen az égés, jó eséllyel tömítetlen a motor. A kettőstömegű csere ezt is megoldotta! Ugyanis jó eséllyel azért volt az injektor korrekció az egekben a kettes hengeren és nagyon mínuszban a hármas hengeren, mert a kettőstömegű ANNYIRA szar volt már, hogy azt próbálta szerencsétlen motorelektronika korrigálni.

A javítás után helyreálltak a számok, és érdekes módon NEM büdös a kipuff gáz. Tehát a büdösség lehet ilyen miatt is...

(#90596) -NoVa- válasza Bujdy81 (#90595) üzenetére


-NoVa-
őstag

Mostanában ha valami büdös, aztán nem, illik tesztet csináltatni :)

(#90597) Sipi- válasza -NoVa- (#90532) üzenetére


Sipi-
tag

még a Subarut sem próbáltam rásózni

Azért ez lehet, hogy hiba volt... :))

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#90598) Sipi- válasza blueboi69 (#90575) üzenetére


Sipi-
tag

Kezdek ráérezni.

Ilyenkor jön a magabiztosság... És utána a törés :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#90599) npera válasza -NoVa- (#90596) üzenetére


npera
újonc

Óóóóó, lerakták a szemüveget a kisbolt melletti lottózóban. Akkor átment a vámon elvileg jól.
Most az izgalom a tetőfokon hág....

(#90600) blueboi69 válasza Bujdy81 (#90595) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Akkor megnyertem az ártippet 800k-val?
Dzsízösz még sosem jártam ilyen közel a megoldáshoz, nem kellene smax csoportokat nézegetnem :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.